Курвата остава ли си курва?
Здравейте,
Имам връзка с едно момиче на 31, аз съм на 39 от 4 месеца сме заедно. Преди дни повдигнахме темата за бившите. Оказа се, че преди мен е спала с 35 мъже от които само 5 са и били гаджета, което за мен си е курвенско при положение, че жените намаляват лъжат в бройката. Оказа се, че единият го познавам. Чухме се, разказа ми всичко. Познавали се бегло били колеги в различни отдели. Тя ходела отскоро с негов приятел засекли се в коридора и тя направо му изтрескала "прави ми се секс хайде в тоалетната" и така ебал я е 3 пъти, което за мен си е чисто курвенско. Много гадно ми стана, тъпото е, че я обичам, но много ме е страх, че ще ми изневери много е красива и има супер тяло. Казва, че много ме обича и не би го направила. Как мислите курвите променят ли се или са курви до гроб?

Коментари

1-50 от 71

1.   От мъже не знам какво по-различно искаш да чуеш от вече споменатата от теб позиция... За жените може да кажат, че си е имала проблеми, не е била обичана, животът си е неин и т. н.

2.   Фейк.

3.   Бивш алкохолик и бивша курва няма!!!

4.   Онзи ден СПАХ с една жена, женена.. Тя и на мен ми каза че ме обича, но в същото време освен мен имаше още 3ма любовника. Каза ми го за да я изчукам. Бяхме пияни, не можа да ми стане и вместо това заспах. На сутринта благодарих на всички Богове че не съм го направил.
Ти как мислиш? Дали само на мен ми го казва това, че ме обича?

Ок на въпроса ти.. Има една будистка приказка : ако в една жена влязат повече от 3 кура, вече за нищо не става.

5.   Всяка жена може да ти изневери, независимо с колко е спала. За изневяра винаги може да се намери оправдание: скучно ми стана, исках разнообразие, искаше ми се да пробвам с друг/а, не ме задоволяваш в секса и т. н. Същото се отнася и за мъжете. Ако те е страх да не ти изневерят, най-добре не влизай във връзка никога. Защото тази вероятност винаги ще съществува. Според мен ако обичаш реално човек го приемаш такъв какъвто е, включително неговото минало. Това е. Ако наистина я обичаше нямаше да задаваш такива въпроси. Според мен просто си хлътнал, но не я обичаш. Помисли каква връзка предпочиташ: връзка с жена която обичаш (или поне така твърдиш) или връзка с жена, която не обичаш, ама ти е по-сигурна.

6.   "Момиче на 31" звучи смешно.

7.   Е за твоите "скромни" 39 години не си ли натрупал достатъчно житейски опит, че да имаш някаква позиция по въпроса, независимо каква е тя?

Или пишеш, да видиш за кое мнение повече ще гласуват хората?
Накрая на деня няма значение какво ще ти кажат тук, защото всеки ще ти отговори според своя опит.

Ако някой се е хванал с някоя с повечко бройки, но си имат страхотни отношение, ще ти каже, че се променят. Друг пък, дето си е патил, ще каже обратното.

Накрая на деня, ти си този, който е във връзката ти, ти имаш най-пряк поглед над нещата.

Аз бих посъветвал - щом те кефи, бъди си с нея, но имай едно на ум и не бъди будала, ако почнат да ти изскачат съмнения.

8.   А к*рварят остава ли си к*рвар? Защо не потърскиш координати и на другите мъже? Да си побъбриш и с тях. Ти си от ясен по-ясен - типичен БГ комплексар. Хич не му идва и на птичето мозъче, че бившия може да отмъщава за нещо. Ами горкото момиче, което се е хванало с теб. Дано се осъзнае и се спасява. А ти по критериите на мъжете за възрастта вече си стар ерген. Ясно е защо. Такъв и ще си останеш, чиче

9.   Вълка козината си мени нрава не. Същото важи и за курвите!

Чингис Хан-Скандинавеца

10.   Да беше в 5и клас - разбирам. Но на 39 и да не й биеш шута...

11.   1. Нещо не ми се връзва- много красива и със супер тяло, на края, изпаднала до 31, за да се надява 39 годишен да я вземе? !
2. Тъпо е да си разказвате с колко сте били. Първо винаги може да се излъже. Второ, някой и 3, и 33 може да ги прецени за много. На какво се надявате- да сте втори?
3. И, авторе, ти с колко си бил? Ако - с малко, значи си льольо, ако са много-значи си курвар?

12.   Естествено, че си остава... И ти по женски го даваш - събрал се с боклук, сега как да го променим, щото "голямата любов" пада, цели 4 месеца... Спри да мислиш оная си работа, за толкова време друг орган надали си използвал в тая връзка...

13.   Ами да, курвата си е курва и няма оправия. Общувал съм с доволно такива жени, то просто си им идва отвътре. Накриви ѝ нейният нещо шапката, вика си някой от резервната скамейка и окото ѝ няма да мигне. Ако изобщо почувства, че е направила нещо грешно, "ядосана/разстроена/объркана бях" - това оправдава всичко.

14.   Това сякаш е описание на една приятелка, която всъщност не ми е в живота вече поради парцаливо поведение.

Същите неща ги вършеше, изневери на няколкото си официални гаджета. Че даже се изчука с нейн САМО приятел. (На 31 г. е)
То не беше и с приятелите на гаджетата и, то с кой ли не. Уж ги обичаше много всичките, искаше деца от всеки с който е.
С непознати секс тук и там. Абе просто ужас. Без да знам ме използвала като алиби. Е, човекът в крайна сметка разбра. Както и да е.
Авторе, имам предвид, че е чисто курвенско поведение и не смятам, че подлежи на корекция. Категорично не смятам, че се променят такъв тип хора. Поне дългогодишното ми наблюдения над тази въпросна жена, която описах показва, че те си обичаш пениса и не задължително само един.
Някои жени си го обичат тоя начин на живот. Твое е решението дали да си с такъв човек и ще можеш ли спокойно да си легнеш до нея. И смятай - 35 бройки, за които ти знаеш.

Ж 30 г.

15.   Не е нещо необичайно за 2022!

16.   Щом се чука с който и падне в кенефите е боклук.
Бий шута на тази шаврантия. За семейство не става.
Става само да и удариш един кур и да си тръгнеш.

17.   Колко пъти ще пишеш тази измислена история, и какво ново очакваш да ти кажем?

18.   Към мода: научи се да модерираш. Ето един жокер - ако някакъв дебил нарича 31-годишна жена "момиче", навярно е трол. Ако някакъв капут казва, че жена ей така е казала "Ела в кенефа да се ебем", това е трол.

Към тролчето с аутизъм: не ми се слуша историята на майка ти. Ближи переч като нея и си трай.

19.   Отново повечето хора в коментарите изместват главния въпрос с овъртане...

А на главния въпрос - моя отговор е твърдо ДА! Защото това е състояние на духа. И обикновено такива жени имат много помия в душата си. Свястна курва няма!

20.   Авторе всъщност шанса да ти изневери, която й да е жена е еднакъв, дали ще й бъдеш първия или 36-тия мъж е без значение, винаги може да има следващ мъж в живота на една жена.
За теб е най-добре да спреш да се изявяваш като брояч на чужди пишки и да се превърнеш в мъжа без когото тази жена не може, само така тя няма да иде при следващ.
Познавам тайните на много жени, знам за проститутки, които са се омъжили и после са останали верни на съпрузите си, защото са видели половинката си в тях. Познавам и жени, които на сватбата си са били девствени и след раждането на първото дете, започнаха да ходят с колегите си, или с шефовете, или с бригадирите си, правеха секс в хотели, автомобили, тоалетни, някой от тях правеха секс само срещу мил жест, като дребен подарък примерно. Познавах готвачка 26г, която за едно лято, изреди всички хетеро мъже в кухнята на голям хотел, че и шофьора на автобуса не пропусна, а беше се омъжила девствена, беше заедно с мъжа си от 15 годишна и се прибираше вечер при него и детето им, все едно нищо не е правила. Дори веднъж скараджията й бе просмукал врата и за да няма съмнения и разправии в дома си, тя изгори с горещо олио мястото и казала на мъжа си, че пържила нещо и олиото пръснало на врата й.

21.   Където е текло, пак ще тече.

22.   И да си остава и да не си остава все тая, защото си на 39 и вече няма за кога да ги подбираш. Дръж я здраво тая, че да не се окаже, че това ти е последният влак. Е освен ако не си с финансите на Гущеров разбира се.

23.   Бегай. Бегай. Бегай.
Ти тъп ли си или луд.
Бегай бате с 200,!

24.   Стига бе, не ви ли омръзна с тези "социални експерименти"? ! Много, малко, относителни неща, всеки си има собствена камбанария... И авторе, никак не си малък, с 5 години съм по-дърт от теб и не бих си и помислил да искам акъл за подобни неща, имаш си акъл, опит и сърце за тази работа.

25.   За какви глупости си се хванал? Не заслужаваш нищо и никакви връзки. Аз съм мъж на 31 и досега не съм имал никакви връзки. Много ти е тази връзка според мен. Да беше останал девствен, тогава да ти видим кеира. Бас нещастните хора. Имат връзки и пак не са доволни. Ако ще и с 1000 мъже да е спала, пак ще я приемеш, ако държиш на нея.

26.   20, в грешка си.

27.   11, ами ако и се носи славата на курве, ква файда, че е красива? Ще си стои сама не до 31, ами до 51.

28.   25, не всеки иска да е рогоносец. Това, че ти си девствен, не означава, че всички трява да се хващаме с последните курви, че сакън да не сме сами.

29.   Авторе - хубаво се замисли, защото с това си поведение на дали ще престане. Щом нещо и стане криво ще изчука първия срещнат! Ако сте заедно само за секса е ОК, ама ако мислиш нещо сериозно да излезе като връзка ми е силно съмнително. То на думи лесно се "обича", но ако жена истински те обича би била готова и с години да те чака само теб. Тая твоята не ми се струва от този тип, а точно обратното - важното е да става все на нейното...

М. 36г.

30.   По принцип не се променят, но си остани с нея. Знаем я мъжката "любов" - не обичате една жена, заради душата й, а заради красивото й лице и тяло. Затова и жените ви обичат, заради парите ви.

Black Sabbath

31.   Хахаха, ако на мен ми се заяви подобно нещо, че е била с над 30 човека, на секундата решението за биене на шута е взето. Няма да я скъсам веднага, може след известно време да я разкарам. Но това за мен вече не е жена, а просто бездушен предмет. Като тоалетната например, трябва ми за да задоволя физиологичната си нужда, но когато е вмирисана и прогнила час по скоро ще гледам да я сменя.

32.   И така се роди омразата, след това насилието и на финала- защитата- Истанбулската конвенция! Ако си един от 30 те гаджета "инвестирал" си чувства, отношение, време и не на последно място средства, а се конкурираш с още 29. Е, ще полудееш и в лудоста си може и да направиш грешка квалифицирана от Наказателния кодекс. Бягай и рекламирай достоверно бардака да й се носи име и да се пазим като от чума!

33.   Има такава приказка, че курва, търговец и шофьор не се става, трябва да се родиш такъв. Ако не ти е заложено и да се напъваш да станеш, най-много да станеш смешен. За търговец знаете, че има хора, дето и в Сахара пясък ще продадат. А една курва ще бъде такава и ще си остане такава до момента в който вече по естествени причини никой не и обръща внимание. Лично познавам такава, на 60 и кусур години, вече с пораснали внуци, щом намереше някой да и върже си го правеше.

34.   Не знам като ги пишете тези писания тук дали се сещате за курвите от мъжки пол?

35.   34 -курви от мъжки пол НЯМА, стига си дрънкала глупости! Мъжете са си мъже, не са никакви курви и колкото повече жени са ебали, толкова повече жени ги желаят, това всички жени много добре го знаете. И не, не е никакъв двоен стандарт, а природа. Просто природата ни е създала такива. Мъжете са полигамни, а жените са моногамни. Един мъж колкото повече жени е еб'л, от толкова повече жени е желан. Жените обожават да се скупчват на 1 вървежен мъж, като разгонени квачки на петел, защото се възбуждат от мисълта, че е вървежен и му се лепят всички жени, без значение колко скапан е в леглото. Искат да е опитен, искат да е обигран, това в техните глави поражда погрешната асоциация, че били по-добри в леглото. Мъжете искат девствена жена, по възможност да е била само с 1, или максимум двама. Не искат да има никакви мъже около тях, искат само самата жена. Така, че единствените курви са жените!

А по темата - зарежи я, такива жени с много бройки, не стават за никакви сериозни взаимоотношения.

Дон Жуан

36.   Те много мъже искат и Меган Фокс и Бела Хадид и коя ли не красавица, ама я карат на ръчки. Едно е да искаш, друго е да можеш да го имаш това, дето го искаш.
Че се писал и Дон Жуан... Чичак, чичааак, ако искаш и Казанова се кръсти, все ще си останеш Ганьо.

37.   Бивша курва няма, ще се спре чак когато и пресъхне кладенеца. Това може да стане на 50, 60 или Бог знае кога зависи от физиологията ѝ. Докато ѝ гори пламъчето няма как да е само с един просто защото първо го няма под ръка винаги и второ защото в разнообразието е кефа за някой. Имаше една излиза и се праска с непознати от интернет само по 1-2 пъти ей така да сравнява размери и изражения. От друга страна ти сега я обичаш, ама след година две няма да можеш да я гледаш, та не виждам проблем.

38.   Ако попадне на мъж може и да се промени....

39.   35, ти пък кога беше жена, че да кажеш дали жените са моногамни или не? Жените също могат да правят секс без чувства, също се случва да се влюбят в друг мъж или да им писне сегашния, което не звучи много като моногамия.
Има мъжки к*рви. Щом се въргаляш с много, значи, си к*рва, независимо дали си мъжка, женска, травеститска и пр., а мъж, който не може да си контролира нагона, е жалка картинка и, да, такъв мъж привлича много жени, но основно нискокачествени, какъвто е самият той. Мъжки оправдания, че не можете да си го държите в гащите. Природа било. Не, к*рволък си е. :)

Black Sabbath

40.   Авторе, представи си един портокал! Оставяш го на масата и не правиш нищо с него - той ще стане ли диня? Или ананас? А може би краставица? Не, ще си бъде портокал до момента, в който времето и околната среда го превърнат в изгнили остатъци от някогашния портокал. Това отговори ли на въпроса ти?

41.   36, леличко, те и всички жени дрънкат тука във всички теми, как били искали тройка с Джейсън Момоа и Брад Пит едновременно, ама няма значение те какво искат, след като така или иначе никога няма да стане. Мечтайте си, рейте си си се на розовите облаци високо в небето, ама като се разтупушите по гол задник върху твърдия бетон на реалността, не идвайте при мен да ми ревете, предварително предупредени сте. И да, ще си се пиша Дон Жуан колкото си искам що, некъв проблем ли имаш с това? Жените, с които съм спал ми измислиха това име, защото съм много романтичен и им подарявам рози (не на всички, само на тези, дето най ми харесват). Така че не Казанова, ами Големия Ебач ще се пиша, ясно?

Дон Жуан/Казанова/Големият Ебач

42.   "Курвата" е манталитет, съзнание и начин на живот- съществуване. Има курви и курвари. Вторите залагат капани или се възползват от фриволното отношение на първите (курвите). Използването и възползването са общо- съчетани и желани процеси и от двете страни. Като търсенето и предлагането. Нагон, пълна кесия, безплатна разходка с голяма лодка до топло островче, кавали и оргазми са налични само в компанията на Истинска курва! Имитацията може да ти скъса само нервите и да ти изяде времето.

44.   Абе Дон Жуане, ти съвсем оплете конците. Как тъй жените били моногамни, пък в същото време са курви? Писанията ти са лишени от всякаква логика. По-добре не се излагай повече.

45.   "Всички жени са курви с изключение на майка ми, но да не забравяме, че и тя е жена"! - Наполеон
39, жените по природа са моногамни и си мечтаят да се омъжат за мъже, способни във всичко. Бракът все още е приятна "мелодия" за жените, докато мъжете вече не искат да се женят. Знам, че знаеш приказката "за добрия ключ" и "лошата ключалка". Ку*вата си е ку*ва и става бърсалка за много от мъжете, които не са гнусливи. Мъж спал с много жени е на почит, а жена изчаластрена от много мъже за нищо не става и едва ли някой мъж ще я вземе за майка на децата му! В 21 век се насажда убеждението, че жената била расностойна с мъжа и че е самостоятелна и си избирала мъжете, само че това е заблуда. Може да си ги избира само за да я изчукат и нищо повече, но и това не е валидно за всички жени. Днес рядко има красиви и стройни жени и мъжете не искат да опъват грозовайнички, освен ако не са пияни. За това днес мъже/жени живеят на семейни начала и на мъжа, като му омръзне жената я изгонва от дома си или си обира чукалата и я напуска ако живее в нейно жилище. Жената никога няма да е над мъжа, каквито и закони да се измислят, винаги ще зависи от него. Това е положението.

46.   Дон Жуана е прав донякъде, че жените налитат на мъже, които са ебали много жени и умеят да флиртуват. Самият аз навремето го усетих. Жените по природа са завистливи и искат винаги чуждото. Ако една жена види красива жена в компания на мъж, автоматически този мъж става привлекателен, защото се включва причинно-следствената връзка, че щом красива жена е с него, значи той е качествен. Освен това, жените си умират да натриват носа на други жени. Женският пол е суетен и обича да се съревновава с другите жени, особено що се касае за красота, облекло и възхищение. Като младеж една случка ми направи особено впечатление. Беше някъде през май месец, хубаво време. Бях излязъл с едно маце и се разхождахме из града. Тя се беше облякла доста секси, с една много секси поличка, високи токчета, беше доста барната, а бе направо си беше като за дискотека. И естествено, където и да минехме всички мъже я заглеждаха. Но много повече я заглеждаха жените, съответно и мен. Тогава разбрах, че най-високата оценка за една жена дали изглежда добре е, когато я заглеждат жените. Защото мъжете сме ясни. Видим ли що-годе хубава жена, очите ни се залепват за нея. Но жените заглеждат другите жени, само ако са много добре изглеждащи, тоест, облеклото, грима, прическата, обувките, маникюра, бижутата веднагически приковават внимание и карат жените да гледат завистливо. Самият начин, по който жените заглеждат добре изглеждащи жени е доста различен, от начина, по който мъжете заглеждат. Женските погледи са изпълнени със злоба, завист, прехапани устни и неодобрителни гримаси или в най-добрия случай с фалшива усмивка, когато се налага общуване. Мъжете като видим хубави нагласени жени гледаме с вътрешна радост, лека усмивка и усещаме сексуално привличане. При жените веднага се усеща злобата. Усеща се и тревожност ако жената е с мъжа си и срещнат красива жена. Това избива и в ревност. Жената веднага усеща, че мъжа и се наслаждава на гледката или общуването с красива жена, колкото и да го крие. Разбира се, умните жени не правят сцени на ревност и не се тревожат. Но по-неуверените се плашат и си го изкарват на мъжа. Общо взето, макар и да обвиняват мъжете в женомразие, много по-големите женомразци са от женския пол. Жените се мразят, конкурират и ненавиждат. Всяка иска да е най-красива, най-желана, най-обичана и разбира се единствена по възможност, но ако мъжът е грижовен (тоест да има пари и да и угажда на капризите) и я чука добре, тя преглъща неговите изневери и се примирява, че няма да е единствена. Когато осъзнах колко привлекателно е в женските очи да си с красива жена, започнах да излизам много по-често, вместо да си си стоим вечер вкъщи и просто да се чукаме.

Иначе по темата. Светът е пълен с различни жени. Познавам бивши курви (да, има такива, противно на клишето). Но манипулаторките, лицемерките, използвачките рядко се променят. Ако е такъв случай промяната е много, ама много трудна, защото е на цялостно базово ниво. Иначе познавам лично прекрасни жени, които в миналото си, особено в младостта си са ебани от много мъже. Но сега са кротки съпруги и майки. Да, рядкост е, но ги има. Пък и не бива да ги съдим. Ако една жена е млада и свободна, ако е красива и постоянно и скачат ебачи, лесно се подхлъзва. Има и нещо друго. Много често жените с голям километраж са го навъртяли поради ниска самооценка, която ги кара да се самоутвърждават търсейки любов чрез скачане от легло в легло. Та такива жени често стават такива заради мъже, които не ги обичат, но са им обещавали обич. Младите момичета са наивни до глупост и лесно се доверяват на опитни мъже, които им свалят звезди. Една млада и неопитна жена може да бъде свалена чрез галантно отношение и демонстрация на сериозни намерения. Жените са емоционални създания и не могат да управляват емоциите си. Опитните свалячи лесно усещат всяка жена и просто натискат емоционалните бутони. Задействат ли се емоциите у жената, тя не може да вземе рационално решение и предпочита да си живее в свой свят на илюзиите. Така например, дори да знае, че новият и възлюбен е непоправим женкар и чука наред, след което зарязва с разбити сърца всички жени досега, тя не може да спре да се вижда с него, защото и е като наркотик, който и замъглява разума. Повтаря си: „той с другите е бил такъв, защото не са били свестни“; „Те са го използвали“; „те не са били за него“; „Те не са знаели как да се отнасят с него“; „Аз ще успея да го укротя“; „Мен ще ме обикне, защото знам как“. И прочие нелепици докато не си строши главата по най-болезнения начин. Когато се случи любовно разочарование или поредица разочарования, жените често стават цинични и започват да курвеят от своя страна. Така техния шанс да срещнат мъж, който да го обича намалява още повече, а в някъв момент дори спират да желаят това и просто се чукат срещу изгода (пари, кариера, престиж, че чукат успешен мъж например).

47.   Брей, много адвокатки на курвите!? По- важното е че отговора е даден- курвата си остава курва. А оправданията само омекотяват отношението към курвите. Б. С. ние не страдаме, че има курви- напротив, както си отбелязала. Не харесваме номерата им и когато се дегизират на порядъчни Примадони. Курвата е ценен социален субект. Разкрива нови хоризонти на девствените или на семейните мъже.

48.   Ами 47, то и ние не харесваме семейни мъже, дето правят курвенски номера, пък се дегизират на порядъчни отговорни мъже, ама кво да правиш - такъв е светът, мъжки курви бол.

50.   48, този въпрос го уточнихме- мъжки курви няма, има курвари, абонати на курвите. Загражда, нанизва, изхлузва се и довиждане. При нас е с усещане като за финал- свъшек, а при вас е като за употреба достигаща до злоупотреба. Не съм сигурен кой в картинката е дебелокожия и непукиста!?

51.   Ми 50, това, че отричаш реалността твоята глава, няма да те направи по-малко мъжка курва, нито пък ще направи някой друг мъж по-малко мъжка курва. :D

52.   до автора

Оня я е ебал в тоалетната след две приказки, а ти сигурно един месец си и свалял звезди докато ти пусне. Поправи ме ако греша.

А това дали ще си 35-я или 36-я за нея е все тая. В общи линии след 7-ма - 8-ма бройка вече не обръщаш много внимание в кой се пердашиш.

Ако смяташ различно - ходи половин година в седмицата по веднъж на хубави 20 годишни платени и пак пиши дали отношението ти към жените ще е същото.

1-50 от 71