Експеримент в тиндър
Поради зародилите се дискусии, как българките търсели чужденци, реших да си направя експеримент. Преди време ползвах тиндър без почти никакъв успех. Нито получавах някакви харесвания, нито пък често ми отговаряха тези, с които съм се махнал. Днес направих нова регистрация. Качих си същите свои снимки, но се написах с испанско име и като описание си добавих, че съм роден в Аржентина испанец, който работи в IT сферата, който е активна личност, обичаща плуване, планини, катерене и т. н. мисля, че за денонощие можеш да харесаш 100 момичета на безплатната версия. Харесах набързо 100. В рамките на около 2-3 часа някъде след като отворих отново приложението имах 24 съвпадения и още 7 харесвания, които няма как да видя, тъй като ползвам безплатна версия. От тези 24 съвпадения може би 7-8 ми бяха писали сами. Някои само Hi, а други с доста подробно представяне на английски. Писах на абсолютно всичките 24. Може би някъде с 10-тина спрях, просто защото ми дойде в повече, а и нивото на английският им беше почти нулево. С други се получи доста активен диалог с много силна инициатива от тяхна страна за скорошна среща в идните дни. На едно от момичетата директно заявих, че съм в България за да работя и да получавам много лесен и безплатен секс от българки. Тя по никакъв начин не се обиди или дори да беше казала, че изказването ми е нелепо в началото на нашето запознанство. Напротив, продължи да пише, обяснявайки ми, че времето все още е топло и можем да отидем идния уикенд на разходка около София. А от други 3 познайте... Получих директна оферта за среща и секс в момента. След писане от около 30 мин от жена на 46г, представяща се за адвокат бях поканен в дома и. Разбирайте жена, която може да бъде описана визуално, като невероятно красива и поддържана MILF. От друга също много пливлекателна на 34-5г получих питане, къде живея и че не съм много далеч и тя може да се разходи, да пием по вино. И от момиче на 19г получих също предложение да дойде при мен. И най-фрапиращото е, че това бяха определено интелигентни и образовани жени, жени които по никакъв начин не могат да бъдат сравнявани с разни кифли или простакеси със силиконови цици по чалготеки. Така че, ето за какво падение говорим. Може да си страшен пич, но само защото си българин, ще духаш супата. Може да си и тотален смотльо, но само защото си чужденец, най-красивите жени са готови да ти пристанат и да ти лазят в краката. Аз не се имам за много отворен и за някакъв голям сваляч. Визуално имам нормален външен вид, но не съм някакъв красавец. Така че ето с моите дар слово за свалки и външен вид, като се представих за чужденец до какво постижение достигнах. Ще попитате, защо не отидох или не викнах някоя от тях в нас. Ами, защото като си разменим телефоните, ще видят българското ми име на вайбъра. Пък и не ми се занимава с циркове.

Коментари

51-100 от 106

56.   54, няма нищо по-жалко от човек, който връща на невинни хора за действия на други преди сто години. Ти си мъж, не жена, че да се цупиш. Доста незряло. Не знам на колко си, но такъв човек нямаше да искам до себе си, независимо от националността- проблемен. Нищо чудно, че разчиташ на приложения за общуване с другия пол.

57.   56, точно така. Авторът има мислене на сериен убиец или сексуален маниак - "Понеже мен не ме харесваха и ме обиждаха едно време, сега няма да пожаля никоя, ще ги избия всичките до крак". Само че при него е в по-лек вариант и няма реално извършено престъпление (все още). Ще добавя към твоя коментар и, че използва приложения за срещи с другия пол, но явно неуспешно. :) А до предния коментар - може би не са повърхностни тъпи жени, които искат да "лапнат" чужденец, а българките масово са отвратени от това, в което са се превърнали мъжете в България в последно време и не биха полагали такива усилия за българин, защото знаят, че просто не си струва. Колко коментари съм срещала тук на жени, които и не искат да чуват повече за български мъже. Като гледам грозния ви озлобен начин на разсъждаване, мога да ги разбера...

58.   Авторът съм.
Тези 3-4 дни няма да имам много време да зяпам тиндъра. Но по-натам през седмицата ще се активизирам и 3-4 хубавици ще ги поканя едновременно на среща на едно и също място да им гледам сеира. Въпреки, че вече имам 7-8 съобщения, просто няма как сега да им отговоря. Но щом съм чужденец, българките са готови да чакат и да изпълняват. Дори мисля и тази, която разкарах през нощта отново да я поканя, тя така и така се предложи въпреки тенекията хахахахаха.

60.   Тая наглост за усилията и българските мъже ме подразни. Владея 3 чужди езика. Два са от по-редките за страната ни. Ще си направя по едно профилче за всеки език. Тиндъре, дръж се! Чужденците идват! Авторе, благодарско за добрата идея! Велик мъж и велик човек си ти!

61.   Горките жени, стана ми мъчно за тях. Представете си какво старание е да се нагласиш за среща. Авторе, мислиш ли, че заслужават да ги разиграваш така? Какво лошо има жена да си уговаря среща с чужденец? Ти би ли отказал на чужденка? На мен преди ми беше мечта да се запозная с някой испанец, защото обичам езика и страната, но никога не съм била с такъв. Интересно е за жените, защото е различно! Ако опишеш себе си като българин, говорещ испански, сигурно пак ще дойдат на среща. Аз съм вече възрастна жена на 33 и никога не съм се запознавала в интернет. Тези нови приложения и фейсбук съвсем объркаха младите и възрастните хора. Всичко се мери и пресмята... Понякога се депресирам от това. Бях в един бар в Германия и двама младежи седяха на близо и пиеха бира. Единият се беше заговорил с по-възрастна жена на 55-60 сигурно. Държеше се добре, но в момента, в който тя си тръгна, започна да я обсъжда с приятеля си и я нарече Гилф. Много е грозно това. Вече се гледа на всяка жена като на секс обект от порно филм, дори и да е нормално облечена. Преди ни учиха да отстъпваме място в автобуса на по-възрастните хора... Друг е въпросът, че някои възрастни жени се обличат като проститутки и получават лошо отношение... Малко се отклоних от темата, за което се извинявам.

62.   Авторе- гений си.
Пичове правете си по един фалшив профил и разигравйте шаврантиите до дупка. Па дано накрая на някои им дойде малко акъл в главата.

63.   Еха. Давайте, възползвайте се. Научете някоя думс на испански само за по-достоверно и ето безплатен секс, мечтата на всеки мъж

65.   За вас не знам, но аз ще разкажа на всеки приятел и познат. Един работи при социалните, може да разправи и на циганите. Там има родени италианци. Ще ги подуча да разказват лично, за да е по-трудно жените да се усетят. Тук едва ли четат много тиндърчанки.

Братя, да подобрим потомството на ония, дето висят в Тиндър! Да им намерим най-добрите "чужденци", които можем! Пожелавам ви приятно прекарване! Моето ще бъде такова!

66.   Не разбирам тази злоба в коментарите към момичетата. Няма абсолютно нищо лошо да си търсиш чужденец за секс, познанство, връзка, приятел, дори брак, независимо дали си мъж или жена. Нищо обидно няма за нас. Другите нации имат различен манталитет и разбирания, колоритни са, интересни. Ако ти допадат, какъв е проблемът? Или пак сте се загрижили за броя население? Мислете за себе си! Тази държава в този й вид след само 50г. няма да я има. Ако можете да си уредите живота с бягане в чужбина, връзка с чъжденка/чужденец, направете го.

67.   Рано или късно авторът ще изгърми и на него ще му вържат тенекия.
Това може да го измисли само един глупав и необразован безделник, с мислене на 17 г. пубертет.

Факт е, че си страхливец и не ти стиска да отидеш на среща, от друга страна явно нямаш нищо, с което да заинтригуваш една жена. Та и затова се появяват постоянно тъпи теми - мъжете това, жените това.

69.   67
Авторът съм. Тенекии са ми връзвани безброй

70.   Номер 61, никой не е опрял пистолет в челото на жените, за да прикриват естествената си красота с маската, наречена грим. Ако някоя е решила да си лепи изкуствени вежди, да си рисува изкуствени вежди и да се цапоти два часа пред огледалото, това си е лично нейна СТРАТЕГИЯ и целенасочена СТРЪВ срещу мъжа, за да повдига собствените си акции пред него! Когато жената е силно нагласена, тя рязко придобива леееко надменно отношение (дори и да се мисли за свястна), самозабравя се и започва да изисква от него неща, каквито отлично осъзнава, че НЕ БИ МОГЛА, ако се беше появила пред него в естествен вид! Искате да го играете "Мамя те, затова ти се съобразявай и плащай, а за мен облагите! ".
Стига с това лицемерие и евтини оправдания! Никоя жена не се гримира заради мъжа, а заради себе си! Не се опитвайте да изкарвате нещата така, сякаш вие правите услуга на мъжа, задето сте се пръкнали пред него китосани до безобразие, а той в замяна ви е едва ли не ДЛЪЖЕН с нещо (той да плаща всичко, той да ви забавлява, той да води разговора и прочее "той трябва")! Напротив - ще направите услуга на всеки мъж, ако на първа среща идвате БЕЗ ГРИМ, така че да види ИСТИНСКИТЕ ВИ ОБЛИК И САМОЧУВСТВИЕ и въз основа на тях да прецени дали си заслужава да ви отделя време за по-нататъшно взаимно опознаване.
Дрехите можеш да си ги наденеш за същото кратко време, както и един мъж. В най-лошия случай ще ти отнеме минута в повече да сложиш и един сутиен, ако гърдите ти са видимо отпуснати. Някои жени слагат и корсет, когато имат притеснения от паласките на кръста си.

- Кифлоприземител

71.   "Aвторът съм. Тенекии са ми връзвани безброй"
Защо ли... Сигурно защото си "страшен пич".

72.   Не одобрявам да се връзват тенекии. Понеже ще се усетят и ще спрат да идват.
Просто ги ебете като се правите на чужденци.

73.   До 3012

"от друга страна явно нямаш нищо, с което да заинтригуваш една жена. "

И какво по-точно трябва да ИМА авторът, че да заинтригува една жена? Ламборгини?

Ти от какво би се "заинтригувала"?

74.   хаха Кифлоприземител има ли тема в която да не си се из... казал мнението if you understand me ;) Жените се китосвали а ти какво правиш бе моето момче? Твоето дуене къв фриленсър си по колко хиляди правиш как само те търсили жени с коя излизал кво правил е по зле и от "китосването" на жените и имащо същата цел - "мамя те затова ти ела с мен у нас и се съобразявай". И жените и мъжете правят едно и също. Фейк свят с фейк хора - затова всеки втори сам/а <най вече ти Кифлоприземителю - може да спиш с някоя и пак да си сам > чакащ/а единствения/та. Жалка история.

до 73 не съм 3012 ама ще ти отговоря. Трябва да имаш с какво да заинтригуваш някого без значение от пола много ясно. Твоите приятели с които се напивате с какво са те заинтригували? Най малкото с приказки на една и съща тема. Ако акъла ти стига само до материалното щом споменаваш скъпи коли толкова по зле. И двата пола комуникацията им е толкова зле че няма накъде.

Относно експеримента като лъжеш лъжеш най вече себе си. Накрая все ще хлътнеш яко по някоя ако изобщо се престрашиш на среща и ще четем теми "как да я върна излъгах я в началото" или от сорта. Винаги съм бил директен и честен - хем отсяваш хем не се чудиш после какви нови лъжи да мислиш :)

75.   Аз съм 61, Кифлоприземител, нямах предвид изкуствени мигли и вежди, но даже на жените, които се не се гримират всеки ден, им отнема повече време. Разбира се, че ще се нагласят като отиват на среща. И това въобще не означава маска и тон грим. Всичко си има крайности и не трябва да се прекалява. И да не се е гримирала, е бѝла път и е таяла някаква надежда, че ще се случи нещо в живота ѝ. Една жена си е взела душ, сресала се, измила си е зъбите и си е надянала дрехите като мъж(както ти смяташ за правилно), отишла е с кола, автобус или каруца на среща с теб, а ти си я вързал. За мен това е глупава шега, да връзваш някой да те чака и после да се хвалиш с това.

76.   Преди доста години общувах с един мъж по нета. След известно време имаше покана за разходка, кафе. Не сме общували и коментирали никакви интимни теми. По-скоро имахме еднакви интереси. От непознат човек ми беше станал най-близкия приятел.
Отидох на определеното място. А той не дойде. Беше изчезнал за известно време от всички социални мрежи и си беше спрял телефона.
Появи се след месец и то с глупаво оправдание.

От тогава мина доста време и остана само кофти спомен. Но не бих си причинила подобно нещо никога повече.

77.   Номер 61/75, всеки решава колко да се гласи и как точно. Това по никакъв начин не означава, че другият човек в замяна на това гласене е длъжен с нещо. Малко или много, гласят се и двамата преди срещата. И отново ти напомням, че гласенето при жените в 99% от случаите включва разкрасяване на лицето, което изобщо не изглежда така добре в естествения си вид. Дори и да е само очна линия, тя също силно променя излъчването. Това го знаят всички жени и неслучайно почти всяка си слага очна линия, тъй като без нея сама се чувства недостатъчно хубава. Гримът дава увереност на жените, а много от тях поради това стават и леко нахални и доста взискателни - такива, каквито не биха били, ако бяха с току-що изплакнато, естествено лице. Ето за това престорено поведение и въздухарско самочувствие писах горе в мнение номер 70.

А колкото до това кой се къпе, реше, мие си зъбите и бие път до мястото на срещата - правят го всички нормални мъже и жени. И какво значи, че жената "е таяла някаква надежда, че ще се случи нещо в живота ѝ"? Че, то и мъжът е таял някаква надежда, че нещо се се случи в живота му, но в почти всички случаи първите срещи между мъжете и жените завършват с плащане на цялата сметка от страна на мъжа (ако е достатъчно будала да се върже, че той дължи на жената това, задето тя е отделила от своето време да се облече и гримира) и с театралните думи на жената: "Беше ми много приятно! Ти си страхотен човек! Де да бяха всички мъже като теб... Но за съжаление не те усетих като моя мъж... Обаче вечерята беше чудесна! ". Затова и будалите стават все по-малко и младите мъже òвреме се усещат, че нещата се случват най-истински, когато срещата не е обвързана задължително с финансови условия, а се наблегне на взаимното опознаване при прякото общуване.

В почти всички случаи, когато някой върже тенекия на другия, това е от страна на лицемерна жена спрямо доверил ѝ се мъж. Кой кого е вързал тежи на съвестта на връзващия. Аз винаги съм се отнасял отговорно към срещите, но се е случвало преди 15-20 години да ми вържат тенекия или да "кацнат" на уреченото място след огромно закъснение. Оттогава имам правило, което заявявам изрично преди срещата: чакам 5 минути след уреченото време и няма ли я жената на мястото, си тръгвам и това е. Само в един случай през последните няколко години жена е пристигала след мен на първа среща. Чакат и се усмихват, когато наближавам. Значи можело, ако бъде казано ясно. Най-готиното е, че мястото на срещата винаги е парк, хълм или Гребната база в Пловдив, където хората се разхождат сред чист въздух и дали някой ще се яви навреме или не, това не пречи на разходката, която така или иначе вече е започнала. :)

--------------------------------------------------

Номер 74, аз съм съвсем обикновен, съвестен и почтен човек и като такъв винаги изразявам своето становище ясно и недвусмислено. Не търся изгодата в отношенията, не боравя с "благородни лъжи" (колкото и да е в мой ущърб понякога) и не създавам измамни очаквания у човека насреща. Държа на думата си и съм отзивчив. Хората, които ме познават, затова ме уважават и ми имат доверие. Би следвало да знаеш, че това е рядкост в наши дни. Имам земно отношение и дори на улицата заобикалям, ако видя спящо или хранещо се коте, чието спокойствие не бих искал да нарушавам.

Ако ме познаваше лично, щеше да установиш, че в мнение 74 дуене има само в твоите погрешни представи. Кои жени "само ме търсели"? И ти не знаеш какви ги пишеш.
Когато в редки случаи съм споменавал какви пари се печелят с умения, подобни на тези, каквито съм придобил през годините, е било поради естеството на темата (писал съм неведнъж съвети към хората с какво биха могли да припечелват добре) или след като някое същество от неустановен пол се е тупало в гърдите колко било специално, задето вадело 3 или 6 бона на месец (примерно), целейки по този начин да накара други хора в темата с ниски доходи да се чувстват потиснати и неуспели. Лесно съм отварял очите на въпросното фукащо се същество за истината, че не прави нещо невероятно, понеже и мнозина други са успешни в своята област и съм давал нагледни примери.

За твое успокоение, от края на миналата година съм безработен в почти цялото време и живея от спестяванията си, понеже съм се посветил на мое начинание с цел основаване на производство и последващо отваряне на работни места. Вместо да хленча като някои други колко била гадна родината ни и как все някой друг ни е виновен, съм запретнал ръкави и работя, за да постигна целта си, бидейки наясно с какви препъникамъни ще се сблъскам и че в началото ще трябва да влагам огромни суми и около две години труд, преди изобщо да видя възвръщаемост. Така хем ще угодя на хобито си, хем и добре ще подсигуря старините си и след 20-ина години, живот и здраве, няма да ми се налага да разчитам на пенсия. Благодарение на работата ми, в последните 10 години десетки хора в няколко български града имат препитание, двама станаха милионери (и трети в чужбина) и това ми дава увереност, че съм поел по правилен път в професионалното си развитие. Но вместо да работя за тях, вече работя за себе си. Хобито ми, което превърнах в мой поминък, е такова, че процентно в Света малко хора владеят подобни умения, съответно са търсени и с краткотрайна работа се печелят нелоши пари, но и заетостта не е постоянна и остават дни и седмици свободно време за почивка. Ако това ти пречи с нещо, сподели тук, обоснови се и вероятно ще бъдеш разбран(а) правилно.
Не ми допада това, че се налагаше наскоро да отказвам изгодни предложения за работа в три държави, понеже парите и отварящите се възможности за връзки с тамошни милионери бяха хубави и до известна степен изпускам краткосрочни изгоди, но обожавам България и не искам да отивам отново зад граница. Предпочитам да съм последователен в своите планове и каквото вече съм започнал, ще се боря да бъде завършено сполучливо, макар и на цената на много лишения.

- Кифлоприземител

79.   Хаха, ебати купона. Не знам колко вярно има в темата ама и 5% да е истнина пак става. Всъщност като се огледа човек всяака седмица тълпи чужденци се изсипват в София. Не са командировани, защото вече никой не праща бизнес пътувания. Мотат се по центъра и киснат по някакви ArbNB-та за да се мачват с нашенки. Те явно само и тва чакат. После да кажат в квартала или на село, че имат приятел италиянец, испанец, в краен случай грък. Не за друго ама да не остане по-назад от някоя дето вече се е уредила и майка и пили ли пили за нея.
Спокойно българката вече минава 90% за парцал. Мога си представя как цял живот ще е недоволна, че не е дошъл достойния да я оцени подобаващо. Не че всички са такива ама струва ли си да си губиш времето да търсиш някоя от останалите 10.

81.   79, щом българката е 90% парцал, ми хвани си чужденка де. Ама май никоя не те иска, а?

82.   81, радваме, че се съгласи за цифрата от 90%. Аз бих ги сложил повече, защото ПОЧТИ всяка българка, ако й се отдаде шанс би се продала за малко кинти и някои благинки. Ако ти случайно не си се продала, не е защото си много стойностна, а защото не си красива и никой не е решил да ти плаща.

Е ли българката "парцал"? Е! Такъв с който чужденците си правят ташак? Да, точно така. Точка.

83.   66, муцка, за вас нема лошо, ама светът не се връти само около вас и ваште желания! "Ганьовците" имат да ви връщат за егоистичния начин на мислене и сеа почват! Е, благодарско на сички и особено на автора! Време е да намеря френските си корени /добре, че некога учих езика/!

84.   Авторът съм. Пак се активизирах в тиндър. Утре съм поканил две госпожици (по отделно) в 8 вечерта пред Софийския университет. Да стоят там и да се въртят като мухи без глави, да ги брули вятъра. Пък май и сняг ще вали. Но ще си почакат докато дойде бленувания чужденец. Хак да им е!

85.   Ти не си нормален. Нали знаеш, че всичко се връща. Отмъщението не е помогнало на никой.
Търси си момиче за връзка, но не в Тиндър, там е ясно, че няма.
TheDriver

86.   Пич евалата дет се вика ще си направиш кефа, ама заеби тва няма голям смисъл, кво се занимаваш. То се видя кой какъв е. Не за друго ама каква положителна емоция ще ти донесе за да си подобриш личността и увереността.

А най-голямата ти грешка ще е ако решиш, че някоя си заслужава и пробваш да се срещнеш с нея. Тогава ще видиш кво е женски гняв и отчаяние.

87.   Авторът съм.
Да. Вчера двете си отвисяха пред СУ. Едната 30 мин, другата близо час ме чака. Направих си изводите. Няма повече да се занимавам. Няма смисъл. Изтривам профила. Карлос си отива за Испания.

88.   Как сте се хванали за тоя Тиндър като удавници за сламка. Там какво очаквате да намерите? 90% курвенрии. Може би 100.

89.   Кифлоприземител, аз съм 75, авторът не се приготвя за среща, защото не се появява на нея, а гледа отдалече. Не казвам, че мъжът е длъжен с нещо, освен да дойде на срещата и да се държи с уважение, така както и жената. Но той се забавлява на чужд гръб, след това пише в този сайт и е много доволен, че ги е изпързалял. Това, че ти си точен и честен, не значи, че другите мъже са като теб. Аз не обичам да споря, на теб явно ти харесва, но съм сигурна, че ме разбираш!

90.   Работя на място, което се посещава от много чужденци. В последно време българките с чужденци са изключително много. Най-общото обаче между всички е колко невзрачни са всъщност тия чужденци, с които се движат.
Някакви абсолютни шушляци, ама иначе ти се правят на големите принцеси с големите претенции. Еми като ги видя такъв смях ме напушва, че с кеф бих се държал като ганьо с такива. Значи ти си избрала някъв Борат от Англия или Швейцаряи, масово им плащат сметките на тия чужденци, а тука пред нашите ти се прави на оборотна и ти върти селските номера.

91.   87, , , страшен джентълмен. В тоя студ да го чака жената. Нищо чудно, че си сам.

92.   Номер 61/75/89, аз отговарям за своите думи и действия. Разбира се, че никой на никого не е длъжен на срещата. Те са непознати, не са си никакви и опознаването тепърва предстои. Хората за това се срещат: преди всичко да общуват и в течение на разговора да преценят дали имат общи интереси и цели в живота, които да предизвикат желанието им за последващи срещи.
Грешиш в догадката си, че обичам да споря. Залагам на истината и оценявам, когато някой изказва мнението си по съдържателен начин.

- Кифлоприземител

93.   91, ти някоя злобна лелка ли си или рицар на бял кон. Сигурно очакваш човека да се трогне да отиде при нея и да и признае всичко. Да се разкае, да поиска прошка и шанс да се докаже, че наистина е достоен мъж. Незнам какви филми гледаш.

Можеше по едно кратко видео да направи от всяка среща човека, че сеира да ви е пълен.

94.   Карлос от Мадрид изчезна и на негово място отново е Кирчо от София. Всяко чудо за три дни. И какво доказа на себе си и на другите? Че българките примират за чужденци? Ти откри Америка, приятелю. Разбира се, че ще ги предпочитат, както и неведнъж българи тук са споделяли, че предпочитат жена от всяка друга държава едва ли не.
Аз самата няма да скрия, че съм имала по-добър опит с чужденци, докато живях в чужбина (за кратко). Просто си допадаме повече като манталитет, като виждания за живота, че дори и като вкус за музика и филми. Не че с българи не се е случвало, но да кажем, че са по-трудни нещата. Не преценявам човек по националността му обаче, не съм предубедена, просто споделям досегашен опит. Има голяма разлика между двете. Много е вероятно и на други жени опитът да е такъв.
В заключение: това, че връзваш тенекия на някого не е хубаво, но да злорадстваш как той/тя стои и чака - това вече е отвратително. Като цяло, четейки писанията ти, си представям един озлобен човек, който за кратко сега е успял да блесне във виртуалното пространство, почувствал се е по-важен и някак си с предимство пред останалите и се възползва от тази временна своя по-добра позиция, за да се подиграва с хората и да им "гледа сеира", както се казва. Тъжна картинка.

95.   Народе, авторът се пенсионира, но ние сме длъжни да продължим делото му! Виждате в темата как вманиачени по финансовите облаги и чужденците жени се подиграват и се опитват да ви разкарат, за да могат те да се продават на чужденци. Страхът е голям - тия гадове ще ни прецакат ловното поле за чужденци, миличкият Тиндър! Не става дума за морал, а за капризите на разглезени женици! Не им се връзвайте - нека Тиндър стане мястото, където е трудно да намериш истински чужденец!

Сякаш не знаем, че когато те отсвирват свестни мъже отново и отново, мъжете са си го "заслужили", а ако тях ги отсвирят, мъжът бил "психопат", а те - жертви на "небивала жестокост". Даже си мисля, че трябва да се направи някакъв сайт или блог, където съвсем небрежно да посочваме профилите на жените /няма как да е с линкове към същите, но сигурно може да се направи нещо по въпроса стига да няма проблем със защитата на личните данни/, които връзват тенекии - защо да разчитаме на случайността? Нека да се знаят и който реши, да им връща жеста! Така скъпите ни загрижени дами няма да се притесняват, че някоя невинна жена ще го отнесе - тенекии за тенекиджийките! Нали не трябва да се гаврим с невинните? Интересно когато тенекиите завалят за онези, които сами връзват такива, с какво ли ще ни излязат загрижените за борбата с психопатите, а в реалността сигурно експертки по тенекиите?

96.   Авторът съм. Да изтрих профила. Просто нямам време да се занимавам с глупости. Иначе с най-голямо удоволствие бих разкарал още сума ти жени.

98.   93, странни са подобни шегички, присъщи на тийнчета. Нищо чудно, че авторът е сам и никоя не му връзва. Някои остаряват само на ЕГН явно.
Тежко и горко на жената, която ще има тъпотията да го вземе за мъж.

99.   93
Нали се пъне колко е добър с езиците? Отива на срещата, дърдори на английски, че испански сигурно не знае, а е уж латино и това е. Ама се иска възпитание и най-вече смелост.
Поредният чичо на 40 и нещо, които вини чужденците, а не вижда колко е зле.

100.   Авторът съм.
Пичове правете си профили най-спокойно с вашите снимки и се пишете, че сте чужденци. Дори и никакви да ви няма в комуникацията с жените и две приказки на кръст да не може да вържете безброй ще ви налетят. Ако пък ви се занимава може и да изчукате няколко десетки.

101.   Сега може да се направи и друг експеримент.
Профил на негър за да се разкрие, колко родни курви жадуват за черния миризлив чучур на Бонго!

102.   Без да съм чужденец имам за година над 500 съвпадения и си хванах супер сериозна приятелка от там. Вече не ползвам тиндър активно но влизам да видя дали продължавам да правя съвпадения и продължавам. Не е въпроса в това да си чужденец, а да си атрактивен с нещо. Аз съм китарист, висок съм 1. 80 и имам много татуировки. Знам как да си подредя снимките и какви да качвам. Нормално е и жените да подбират и ако с нищо не изпъква профила ти над средностатистическия Гошо със селфито, няма да имаш успех.

103.   Пичове, ако искате жените да ги виждате без грим на първа/втора среща ги викайте на басейн/спа/плаж. Изпитан метод с годините. Неуверените в себе си (в лицето/тялото си) жени отбягват идеята като дявол от тамян - не обичала да ходи и т. н

104.   100, , това ли ти е смисъла на живота- да забиеш някоя и да я минеш един път?
Толкова да мразите тия чужденци и толкова да искате да сте като тях...

105.   С други думи 102 е отговарящ на стереотипите, което означава, че сериозната му приятелка е сериозна в главата му, но не и в живота. То първо ти не си сериозен, та да си хвана сериозна. Да, в tinder от 20 000 мъже и 10 нямат успех.

106.   До 102 от автора
Ти имаш добри снимки и ти се получава. Аз нямам хубави снимки и нищо не става. Но като написах, че съм чужденец изведнъж с лошите ми снимки спечелих над 100 харесвания за 1 седмица и куп инициирани от жените чатове. За стотен път ще го кажа - може снимките ви да са тотално зле, може и вие да сте тотално зле в комуникацията с жените и да не можете една дума да обелите, но е предостатъчно да пишете, че сте чужденец и повярвайте ми десетки и то определено хубави жени ще ви налетят

107.   106, пробвай се с жени, за които си чужденец- рускини, полякини, чехкини, украинки, шведки. Там поне няма да лъжеш. Ама няма да кълват, защото искат кинти, а българина е беден и иска манекенки, а хич не го бива.

108.   И като се представяш за чужденец, авторче, колко пъти успя да вкараш чушката? Ама не я вкарваш, щото преди да я вкараш, трябва да си отвориш и устата, и истината ще лъсне. 100% говориш английски или другия чужд език на ниво пети клас.
Колкото и да злобееш, тези, дето искат да си хванат чужденец, пак ще си хванат, колкото и пъти да ги разкарваш и да висят в студа. Ще ни трепнеш на п... ите :))))
Ж23

109.   102, чували сме за жената на музиканта: Музикантът свиреше хубаво. Но жена му свиреше по-хубаво. Музикантът живееше от сутрин до вечер. Жена му – през останалото време.

На колко години е твоята приятелка, че се впечетлява от татуси и китари?

Не виждам защо драпате в този Тиндър, все едно той ще ви реши проблема. Ясно е, че там виреят отчаяни жени. Очевидно са отчаяни, защото една щастлива жена ясно се забелязва в ежедневието и не стига до там да се мята на първия случаен. Или ако го прави едва ли е с нещо повече от избиване на комплекси. Същото важи и за отсрещната страна с пълна сила. Най-вече стойностните хора не обичат да си губят времето и пилеят емоциите. Въобще аз не вярвам, че някой може да има дългосрочна и пълноценна връзка от случайно запознаване. Просто комуникациите са толкова напреднали, че веднага могат да ви преценят къде стоите в класацията на останалите кандидати много много бързо. Всичко останало е компромис.

110.   Много ми е забавно, като чета тук.
Как наскачаха, като ощипани тука задето автора разкрива, какви сметкаджийки са всъщност са маса от потребителските, но то това даже не е някаква голяма изненада.
Темата ясно е написана- Експеримент!
И малките деца знаят, че в интернет е пълно с измами.
Никъде не видях, някой коментиращите тук да е искал става, като чужденец.
Напротив точно българката иска де е като чужденец!!!
То тук вече е пълно с такива - противоестествени, трениращи всякакви чужди маниери и боравещи е вносни изрази.
Направо да ти се догади да ги гледаш.
Малко ли са и тези дето си кръщават децата с имена от другия край на света или малко по-заможните, които забягват да родят зад граница за да може бъдещият им наследник да е с чуждо гражданство.
Та то това от 2 десетилятия се налага успешно, като модел за подражание.

111.   Неслучайно България е позната като дестинация за евтин алкохол и леки жени. Идват някакви на социални помощи, забиват се в мизерен AirBnB, пазаруват в Била, а коврите си мислят, че ще си оправят живота с тях

51-100 от 106