Експеримент в тиндър
Поради зародилите се дискусии, как българките търсели чужденци, реших да си направя експеримент. Преди време ползвах тиндър без почти никакъв успех. Нито получавах някакви харесвания, нито пък често ми отговаряха тези, с които съм се махнал. Днес направих нова регистрация. Качих си същите свои снимки, но се написах с испанско име и като описание си добавих, че съм роден в Аржентина испанец, който работи в IT сферата, който е активна личност, обичаща плуване, планини, катерене и т. н. мисля, че за денонощие можеш да харесаш 100 момичета на безплатната версия. Харесах набързо 100. В рамките на около 2-3 часа някъде след като отворих отново приложението имах 24 съвпадения и още 7 харесвания, които няма как да видя, тъй като ползвам безплатна версия. От тези 24 съвпадения може би 7-8 ми бяха писали сами. Някои само Hi, а други с доста подробно представяне на английски. Писах на абсолютно всичките 24. Може би някъде с 10-тина спрях, просто защото ми дойде в повече, а и нивото на английският им беше почти нулево. С други се получи доста активен диалог с много силна инициатива от тяхна страна за скорошна среща в идните дни. На едно от момичетата директно заявих, че съм в България за да работя и да получавам много лесен и безплатен секс от българки. Тя по никакъв начин не се обиди или дори да беше казала, че изказването ми е нелепо в началото на нашето запознанство. Напротив, продължи да пише, обяснявайки ми, че времето все още е топло и можем да отидем идния уикенд на разходка около София. А от други 3 познайте... Получих директна оферта за среща и секс в момента. След писане от около 30 мин от жена на 46г, представяща се за адвокат бях поканен в дома и. Разбирайте жена, която може да бъде описана визуално, като невероятно красива и поддържана MILF. От друга също много пливлекателна на 34-5г получих питане, къде живея и че не съм много далеч и тя може да се разходи, да пием по вино. И от момиче на 19г получих също предложение да дойде при мен. И най-фрапиращото е, че това бяха определено интелигентни и образовани жени, жени които по никакъв начин не могат да бъдат сравнявани с разни кифли или простакеси със силиконови цици по чалготеки. Така че, ето за какво падение говорим. Може да си страшен пич, но само защото си българин, ще духаш супата. Може да си и тотален смотльо, но само защото си чужденец, най-красивите жени са готови да ти пристанат и да ти лазят в краката. Аз не се имам за много отворен и за някакъв голям сваляч. Визуално имам нормален външен вид, но не съм някакъв красавец. Така че ето с моите дар слово за свалки и външен вид, като се представих за чужденец до какво постижение достигнах. Ще попитате, защо не отидох или не викнах някоя от тях в нас. Ами, защото като си разменим телефоните, ще видят българското ми име на вайбъра. Пък и не ми се занимава с циркове.

Коментари

101-106 от 106

112.   110, следващия път се напъни малко повече в мозъчната дейност, белким не си проличи, че IQ-то ти е колкото на стайно растение - паспортите ги подаряват на всяко бебе, родено на територията на богатите държави, хахахааххахахахаха.
В Европа няма НИТО ЕДНА държава, която да практикува това нито по закон, нито на практика. Гражданството се унаследява. Щом и двамата родители са българи, ако ще и на Марс да го родят - български паспорт.
Единственото изключение са САЩ.
От 108

113.   До 111.
Точно така. Тотално скъсани чужденци идват тук и български жени, които са с образование, с професия и с няколко класи над тези чужденци им се хвърлят в краката. Това е равносилно например една млада интелигентна лекарка да се самопредлага на някой нехранимайко, работещ на автомивка или на шофьор на бус, или на безработник живеещ с родителите си. Преди време бях свидетел по сред бял ден в едно кафене
В центъра на София как млада българска жена седеше сконфузено на среща с наливащ се с бира и вече пиян англичанин. Горката... какво ли беше преживяла... В тиндър сигурно се е писал, че е финансист в Канари Уорф в Лондон, а сигурно бачка поддръжка на метрото минаващо под Канари уорф.

114.   Всичко това би било добре да се изпробва на практика, но не мога да си изтегля Тиндър - в Google Play което и приложение за запознанства да потърся, все ми излиза надпис "този елемент не е налице" и червен триъгълник с въпросителен знак. Аз не знам вие как и откъде изобщо сте си го изтеглили и го имате тоя Тиндър, като на мен само това ми показва и никакъв Тиндър не ми дава? Ще ми кажете ли някакъв алтернативен начин да си го изтегля БЕЗ Google Play и да почна и аз да примамвам жени, моля, защото там само този сигнал ми показва и никога не ми дава достъп до самото приложение, за да мога да го изтегля? Благодаря предварително за помощта на тези, които ще се отзоват.

115.   Сега разбирам защо българката първосигнално избира чужденеца. Не го разбира, загатка й е. Съгласна е да бъде принизявана пред предлога, че уж не го разбира. Разчита на по- зрялото и толерантно общество и ако не й се получи с тази ракена- носител, яхва следващата с германска, английска или италианска регистрация. Истината е че тук вече не й минават мурафетите и се по изчерпи, а и тя иска да мине тънко!

116.   115, не знам каква загаДка е, но твоят коментар е доста неграмотен.
Търси чужденка.

117.   110-112 Не те знам що за амеба си ти но ти не знаеш аз кой съм и какво мога да правя! Едва ли ще си позволиш на живо да ми го кажеш.
Всъщност говоря именно за САЩ най вече.
Повечето бременни БГ оарцалани дето раждат из Европа нямат сключен брак даже.
Затова вакомно-безмозъчба твар, като теб не бива да говори.

101-106 от 106