Колко мъже са твърде много?
Въпросът ми е към мъжете.

Бройката на сексуалните партньори има значение при жените, но колко мъже преди вас са твърде много? Тоест, даже да сте много влюбен, ако разберете, че жената е спала с 2/3/8/10+ мъже преди вас, ще я отпишете като вариант за сериозна връзка, семейство. Каква е бройката за вас?
Изобщо, водите ли такива разговори с половинките си? Дори бройката да е ниска, притеснява ли ви, че приятелката ви все пак е имала сексуален живот преди вас?

Мен много ме мъчи тази тема, и за това търся честни анонимни мнения.

Ж24

Коментари

1.   Нищо не ме притеснява. Важното е какво прави, докато е с мен. Всеки има минало.

3.   Ти с колко си бил? Ако си девствен, тогава имаш някакво основание да искаш същото и от партньорката си.

4.   За чий *** жена я бърка това, това са мъжки мисли! И колко още такива теми, по дяволите? Не разбрахте ли, че за сериозните мъже е много важно това? За някои не, това е. Въпрос на шанс на кого ще попаднеш.
*ЗА МЕН ЛИЧНО: Няма как да съм много влюбен в някоя, ако е била ковра преди това, няма как да си го позволя. Отделно, има милиони проучвания, според които жена с много бройки е негодна и ненадеждна! Винаги съм казвал, че жените са като колите /в БГ особено, тъй като всички (почти) караме коли втора ръка/. Но реално не са втора, а в най-добрия случай 4-5та ръка в НАЙ-ДОБРИЯ случай. Съответно, аз като си купувам кола, какво гледам: да е хубава /тук ясно/, да е на малко км /да е млада за жена/ и да има малък брой собственици, както и да е добре поддържана /да е с малко бройки и по възможност да са й сериозни приятели, примерно с дълги връзки, не 50 години, ама да са походили, да са се задържали известен период/. Извинявай много, не може да ми имаш friends with benefits само или другата простотия, която чух наскоро - fuck body. И по темата - не съм си слагал някакви числа, така че да помислим: сефтосана е на 16, нека е колкото мен, 27, това са 10г, през които тази жена води сексуален живот, колко да трябва да са й бройките? Да е имала 2-3 сериозни връзки от по 1-2 години, остават 5. За тия 5, да се е забила с още 2-3 на морето, зора си е зор. Това мога да го преглътна. Демек над 5-6 почва да ми губи интереса. Разбира се има някои, за които бих направил изключения, но трябва да ме впечатлят някак си с друго, примерно много хитро да ме залъже, че ме обича, едва ли не, че съм избраният, което не е лесно само по себе си.
ПС: А вместо всеки втори да пуска тема "колко бройки са нормални", замислил ли се е някой колко ще е полезна една тема "Как да разберем колко бройки има? ". Е там искам да видя даване на акъл. :))

5.   Мъж на 30 години съм. За мен момиче да има от 3 до 6 бройки е приемливо, повече от това и почва леко да ми пада в очите като сериозно момиче. Над 10 бройки и тотално я пиша само за секс и твърдо отказвам да развия някаква емоционална връзка с нея.

Аз за това гледам да не питам момичета с които се виждам за миналото, за минали връзки и минали секс истории.

Срещал съм се със доста красиви, женствени и умни жени, ама като разбера неща от миналото им в сексуален план, които ги смятам за курвенски и просто не мога повече да гледам на нея по същия начин. Просто нещо в мен ми казва тая не струва и това е.

Въприко всичко, нямам проблеми да правя неангажиращ секс с леки жени щом и те го искат.

6.   Жените, които са имали не повечето един сексуален партньор са страхотни и за секс и за семейство. Другите стават единствено за задоволяване на мъжкия нагон и слугинаж по заведенията.

Чингис Хан-Скандинавеца

7.   Aвторе, сега те тормози бройката, после ще те тормози бройката на колегите й в работата.

8.   Няма магическа бройка, която да те прави курва/свястна. Жените не можахте да разберете, че не е въпроса в бройката. Въпроса е в поведението и разбиранията ви. Ти може и една бройка да имаш и пак да си курва, ако тя е била в тоалетната на чалготеката с непознат помияр. Може и да си девствена и пак да си курва, ако го правиш, само и само да не ти тръгне слух и да излъжеш някого. А може и с петима да си спала, ама да са били в дълги и сериозни връзки и това в никакъв случай нет е прави курве. А между другото тръгне ли една жена да се пита колко бройки са много и къде да спре, че да не и тръгнат слухове, ми е ясна.

9.   Гледай мъжът, с когото ще създаваш семейство и деца, да е от първите ти 4-ма партньори!

Ако ще те клецат повече пичове, то директно спадаш за мене в графата за лесен и евтин секс и неангажиращи взаимоотношения.

Разбира се това няма да ѝ го кажа на мацката де. Ще си я ч*кам и пердаша, докато ми е кеф и после всеки по пътя си. И, ако питаш как ще разбера, с колко е спала преди мене? Ами разбира се, може и не от веднага, но се разбира. ;)

Кумчо Вълчо

10.   Ами, всичко двуцифрено за мен е прекалено много.

11.   За нормалния мъж е важно да бъде последният на жената до него, а не поредният такъв.

- Кифлоприземител

12.   Вече има такава тема със 100% същото заглавие:
http://spodeli. net/story. php? ID=165757

- Кифлоприземител

13.   Авторке, ориентирай се към мъже които да те възприемат като нещо повече от консервна кутия, която веднъж отворена вече за нищо не става. Тогава няма да се измъчваш за глупости.
Тия дето броят бройки имат комплекс за малоценност и това стои в основата на обсесията с бройките. Страх ги е жената да не е била с някой по-добър или с по-голяма пишка. Или не дай боже да не са достатъчно добри в леглото и тя да ги напусне. Страхът стои в основата. Бегай с 300 от такива.

14.   Не повече от двама. В идеалния случай жената би била девствена, но реалистично такава трудно ще намеря, затова казвам двама. Просто не мога да взема насериозно жена, която ми казва, че ме обича, а е била с много мъже преди мен. Да не говорим, че с колкото повече мъже е била, толкова повече се уврежда способността и да създава пълноценни връзки. Същото важи и за мъжете между другото.

Аз съм девствен, за протокола. Мисля, че е напълно нормално човек да иска партньор, който има сходно ниво на опит.

15.   Безплатна консултация ли искаш сега? Нали се сещаш, че ви личи от километри каква ви е бройката и няма нужда дори да си отваряш устата. Ако при такава суша за болшенството мъже, някой няма мераци към теб, бъди така любезна да не му се буташ - или те е преценил, или вече си има човек до себе си.

16.   Зависи най-вече от интелигентността на индивида (в случая - на жената) и от това доколко е в състояние да се учи от грешките си, да си прави статистика и изводи от преживяното. Разбира се има значение и в каква среда движи, а понякога има и известна доза късмет...

Ако разглеждаме една връзка като вид урок и като придобиване на опит от комуникация с различен тип човек, то 10-ина връзки би трябвало да са достатъчни. Хайде да ги направим 12-13, ако има и няколко тотални и неочаквани провала. Тук не става въпрос за безразборни сексуални контакти, а за целенасочени опити за връзка, които при успех, биха създали семейство.

Та това е моето мнение: 10-13 връзки, но искрени и с намерение, заедно със съответните компромиси и т. н. Достатъчно са за да разбереш какво представлява другия пол като цяло, какво може да се очаква и какво не може, както и да се отсеят по-качествените и по-некачествените хора от него... И отново да подчертая - тук не става въпрос за "връзки" за 1-2 вечери или 2-3 срещи, а за връзки, свързани с търсене на партньор и сериозни намерения (които траят поне 3-6 месеца).

17.   10 e заветната цифра.

18.   На мен над 10 ми се виждат много. Някъде по 1 годишно за 10 години сексуален живот. Ако жена от 10 пъти не може да избере 1 за постоянно, значи нещо не е наред.

21.   Не вярвам да има мъже, на които да не им пука каква е бройката на тяхната партньорка. Много зависи каква е нейната възраст. Аз съм на 24 и ако момичето/жената до мен е на същата възраст лично за себе си смятам, че повече от 3-4-ма интимни партньора са много и това не говори за сериозна връзка. Тоест има готовност да сменя мъжете и това подсказва, че вероятно и мен ще ме смени вместо да се бори при една проблемна връзка. Това е основното, но има мноого но-та. Смятам, че едно уважаващо себе си момиче не е редно да пусне още на 2-3 месец. Все пак това е малко време, за да опознаеш един човек, та да му дадеш и тялото си. Едно уважаващо себе си момиче ще избира мъжете и няма да се впуска в приключения с всеки, който се държи мило с нея. Ако на тия години има 5 партньора, то за мен тя е лесна, тоест бързо ги сменя. С такава няма как да градя сериозна връзка. И така и така.... Това е само теория, на практика е друго. Може пък да е нямала късмет и все да са я лъгали например. Това не я прави лоша или лека. Твърде относително е, за да имаме приблизително общо мнение и мъже, и жени. Последните естествено ще кажат е и, какво като съм била с 10 - ами има значение. И от морална и от чистоплътна гледна точка. Едно е да си имала 1-2 сериозни, друго е да са няколко пъти по толкова.

22.   Ами то си е висш пилотаж като си мъж да си превъзмогнеш мазохизма и да не питаш, но е важно. Говорим за жени, които са си на място сега, не някакви които усещаш, че не са много сериозни. За първите няма смисъл да се измъчваш със миналото им - естествено, че са били млади и глупави, важното е сега да са си завинтили главата.
Въпреки горното, има бройка, която си казва своето и просто си значи, каквото значи. Зависи от възрастта, естествено, но около 7-8 за 20 и няколко годишни и 10тина за 30 биха ми вдигнали веждата.
Не значи, че се отказвам от жената, но определено поставям под въпрос някои нейни качества и я поглеждам в такава светлина, която не е хубава и ако има още признаци за гнило може и да се откажа от сериозни неща.
Бройките са условни естествено и точно на цифрата може и да не е чак червен картон, но особено нагоре не е ок. Курвенско е каквото и да казва, който си иска. Нормално е да мине човек през няколко връзки и няколко партньора, но от едно ниво нагоре значи, че си я сърби за ново през известно време, а и си е гнусно да знаеш колко са се задоволявали с жената, която обмисляш за сериозни неща. Просто не е приятно, дори да заспорят дамите, че е глупаво... такова е чувството, не го правим нарочно, просто така се чувства всеки мъж, егото си ни е черта.
Както почнах малко по-горе също не е без значение дали са във били връзки или не. И двете не са много добре, защото да имаш 15 връзки на 25... какви са ти значи критериите за обвързване и за късане - никакви и за двете. Какво сериозно може да има тогава? Ако пък са били все сексове без сериозни отношения също говори за сериозността на жената и колко и трябва, за да легне с някой. Освен това може и да си търси тръпката от секс с непознати/изневери и т. н.
Абе като цяло колкото повече толкова по-зле и вече след номер 5-6-7 става грозно и започват въпросите. особено клато сметнеш, че жените крият някои бройки и дават изкуствено занижено число... Кофти работа. Живеенето бързо и безотговорно е забавно, ама после може да не те взимат на сериозно вече мъжете. Опичайте си акъла, момичета!
Дано съм бил полезен.

23.   Според мен ако жената е имала над 10 партньори бих се замислил. Не казвам че не става, но риска е значителен. Да речем че първите 4- 5 са били само за ориентировка. Но следващите 5- 6 са достатъчни за да намери правилния човек.

24.   Няма проблем, всеки има история, нали така

25.   Много пъти съм казвал, че мъжете гледат тези неща и трябва да са доста закъсали и изпаднали, или да не знаят, че да се хванат с някоя с много партньори. Хубаво или лошо, това е факт, жените го знаят, затова и го крият масово. Знаят си какви са. Друго е от 16 да почнеш и да имаш 3-4 човека, връзки, да не се е получило с първите, но да търсиш мъж, семейство, ценности. Тогава много ясно, че свестен мъж би те приел. Съвсем друго да се ебеш наляво-надясно и накрая да търсиш смотьото и да го лъжеш. И по-горе една дама обяснява за комплекси. Не е до това по-голям ли му е, има много с по-големи, малки и т. н, а че тоя човек си е отдавал душата на друг и друг и друг. Отдавал си е тялото като нищо ценно. Как като си даваш тялото на всеки, за единия кеф, искаш после то и ти като същност, да си ценен за някой друг? Нормално да гледа на теб с други очи. "Наживяла се" и оплакваща се после на всеослушание с "къде са свестните мъже", е клише, но вярно. Няма как ти да не се цениш, да не си цениш девствеността, отдадеността и друг да те цени. Тук дори не говорим да си даваш само половия орган, той няма да се изтърка, но психически след толкова връзки хората се изтъркват. От нагон може да поискаш такава, но за семейство не. Малко грозно звучи, но това е истината.

26.   Мъж съм, но ми става доста смешно, като прочета такива като ЧХ. Самият той е твърдял как е оправял проститутки и всякакви парцали, ама иначе жената да имала един партньор. Няма лошо да имаш подобни изисквания, ама ако самият ти си такъв.

Ама хем насран, хем с претенции е лееееко нагло. И като гледам колко такива коментари има, ми е меко казано странно. Някои хора имат доста нереалистична представа за себе си.

То и аз искам да еба Меган Фокс с голия си беден гъз, ама не става.

27.   За мен идеалната бройка е в порядъка на 3-4 предишни партньора. По-малка бройка също не е за предпочитане - липсата на опит иди-дойди, наваксва се, но онова досадно чувство, че нещо си пропуснал, не си се наживял достатъчно и трябва да наваксваш, в един момент може да ескалира и да стане пагубно за бъдещи стабилни взаимоотношения.

28.   Някои като почнат "миналото не било важно, а само бъдещето". Нека ви напомня, че миналтоо и бъдещето си зависят от същшността на човека. Ако има балък, който вярва, че дадена жена ще е счупила 100 кура и магически ще вземе да се спре веднъж завинаги точно на неговия заветен 101-ви и никога повече да не кривне, значи е много наивен. Отделно че такива жени, дори да решат да се поправят, са много обременени емоционално след толкова счупени паламарки. По тая логика си вземете първата проститутка от улицата, нали миналото нямало значение.

29.   Имайки предвид в какви времена живеем, съвсем нормално е бройката да не е малка. За мен до 7/8 е нормално. Ако човек е наистина много опитен , според мен не би могъл да се обвърже емоционално с един човек и да има една нормална и пълноценна връзка.

30.   До 26,
Проститутката не е партньор.
Това е чекия с жена между ръцете.
Мъжът не се поврежда емоционално когато праска проститутки.
Жена която ляга безразборно с който и падне навярно има емоционални проблеми.

31.   Ако 50 годишна жена ми каже, че са я чукали 20 мъже, не е проблем, но ако 20 годишна ми каже, че са я минали или е духала на 50 мъже, това е проблем и бих я зарязал.

32.   30, мъжете, спящи с проститутки, са дори още по-гнусни. Дори аз като мъж го осъзнавам.

33.   В момента, в който почнеш да си задаваш въпроса колко мъже са много, значи вече са твърде много. Или са на път да станат.
Миналото има значение. Доста добър показател е за това как ще се развие бъдещето.
Но карай да върви. На теб ти се хайманосва. Просто ти трябва успокоение че всичко ще бъде наред, макар и фалшиво такова.
Действай си, но знай - жената има едно ценно нещо, има го по рождение и всичко което се иска от нея е просто да го опази...

34.   Зависи от възрастта. Аз лично съм също жена на 24 и до сега 4-ма. 3 връзки (в момента съм в третата), горе-долу по година и половина-две всяка и с едно момче излизах 2 месеца, но сексът не стана и приключихме.

Не мисля, че е много, за 24-25 години 4-5 човека ми се струват нормално, ако човек все пак си е търсил сериозна връзка. Ако да кажем правиш секс от 18 години, това са близо 7 години все пак... И едва ли ще намериш подходящия още на 17-18...

Иначе аз лично се интересувам повече дали човекът е имал сериозни връзки, поне 6месеца, година. За да видя дали знае какво иска и търси. Много хора са с неадекватни очаквания от една връзка - тип "ще се виждаме 2 пъти в месеца" или обратното "не може да имаш време за теб, всичко трябва да правим заедно". Вече горе-долу 7-10-15 ми се вижда много като бройка, ако си под 24. Някак все 1 поне би трябвало да става за годеж или дълго съвместно съжителство.... А тези, дето са на 30-35 абсурд да очакват някоя хем хубава, хем с 1-2 бройки...

35.   Изобщо не се затормозявай с тия глупости. Още повече пък да питаш мъже колко бройки били много. Те на приказки девствени искат, а реалността е съвсем друга. Давам пример от собствения си живот. Бях девствена до над 20 годишна и бях скромна дето не иска да ходи по много мъже и т. н. Малеее колко глупава съм била. Никой това не го оцени. На приказки разправят как се отвращават от курви, но точно тях преследват, това е гарантирано. И не не съм била грозна или с някакви проблеми, просто както казах не исках да спя с много мъже, а да намеря някой сериозен. Даже първият ми така наречен приятел, не ме оцени мен дето не съм била с мъже, ами ми продъни ушите да ми говори за бившата си дето му изневерила с шефа и не можеше да я забрави. Хахах сега ми е смешно в какви заблуди съм живяла. После и някакви други им течаха лигите по някакви дето си спяха наред с всички. Затова си живей живота и прави каквото искаш и изобщо недей да се съобразяваш с тия глупотевини дето ти ги пишат повечето мъже. Не казвам да ставаш курва, но и да седиш да се пазиш чакайки някой мъж да го оцени ще има да чакаш. Накрая той си е живял живота с хиляди курви, а ти си се притеснявала да не натрупаш бройка. И тайно си мечтае за курвата дето го е разигравала по най-долния начин. Имам много примери и ти казвам от опит, даже са ми жалки с тяхните смешни разсъждения тук като ги знам какви са.

36.   Щом се налага да използваш думата "мъже" /множествено число на "мъж"/, за да кажеш колко са, са твърде много. :Д

37.   22 и 25
Значи приемам мнението ви и за мъжа такова - ако е спал с над 10 е боклук. Давам пример за обратното сега - аз имам приятел и той ми е първия и единствения за сега, исках и да е последния, НО! В началото на връзката казваше, че е спал само с няколко, после тези няколко се увеличаваха и сега си ги казва всичките към 20... Много ме е гнус честно... като си представя колко момичета е чук*л... а аз само един, значи мъжете може да си ходите по най-различни пък жените не могат? Исках да видите малко и гледната точка на едно свястно момиче... Пазих се години докато намерих приятеля ми и мислех, че е спал само с 2-3, мина година и взеха да излизат някакви неща, за които ме е лъгал! Дори няколко месеца преди да се запознаем и да започнем да излизаме той е чукал две в същата година в период няколко месеца и това го разбрах скоро, става ми много гадно! Направо някой път само заради това почвам да се чудя да го оставя! Начукал се е, находил се е, а аз викам много е свестен, дали? Вече започнах на се замислям, защото ме излъга и за други неща, много неща излизат на яве и то след като съм го заобичала! Ми не е честно ти да си чукал наред квото ти падне и да искаш партньора до теб да е девствен или да е имал само 1-2-3 партньора... Гледайте и себе си, не може да изисквате от човека до вас, това което вие самите нямате!

38.   Ами проблемът на мъжете е много лесен за решаване.
Щом искате да се жените за жени с малко бройки, значи щом преспите с някоя жена и веднага трябва да се жените за нея.
Ама май не искате а?

39.   До 37,
Няма не честно, каквото и правил преди е минало.
При мен пък е обратното. На мен жена ми ми е първата. А тя е имала поне 4 (за които знам) но навярно е имало още 1- 2ма за един период от около 2 години който ми се губи от сметката. Което прави около 5-6. Но не ще да ми каже точно колко са- казва че е минало и няма значение. Пък и аз не настоявам.
Жените обикновенно имат повече бройки от мъжете си понеже за тях е много по- лесно. Обикновенно мъжете лъжат че са повече а жените че са по- малко.

40.   До 37,
В природата затова по-принцип жената за да го направи е цивилизационен избор или избор, в който се включват чувства, а при мъжа е без чувства само нагон!
Приказката за ключа и ключалката нали я знаеш?

41.   34
Добро начало до30г ще си надхвърлила 10 и на горе.
ЖЕНА И ПАРИ СОБСТВЕНИК НЯМАТ КОЙ КОЛКОТО ЗАБЪРШЕ

42.   до 37

Аз съм в почти същото положение като теб.
Изключително неприятно е когато си честен с човека отсреща а той предпочита да мълчи, т. е. да те лъже. Но в крайна сметка всичко излиза наяве накрая.

Мъж, 42г.

43.   За мен е нормално двама партньори да са били с (приблизително) еднакъв брой преди това. Но по-правилно ми се струва да не се пита за това след започване на връзка. Ако някого го бърка бройката на партньора му, той трябва да го проучи максимално преди това.
Какво значение може да има бройката... В малко населено място - огромно. В друг град - никакво. "Навици"... Няма някаква гаранция, че ако не е имал/а над определен брой партньори, няма да те зареже. Евентуални причини винаги може да се намерят.
Аз лично съм бил с 35. Мойта - само с един преди мен. Дори и да е имало и още някой, ни най-малко не ме притеснява. Никога обаче не засягаме тази тема.
Знам поне за една, която е била с повече от мен, но си живее перфектно с мъжа си(а той определено не е бил с много преди нея).
А разбутани семейства - много. Включително и моето първо. Тя (първата ми съпруга) не е била с много. Беше едва на 18, от малко село... Други фактори (основно майка й) ни разделиха. И каква полза, че не е била с над еди-колко си? !

44.   Като чета по - голямата част от коментарите, почва да ми се гади яката. И аз не харесвам жена, които са се търкаляли с целият град, но някои от определенията тук са мека казано отвратителни и просто си личи липсата на възпитание.

45.   Колкото и тъпо да звучи, независимо мъж или жена, ако не се е "наживял/а" и не си е "патил/а" няма как да си "седне на задника" и да си подреди приоритетите. Ако е малка бройката, прим 1-2-3 партньора за един зрял човек, винаги ще има желание за още. Истината е, че трябва да опиташ с различни типове, за да видиш плюсовете и минусите у противоположния пол и вече да си направиш равносметка какво търсиш, от какво се нуждаеш и с какво би се примирил и с какво не.

46.   Аз съм жена, но и аз не бих си взела мъж курвар, или какъвто и да било мъж с твърде много бройки.
При тях винаги има риск от полово предавани болести, да не говорим, че с времето стават и емоционално изхабени и вместо да се трудят в еддна връзка придобиват подходът "Кат не ти харесва махай се".
Ми благодаря, ама не искам такъв мъж. Също не бих търпяла мъж, който флиртува с колежки, пише и лайква на тая и оная, зяпа мацки по улиците като невидял и въобще не бих толерирала мъж, който не се отнася към мен с нужното уважение и любов.