Нормално ли е баща ми да обича толкова майка ми?
Здравейте,
Аз съм момиче на 16 години и сега си формирам някои възгледи за живота, и си задавам някои въпроси за любовта и човешките взаимоотношения. Ако за някои хора е важно ще спомена това, че съм девствена и не се чувствам готова все още да водя полов живот. Има едно момче, което харесвам и той ме харесва, пишем си, ходим насам-натам малко целувки, но само това.
Моите родители са на 43 години и от 20 години са заедно. Баща ми обожава майка ми. Той гледа да и угодите във всичко, когато не е много зает готви и чисти, не я натоварва с проблеми, не и пипа заплатата и. Много е любвеобилен. Целувам я непрекъснато, опипва я, обарва я, говори и разни мили неща, понякога глупости, за секс да не говорим.. Майка ми понякога се изнервя и му вика: "остави ме бе животно", но бързо и минава. Аз съм питала майка си дали това поведение на баща ми не и е досадно, не я ли изнервя и т. н. Тя отрича, казва ми, че татко е бил такъв дори и когато са били гаджета, а после след
моето раждане и това на брат ми е станал още по любвеобилен. Тя ми обяснява, че това е начин той да изразява любовта си към нея и това не е пречи, напротив прави я щастлива. Наблюдавам я, че тя не е много капризна и се съобразява с неговите възможности. Татко обаче по природа не е стиснат, ако има пари ги харчи за нас и се старае да не ни липсва нищо необходимо. Може би има значение и това, че татко е останал кръгъл сирак на 20 г. Когато е бил на 5 е починал баща му, а майка му когато е бил на 20. Имам и брат на 10 г. Много е палав, но слуша баща ни.
На моите три най-добри приятелки родителите им са разведени и те не се чувстват много щастливи. Знам, че сигурно ще ме помислите за луда, но понякога изпитвам панически страх нещо да не се случи с моите родители или да не се разделят. Може би мисля егоистично, но с тях се чувствам сигурна и те ми осигуряват спокойствие. Аз се старая да бъда добра ученичка и да не ги вкарвам в проблеми с мен.
Искам да попитам моите връстници дали наблюдават такива взаимоотношения между родителите си, а и семейните дали се държат помежду си по такъв или подобен начин?
Пожелавам здраве и късмет на всички през Новата година, и весели Коледни и Новогодишни празници!
Р.

Коментари

1.   Фантасмагориите на това тестостерон че, което окаля сайта с неговите инцест простотии, преминаха всякакви граници. Хайде спри се! Земи си набий една злобна и се кротни. Майка ти няма да ти пусне, нито сестра ти, която нямаш... Нито 50-годишната съседка. Нито ще видиш татко ти как обарва майка ти.

2.   Напълно. Ето поне един един мъж в тая държаза, който да си обича жената и да е нормален родител.
Хубаво гледай и си търси подобно отношение от мъжете.

3.   Ами, това не е лошо. Малко хора са така. Късмет е такъв мъж, моят не ми обръща особено внимание. Даже на рождения ми ден, не поиска да излезем.

4.   Родителите ми бяха така, бъзиках ги, че са вечните гаджета. Радвай им се, имаш страхотно семейство. И чакай на вратите преди да влизаш където са те... аз имах конфузна ситуация с моите родители преди години, кой да си помисли, че ще се награбят в кухнята посред бял ден докато готвят.

5.   Сигурен съм, че или баща ти кръшка, или майка ти.

6.   Младеж на 20 години няма как да е сирак, просто защото вече е минал възрастта, в която родителите го отглеждат. Под 18 години вече се води сирак, защото до 18 годишна възраст родителите гледат децата си, а след това почти пак родителите ги гледат. Можеш да предадеш на баща ти, че шапка му свалям за това, което прави за вас. Е така трябва да бъде един истински мъж, а не като плаши путарниците, които само си мислят и им се иска да са мъже.

Гаро

7.   Радвай се! Има много момичета в сайта, които се оплакаха и то скоро даже, че бащите им спят с други жени и лъжат майка им. Може видимо да ти е странно отстрани, но за мен не е проблем.

8.   Дано да имаш късмет в живота и като дойде време да правиш на свой семейство, да е с някой, който обичаш, с който си подхождате и се уважавате. Чак тогава ще разбереш отношенията на вашите. Сега няма как.

9.   Предвиждам да се излеят тонове завистлива помия по твой адрес, авторке.
Това Ганьо и Гана са големи животни
Да са ти живи и здрави родителите! Дай Боже, всекиму такива!

10.   Боже, колко злоба се изля от някои коментиращи към това дете, и защо? Защото някои идиоти не могат да приемат, че има и щастливи хора, които се обичат.
Бъди благословена и ти, и твоите родители!

11.   Моят баща се държеше така с майка ми. Носеше я на ръце из къши и я въртеше. в Беше изключително лоялен и морален човек. Можеш само да се радваш, че имаш такъв баща и семейство, в което цари любов.
Бе обръщай внимание на номер 1 и на другите нелепи коментари, че някой от родителите ти кръшкал. Те това са видели в техния живот и не могат да повярват, че има семейства, в които партньорите не си изневеряват.
Не се страхувай, родителите ти ще живеят дълго и ще продължават да са заедно и да се обичат.

12.   Жалко колко хора са все още с детско съзнание и вярват в приказки.

13.   Не само, че е нормално ами всички семейства трябва да са така. Другото не е нормално. Просто един ИСТИНСКИ мъж е намерил една ИСТИНСКА жена и сега си живеят в мир и сговор. Точно както в приказките. Спокойни и щастливи са, живеят си и си гледат децата. Материалните възможности не са толкова важни щом не се чувствате лишени от нещо. А и не знам дали осъзнаваш, че явно ви възпитават добре, щом палавият ти брат слуша, а ти на 16 си още девствена. Я виж само какви успешни хора са вашите. Просто повтори модела в твоето бъдещо семейство.

14.   Радвай се, защото това трябва да е истинското семейство! Спротено и пълно с любов л. За съжаление в наши дни, по ред причини рядко хората успяват да имат такива взаимоотношения, така че просто бъди щастлива, че имаш такива родители и такова семейство.
Аз имах същия късмет, вече съм над 30, за съжаление баба и дядо вече ги няма, но родители ми и до днес са в прекрасни отношения и макар вече да съм незавим човек със собстно семейство и дете, прекрасно е да знам, че мойте родители са добре, грижат се един за друг, че дори при нужда ми помагат, ако например някой трябва да гледа дъщеря ми за няколко часа. Защото прекрасните родители са и прекрасни баба и дядо!
Така, че имаш истинско богатство! Радвай му се и бъди сигурна, че това ще се отрази страхотно на целия ти бъдещ живот.

15.   Моите родители пък само се караха. Мине не мине седмица и нов скандал за пълни глупости. На майка ми коронният й номер беше по празник или почивка да избеснее за някоя абсолютна дреболия. Намразих и празници, и почивки, и све. От най-спокойното бебе и дете се превърнах в абсолютен нервак и темерут. Години по-късно още тегля заради нездравата семейна среда, в която израснах. Така и още не мога да създам нормална връзка.
Тъй че, моето момиче, радвай се и благодари, защото здравото семейство, основано на любов и разбирателство, е истинска съкровищница и важно условие за добър старт в живота.

16.   Да, твоето е нормално, не разведените, които са се обичали за малко и после вече не.

17.   Хейтърите, престанете с простащините си.
Вие сте нещастници, които нямат ценностна система, които не могат да ценят нищо освен храчката и оплюването.
Аз съм расъл и формиран в такова семейство в което никога не се е повишавало тон. Майка ми и баща ми имат абсолютен синхрон. Баща ми я боготвори и е готов на всичко за нея. Що се отнася до секса, това не е причина за раздори. Любовта е едно, а секса друго. Той си е до време, после огънят постепенно затихва, но интелигентните, умните намират начин да го стимулират.
Модераторите, махайте хейтърските постове, така ще сте полезни на положителното.

18.   Че защо да не може? Моите родители са женени от 37 години и ако ги видиш, ще кажеш, че са като тийнейджърска двойка. Прегръдки, целувки, навън се държат за ръце. Аз, брат ми и сестра ми сме ги чували да се карат точно 5 пъти за всички тези години, което не вярвам да е чак толкова много.

Моят брак е по същият начин. Аз и жена ми сме женени от 10 години и е рядкост да си повишим тон. Обикновено го правим, когато някое от децата се изплъзне от ръцете ни и хукне напред без нас.

19.   Ти сега ревнуваш ли, или какво? Ще ти кажа, кое не е нормално. Не е нормално да си изневеряват, да се бият, да се карат, да се лъжат. Аз завиждам на такива, като твойте родители. Много искам да си намеря такъв мъж.

20.   Ако не се обичаха, ти щеше да имаш разделени родители, умник!