Магия за любовна раздяла
Някой опирал ли е до такива неща? И изобщо вярва ли? Просто бившият ми си е намерил друга и това ме измъчва жестоко, а съвсем скоро приключихме, но някак си още изпитвам чувства, дори и завист. Та това с магията го разбрах от една близка приятелка, която познавала някакъв ходжа в някакво село, който правил такива неща срещу определена сума. Но се чудя дали да отида? Действат ли? Разбрах, че взимал доста дебела сума.

Коментари

2.   Добре, защо злобееш? Намери си друг мъж, за мъжете е трудно да си намерят нова, а не за жените, просто го забрави и си хвани някой... Магията ще ти се върне на теб след време, ако тези неща работят, по-добре не я прави.

3.   Знам, че е много неприятно. И аз го преживях и при това той се ожени за другата. Многократно опитвах в продължение на 1 година и повече магии за раздяла, но за съжаление без резултат.

4.   Ако човек не иска да е с теб и магия няма да ти помогне.
Забрави го и продължи напред, ако трябва отиди на психолог и си поговорете.

5.   Номер 3, хем зарязана, хем излъганс. Да беше си купила поне някоя нова дрешка, вместо да пръскаш пари по шарлатани.

7.   Не се занимавай с магии, а излизай с приятели, забавлявай се, ходи на различни събития, грижи се за себе си, върви напред, развивай се, намери различни хобита. И най-важното- уважавай и цени себе си, не се хващай като удавник за всеки, който ти обърне внимание, преценявай хората. Този ти е бивш, тоест вече е никой за теб. Какво те интересува, че бил с друга? Щом лесно ги сменя, следва друга и следваща и т. н. Гледай себе си, своя живот.

8.   Ако искаш кармата да проработи обратно в твоя полза - отиди и сама ще си стъжниш живота. Може да действа за момента, но след това ще се стовари стократно върху главата ти.

9.   Ти не искаш да си го върнеш, а да си отмъстиш, че "толкова бързо си е хванал друга" вместо да гние в мъка, да си скубе косите у да ти се моли на колене.
Искаш да го притежаваш за да го мачкаш.
Магия няма да ти помогне, би се обърнала (магията) срещу теб- защото е с лоши намерения и у теб е средата, в която подобна енергия ще намери приемник и се развие.
Но твоя си работа, щом ти се дават и пари за да навреди на някого... пробвай си късмета.

10.   Аз съм от тези мъже, на които им правят магии за раздяла. С приятелката си съм вече почти 2 години и половина, но още не се спряха да злобеят. През последната година ми се случи 3 пъти. Намирах какви ли не боклуци пред вратата, под изтривалката, в пощенската кутия... То не бяха свитъци, вързани с конец, не бяха сухи листа, пакетирани и надписани отгоре, не бяха някакви изписани листи... Едно мога да кажа, че ако хвана някой на място с тези боклуци, ще пострада много лошо, независимо дали е мъж, жена, стар или млад... Отделно, въпреки тези простотии, ефектът беше нулев... Така че, много добре си помисли, какво просто същество си и дали си струва последиците за теб. А повярвай ми - ще има, независимо по какъв начин...

11.   Това са напълно нормални неща за тази държава - злоба, завист, магии, ходжи, мизерия, чалга, разбити пътища, далавери, балъци и тарикати...

Темата си "тежи на мястото" ;)

12.   НЕ ГО ПРАВИ.
Ти не го обичаш този човек и не искаш да си с него.
Егото ти е наранено, но бързо ще се излекува.
По-хубав мъж те чака някъде там.
Не си съсипвай доброто бъдеще с лоши мисли и вмешателства.

- от един човек, съвсем наясно с магията, а и с човешката психика

13.   Знаеш ли, кое е най-лошото на всички тия магии и подобни, че никога не са подействали на този срещу който са насочени, но винаги се обръщат срещу този, който ги прави. Ти бившият си и приятелка му няма да разделиш, но с цялата тази омраза и желание да ги разделиш ще съсипеш собствените си нерви, да не говорим, че докато правиш планове да им навредиш има шанс да пропуснеш шансът си да си щастлива.
Знам, че боли ужасно. Прибери се у вас, дай си време да се съвземеш, ако трябва си изплачи очите ако ще ти олекне, но след това затвори страницата и продължи напред. Никой не е постигнал щастие изградено на чуждата мъка и болка!
Така, че не си го причинявай!

14.   Такава като теб да не му е у къщата на човек!

Магиите винаги се връщат, ако не на теб, то на децата ти. Има доста хора, които могат да дадат примери. Аз също мога да ти посоча хора, за които 100% знам, че са правили. На една такава дъщеря й е на 40 години и бездетна. Магията е за любов. Така си е хванала мъжа. Но няма да види наследници очевидно. Пък ако ти стиска, виж как ще се развие твоя живот. Магиите не са измислици. В България има много опарени, защото някоя вещица познавала някъде си ходжа някъде в някакво село. Такива истории за ходжи съм чувал в личен разговор от хора и винаги са свързани с разбити човешки съдби и смърт. "Успех" с любовта!

От любов не се умира, ама от завист да ;)