На колко години го правихте за първи път?
Въпрос към жените, на колко години правихте секс или само свирка за първи път? Ако желаете може и да разкажете случката.

Коментари

1.   На 19 години беше първият ми път със сегашния ми приятел. Свирка още не съм правила, дори не мога да си се представя...

2.   Първия път на 22г. направих го с жена на 36г. тя ме обесчисти с неиния вибратор. Беше ме страх и срам да го направя с момче или мъж. Но вече съм семеина с дъшеря. И още имам желание за връзка с жена.

3.   Не, не желаем:)))

4.   На 20 и още нищо, ама не излизам много и няма почти момчета около мен

5.   На 15 го правих за първи път, но без свирка. С оралната започнах доста по-късно, 17-18 някъде.

6.   Номер 5, как само на 15? Ти даже доста си закъсняла, трябвало е поне на 12 години, а свирката на 15 год.

8.   На 18, направих го като подарък за рождения си ден с момчето, в което бях влюбена. Не е имало свирки.

9.   На 20 го направих за първи път с бившият ми приятел. И свирка и анален и всичко му дадох.. Така и не ме обикна. Възползва се. Взе сърцето о ми, девствеността ми и ги захвърли.. Такъв е живота за жалост.

10.   Н6
И теб какво те засяга? Тогава ми е било кеф, тогава съм го направила. Или ти си мислиш че ми е пукало много за мнението на останалите пубертетчета?

11.   Номер 9, мъжа не е длъжен да те обиква, само защото си му дала да те клати както той иска. Хубавец не се печели лесно

12.   Започнах на 15г, с приятелка на майка ми. Сега на 21г продължавам с нея, но напоследък заглеждам и други жени, но се притеснявам.

13.   На 14, през пролетната ваканция на село. И до ден днешен сме добри приятели с момчето и понякога си припомняме младостта.

14.   На 16 год секс, на 15 свирка

15.   На 16 години бурен секс с 18-годишен момък, бях му втора. Не го свързвам случката с нещо приятно, защото беше в публична тоалетна. Иначе момчето беше нежно. На 17 първата свирка с друго момче.

16.   На 17г с дъщерята на колежка на майка ми, бяхме заедно на море. Тя беше на 21г, наскоро разделила се с приятеля си, вечно беше намусена в началото на морето. Мисля, че започна да се чука с мен, защото и беше скучно. После в града и звънях, но като се видяхме искаше да ме запознае с една нейна приятелка 28г, разведена с малко дете - възползвах се, но не продължих.