Експеримент в тиндър
Поради зародилите се дискусии, как българките търсели чужденци, реших да си направя експеримент. Преди време ползвах тиндър без почти никакъв успех. Нито получавах някакви харесвания, нито пък често ми отговаряха тези, с които съм се махнал. Днес направих нова регистрация. Качих си същите свои снимки, но се написах с испанско име и като описание си добавих, че съм роден в Аржентина испанец, който работи в IT сферата, който е активна личност, обичаща плуване, планини, катерене и т. н. мисля, че за денонощие можеш да харесаш 100 момичета на безплатната версия. Харесах набързо 100. В рамките на около 2-3 часа някъде след като отворих отново приложението имах 24 съвпадения и още 7 харесвания, които няма как да видя, тъй като ползвам безплатна версия. От тези 24 съвпадения може би 7-8 ми бяха писали сами. Някои само Hi, а други с доста подробно представяне на английски. Писах на абсолютно всичките 24. Може би някъде с 10-тина спрях, просто защото ми дойде в повече, а и нивото на английският им беше почти нулево. С други се получи доста активен диалог с много силна инициатива от тяхна страна за скорошна среща в идните дни. На едно от момичетата директно заявих, че съм в България за да работя и да получавам много лесен и безплатен секс от българки. Тя по никакъв начин не се обиди или дори да беше казала, че изказването ми е нелепо в началото на нашето запознанство. Напротив, продължи да пише, обяснявайки ми, че времето все още е топло и можем да отидем идния уикенд на разходка около София. А от други 3 познайте... Получих директна оферта за среща и секс в момента. След писане от около 30 мин от жена на 46г, представяща се за адвокат бях поканен в дома и. Разбирайте жена, която може да бъде описана визуално, като невероятно красива и поддържана MILF. От друга също много пливлекателна на 34-5г получих питане, къде живея и че не съм много далеч и тя може да се разходи, да пием по вино. И от момиче на 19г получих също предложение да дойде при мен. И най-фрапиращото е, че това бяха определено интелигентни и образовани жени, жени които по никакъв начин не могат да бъдат сравнявани с разни кифли или простакеси със силиконови цици по чалготеки. Така че, ето за какво падение говорим. Може да си страшен пич, но само защото си българин, ще духаш супата. Може да си и тотален смотльо, но само защото си чужденец, най-красивите жени са готови да ти пристанат и да ти лазят в краката. Аз не се имам за много отворен и за някакъв голям сваляч. Визуално имам нормален външен вид, но не съм някакъв красавец. Така че ето с моите дар слово за свалки и външен вид, като се представих за чужденец до какво постижение достигнах. Ще попитате, защо не отидох или не викнах някоя от тях в нас. Ами, защото като си разменим телефоните, ще видят българското ми име на вайбъра. Пък и не ми се занимава с циркове.

Коментари

1-50 от 106

2.   Пич, даваш страхотна идея на закъсалите мъже. Евала ти бичим. Даже се чудя как никой досега не се е сетил.
Пичове понаучете някой чужд език и действайте.

3.   Сетих се един виц.
Кумчо Вълчо много му се ебяло. За късмет съгледал в далечината лисицата. Мушнал се в храстите и като приближила почнал да кудкудяка като кокошка. Лисицата скочила в храстите. Кумчо Вълчо я хванал, ударил и един кур и заключил: Знаеш ли чужд език, курвите сами ти скачат.

4.   Проблема е описан.
Оправията:
Избираш дали да те смучат такива пиявици, или се аутсорсваш някъде с по-нормални жени и повече перспектива за професионално развитие от задръстената ни държава. Аз направих своя избор.
Ако ти е утеха, и на Алехандро няма да му мине номера, защото ще се появи и Джони по някое време, а неговия паспорт е по-вървежен... А и за какво ти е паразит, било открит или прикрит?

5.   ФАКТ!!! Чуе ли мастията чужденец и полудява.

6.   Абе интелигентни, колко да са интелигентни, щом дори не са се замислили, че имаш български черти, след като си си сложил собствените снимки...

7.   По мои наблюдения и опит от над 5 години с дейтинг платформи мога да заявя откровенно, че над 90% от жените само в Тиндър са с подобен тип изкривявания. Там са концентрирани основно златотърсачки живеещи в инстаграм нарциситки, компаньонки и най-промитите от съвременните медийни нагласи същества.

8.   Пич, вече не съм Александър, а Алехандро от Мадрид. Благодаря за идеята!

9.   А да ти е хрумвало, че това са.. как се пееше в песента - отбрани проститутки?

10.   Авторът съм. До номер 2.
Да, сега се замислих. Това наистина е идея за позакъсали пичове. Пишете, че сте чужденци и наистина, ако знаете добре чужд език при среща на живо, като нищо ще преметнете не една или две. Мой приятел преди години излъга една на морето, че е италианец и тази след няма и 10 минути направо го лижеше по лицето и врата като обезумяла, а нито е била пияна, нито дрогирана. А всъщност момчето, вече голям мъж до ден днешен си е трагичен с жените и му се налага да си плаща на проститутки.

11.   Същото ли беше описанието, когато бяхте с профил на българин? Според мен причината да Ви пишат въобще не е защото сте написал, че сте чужденец, а защото сте написал, че работите в ИТ сферата, обичате планини и т. н. От описанието, за мен като жена е важно как изглежда един мъж и какъв е финансовия му статус, не дали е българин или испанец.

12.   Номер 6, не е задължително да разпознаят чертите. Аз не съм хубавец, но минавам за южняк, най-често испанец или грък, хаха. Аз намирам разликата естествено, но е факт, че хората ме бъркат.

Понеже темата е за чужденци, то за моето гадже и аз съм чужденец.

13.   Оооо аз още преди 3 години узчеластрих така поне дузина тупалки в тиндъра. Имам перфектен английски, направих визитка на гражданин на ЮАР, който се занимава с международни проекти в енергетиката. Чатовете ставаха с невероятна лекота. Всичките ги манипулирах и ме каниха на техен терен. Иначе всички пишеха, как искали да срещнат голямата любов, а аз на първа или максимум втора среща им обърнах хастарите. На две, уж много принципни и добродетелни мацки още на първа среща ги ебах в дупетата

14.   Смях! Защо да каза, че си българин? Защо не търсиш чужденки, нали много умирали за българи? Някоя съветска дама да припада? И за нея ще си чужденец.
Защо не си побъбрихте по телефона? Фейбук? Ако беше попаднал на говоряща испански, и Гугъл преводач нямаше да може да те оправи.

15.   До 7,
А имали платформи където не са такива?

16.   Познавах преди французин и италианец, които временно живяха в Пловдив, в различни години. И двамата се скъсаха да чукат нашенки, само защото са чужденци, а на външен вид не бяха кой знае какво. Италианецът беше нисък, слаб като жена и с тъмна кожа - почти като произлязъл от "Столипиново", а французинът имаше 6-7 см корем и двойна гуша.
Италианчето беше дисководещ и редовно му се натискаха момичета и жени, за да ги поздравява по микрофона, а след концерта често си отиваше с някоя пияндура да я оправи в неговата квартира.
Французинът пък се хвалеше как нашенките са твърде лесни и сами му се натискали да се запознават, с едни театрални усмивчици и превземки, правейки си тънки сметки как ще го използват като спасителен пояс да ги измъкне от тяхното блато. Той обаче никога не е имал намерение да се обвързва с която и да е. Умело им разправял как си търсел добра българка, защото скоро щял да се връща в родната си Марсилия, защото обича морето и топлото време, а всяка от онези сама се вкарвала във филма как точно тя ще е избраницата, която ще замине с него към известния курортен град. :)

Аз съм си правил други три опита в Тиндър:

Опит 1: Ползвах моите снимки, а в текста писах само "185 см, стиска ли ти? ". Бързо започнах да имам по няколко съвпадения на ден и десетки харесвания, които не можех да видя, защото не съм луд да плащам за абонамент. Имаше голям интерес от тяхна страна да пишат сами и да поддържат разговора, макар да им отговарях кратко и лаконично. А когато допреди това бях написал истинския си ръст от 171 см, имах по едно съвпадение на месец-два. :)

Опит 2: Писах, че съм в северна държава и скоро си идвам в България, за да се отдам на дълга и заслужена почивка из черноморието и си търся готина компания за там (не съм отбелязвал, че поемам сметките). След няколко дни долетях в България и имах 19 срещи с жени за един месец. След като после премахнах този текст, имах 3-4 срещи за цялата оставаща година и въобще не се сещам за причината. :)

Опит 3: Сложих снимките на доста напомпан и татуиран испански кечист. То не бяха самопредлагания, пращания на голи снимки по пощата (сами ми предлагаха да ги оценя дали ги харесвам), подканвания за бърза среща... Като обезумели бяха. Ама иначе не харесвали напомпани и татуирани мъже, а готови да скочат в леглото същата вечер. :)
Този опит съм го правил и в Елмаз преди години. И там същата работа, като най-забавното е, че с няколко от същите жени дни преди това сме разменяли писма и са се правели на света вода ненапита, твърдели са как били сериозни и порядъчни жени и си търсели нормален и разбран мъж за семейство. Отговорите им към моя истински профил също са били едни сухарски и по бавенето им на всяко писмо си е личало, че успоредно пишат на поне още 2-3 мъже и не смогват, но дай им някой отракан батко насреща, който само им говори пренебрежително и с мръсотийки, и веднага стремглаво скачат с разтворени крака напред... :)

- Кифлоприземител

17.   Такива са, а най-странното е, че българките живеещи в чужбина, които не са успели да прилапат чужденец налитат и на нашенци. Бях в Словения и две БГ откачалки сами инициираха срещите си с мен от една ФБ група. Много нахални бяха, а тук в БГ рядко са така желаещи да излязат с мен, а изглеждам добре... обяснявам си го с това, че спрямо местните момичета не блестяха с външност и са си казали "Време ми е да се омъжа, като не стана със словак ще се пробвам с българин". Виж, в страна, където жените са по-грозни от нашите като Гърция, Германия и Испания нямат такива проблеми, но в бившите соц страни конкуренцията им е огромна за тяхно огромно съжаление.

18.   Има раздел за измислени истории, пробвай там!

19.   Авторът съм
Това наистина е брутално. Аз се шашнах. Сега легнах и отворих тиндъра. Имам още десетки харесвания и сума ти съобщения. Впедно една хич не лоша млада дама си е написала директно телефона, че на уотс ап било по удобно. Попитах си сега с 5-6. С две се разбрах след 5 изречения уж утре да им пиша за среща вечерта след работа. С една директно си уредих секс среща в нас между 6 и 8 вечерта (вероятно е семейна). И с още една си уредих директна секс среща при мен, но чак за събота. Ако можеше да се качват скрийншотове щях да кача всичко тук. Все повече се замислям, дали да не проведа тези срещи наистина, защото повечето от тези момичета и жени са си доооста красиви.

21.   19, чукай и разкажи.

22.   Ами то даже не е нужно да се правиш на чужденец. Моят опит е като човек живял много много дълги години в чужбини и идвайки си тук от време на време за ваканция, нямах никакви проблеми да си намирам момичета за ваканционни връзки по интернет. Даже си виках, брей какви са либерални и освободени жени българките :) Донякъде заради това впечатление даже се и върнах тук да живея. И като го направих и би трябвало на теория да съм даже по-интересен, изведнъж, познай. Едни надувания, едни превземки пак в същите дейтинг приложения. Оказа се, че преди като съм се връщал за малко дори и като българин все пак съм бил с аурата на чужденец. А сега вече като живея тук явно съм възприеман като поредния Пешо от квартала, въпреки че аз определено не се чувствам и местен.

Че българките са си отявлени чуждопоклоннички е факт, и този дебат го показва. То дори и всяко излизане навън където има чужденци наоколо и се вижда как по-мазно и лигаво се държат с тях. Големи са кикимори :) Но в интерес на обективността не са само българките така. Поне в по-бедните държави по-света този феномен го има в малка или голяма степен. Живял съм и съм обиколил цяла Латинска Америка и там в повечето държави (освен Аржентина) е същото, ако си европеец или северноамериканец си им много много по-интересен и доста по-лесно им падат задръжките, направо си е рай. Но мисля че към местните си мъже им слагат големи бариери и изисквания за секс и връзки.

23.   Жена съм. Авторе и на мен много ми допадна идеята ти. Даже ей сега ще си направя профил в тиндър, че трябва да си упражнявам английския. За да ги задържам пичовете по дълго смятам да напиша "I like you a lot, but my English is ouful and I'm not sure how much patience you'll have to write with me? " А? Какво мислиш? Това горното правилно ли съм го написала?

24.   Един съвет, не се ври при обвързани жени, рано или късно всичко се връща.
Аз съм номер 12.

25.   19, пробвай се с жени, за които реално си чужденец- рускини, полякини, хърватки, украинки и прочие пропадняк. При тебе само като си кажете две думи и ще ти проличи лъжата.
Толкова мразите чужденците като мъже и толкова искате да сте като тях.

26.   До 15
То като цяло няма много платформи вече понеже смартфоните и затъпяването убиха чатовете и сайтовете и директно се предлагат вече хората само със снимки, като стока, но например фейсбук дейтинг апа сравнен с тиндър е все едно си излязал на улицата в малък провинциален град- циганки, дебели натурални мадами и самотни майки всичките без особени претенции за нещо велико дето се вика всичките нанизани на мъдрия кур на живота, който ги лашка напред назад т. е. нещо подобно на средностатистическия мъж у нас работещ за 1000-1500 лв. Това, че са пропаднали не е гаранция, че ще намериш нещо и там де все пак мъжа трябва да е мъж и където и да е трябва да има пари. Дори леличките на 45 имат претенции, а ако имат останал чар забрави да мине номера без да можеш да си позволиш една хилядарка за заведение и уикенд някъде. Без значение на дейтинг платформата един от първите въпроси е " С какво се занимаваш", ако не е нещо от златните професии IT, моряк, лекар, бизнесмен забрави да има открит интерес по-скоро ще има чат с горчив привкус на еквивалентно натиснати от живота индивиди, което май в крайна сметка е и нормално. Имаш пари ебеш путка, нямаш пари ебеш монитора, макар че съм виждал клошари в САЩ да се натискат та предполагам от всеки ранг на социалната стълбица има еквивалент от отсрещната страна просто трябва да се намери точния. Сега ако някой не иска просто секс, а да си намери пловинката за семейство в дейтинг платформа, мога да му кажа да пусне тото, там шанса е по-голям.

27.   Авторе, може да са красиви външно (поне докато не се умият), а от вътре сигурно бъкат... Но, ти си знаеш. Поговори им малко на развален испански, изпраскай ги и след това рязко смени на български. Интересно ми е каква ще е реакцията :Д

29.   Много смешно и готино ми стана, като прочетох темата. Колко са прости и низки повечето жени, не е истина.

Донякъде е разбираемо, понеже това е тиндър все пак и там по презумпция не влизат най-умните и морални жени, но истината е, че и в реалния живот доста голям процент са такива прости шаврантии.

30.   Алехандро Санчез Гарсия де Еспаня насидо ен Архентина, защо си мислиш, че само ти ги лъжеш, бе мучачо ховен? Дори не е гарантирано, че на снимките са реалните те, лас чикас дето са муй бонитас. Както ти ги будалкаш, така и те теб. Ментирас. "Miente. Dime que me amas... " това е от припева на една песен на Енрикито Иглесиас. Ей го, няколко мнения над теб "кечистът", който е лъгал жените, и после не може да "разбере" и се възмущава гръмко как те лъжат него. Каквото повикало, такова се обадило. Или както казвате в Архентина "Recoges lo que siembras".

31.   Интересно дали кълват на всичко в стремежа си да лапнат чужденец. Ако си сложа собствени снимки, но име на известна личност като Борис Джонсън или Джъстин Трюдо, дали ще повярват? Няма да твърдя, че съм някой от онези двамата /това си е измама, все пак, наказуемо по закон деяние/, но ще ползвам същите имена. Мога да съм съименник на някой от тях, все пак! Идея за нов експеримент със скъпите дами в Тиндър! Или иначе казано: да видим докъде могат да пропаднат в опитите си да се лепнат за чужденец и дали в някой момент ще се усетят, че ги правят за смях!

32.   Винаги коректността е на мода, поне ако търсиш нещо готино, секси и вълнуващо.

33.   Аз пък съм от другата страна- лъганите. Пиша си няколко месеца с една много добре изглеждаща дама. Средно интелигентен изказ, средно статистически познания за живота. С позиция по почти всички коментирани теми. Дойде време да се видим на живо. Браво за смелоста й. Нищо общо- поне с 10 години по възрастна, а за визията й... Идваше ми да си прережа вените. Но такава е платформата- измамна.

34.   Н. 30. браво за коментара, допълвам към твоите думи -заглавието на една друга песен-Dime la verdad, точно по повод случая ха ха.

35.   И кво излиза от 30 коментара - има хава от тоя зиндър? Да правя значи? Щото в др тема казаха, че няма. С уговорката, че няма да се занимавам да се правя на чужденец изобщо. ИТ фитнес би трябвало да е good enough?

36.   34, поздрав за теб с тази песен на Марта Санчез!

37.   Мъж съм и също бих обърнал повече внимание на чужденката при равни други условия. Не защото българките са такива, а чужденките онакива. Просто с чужденка е много по-екзотично, по-интересно, по-разнообразно и евентуална връзка би имала много повече нюанси.

Иначе аз този театър да се правя на чужденец не съм го играл с жени, но редовно се обръщам на английски по заведенията из курортите. Разликата в отношението е осезаема. Някога си правя ташак и с бакшишите на летището, като им отговарям на английски, за да им гледам сеира с колко ще се опитат да ме метнат. Един, който искаше да ме вози до центъра за 40 евро, даже тръгна да налита, като разбра, че съм българин :)))

38.   До 23
Английския ти наистина е AWFUL.
Ползвай спелчек.
Второто и изречение не съм сигурен дали е разбираемо за англичанин. Заменяш българските думи с английски.
Също мисля че се пише write to me (instead of write with me).
Ма нека по- печените в инглиш-а да си кажат думата.

39.   Влезнах и аз в тиндер е така за ташак. Първия профил, с който се мачнах беше.. аз съм обикновено дебело момиче на 37, търся перфектния мъж.
Втората беше на 30 с дете на 7.
Тотал щета е тоя тиндер пичове.

40.   Никога не бих избрала чужденец!
Около мен има всякакви мъже най-много са арабите, африканците, гърците и германците. Стига да искам нещо от някой - мога. Но не искам, не ми допадат. Харесвам българи, въпреки че 95% от днешните млади 30 - 45 г. изобщо не си заслужават и не струват като хора. Надеждата ми е в едните оставащи 5%, които вече са или сериозно обвързани или обратни.
Но е факт, че доста от колежките се заглеждат по чужденците. Повечето изневеряват и имат допълнителна връзка за секс. Колежката, с която работя редовно в почивките ходи в склада с един африканец, а наскоро правеше почерпка, че на Коледа се е сгодила. Имам и колега българин, който наскоро стана баща и той не се спира с една млада асистентка.
За мен е супер гнусно и противно, имало е моменти, в които съм искала да кажа на партньорите им как им изневеряват. Никой не заслужава да бъде лъган и баламосван.
Явно съм с мислене на монахиня, но честно казано така ми харесва и така разбирам живота си! Нападките си ги спестете. Нито съм грозна, нито увредена, нито болна. Просто съм възпитана по-строго и Имам други разбирания за нещата, както и принципи, които не бих променила, ако ще и утре да е края на света!

41.   Авторът съм.
Тези, с които трябваше уж да се срещна вчера сега отново са ми писали. Т. е. аз вчера се скрих и не проявих интерес, а сега съм получил съобщения, защо не съм писал вчера, дано всичко е наред и да им пиша кога искам да се видим. И някой казва, че може профилите с които пиша да не са истински. Ами истински са, защото са потвърдени. А потвърждението става като си направиш селфи и тиндър прави сравнение със снимките ти. Само моят профил не е потвърден, защото не е истински.
И пак казвам. Това наистина хич, ама хич не е лоша идея, ако говорите добре чужд език, без запецвания и български акцент, да се представите за чужденец и за 1 месец да оправите 15-20 българки и то пак казвам - ХУБАВИ.

42.   41, то хубаво, ама чужденки на българи кълват ли? Пробвай това.

44.   Номер 40, поздравления за морала. И със свещ трудно се откриват хора, които не лъжат партньорите си. Това е отврат.
М40

46.   Авторът съм. До номер 42
Ако трябва да съм честен в годините, в които ползвам тиндър 3 пъти съм се срещал с чужденка от западна Европа, като с две от тях беше директно секс среща, с третата на втора среща правихме секс. Имал съм инцидентни мачове основно с украинки и някоя рускиня. Предимно украинките са проявявали някакъв макар и слаб интерес. Но все пак украинките, рускините и молдовките са няколко пъти по-пропаднали от българките. Но тъй като и българските мъже са доста смотани и скъсани в днешно време дори и най-бедните и изпаднали украинки и рускини не обръщат внимание на българите. Иначе в чужбина като съм бил съм имал относително повече мачове от колкото тук. Но много малко съм писал, защото не разполагам с много време, а и предпочитам като съм в чужбина да разглеждам забележителности и култура, а не да зяпам телефона. Единствено преди 2 години в Португалия правих секс с французойка от тиндър. И наистина беше много хубаво и приятно момиче. Но като заключение бих казал, че и в чужбина българин в тиндър е последна дупка на кавала, с изключение на Русия, Украйна, Африка и Югоизточна Азия.

47.   До 40,
Все пак какво работиш?
И аз работя в западна европа но не съм видял някой да флиртува или прави секс на работното място.

48.   Авторът съм.
В момента е 2 през нощта. Преди около час се прибрах и си писах с една хубава кака, с която се мачнахме от преди няколко дни. Било и скучно и си лежала. Поканих я сега, да дойде при мен. Е, познайте. Съгласи се. Дадох и срещуположния адрес и преди около 15 мин пристигна. Не и дадох телефона си. Въпреки това и въпреки непотвърденият ми профил, тя дойде посред нощ да прави секс с напълно непознат човек само, защото е чужденец. Гледах я от прозореца. Стоя през съседния вход и се въртя като муха без глава. Писа ми в тиндър въпреки бруталната тенекия, която и вързах, че съжалява, че не сме се видели, че и е станало тъпо и ако искам може да отидем някой път на кафе. Ако се представях реално за българин, никога нямаше по сред нощ да тръгне, да идва директно в нас, пък и какви клетви и обиди щяха да са, ако и се случеше такава подигравка. Само защото се представих да чужденец е готова да се подложи на гавра и дори предлага нов опит за среща.... Става на въпрос за красива и образована млада жена.... не за кифла, която ходи на чалготека в студентски град....

49.   Авторе, ще те призная за играч, ако поканиш някоя у вас и по средата на акта превключиш на български. После ела да споделиш каква ѝ е била реакцията.
Още от сега ми кънтят думите ѝ, изречени в комбинация от противоречиви емоции: "Ама ти българин ли си? ... " ХАХАХА

50.   Автора, ти нещо не си добре. Нещата излизат извън контрол. Звучи малко психопатско това, което правиш. Потърси помощ, преди нещата съвсем да станат зле. Не знам дали осъзнаваш, че това, което вършиш е аморално и ненормално. Да си чатиш и да лъжеш - както и да е - но това с разкарването на момиче посреднощ до грешен адрес и да я гледаш отгоре като някой психопат как се върти излиза извън всички граници. Дано разказите ти да са измислица.

51.   За мен си постъпил гадно, ако изобщо е истина това, което си написал, че си я излъгал и си я наблюдавал през прозореца.
Има една поговорка, която е много вярна - "Не прави това, което искаш на теб да направят. "

Не знам и защо толкова се впечатляваш, че като си чужденец повече жени ти кликват? ! При мъжете не е ли същото? ! Може би биха избрали чужденка, ако имаха възможност пред българка. Чуждото за повечето хора е по-съблазнително явно и по-интересно.

И другото, имам приятелка, която канеше непознати мъже от някакво приложение директно в квартирата си в Студентски град, за да прави секс с тях. А е млада, хубава и образована. Даже си плати самолетен билет и хотел, за да посети един в Швеция, който беше семеен и я ползваше само за секс няколко дни. Уж казваше, че подбира само най-, най-. Накрая клекна със сериозна инфекция, която се предава по полов път. Но избра един от всичките, който успешно психически я насилва и т. н., спрямо това, което ми споделя.

В крайна сметка всеки си има свой живот и го живее, както го разбира.
Ако не искаш да те лъжат и теб, просто не го прави!

52.   46, тоест на български мъже кълват бедните нации и най-вече соц. Нищо ново.
Не знам защо се кефиш, че лъжеш и се гавриш с хората.

53.   Хахаха е ти си ги разбил, честно.
Ж33

54.   Авторът съм.
Не искам да каня никоя на реална среща, защото ще е вече прекалено. Дори и маналата нощ това, което направих беше тъпо. Иначе и на мен са ми връзвани тенекии. Веднъж една я чаках на минус 20 градуса пред НДК 1 час, като даже ми звънеше и ми казваше, че идва. На края си изключи телефона и ме блокира и в месинджър и вайбър. Друга и то колежка в студентството също в една зимна вечер ми върза тенекия. Ходих до студентски град да се видим и така и не излезе. После като се видяхме в университета ми каза "Ми може да съм била с друг". И други случаи съм имал. Та и аз какви лъжи и тъпотии съм видял... Знам, че е тъпо. Но нямам капка жал и уважение.

55.   Авторе, не ги жали! Както ти обясняват, че било психопатско и т. н. никой не се замисли, че тия жени са ти обърнали внимание не, защото те харесват, нито защото те смятат да умен или добър съпруг. Те просто са видели чужденец и бързат да се уредят. С това е по-добър - чужденец е, т. е. има вълшебно родно място, където еднорози препускат, животът е супер и парите са много. Те никога нямаше да ти обърнат внимание, защото те смятат за ниска летва, кофти генофонд, боклук и какво ли не. Щеше да слушаш за Ганьо, скръндзавия мъж, маминото детенце и каквото още там се сетят да ти припишат! А най-жалкото е, че е малко вероятно да са прави, защото те дори не са ти дали шанс да им покажеш какъв си - решението се взема без какъвто и да било кастинг.

Още утре ще се включа в Чуждестранния легион! Без повече подробности - не искам да подготвя дамите за предстоящите събития! Като няма да ни обръщат никакво внимание, поне да си плащат за навирените носове. Искат чужденци, ето им чужденци от Льо Трън /ако сте чували вица за нашенеца във френския ресторант/!

1-50 от 106