Курвата остава ли си курва?
Здравейте,
Имам връзка с едно момиче на 31, аз съм на 39 от 4 месеца сме заедно. Преди дни повдигнахме темата за бившите. Оказа се, че преди мен е спала с 35 мъже от които само 5 са и били гаджета, което за мен си е курвенско при положение, че жените намаляват лъжат в бройката. Оказа се, че единият го познавам. Чухме се, разказа ми всичко. Познавали се бегло били колеги в различни отдели. Тя ходела отскоро с негов приятел засекли се в коридора и тя направо му изтрескала "прави ми се секс хайде в тоалетната" и така ебал я е 3 пъти, което за мен си е чисто курвенско. Много гадно ми стана, тъпото е, че я обичам, но много ме е страх, че ще ми изневери много е красива и има супер тяло. Казва, че много ме обича и не би го направила. Как мислите курвите променят ли се или са курви до гроб?

Коментари

51-71 от 71

53.   Отговора е НЕ, курвата може да спре да бъде курва, но е рядко явление, щото трябва акъл да си реши проблемите (в главата). Тя затова е курва първо на първо.
Твоята вярна ли ти е? Сваля ли се с други? Има ли причини да се съмняваш в нея? Ако не, то тогава вече не е курва.

55.   51, какво "ми е в главата" няма как да знаеш- фантазията и светогледа не се побира в твоята главица! Но със женица тип радиоточка не ми се води беседа. И определението "курва" отдавна е дадено и в обръщение за жената с леко, фриволно и вулгарно поведение. Но като отгледаш три котила котки ще схванеш разликата.

57.   Има няколко варианта вече да не е курва. Два са временни и третият е окончателен. Първо - хваща си богат мъж, който и осигурява всичко, но все пак не е глупав и наивен и тя добре знае, че при грешна стъпка е излетяла от охолния живот. Второ - хваща се с някой дивак, който няма да се посвени да я бие и практически нея я е страх да си развява опашката. Третият окончателен вариант е възрастта, макар че и такива случаи се наблюдават. Курвата си остава курва. Може да си най-добрият любовник в света, да и докараш експлозия от оргазми и едва да стане от леглото, но на другия ден е готова да се пусне на някой шкембар, който едва успява да го вдигне и след това свършва за 1 минута.

58.   Колко е фейк тази история нямам представа, но има такива жени. Много им е трудно да откажат. А тази бройка от 35 - хахахах - това ми се вижда твърде малко, вземи умножи по 5.

59.   55, в главата ти е ясно какво има, бръмбари.
Вземи си един Райд за Нова Година.

60.   Тъпи коментари, на тъпи български мъже!
Курва е квалификация за висока способност на една жена в секса. Вие май говорите за друго, за пачаври. Но това, че путката на автора се е ебала с 35-60 мъже, не я прави боклук! Ако погледнем реално вие сте боклуци. Всеки(ка) е спосбен да си седне на задника и да се успокои, но само ако до него(нея), се окаже достоен партньор. Тъп е този, които си въобразява, че ще умре с един(а)! Сексът е като въздуха и водата, той не се съобразява с недостиг, липса или докато смъртта ни раздели. ПОПЛЮВКОВЦИ СТЕ, ако мислите така.

61.   Да точно така мис номер 60.
Вземай от мъжа каквото можеш и после на следващият.
Курва/пачавра, тези жени не могат/твърде трудно откажат секс с всякакви индивиди.
Колко мъже мислиш, че ще си вземат такова животно в къщи?
Да го храни и гледа?
Да има деца с това нещо, това е егати противното.
Наскоро чули за това, че имало разменени бебета. За циганката нямаше проблем да "гледа" друго бебе, пак ще си взима помощите - ти си като нея.
Обаче българката си искаше нейното, а не циганче - това е всеки един мъж.
Никой мъж няма да гледа чуждото копеле.
Не знам как да ви обясня колко сте прости и противни, ето това е вашото мислене "о аз ще правя секс с 1000 мъже и после ще спра и само с 1, ама само за малко, щото по някое време трябва да се смени/махне".

62.   “От курвите стават най-добрите домакини” – думите са на приятеля ми, не мои, затова и ме взе. ;)
Ж22

63.   """"Целта на брака е създаване на здраво потомство и почти всички хора встъпили в брак искат да имат деца. Обаче не всички знаят, как влияе на здравето на потомство им девствената чистота, че именно от нея зависи, какви ще бъдат децата ни. Нашите предци са знаели това
Те забелязали, че от„лесна” жена не може да излезе добро потомство. Затова нравствено падналата девойка e била смятана за развратна, недостойна за омъжване. Опазване на девствеността до брака все още се спазва в множество мюсюлмански държави и цигански племена. Само до преди няколко десетилетия и у нас се е държало на запазване на девствеността до брака. Сега връзката между девствеността и качеството на потомството е обяснена, защото генетиците открили през миналия век явлението телегония. То се заключава в това, че решаващото влияние върху потомството на жената оказва първият мъж в живота й. Именно той, а не бъдещият баща на детето, залага генофонда на потомството на всяка жена, независимо кога и от кого тя ще роди децата си. Този, който е отнел девствеността й, става нещо като генен баща на бъдещите деца на жената. В действителност не само първият мъж, но и всички други преди бащата на детето оставят свои следи в бъдещата майка, но първият мъж заема най-значимо пространство в свободната девствена област на жената. Биологичният баща също оставя следа, но тя не винаги е доминираща. Може да се предположи, че всеки полов акт оставя генетична следа в астралното тяло на жената и тази информация се запазва и натрупва до момента на бременност и раждане на детето. Преди около 150 години коневъдите, които развъждали новите породи коне, искали да кръстосат кон и зебра с цел повишаване на издръжливостта. Но експериментите се оказали несполучливи – не се получило нито едно зачеване. Опитите били прекратени. Обаче след няколко години кобилите, използвани в експериментите, започнали да раждат жребчета с ивици, въпреки че били заплодени от породисти жребци. Зашеметеният научен свят нарекъл явлението телегония. Природолюбители, които развъждат папагалчета отдавна са установили, че за да се получи здраво и жизнено потомство са нужни двадесетина оплождания на самката от различни мъжки папагалчета. Хора които се занимават с отглеждане на кучета знаят, че ако една чистопородна женска кучка се сноши дори само веднъж с помияр, тя никога после няма да може да роди чистопородно потомство. Тогава, преди 150 години, съвременниците започнали да задават следния въпрос на физиолозите: „Разпространява ли се ефектът на телегонията сред хората? ”. На учените не им трябвал нов стимул, за да се заемат с тази работа. Започнали се интензивни физиологични, антропологични, социологически изследвания и даже експерименти, разбира се, когато имало възможност за това. И след многобройни дългогодишни и разнообразни експерименти безпристрастната наука твърдо заявила: „Да, ефектът на телегонията се разпространява и сред хората, при това в много по-силно изразена форма, отколкото в света на животните”. Според експерти решаващо влияние върху потомството на жената може да окаже неин предходен партньор и по този начин той, а не бъдещият баща на децата, да определи генофонда на потомството. Научното обяснение е, че семенната течност носи генетична информация и част от нея, попадайки в половите пътища на женския организъм, достига до яйчниците и зародишния епител, от който се създават яйцеклетките. Върху него сперматозоидите се разпадат до гени и някои вериги от тях могат да проникнат в клетките на зародишния епител. По този начин съзряващите клетки, готови за оплождане, стават носители на гените на предходни представители, които се проявяват чрез признаци в следващото потомство. """Ще е забавно когато в едно семейство от бели родители до 4 поколения напред се роди н-гърче, ще има едни съмнения, едни подозрения. Всеки мъж трябва много да мисли с каква жена си свързва живота. ВЖелателно, по-точно задължително е да е девствена, мантрите, че тя ще се промени, не са реални. От такива жени, пък били те първи красавици на земята, трябва се бяга, колкото може по-далеч. Вид части, в които съм служил, преди много години, когато повечето от пишещите на са били и блясък в очите на майките си-
Fallschirmspringer- "На всякъде, по всяко време"

64.   62, има достатъчно време за да го накараш да съжалява ;) Ако не ти, то тези, с които си била. Може и да не се случи... никога няма никаква гаранция. Това, че си еблива може да е в пълен синхрон с него. Ако обичаш да го правиш с различни, също може да не е проблем ако се разберете...
Иначе ти не отричаш, че дълбоко в душата си, си се чувстваш курва (хайде нимфоманка за пред хората ;) ) завинаги?

65.   Някога по време на най-тъмният социализъм, полагаемият отпуск, за школниците беше репер, че първата година от войнишката служба е изтекла и вече като старшини -школници, първо заминаваха у дома, а след това по частите, по разпределение. Едно такова момче, радостно и нетърпеливо се прибираше в къщи, бързаше да види своите родители, беше в парадна униформа, как ли щяха да се изненадат майка му и баща му да го видят. Пътя с трамвай от гарата до ж. к. "Ленин" /сега ж. к. "Яворов"/ му се видя безкраен. Имаше чувство, че ул. Иван Асен 2 се удължела с километри. В момента когато влезна в блока и хукна по стълбите нагоре, на междинната площадка под тях, се сблъска с две момичета, извини се и дотича до тяхната врата, звънна, зачака нетърпеливо и погледна към стълбите, където на междинната площадка двете момичета, тихичко се смееха. Отвори баща му, здрависа с него и така момчето се прибра. Първата му работа беше дълго и продължително къпане, ако може да измие миризмата на оръжейна смазка проникнала в порите на кожата му, след това тържествен обяд, възклицания, въпроси, отговори, някаква суетня. Абе друго си е в къщи, да си легнеш в леглото и бързо да заспиш. Лошота е, че на другият ден по навик стана в 5, 15 сутринта докато още всички спяха, започна с познатите действия, измиване със студена вода, един плах и тих душ, за да не събути родителите си, и както се полага голям брой лицеви опори, коремни преси, клякания и така докато майка му не отвори врата на стаята му и учудено не го попита защо не поспи. След това на терасата съвсем случайно се видя с момичето от съседният апартамент, с което са израснали заедно, е тя е по-малка с 3 години от него, пак възклицания, пак радостни забележки, братски прегръдки, констатации, че е някак станал по-твърди груб и кожата му също е доста загрубяла. Момичето беше дъщеря на генерал от специалните служби и заедно бяха израснали, заедно ходеха на кънки, на кино, разменяха си книги и заедно правеха записи. След като започна да тренира джудо започна по-малко да излизат заедно поради липса на време. Никога не е беше докоснал и с кутрето, чувстваше я като сестра. На третият или четвъртият ден, съседчето му звънна и каза, че трябва да отиде с нея на рожден на ден на приятелката И от езиковата гимназия. Момчето се опита да откаже с мотива, че никой не познава и няма работа там, но отговора, беше, че той познава приятелката И, защото я видял преди 4 дни на стълбите, а и още, че отказ не приемала Купи цветя, а въпроса какви бонбони да вземе, отговора беше, че те бонбони не пият. Не бих казал, че там момчето се почувства в свои води. Момчетата му се виждаха лигави и мекотелести. Затова, момчето се "ската", малко по-настрана в големият Г-образен хол и тихо си пиеше бяло вино и не се натрапваше на никого. По едно време домакинята, обяви "дами канят", "награби го, и като каза, че той иска да се скрие от нея го измъкна от кътчето му. Просто не го пускаше и за секунда, започна да му говори, че иска да си кореспондира с него, а той да И пише от казармата, тя да му дойде на свиждане и т. н. На връщане съседчето, което до този момент вървеше до него, някак съвсем естествено го хвана под ръка, а на него му се видя малко старомодно. След това, с някаква горчивина с ирония отбеляза, че е станал голям танцьор, което беше дълбоко неверно. След кратък размисъл тя каза, че тази нейна съученичка не е за него и тя е много по навътре от него в "нещата", което не беше трудно. В гласът И звучеше някаква горчивина и като, че ли тъга. Така в такива и подобни мероприятия отмина "полагаемата" и след това отпътува далеч на изток-югоизток в едно десантно поделение. Следващите отпуски бяха за отлични резултати в бойната и политическа подготовка, доброволно кръводаряване и втората година се изтърколи. След това ВМЕИ -ФРЕ, отново първоначално непозната среда и т. н.
Fallschirmspringer "На всякъде, по всяко време

66.   n 61,
много си зле! Разбирам те напълно, така сте поне 90% от българските мъже. Пишеш: "-Вземай от мъжа каквото можеш и после на следващият"... Че какво може да се вземе от такъв като теб? Та ти нямаш нищо, материално си нула в сравнение с мен. Дори и секс не можеш да правиш нормално. Мушнеш го, изтървеш се и чао. За мъж ли се имаш? По писането ти личи, че си несретник. Съжалявам, но при такива, само някоя сбъркана би отишла. Съпругът ми когато се взехме не знаеше, че аз съм достатъчно осигурена и мога да го издържам до края на животът ни. Но той е мъж и само за две, три години успя да стигне първият си милион. Днес е човек с доста добро състояние и може да се перчи, но той е мъж, което прави, го прави за себе си, за семейството си, не се хвали, не се дуе и когато го "надуе" върши работа, на която "мъже" като теб могат само да завиждат. Така че не дрънкай глупости.
Аз съм 60

67.   Остава си, това си е ген, а генетиката е най-могъщата сила!
Колкото и да и угаждаш и да се стараеш, най-малкото ще ти изневери емоционално, което в някои гледни точки е по-зле.

68.   Това, което аз съм видял, че жените които навремето си поживяха и се наситиха сексуално, сега на 40г се кротнаха и си гледат мъжа и семейството. А тези дето на млади години само учеха и бяха прилежни, сега на 40-50г станаха яки курви, че и търсят млади момчета да се начешат.
М49

70.   До 66,
Ми ти май само некадърници си намирала за секс.
Мъжът ти да не те взе с 50- 60 бройки?

71.   Остава.

72.   68, аз съм виждал точно обратното. Ама май всякакви ги има.

73.   Още ли я джвакате тази тема? Бардака си е бардак- какво има да се умува!? Да са те шили безплатно, с изгода или за спорта и да ми се правиш на възвишена и обогатена душа е смешно и унизително. А пък оправданието, че били курви защото мъжете са курвари е гротеска и несъстоятелно. Не се излагайте повече и се скрийте зад големи слънчеви очила за да не ви разпознават и дърпат стари загорели ваши познайници.

74.   До 65,
Дестантчик, това което си написал май е част от твоята автобиография.
KYP (keep yourself positive)

75.   Да

76.   Абе човека го е яд, че може да "загуби" стегнатото и красиво тяло, не нещо друго. Лошо Седларов, лошо.
Бил съм с такава жена, но бройките и бяха още нагоре. Бях с нея заради самата НЕЯ, нищо че беше шест отвсякъде-външност, отношение, ум...

51-71 от 71