Голите снимки
Започнах връзка с едно момче и като му пращам голи мой снимки да го провокирам и закачам когато не сме заедно и той се сърди, че се снимам гола и не иска да се снимам. Това нормално ли е според вас? Всички момчета с които съм била са се радвали много на такива снимки. Иначе много харесва тялото ми и му се радва но не му харесва да се снимам гола.

Коментари

1.   Може да не е фен на този вид чатове, но не е нормално да се сърди че се снимаш гола. Все пак тялото си е твое.

2.   Защото за разлика от другите вижда в теб нещо повече от едно парче месо, но ти продължавай. Като почнат да си ме като помежду си тези твои снимки, може и повече да ти хареса.

3.   Попаднала си на някое свястно момче.
С голите снимки можеш само да си навредиш, понеже не знаеш къде ще попаднат. Да кажем, че след години решиш да влизаш в парламента и някое бившо гадже реши да си отмъсти и пусне в нета някоя твоя гола снимка.

4.   Явно е нормално момче, изчезващ вид. Ти пък си от ония момичета, които си мислиш, че трябва редовно да засипваш някой с образи на гърдите си, дупето и други части, за да си интересна. Защото с друго не блестиш.
Не иска такива снимки, защото не е простоват. Продължавай в същия дух и ще видиш как ще съжали, че е с теб. По-умните момчета не искат тъпи и лесни момичета. А и тези снимки лесно може да бъдат разпространени. Сама си правиш мръсно.

5.   Егото ти е на много високо ниво щом питаш непознати в интернет за мнение. А той явно е скромно момче и не толкова сексуално настроен, както ти.
Накратко е нормално и връзката ви няма да продължи дълго.

7.   Ох де да имах аз приятелка, която да ми праща голи нейни снимки, когато не сме заедно... Не знам трябва според мен него да питаш защо се сърди. Аз лично много бих се кефил на такива снимки. Имам един приятел, който бившата му пращаше така. Отстрани мисълта дори само ме възбужда, но уви нямам гадже. Но имай на предвид, че тези снимки на момичето за, което ти казвам той ги показа на много от приятелите си, когато беше пиян(а той си пие доста). Голи-голи, само циците и се виждаха, без котенцето и дупарата. Та от тази гледна точка не е ок, защото някой ден тия снимки може да стигнат до много твои приятели/приятелки/познати, че дори и до роднините ти и семейството ти, а това надали ще ти се хареса, но ти си знаеш.

8.   Евала на момчето ! А ти вземи се засрами.. После що ви има по групите насам, натам
Преди година ми изпратиха снимки на моя бивша съквартирантка, учехме в Плевен, имаше я в групите в околията, плюс Великотърновските,Софийските и тн общо взето почти навсякъде.. Даже си правеха ебавки с баща й, показваха му нейни снимки и после му казаха, че е дъщеря му.
Да не дава Господ да имам такава дъщеря .. Веднъж в живота си не съм пратила голи снимки..
В момента, в който някой ми поиска е аут.. Дори и видеоразговор е твърдо Не..осъзнайте се, бе момичета, за гордост ли е това.. След време децата Ви ще ги е срам, че майка им е висяла по групи и страници, папки с нейни снимки, ужас. .

9.   Момчето е умно и те уважава. Някой ден голите ти снимки ще са навсякъде. Разни странни типове ще мастурбират на тях и няма да можеш да си намериш място където да не те знаят...
Това ти го казвам от опит включително и с моето момиче. Хубаво е докато някой не ги направи публични, а те винаги стават публични, после почват драмите.

11.   Всички "момчета" с които си била са те ползвали само и единствено за секс нали така? Е това момче може да не му е приятно, щото може пък да има сериозни намерения към теб - а ти така правейки си голи снимки, няма гаранция, че не ги разпращаш на сульо и пульо. Ако се смяташ за някаква "курва" или ти е страст само секса не зависимо от кой продължавай да му ги пращаш. Не мога да разбера - като те кефи да се снимаш гола, никой не може да ти забрани, но от какъв зор пращаш голи снимки???

Не каза на колко си - 100% си под 20 години!

М. 36

14.   Тая е като някоя ексхибиционистка, даже го има за гордост, че си пращала голите снимки.
Тези, на които си ги пратила вече са ги показали на приятелите си. Въпрос на време да цъфнеш някъде из нета.

15.   Някога с момчета си разменяхме снимки, клипчета и тн... Мислехме го за много яко. След време видях такива от преди години на жена ми и хич не ми беше готино. Така и не и казах, че съм ги видял, няма и да и кажа.

16.   Най-вероятно е гей, мила. Или пуритянин някакъв. И в дватя слупая - бегяй от тоя!!!

17.   Боже мили господи какво объркано поколение расте.... Момчето очевидно е свястно и наивно щом още е с теб. Ти очевидно си безмозъчна, лека и най-вероятно ще се провалиш с гръм и трясък. Бившите ти очевидно са гадняри. Снимките, които си им пращала не 100, не 1000, а 100 000% са ги виждали техните приятели и в един момент ще бъдат качени в интернет.

18.   Явно има сериозни намерения, просто не се снимай и нищо не му пращай, ами си продължете връзката така.