Пише си с други
Здравейте! Аз съм на 21, а приятелят ми е на 26, заедно сме от няколко месеца и аз много го обичам, той също казва, че ме обича, но на няколко пъти разбирам, че си пише с други жени и ги кани на среща. Казва, че съжалява и е просто чат, не се е виждал с никоя и ми обеща да спре. Не ми дава паролата си за фейсбук, последния път исках да блокира някакво момиче и той ми прати снимка, аз видях, че има други блокирани и го питах с тях ли си е писал той каза, че не и аз писах на тях и те потвърдиха. Казах му, той си призна каза отново същото, аз исках да се разделим, но той не ми позволи, след няколко дни го притиснах и най-после ми даде паролата си, но днес я смени. Мисля, че ми я е дал за няколко дни колкото да ме успокои и сега я е сменил, за да си пише отново с други. Аз я налучках, но той не знае и много се страхувам какво ще видя. Моля ви посъветвайте ме какво да правя, защото съм много объркана и разтроена!

Коментари

1.   Намираш си друг, този не държи на теб; ще те замени, ако някоя, която намира за по-добра, го хареса. Възможно е и сега да си има любовници, ако е толкова вървежен.

2.   Авторке, в никакъв случай не искам да те обидя, ама тъй както пишеш приличаш на поредната влюбена глупачка. Не знам какво си му видяла на твоя, ама той си играе на Дон Жуан и няма намерение да се промени (поне в близките 15 години, после като стане на 40 и не му се връзват тъй лесно, може и да улегне). Ако ти искаш сериозна връзка в която да сте само двамата, повече от ясно е че той не е за теб. Ако си съгласна на отворена връзка, просто започни и ти да си пишеш с други, няма проблем.
И никога недей да искаш от гадже паролата му за фейсбук и подобни мрежи. Човек щом е във връзка трябва да има доверие на половинката си. Ако ще подозираш, ще се съмняваш и непрекъснато ще следиш и проверяваш, най-добре изобщо не си хващай гадже.

3.   Типичен курвар, ще си имаш ядове ако търпиш това.

4.   Авторке-вместо да те е страх какво ще видиш, радвай се, че си му налучкала паролата и реално виж за какво става дума. Като разбереш -пиши пак, че ми стана интересно.

5.   Вместо да се страхуваш или да тадаеш, влез и виж. Трябва да си наясно дали заслужава доверието ти или продължава със старите номера. Ако продължава, разкарай го.

8.   Някога жена ми се държеше по същия начин. Това си мислехме, че съсипа всичко между нас, а се оказа, че това беше искрата която ни накара да свалим всички, карти и маски. Оказа се че се харесваме много повече такива каквито сме. Не ми е изневерявала. И аз не съм. Но да самия факт, че си пише с други и то за срещи и секс си е половин изневяра.

9.   Изобщо не те обича! Щом си търси други жени, значи е с теб сама заради сигурния секс до като си намери нещо по добро.

Бии му шута на тоя палячо!

М. 36г.

10.   Не съм сигурен дали е трол тая тема или отразява токсичната реалност... И двамата сте прости, какво друго да ти кажа...

11.   Какво мислиш, че ще ти се каже тук? Как може да не се сещаш какво трябва да направиш? Щом ти трябва кураж/подкрепа/да ти го каже някой друг - прекъсни отношенията, нямат бъдеще просто. Малка си още, но след известно време осъзнаваш, че не е нужно да е с драма късането - просто, ако не отива никъде, трябва да приключи, за да си търсите нещо по-сериозно. С този съвет се прекалява тук за кажи-речи всяка история, но в този случай е на място - късай.

12.   Той си търси нещо по-добро. Имаш два варианта:
1) Оставяш го.
2) Ставаш по-добра, по-интересна, задоволяваш го.

13.   Не се вълнувай толкова. Може само да поддържа форма за самочуствие и да си пише с разни там. А дори и да изчука някоя случайно, важното е дали те обича.
М25

14.   Плюй и отмини. Друго не заслужава мъжката ку*ва, с която си се събрала.

15.   Щом знаеш паролата му - чакаш да видиш дали продължава.

16.   “Исках да се разделим, но той не ми позволи”. Тва не изглежда да е писано от момиче на 21, а от пуберка на 13-14 години. Как ти си искала да се разделиш със него, ама той не позволявал? ! Да не си омъжена за него със граждански брак? Че дори тогава не си длъжна да искаш позволение, стига причината да е изключително основателна. Мъжки путьовци като този въобще стой далеч от тях, както лично аз стоя далеч от курви. Човек, който ме излъже веднъж дори на шега, губи доверието ми към него незабавно, завинаги и на 100%.

Гаро

17.   Спокойно какво като си пише момчето, дори и да прави секс с други жени какво толко радвай се на живота пък и при теб може да излезне нещо за удряне...

18.   Мила, този е патологичен женкар. Никога не е бил само с теб, от самото начало. Те винаги отричат. Случвало ми се е и на мен. В един момент ще почнат други жени да ти пращат техни чатове. Повярвай ми кошмарно е. А като говориш с него, имаш чувството, че е напълно искрен. Не знам кал лъжат толко добре просто. Такива нямат чувство за вина и усет за нараняване. За тях е като лега всичко. Не си мислят но гадно за никоя нито за теб, нито за другите. Жените се съсипват от ревност. Чудят се с кое са по зле от другата. Истината е, че няма точна формула. В една харесва повече секса. В друга големите цици, в трета маниера на ориказване, в четвърта любвеобвилността, в пета красотата итн..