Нормално ли е все още да ми липсва
Здравейте, преди няколко време се запознах с едно момиче в което почти моментално се влюбих и колкото повече почнах да я опознавам толкова повече чувствата ми към нея ставаха по-силни. Просто имахме толкова общи неща по между и досега не съм си пасвал с някой както с нея. Е понеже тогава не бях много ок човек нещата между нас не се получиха и вече не поддържаме връзка по между си. И въпреки, че мина почти година оттогава тя все още ми липса и понякога си мисля за нея, а най-странното е, че с нея така и не стигнахме до връзка и реално сме се виждали на живо 3 пъти. А месец след нея се запознах с друго момиче с което имахме нещо като връзка (целувки и смучки) която продължи по-дълго от времето в което си общувах с момичето което не мога да забравя. И когато се разделихме с момичето с което имах връзка защото тя замина за чужбина. Беше ми гадно за нея 2 седмици и оттогава дори не съм се сещал за нея. Та според вас нормално ли е все още първото момиче да ми липсва и до ден днешен, защото когато съм чел подобни теми хората с подобно мислене са основно жени(на 18 съм между другото), или просто ще трябва да свикна с тази мисъл?

<< Предишна Следваща >>

Коментари

1.   Потърси я пак! Много е хубаво, че имате много общи неща, може да опитате отново. Ако не стане, поне ще ти е ясно къде е проблемът.

2.   "когато съм чел подобни теми хората с подобно мислене са основно жени"

Правилно си забелязал...

"имахме толкова общи неща по между"
"нещо като връзка"

Мда, всичко това подсказва, че си женски тип... Поне си само на 18.

3.   Може би ще ти остане тръпка. Преди 3 години и аз не бях много на себе си и отблъснах може би единствения човек, когото обикнах истински без да сме имали връзка, дори не сме се целунали. До ден днешен го обичам и е винаги в подсъзнанието ми. Няма да го потърся от срам, той май вече преживя ситуацията и всичко е ок. Вървим си напред, за сега в различни посоки - ако е писано, ще ни се пресекат пътищата пак. Аз си знам, че и да се омъжа, като приспивам децата си, ще си мечтая за този човек.

Така че и ти така. Ще я мислиш, ще се чудиш какво можеше да бъде. Ако имаш желание, потърси момичето, дори ей така да си поприказвате и да я видиш как е. От там ще си покаже дали нещо може да се случи.