Постоянно имаме проблеми, а не рабирам защо
Здравейте! Имам връзка от 2 години с моя приятел. Той е една година по-голям от мен. Преди няколко месеца се разделехме, защото той ми изневери, но аз реших, че е по- добре да му простя, защото наистина виждах промяна в него. Все още виждам промяна и вярвам, че не съм сгрешила с това да му простя, но последно време той се държи задушаващо. Прави проблеми от нищото, ядосва се постоянно и си го изкарва на мен. Това много ме обижда, но приемам, че е по-емоционален. Много ми е гадно, защото аз съм много мила, жизнерадостна, усмихната и позитивна, а той е точно обратното. Ревнува ме от всички, дори от мой много близък сменеен приятел, а той си има приятелка. Мисли си, че ще направя неговите грешки. Не знам какво да правя вече. :(

Коментари

1.   Да го зарежеш веднъж завинаги. Ти уж прощаваш от чувства, той го приема за слабост и унижение. Затова и се държи така. Не те ревнува от любов, човекът мисли като кръщач. Това са обречени отношения.

2.   Остави го. Хората се срещат и разделят, когато не се чувстват добре във връзката. Това е най-нормалното нещо. Пред теб светят едни големи прожектори, а ти ги игнорираш, защо?

3.   Не е по-добре да му простиш, ще е по-добре да късаш всякакви връзки с него!
В този живот не се прави компромис със собственото щастие, ще си по-добре без него, ще си щастлива без него, иначе си обречена на изневери от негова страна, ще си обречена да те удря когато за нещо е изнервен, ще си му само слугиня и секс робиня.
Не знам на колко си години, но бягай, никой няма да ти върне прекараните години с него!

4.   Изневерил ти е, прибрала си го обратно, сега си изкарва яда на теб, а ти питаш какво да правиш? Ако ти е останало някакво самоуважение, би следвало да го напуснеш.

5.   Мисля, че продължава да ти изневерява и затова се държи така.

6.   Разкарвай го тоя нагляр. Не стига, че си простила, събрали сте се, ами сега се държи отвратително с теб? Ти никакво уважение ли нямаш към себе си? Явно да!!! Я прочети какво си написала!!

Освободи се от такова същество преди да ти е посегнал, че на такова ми понамирисва.

Ж30

7.   Как може човек да има такова овчо мислене? Изневерил- ами ок, прощава му се. Правел скандали, обиждал- няма нищо, човекът просто е по-емоционален. Утре като я ошамари, пак ще му намери оправдание.
Пак ще го кажа- докато има тревопасни ще има хищници.

8.   Не разбираш защо? Веднага ще ти обясня. Това е комплексар, който не е оценил прошката ти, а я е приел за слабост, решил е че си зависима от него и може да ти играе по нервите и по главата както си иска. Не, не е емоционален, а задушаващ и ще става по-зле.
Най-доброто, което можеш да направиш, е да го зарежеш, да си вземеш поука и да не се връщаш назад. За да се стигне до раздяла, е имало защо.