Сърце или разум
Здравейте, преди години имах връзка с едно момиче с което всичко вървеше перфектно. Запознахме се на едно празненство в училище и се добавихме в приятели във фейсбук. Бяхме заедно една година и половина, но един ден просто ме блокира, спря да ми говори и не искаше абсолютно никакви отношения да има с мен. Минаха почти 7 години от тази случка, тя е вече семейна, аз също. Всеки ден се чудя, защо постъпи така и каква беше причината. Търсих я многократно, но не искаше да говори с мен и да ми даде логично обяснение. Вече е много късно за разговори, но ако някой е имал подобна история, ще съм много благодарен да ми даде съвет.

Благодаря Ви!

Коментари

1.   Аз лично нищо не разбрах? Каква е целта на историята? ! Ами щом си семеен вече Ами гледал си семейството жената децата! Какво се връщаш в минали простотии и най вече сте били тийнеджъри деца! Било е просто увлечение симпатия нищо повече! Не й съсипвай семейството нито съсипвай своето! Най вероятно момичето е открило човека за себе си тогава и ето - събрали се създали семейство! Какво има да се чудиш? Е миналото не се живее! Гледай си настоящето и се Старай да ме го унищожиш сам от глупост и н само своето бъдеще Ами и това на близките около теб!
Каквото и да се случва живота продължава!
Ако толкова ти липсва можеш да се свържеш с нея отново да си станете САМО приятели за да научиш как се е стекъл живота й и ти да разкажеш за себе си! Естествено и ако тя прояви желание! Но нищо повече! Това е което мога да те съветвам! Но най важното е да си гледаш настоящето и бъдещето!
Жена на 25

2.   Ти, влюбеният-загубеният, се чудиш защо, а курвенцето си е намерило "по-добър" и се е хванало с него. Кратко, точно и ясно. Ако не те е видяла да натягаш най-добрата ѝ приятелка, няма логика просто хей така да те зареже, ако се води свястна. Не го мисли, знам, че те гложди, но просто няма смисъл. Най-логичното е просто да е намерила принца, а ти да си бил докато го намери, заместителче. Не си заслужава да си губиш времето и да мислиш за подобен човек.

3.   За да те блокира така из не виделица или те нещо си и пропаднал в очите или просто си е намерила друг. Като започнеш връзка с друг човек, не се обясняваш на предишния... Тъй че не търси особенна логика. Гледай си твоя живот и своето семейство и хич не я мисли. Няхок неща е по-добре да си останат в миналото.

М. 36г.

4.   Не мисля, че някой ти дължи обяснение за блокиране. Уж си семеен, а мислиш всеки ден за някаква бивша.
Гледай си семейството.

5.   Решила е, че не си направил нещо, както е искала тя!
Но най-важното е, че не се знае дали и тя е знаела какво иска!

7.   Заглаваието на темата ти е абсурдно! Тук не виждам кой знае какво терзание и колебание между сърцето и разума. Не знаеш колко много боли да има сериозно различие, като разумът да казва не, а сърцето обратното... боли много и не, не се преживява. Но в твоя случай си е чисто и просто пропуснати моменти и също така може да си я обидил и огорчил, а най-вероятно изобщо не си го разбрал и т. н.

8.   Ами малко ти е абсурдна темата, но аз като жена блокирам мъж само, ако ми падне в очите жестоко. В твоя случай, обаче, ако смяташ, че нищо не си направил - има друг, най-вероятно, но не е искала да те нарани.

9.   Не си я изчукал, както е очаквала, и ти е била шута по лесния начин - без обяснения. Това е моето предположение.

10.   Разум

11.   Аз направих нещо подобно с един бивш. Причината беше, че не сме един за друг, а ме беше страх, че ако се чуем, ще ме разубеди и ще се съберем. Години по-късно му обясних де. Но да, кофти отношение от моя страна.