Как да се наживея?! Девствен 30.
Ще извинявате за тъпия въпрос, но аз съм мъж на 30, работя като IT и съм девствен и искам да премахна този проблем, гледам как другите имат вече няколко бройки, дори един приятел ми казва че е по-добре да си във връзка отколкото да гоня някакви жени, ама той има няколко бройки и се е наживял а аз не, за кога да правя секс и за кога после да си търся жена и да създавам семейство. Но поне да се наживея като хората и да не ми е тъпо на стари години и да се фрустрирам. Сигурно е късно за да имам хубав сексуален живот, истината е че мисля за този проблем всеки ден и трябва да го реша по някакъв начин

Ако има някой който е бил в моята кофти ситуация, ще съм му благодарен ако даде съвет, понеже вече ми е много тъпо така.

Коментари

1-50 от 65

1.   Намери си приятелка и се наживей с нея! Според мен това е най-доброто, което можеш да направиш. Ако имаш късмета да срещнеш и точния човек ще разбереш, че нищо не е било напразно и чакането си е заслужавало. Така че се насочи се на там - по хоби ли ще търсиш, чрез приятели, в социални мрежи или по интереси, има и една психоложка, която прави някакви запознанства като събира непознати да вечерят заедно, мачмейкър е. Ако ти резонира потърси инфо. В противен случай най-лесно може да разрешиш "проблема" като отидеш при платена к.. ва. Не бих препоръчала да го правиш.

Тази дума "наживея" изобщо не я харесвам. Какво да се наживееш? ! Който живее бързо, бързо умира - това го пиша не в пряк и буквален смисъл, а че на такива бързо им омръзва всичко.

2.   Намираш си жена и правиш секс с нея? Какъв е проблемът? Ако никоя не те харесва, си оправи проблемите като тегло и гардероб например

3.   Почваш да тренираш, вдигаш си самочувствието, ставаш по-конкурентно способен и започваш да създаваш възможности за запознанства с жени! Не е казано че ще стане от първият път. Като във футбола е. Можеш да имаш 20 удара към врата, но само два гола. Затова трябва да се създават максимално много положения. А вече колкото по-голям клас си ти, колкото по качествен, толкова по-красиви жени ще си хващаш.

4.   Започни да живееш! Живота е даден за това! По принцип няма наваксване, но започни от някъде! Успех!

5.   Отваряш сайтовете харесваш си някоя вадиш колкото пари иска и всеки ден ако искаш по няколко различни ще ти идват на гости за по час два.

6.   Правиш регистрация в тиндър и се представяш за чужденец и ди готов.

7.   На твоята възраст щом не си успял да забършеш нищо, решението е само проститутки на първо време, колкото и да не харесвам този вариант. Поне първите няколко пъти да ти дойде малко самочувствието.

8.   А какво да кажа аз, който съм на 39, а всеки си мисли, че съм на 25, защото изглеждам точно на толкова! А и като ги знам днешните жени какви са-само портфейла ти гледат и нищо друго-наскоро имаше една такава тема, още на първата среща да питат автора колко изкарва на месец! Аз чуя ли това, онази си отива на секундата! Пролетта ще започвам работа в ЖП-то, като първо ще трябва да мина през обучителен курс! Сега това ми е целта-да започна работа, защото много малко хора успяват да си намерят работа, която да им носи и достойни пари!

9.   Много "кофти" ситуация си, батенце... Нема що. Хората като нямат реални проблеми и много обичат да си измислят такива. Бил ДЕВСТВЕН - е не си. Никой мъж, роден нормално (т. е. не с цезарово сечение), не е девствен. Пък и да си от тези, кво толкова - не си пукнал до сега от това, нали?
Гледай си в клавиатурата, па като си толкова загорел се пускай с Инста - само пишеш, че си ИТ бачкаторче, слагаш няколко тъпи снимки от море, планина и пред огледалото у вас и ти се залепят 20 утрепки за седмица, че не можеш им смогнеш на чатовете даже. Да ти имам "проблема"...

10.   Нали жените си падали по програмисти? Какво стана сега?

11.   10, напротив - на програмистите им се носи славата на отблъскващи жените. Ако някоя материалистка се излъже с цел да сгъне някоя ексурзийка и безплатна квартира е друго.

12.   Мисля че не казваш всичко. Може би се притесняваш от момичетата ели нещо друго те тревожи?

13.   Аз съм девствена и съм на 24. Само че е по личен избор. При теб това така ли е или не съвсем?

14.   Не ги слушай и не чакай повече, ако имаш пари си поръчай някоя по-скъпо платена проститука с опция Girlfriend Experience - GFE.

Поръчай си я и махни сефтето, ще разбереш какво е усещането от това да правиш секс, ще си го изпитал, ще видиш, че не е кой знае какво, ще ти олекне емоционално.

Ако нямаш пари просто си поръчай няква проститука, колко да го направиш за първи път и да видиш кво е.

15.   Пич, непременно направи няколко бройки. Много е важно. Понеже аз съм спал само с една жена, сега ме чукна критическата и ми е много кофти. Постоянно съм депресиран. Вече съм на 50 години и няма как да си отеба. Жените и като млад не ме харесваха но сега ме харесват още по- малко.
Ходи първо на платени да притръпнеш малко, да видиш как става. После мъчи с безплатните. Виж какво ти липсва. Посъветвай се със специалисти. Иди на пик-ъп курс ако има такъв. Там ще те научат да флиртуваш. Ако не се занимаваш със спорт почвай веднага- фитнес или боен спорт ще ти помогнат. Мъжът след 30 става привлекателен за жените. Казват че живота е като магазин за бонбони в който жените ги пускат след 16 а мъжете след 30. Вратата за бонбоните почва да се отваря и за теб. Навярно малко ти трябва за да почнеш.

16.   15, това беше толкова тъжно изказване, че направо ме разплака. Не знам дали да ти се смея или да ми е гадно за теб, или да ти повикам психотерапефт.

Ако плащаш за секс или за курсове, които да те научат да говориш с жени, не си много близо до дефиницията за мъж ;)

17.   Къв пик-ъп, защо да се преструва на някой друг? Абсолютна глупост е това.
Авторе, приготви пачка и си вземи готина мацка за цяла вечер, да се отпуснеш малко и да вдигнеш самочувствието. Може да вземеш и "жокер", за да не се изложиш пред дамата, нищо че си платил. Пак удря по самочувствието. Ей така карай известно време и ще разбереш, че жените не хапят(освен ако не ги помолиш, хаха)
Тогава вече си търси гадже.

18.   15 - Чичак, ами като даваш на автора акъл да ходи на платени, ти защо на ходиш и да плащаш?

19.   За България и въобще за Европа дават че хората имат средно 7- 8 интимни партньори. Жените лъжат че са 5 а мъжете че са 10. Затова изследователите считат 7. 5 средно. Има някои които са с много- над 20 но те не са чак толкова много. Те все пак теглят статистиката нагоре. Моето мнение е че повечето мъже са спали 4-5 жени. Някои и с по- малко. Мисля че един мъж трабва да се стреми да има 4- 5 жени преди да се ожени. Това ще му помогне и за самочувствие, и да опознае жените (донякъде), а после и да се държи по- адекватно като съпруг.

20.   Абе вие в коментарите сте пълни келеши, честно. Пича на 30 години не е имал гадже и сега понеже вие му казвате да си хване магически той ще излезне на улицата и ще ги забърсва една по една и до другата година вече ще е спал с 20 различни, айде моля ви се. Както няколко човека по-горе са ти написали, решението като за начало е да се възползваш от ескорт/компаньонка. След като си програмист, имаш пари така че това не е проблем. Харесваш си някое момиче, обаждаш и се и се разбирате. По за 150 лева има страхотни путки, които на този етап няма как да забиеш в реалния живот, така че парите са оправдани! Отиваш при нея или тя идва при теб(това ти си го решаваш) за 1 час или 2 и поне вече си видял що е женско тяло, що е женски гъз и цици и си ебал яка путка. Със сигурност поне вече няма да се стресираш, че си девствен! Ще видиш, че и самочувствието ти ще се вдигне знаейки, че си плякал супер яка мацка, било то и платена! След това вече можеш както са ти казали горе да се обличаш по-добре, да тренираш и да започнеш леко по леко да забиваш мацки в реалния живот, било то чрез приложения като tinder или пък в инстаграм, фейсбук и т. н и да започнеш да излизаш на срещи. А и може още няколко пъти да се възползваш от платени момичета докато решиш, че си готов, не е казано, че само веднъж трябва да го направиш(ти си преценяваш)! Всичко с платени момичета трябва да правиш с кондом, дори и френска(сигурен съм, че знаеш но да си ти кажа). Няма да ти е лесно брато, но натискай и бутай напред и нагоре, пожелавам ти да ти се получат нещата и да ги забиваш момичетата с лекота ;).

21.   Човеееек, няколко бройки нищо не е! Какво значи да се е наживял? Айде почвай със секса, кво чакаш? Ако трябва и на простирутка ходи. Вземи се в ръце!

22.   Пич, аз никога не съм бил вървежен сред момичетата/жените, защото съм малко по-тих. Не съм срамежлив, но не съм от най-емоционалните и експлозивни хора. Практически до 24 годишен бях само с 3-4 момичета за по 2-3 пъти. Очудващо, нали - цели 3-4. В момента съм на 32 и съм си същият по характер и бройката е над 60, като напълно я загубих преди 2-3 години. От тези 7-8 са платени, 20-тина са от тиндър и другите съм свалял по заведенията и улицата. И въпреки това, отново се чувствам несигурен, неуспешен и слаб с жените, при положение, че съм свалил и оправил десетки пъти повече жени от 99% от мъжете. В момента имам и приятелка и отново се чувствам непълноценен. Така че не е гаранция, че ако започнеш да ходиш с много жени ще се отживееш. За отживяване много хора разбират да ходят по купони и по маси и да пият и да ядат като разпрани. Дори повечето именно това разбират.

23.   Номер 15 съм,
До 16- по- добре се смей за да не ми е съвестно. Ако знаеш добър психотерапевт- дай неговите координати. Жалко е човек да страда заради миналото което не може да промени.
Гледам че автора върви по моя път но все още има шанс да се измъкне. Аз не съм имал никави връзки с жени. Винаги съм бил един смотан убит хуй. Затова дори и сега се чувствам като инсел. Някъде на 22- 23 години се захванах с карате и таекуондо (по добре късно отколкото никога). Бойните изкуства ми дадоха малко увереност. Успях по случайност да се обвържа с една състудентка с извънбрачно дете. Това дете го отгледах като свое, а роди 2 и от мен. Само че е много нервна жена и семейния ми живот беше много тежък, с безкрайни драми и скандали за незначителни неща, винаги на границата с развода. Част от проблемите са и поради липсата на опит с жените. Повечето жени имат поне по 5-6 връзки с мъже, усещат психологията и лесно смачкват неопитен съпруг.
Автора навярно ще се ожени в някой момент, понеже изискванията за съпрузи са най- ниски, но има опасност да се повтори моя сценарий.
Затова както и други съветват- проститутки, после с другите.
До 17:
Проститутките са само междинна стъпка. За флита и цялостното поведение трябва някой опитен да го научи. Навярно не му прябва много за да му потръгне. Ако има добри пик-ъп курсове с практическа подготовка може да му свършат работа. Аз съм гледал нещата на PUA team в ютуб. Нещо такова му трябва.
До 18,
Ходил съм на платени. Исках да разбера дали путките на другите са същите като на жена ми. Същите са. Само че секса с тях не струва. То и с жена ми не е кой знае какво. Пък и рядко се случва. Автора трябва да почне отнякъде. Не вярвам да успее да го получи първия път безплатно. Навярно 10- 15 години се е опитвал и не е успял.

24.   22, на какво все пак се дължи несигурноста ти?
По принцип си много успешен. Аз си мисля че мъж който има 3- 4 дългосрочни и да речем 5- 6 краткосрочни връзки в в днешно време трябва да се счита за успешен. Моето впечатление е че половината мъже нямат и толкова.
Изглежда че ако поискаш една средностатистическа жена, най- вероятно ще я вкараш в леглото.

25.   Май сега ми е текнало да наливам акъл за неща в които съм се провалил.
Авторе, по принцип можеш да си живееш живота доста добре и без жените да ти са фикс идея. То дори има и цяло движение MGTOW от мъже които странят от жените (без да са гейове). Това са най често мъже жестоко прецакани от жените. То май повечето женени са влезнали в лека форма на MGTOW. Веднъж един познат ми каза че просто жените не са за мен и затова не се получава. Човек постига нещо ако се занимава с нещата които му се удават и не си губи времето там където не го бива. Казваш че си АйТи. Чувал съм че в България програмистите взимат към 5-6 бона. Ако и при теб е така с тези пари в БГ можеш да се забавляваш доста добре. Може да си врътнеш да речем овъртайм и с компенсацията да караш един месец ски или сноуборд на Боровец, Пампорово или Банско. Лятото пък може забиеш един месец на Слънчака или другаде. Там може и да топнеш чушката- с някоя пияна анличанка или скандинавка. Можеш да се присъединиш към парапланеристи да речем, да си купиш пара планер и да се научиш да летиш. Или пък делта планер. Над Иракли и стара планина често летят и изглежда супер хоби. Или пък да се научиш на сърф или кайт (само че в БГ няма достатъчно вятър). Или да се катериш, или пък да ходиш на SUP падлинг. Вземи си един фотографски дрон например и заснимай интересни места от въздуха, после качвай филми в ютуб или други платформи. Или нещо друго интересно.
Ако пък можеш да работиш дистанционно стани цифров номад. Нямаш семейство така че можеш да поемаш и рискове. Знам че е голямо излизане от зоната на комфорта, но за начало иди и поработи да речем 2- 3 месеца от Гърция или Турция. Някои ходят къде ли не- Тайланд, Бали и т. н., и в България ги има. Свържи се по и-нета с такива групи. Тези са всякакви, и млади и стари, всякакви видове фри- лансъри, програмисти, дизайнери които се скитат по широкия свят, седят по няколко месеца в една страна и после отиват другаде. Ако аз бях млад, навярно бих опитал. По мое време ги нямаше тези неща.
Или иди в чужбина за 3- 4 пъти повече пари. И разходите са повече, но като теглиш чертата разполагаш с повече пари. Аз съм в Швейцаря и ако бях сам щях да си живея супер. Ама сам се преебах де се оженя когато нещата почнаха да се оправят.
Познавам един който работи дистанционно и прекарва 2- 3 месеца зимата по австрийските ски курорти и 2- 3 месеца в Испания. Има си каравана и с нея ходи навсякъде. Например в Sölden вечерта след като спрат лифтовете почва много лют купон по баровете. Повечето са млади е недотам млади и винаги съм имал чувството че освен ските ходят там и да се понаебът. Основно са немци, холандци, чехи и поляци. Няма много семейни, тези с деца са в Längenfeld който е близо. Лятото e същата работа на Ибиза и другите испански и португалски острови. Да не говорим за Кап д Агд и други подобни места където не е препоръчително да се ходи с деца. Сърфистите и кайтистите пък ходят на Фуерта Вентура понеже там имало вятър. То и тук по някои езера има вятър. На езерото Силва Плана му викат "мека"-та на сърфисите. И по алпите летят с парапланери. Мен жена ми не ме пуска понеже заплатат ми е висока и ако се утрепя ще и е трудно да гледа децата. По тази причина не ми дава да си купя и мотор. Иначе се събират мотористи и карат бясно по криволичещите алпийски проходи. Сигурно е страхотен адреналин.
Въобще ако човек знае какво да прави, и без жени може да му е супер.
И без това един ден всички ще умрем и кой колко е ебал няма да има никакво значение. Пред смърта всички сме равни.

26.   До 22,
Все пак как ги забиваш тези мацки като си тих?
Има ли някаква тайна в общуването? Играеш ли роля?
И на кой момент и как научи какво трябва да се прави и казва за да ти върже някоя мадама. Как постигна харизмата? Някой обучи ли те или сам откри тънкостите на занаята. Струва ми се че автора (бидейки ИТ специалист) на знае какво да говори на жена (или при мен е така).

27.   До автора - човече трябва и действие от твоя страна, а не само да чакаш!!! Така с чакането и до 60 ще си останеш девствен.

Виж сега - то и аз до 24г. бях девствен, а имах на няколко пъти шанс да правя секс и в университета, че и преди това, но с пустия ми срам нищо не се получи...

За първи път го правих с платена жрица, но пък тя беше доста обиграна и се получиха нещата... След това някак си ми падна тоя пуст "срам" и почнах да се запознавам и излизам с различни жени. С доста голяма част от тях се стигна и до секс и то не един или два пъти - зависи дали си допадате, има ли тръпка и т. н. За любов не мога да говоря, по скоро взаимен интерес в даден момент. Излизал съм както с по големи от мен, така и с по малки. Въпроса е да не те е срам и да действаш като усетиш момента!!! Това е много важно, защото ако се поколебаеш дори за миг нищо не става от там на сетне - приемат те за приятелче и си до там!!!

Общо взето трябва да отделяш доста време в търсене, комуникация, да мислиш варианти къде да излезете, какво интересно нещо да правите заедно и т. н.

Ако чакаш само без ти да предприемаш действия по проблема ти, то той няма да се реши от самосебе си!

М. 36г.

28.   Номер 1 разсъждава много наивно. Мисли си, че приятелката му го чака някъде там и той само трябва да действа, за да я открие.

Първо, мацка, НИКОЯ не го чака НИКЪДЕ.
Второ, жените във фертилна възраст в България са много по-малко, отколкото мъжете.
Трето, поради огромното разминаване между търсенето на любовни "услуги" и предлагането, много мъже се намират в социална безисходица. За тях има три варианта. Да продължават да си стоят сами, да емигрират, да си плащат на проститутки.

Това, че ти си жена и си се отдала на някой мъж, те кара да си мислиш, че видиш ли за всеки мъж има по някоя. Да, ама не. ЗА 100-ЦИ ХИЛЯДИ МЪЖЕ В БЪЛГАРИЯ НЯМА ЖЕНИ. Да не говорим, че в брачните връзки много мъже не правят редовен секс с жените си. Това още повече вдига конкуренцията сред мъжете. Като добавиш и факта, че жените се хващат с мъже значително и много над тяхната възраст, то положението в страната става катастрофално.

В тази постановка печелят само най-богатите и заможни, най-добре изглеждащите (поне за редовен секс), успяващите да парадират с нещо си пред жените. Ако нямаш финансовата възможност да издържаш прилично изглеждаща жена, нещо от сорта на 5000 на месец само джобни за мацката (има и такива, които биха се съгласили и на по-малко), ако не си добре изглеждащ спортист/фитнесджия с голям патлак в гащите, ако не си вдъхващ страх мафиот/мутра, ако нямаш някакви други ексцентричности, с които да залъжеш женската психика, се нареждаш на дългата опашка от чакащите. Това е положението. Ама това жените трудно го проумявате.

Така че авторът освен да предложи на някоя 3 бона на месец, друго не виждам, какво може да направи. Проститутките в България въобще не струват. Това са нагли, долни, алчни и мързеливи отрепки, които въобще не биха му повдигнали самочувствието. Ще го изцедят буквално за 1 минутка и ще му кажат да си вдига гащите и да си отива вкъщи. Те не предлагат тази близост, girlfriend experience на ниво, че да го отракат. От сайтовете за споделяне може всеки да си направи сметка на какво ниво са нашите проститутки - отново най-ниското в ЕС.

29.   До 28,
Навсякъде няма жени. Просто една част са решили никога да не се омъжват, други пък искат мъже каквито не могат да намерят. За секс налитат само на най вървежните мъже, останалите си лъскат бастуните сами.
Често наблюдавам сами жени да си пазаруват мебели от ИКЕЯ, да карат колата на сервиз или сами да вършат неща които по принцип са задължение на мъжете.
Гледам че много от швейцарците си взимат от южна америка, филипините, африка- от където им падне. Рускините и украинките се най доброто което могат да докопат, но те са по- хитри и си подбират по- статусните мъже. Едно време като ходех на курсове по немски около мен бяха такива- мексиканки, бразилки, украинки, молдовчанки, черни... всякакви.
Относно автора- работа в чужбина може да му помогне за съпруга (от гореизброените).
Ама засега да не бърза- има към 5-6 години през които може да опита да си поживее та да е доволен от живота си като остарее (номер 15 съм, също 23 и 25). Мъжът е най атрактивен за жените като е на 36- 37 години. Дори и аз усещах някакъв интерес към мен в диапазона 35- 40.

30.   Ами авторе какво да ти кажа, то наживяване няма. В живота винаги има какво още да преживееш. Някои дет са ебали много не са преживяли някои работи, които са искали, докато някои дето не са ебали са преживял тея работи, дето наебалите не са, но са искали, збъркано е незнам дали ще го разбереш :Д но факт. Аз например го направих за първи път на 15, но в момента ходя по проститутки, а имам познати които го направиха за първи път на 20, и имат няколко бройки и връзка. Тоест, аз съм преживял едно нещо, което те не са, докато те сега имат връзка, а аз бих искал връзка сега. Но за жалост сме само мъже на работа, и много не ми се занимава с Интернет-запознанства. А колкото варианта за проститутка, не е лош. Повярвай ми ако отидеш ще се отпушиш малко и ще си по-добре около жени. Но си девствен и ще ти е трудно, все пак не си се събличал пред жена, и ще трябва да събираш смелост да го направиш. Така приказвам, защото всяко ново начинание е трудно и така. Мъж на 24.

31.   28, ако аз пиша глупости то твоите писаници какво са?
Колко български мъже могат да си позволят да дават 5000 лв. за издръжка на жената до себе си? То това не изглежда ли като наемна курва, т е. просто един продукт.
За мен е унижение мъж да ми дава пари! Все едно съм стока в магазина или ниско качество и неспособна да работя, че някой да ми дава.

Авторът, точно ще се активира, мотивира и ще подобри комуникацията, ако се впусне в търсене на момиче. С ходенето на курва вие му предлагате най-лесния вариант, който в живота не винаги е печеливш.

32.   28 алегоризира, но по- принцип е прав.
31 не забравяй че автора е на 30 и още не е бил с момиче. Защо мислиш че сега ще стане? И как все пак да подобри комуникацията? Да не би да мислиш че мъж концентриран в една тясна област и без много социален опит може сам да разбере какво трябва да се говори с жени? То ако ставаше нямаше да е в това положение.
Според мен- курс за комуникация (пикъп). И да се случи първия секс бързо- проститутки. На 30 години няма време за размотаване. И без това жените отказват секс на девствените мъже над 22 години (поне така се изказаха някои в друга тема).
Другия вариант е да прави както пише в 25- да се забавлява както може и да не се занимава с жени.

33.   28
Какво направи ти? !
Нито имам пари, нито парадирам с нещо, а все се намира някоя, която да ми е навита - даже сега на първо четене се сещам поне за няколко, които мога да хвана без усилия- а съм над 40 и то семеен! Просто си живея живота без да ми пука! Не знам какво намират в мен, но явно ги впечатлявам с нещо! Да, ходя на фитнес и се обличам добре и само толкова.

34.   Винаги са ми били забавни филмарите с десетките жени дето са им пускали без пари. Това са тежки комплексари лъжци, които са плащали няколко пъти по проститутки и най-много веднъж, два пъти някоя жена да им е пуснала.

35.   31 Въобще не си разбрала какво написа номер 28. Той е описал няколко начина чрез които автора може да се сдобие с жена до себе си. И само един от тях е 5000лв на месец, нима отричаш че има и ткива жени?
Истина е че българките в фертилна възраст са по малко от мъжете на същата възраст и става въпрос за доста по малко на всеки 120 мъже се падат общо 110 жени, или долу горе за всеки десети българин няма българка. Затова борбата за женска е доста голяма.
28 предлага автора да предложи на някоя жена 3 бона на месец, защото той като IT няма как по друг начин да изпъкне сред останалите над 100 хил българи без жена до себе си.
Разгледай подобните теми само в този сайт, има десетки млади мъже, които се оплакват, че са сами и нито едно момиче не се оплаква от липса на ухажори. Жените много по лесно намират приятел, защото са много по малко.

36.   До 34

33 съм
Казвали са ми какви ли не неща:
- че имам много хубави зелени очи
- че приличам на един известен актьор!
- че приличам на друг известен актьор:)
- че съм много позитивен.
- че винаги съм облечен със стил.
- че имам хубава усмивка.
- че имам хубави тръпчинки, когато си усмихна.
И какви ли не още глупости... женска му работа;)
Но да ти кажа, жените, които са се влюбвали в мен основно са били очаровани от очите и усмивката ми... имало е химия!
Знаеш ли какво е да видиш как кожата на жена настръхва, когато те погледне в очите!
Пожелавам ти да изпиташ това безвремие.

37.   31 от 28

Ти ѝ говориш, тя пак си знае нейното!

Момиче, ти разбираш ли, че в България жените между 18-40 г. са много по-малко от мъжете? В 90-те от страната напуснаха маса народ. Да не говорим, колко жени бяха изнесени от мафията, за да проституират. Ако, да кажем, първоначално емиграцията е засягала поравно мъже и жени, то емигрантите, които отиваха да УЧАТ в чужбина бяха повече ЖЕНИ. През всичките тези години, особено след навлизането на интернет, а по-късно и социалните мрежи, голямо количество нашенки предпочетоха да станат НАЛОЖНИЦИ на западняци, а някои и на араби! И това всичкото са КРАСИВИ ЖЕНИ! Тези красиви жени родиха или ще родят от чужденци в чужбина. Тук сама можеш да си дадеш сметка, какво качество жени остават.

Нима ще отречеш, че жените много по-лесно може да емигрирате и да намерите подслон и някаква закрила/финансова обезпеченост? В западната цивилизация има слоеве в обществото/касти/йерархия. Никой заможен американец не го бръсне за хората от Латинска Америка, от Източна Европа, Азия, Африка. От всички западняци жените от тези региони са третирани само по един едиствен начин – проститутки. Всяка жена се предлага, независимо колко е умна, учена, кадърна. Въпрос на време е да лапне въдицата и сама да избере облагите пред тегавите житейски реалности. Независимо дали си красиво изглеждаща бразилка или българка, когато отидеш в САЩ, ще те ползват точно по предназначение от ДЕН ПЪРВИ. И директно получаваш достъп до просторен и добре обзаведен дом, храна, джобни, лека кола/джип, дрехи, заведения, секс. Обаче, ако бразилец или българин отидат в САЩ, първо ги чакат миграционните, социалните, трудовата борса и започват да мият чинии, да са портиери, пощальони или разносвачи на пица, иначе ги чакат мостовете и черните отрепки, които ще ги направят на кайма на улицата. Да не говорим, че там нашите дипломи не важат. Трябва да си се издигнал и реално да покажеш знанията си на добър английски в блиц интервю, което е по възможностите на единици. И пак започваш от най-ниско ниво във фирмата. Ти да виждаш разлика между мъжете и жените?

Всичко това е възможно, благодарение ВРОДЕНИТЕ ЖЕНСКИ ИНСТИНКТНИ и ОСОБЕНОСТИТЕ НА ЖЕНСКАТА ПСИХИКА. Всяка жена иска материална обезпеченост, която да я получи наготово, за която тя да не се е борила. Така да се каже да ѝ бъде поднесена на тепсия. Всяка жена иска сигурност. Тази сигурност отново да ѝ бъде предоставена от някой мъж. И всяка жена иска да се чувства специална. Когато задоволиш тези потребности на жената, тя е твоя. За да си решат демографските проблеми и липсата на жени за секс (проститутки/к**ви), Западът провежда от десетилетия насам някои политики, които направиха така, щото всички жени от цял свят да се стичат в големите западни градове, където вече е фасулска работа да скочат в леглата на тамошните мъже.

Всичко това обаче довежда до по-ниска раждаемост в страните износителки на леки и лековерни женици, както и до обезлюдяването им, деморализацията, застаряване на населението и тн.. Ще ти дам един пример:

Огромна част от мъжете падат духом, деморализират се, отчайват се, обезсърчават се, стават по-малко продуктивни, пропиват се, посягат към наркотици, озлобяват се, стават агресивни, а някои и пресъпници, когато бъдат напуснати от жените си/гаджетата си. Това българите вече го преживяхме още 90-те и годините след 2000 г., когато все още масово в България хората бяха моногамни. Мъжете бяха напуснати поради икономически причини от българките. Семействата се опропастиха и затриха. Оттам последва една камара верижни реакции. Пиене, хойкане, ч*кане срещу пари, ходене по проститутки, пропадане на образованието, влошаване на здравето на хората и пр.. Децата израснаха в разбити семейства и една нездрава социална среда. Вече тези жени, които се родиха през 90-те и през първото десетилетие на 21 век бяха обучени в „лошата и гадна България и хубавият и богат Запад“, „Хайде, маме, учи, за да се махаш от тая скапана България. “. Тези поколения жени сами избраха лесния път. И да не ми се обаждат надутите нашенки, които с „къртовски“ труд са завършили „престижни“ западни университети, защото те също избраха да се уредят с междукрачието си, легнали по гръб, а не толкова със знанията си и уменията си.

СЪЩИНСКИЯТ РАЗПАД НА НАШАТА СТРАНА ЗАПОЧНА С УНИЩОЖАВАНЕТО НА СЕМЕЙСТВАТА. А ЗА ТОВА БЯХА ВИНОВНИ ДО ГОЛЯМА СТЕПЕН БЪЛГАРКИТЕ, които припознаха най-древната професия за инструмента, с който да си подобрят живота – разбирай материалното положение. Защото жените напрактика не правите разлика между ДОБЪР ЖИВОТ и МАТЕРИАЛНО ОБЕЗПЕЧЕНИЕ.

Сега да се върнем на българската реалност. Кога за последно беше в Добрич, Русе, Стара Загора, Шумен, Казанлък, Карлово, Видин, Враца, Монтана, Търговище, Плевен, Пазарджик? Кога за последно се движи по улиците и на 4-те големи града в страната – София, Варна, Пловдив, Бургас? Нещо не ти ли прави впечатление? Огромната разлика между броя МЪЖЕ и ЖЕНИ в полза на мъжете. Това, че някой ще ми отвори НСИ и ще ми цитира фалшифицираните и натъкмени статистики, е без значение. Голяма част от българките след като завършат средното си образование напускат страната. Някои малко и по-късно. А от години се наблюдава как родителите, вече установили се на запад и успявайки да се уредят на постоянна работа, която да им носи някакви сравнително сносни доходи, взимат децата си при тях.

Реално, най-големи шансове за един „мъж“ да спи с жени е в тийнейджърските си години. След това вероятността да останеш години на сухо е огромен. Поради голямото търсене на жени мъжете, които са над 40-годишни и с пари лесно успяват да вземат потенциалните гаджета на момчетата студенти. Студентите са принудени да „лъскат“, докато някой по-богат и улегнал мъж ч*ка приятелките им. Това е българската действителност.

Сега да се върна на теб „3012“! Помисли какво е в населеното място, където живееш да има много по-малко мъже, отколкото жени? За теб да е много по-трудно да напуснеш страната си поради икономически причини, но и все пак защото я обичаш, за разлика от много мъже, които вече са емигрирали, защото на западните страни им трябва здрава работна ръка, която им е крайно нужна за вдигането на стандарта на живот в страните им. А в твоя град ВСИЧКИ мъже са обвързани, женени, женени с деца и никой от тях да не иска да си разваля „удобната“ връзка и да не иска да изневерява (или рядко и само с най-красивите жени), а същевременно единствените мъже, които все пак предлагат секс са тези срещу заплащане поне от 150 лв., които не са за час, а максимум за 30 минути със събличането и обличането... Същевременно ти си от средностатистическите жени, не си от топ 10% красавици, които биха се уредили с връзка или с коцкари. А и да добавя– една значителна част от жените във връзка не получават редовен секс от мъжете си и са готови на лов (дори и срещу заплащане) за малкото останали мъже! А и поради огромното търсене на млади мъже, те се предлагат само на тези жени, които предложат най-много материални блага. Как ти се вижда? Ти къде ще се класираш?

Можеш ли да си преставиш такъв сценарий? Ейто така живеят стотици хиляди българи.

38.   До 33 и 36,
Не всички сме късметлии като теб.
Ако един мъж е 4/10 или по зле може да поучи достъп до жени само когато има много пари.
Може би правилото важи и за 5/10 (може би с по- малко пари). Тези нагоре могат да се опрявят с умел флирт и други номера.
Тези които са 9/10 и 10/10 навярно нямя нужда да правят нищо- навярно тях жените сами ги търсят.

39.   36 потвърждава възгледите за черното хапче. Всичко зависи от това как изглеждаш. Ако жените те намират красив- нямаш проблеми. Ако не- нищо не става.
Но нещичко може да се направи:
- присаждане на коса
- корекция на носа
- изпъване на кожата
- упражнения за изправена стойка създаваща илюзия за височина. Обувки с високи платформи.
- упражнения за очите- за присвития магнетичен поглед на праисторическия ловец.
- разни други упражнения- за глътката, адамовата ябълка....
Ако не си се родил красив- доста грижи ти се отварят.

40.   До 36,

То ако приличаш на известни актьори (и другите неща) ще е трудно да не си позитивен и да нямаш хубава усмивка.
Мен ми е интересно тия които не приличат какво могат да направят по въпроса.

41.   Авторе, защо ми се струва, че щом си девствен на 30, ти си си самодостатъчен? ! Предполагам също, че живееш при родителите си и си поспестил доста пари. Единствената причина да усещаш, че изпускаш нещо е оня твой самохвалко-приятел. Щом е така, последвай съвета на N14 и си плати за GFI за някакъв период. Тъкмо ще видиш какво е и ще направиш да му увисне ченето на онзи отворко-бройкаджия. После ще си измислиш причина защо сте се разделили с “ гаджето” и ще решиш дали искаш сериозна приятелка или ще си продължиш по старому.
Бъди здрав! Поздрави:
Леля Ица ;)

44.   До 41- може да си девствен и без да си самодостатъчен.
Ако не си красив, ако си срамежлив, ако не умееш флирта, ако нямаш пари спокойно може да го откараш докъм 30така така.
Аз бях девствен до 25 в много по- благоприятно време. През 94та навърших 25, тогава сигурно съм правил и секс за 1ви път. А нямаше мобилни телефони, интернет дейтинг, жените още не бяха избягали в чужбина.
Сега разбирам че е страшна работа.
А и аз имам 3 момчета. Най- големия е отдавна обвързан. Добре че другите 2ма ще станат високи. Дано това им помогне.

45.   Аз съм мъж на 32 от София.

Аз малко се чудех дали да напиша коментар. Причината е че без пари няма да стане работата с наживяването или дори и малко да поживееш. Не те знам колко заплата вземаш, но бая пари си трябват в днешно време ако ходиш по жени. Ако си сам мъж сигурно можеш и с 500 лв да изкараш месеца, ама с гадже на бар може и за една вечер да не ти стигнат.

След като нямаш опит според мен без проститутки няма да стане. За 1 вият път си вземи 2 за 3 ка, кажи си им че си девствен, договорете се за пълни екстри, неограничени свършвания и тн. След това спи с още 10 тина като се договори отново с целува и тн. за да събереш колкото можеш повече опит. Като си хванеш гаджета после според мен го прескочи това за проститутките и им кажи просто че с някакви по барове и купони само си спал. То не е далече от истината.

Сега трябва да налееш доста пари в себе си. Примерно само маркови парфюми за по 200-300 лв. Ползваш всеки ден ако ще и за хляб да отидеш. Един такъв от 100 мл ми е за месец най много. С дрехите е същото само маркови и дизайнерски. Сега като ти го пиша звучи лесно ама не е толкова. Освен че трябва да имаш парите за харчене трябва да има някой който да те заведе по магазините и да ти каже кое с кое да комбинираш и как. Не че ако нямаш няма да стане, просто ще ти продадът някоя и друга дреха която да не ти седи много добре.

Колата трябва да е яка. Няма да стане с нещо бюджетно дето да не хваща окото. Един мои приятел, не много близък е наследствен милионер. Техните имат между 25-30 милиона за който знаем хората около него. Той преди години караше един мазен мерцедес за към 150 000. Реши обаче че не му се плаща бензин 35/100 и си взе някаква тъпа кола за 20 000 лв чисто нова с двигтел 1. 0 и разход 4-5 /100. Понеже те го знаеха че има пари имаше някакво време което му връзваше и с доста невзрачната кола. обаче след близо 2 години нашият продаде малката кола за 14 000 (доста на загуба) и старият джип с 500 конски сили и си взе Мерцедес Е класа на 2 години със всички екстри върната от лизинг на 30 000 км. Взехме да го разпитваме повечко и той въртя доста и накрая с 300 зора обесни много заобиколно че интереса към него бил спаднал и взел какво има най скъпото в представителството за да не чака 6-7 месеца за колата. Тоест реално човек на който семейството парите не си знае с евтината кола взе да има проблеми, така че не си мисли че без яката кола ще стане работата. Само ще допълня че той ги водеше винаги насам натам и ги черпеше постоянно, както и екскурзии. Тоя същият преди години беше заразил с някакви болести към 4 мацки. Мацките се бяха нацупили всичките ама не спряха да се виждат с него. Евтината кола беше изгони мацките повече от буквално това да ги зарази полово предавани болести.

Стигаме до жилището- ми пак мега яко трябва да е. С 3 стаен апартамент няма да стане. Трябва да е по голямо, с гледка, хубав квартал и тн.

Виж накратко - лукс, лукс, лукс. По друг начин няма да стане да се наживееш. И пари да разхвърляш яко. Ааа щях да забравя почивки в чужбина. Ако искаш приятелките ти да са хубави без почивки в чужбина няма да стане. То и да са само по 2 в годината няма да стане, според моят опит, ама това е друга тема.

Ами късмет!

46.   Хахахаха 45, че то какво стана? Авторът никога няма да види "мацки" и да си поживее. Пхахахаха. Вече и програмистите не се достатъчни, за да задоволят потребностите на кварталната Отварачка. 2 екскурзии в чужбина не стигали! Да, така е. Когато тренда се диктува от фолкпевачките и от Миските, чиито мъже се издирват от американски прокурори по цял свят, така ще е.

Проблемът на Ганьовица е този, че баба й е живяла на село и по бай Тошово време се е нанесла в едностаен до тристаен апартамент и за пръв път е усетила, какво е да имаш парно. Майка й го е карала "бедно" в това комунистическо общество и като се отвориха границите, тя си е разтворила краката, за да влезне чист европейски въздух. За пръв път майка й е поискала Мерцедес. Сега щерка й, "висшистката", иска пак с проветряване на междукрачието да получава по 5 екскурзии на година по екзотични дестинации, маркови дрехи и козметика, фотоепилация, всякакви аксесоари, с които да подражава на световните Миски, къща в Бояна, лична прислужница, готвачка, чистачка, охрана и шофьор. Представям си тези, които сега се раждат какви ще са им изискванията?

Това общество съвсем скоро ще се срине от алчност, лакомия и простотия.

47.   Абе 45, кви 500лв за вечер за двамата в бар? Тя трябва да пие като донски казак, че да навъртят такава сметка. Автора като го чета едва ли и бира е близвал през живота си.
Голямо изхвърляне удари...
100мл парфюм за месец... доматите не ги ядем с коловете все пак.

48.   45- това много овърхед идва. Повечето жени ще трябва да се примирят с по- обикновените мъже понеже тези като пича дето си описал са малко.
Сетих се нещо друго.
При веганите само 24% са мъже. Останалите са жени и повечето не се съгласяват да правят секс с мъже които не са вегани. Та при тези конкуренцията е слаба, а жените са в изобилие.
Авторе, стани веган- вероятноста да ебеш рязко се увеличава. Все пак за тестостерона ти трябва животинска мазнина. Ще трябва тайно да хапваш я масълце, я сланинка. Тогава веганките ще разберат какво е яко ебане.
Другия вариант колегата от съседната тема го обясни- да се правиш на чужденец в Тиндър.

49.   Аз съм мъж на 32 от София. Номер 45.

Номер 47 : 100мл парфюм за месец... доматите не ги ядем с коловете все пак.

Специално погледнах парфюма който използвам за 35 дни е празна бутилката. Обаче е от 50 мл не от 100. Грешката е абсолютно моя.

"кви 500лв за вечер за двамата в бар? "

Много зависи какво пиете. Моет в заведение под 200 лв бутилката не съм виждал. Дом периньон най евтино на басейн съм го виждал за 680, по баровете е повече.

Сега аз лично като ходя на бар, отиваме първо на ресторант и вечеряме, пием вино/шампанско/коктейли в ресторанта. Хващаме такси отиваме на бара. Пием шампанско, уиски, скоч, шотове, коктейли и тн. хващаме такси отиваме някъде да ядем или си поръчваме като се приберем и тогава чак лягаме. Не мисля че ще те очуди че при тоя вариант 500 лв трудно ми стигат.

Виж ако искаш драсни ти как го правиш и колко ти излиза, на мен лично би ми било интерестно. Говоря с гаже/приятелка като излезете, а не с момчетата.

Номер 48 : Повечето жени ще трябва да се примирят с по- обикновените мъже

Добре ти виждаш ли да го правят? Приятелите който имам на по 30 години който имат жилище в краен квартал, кола и работа всичките имат проблеми с намирането на приятелки. Няколко мой приятели в такова положение се ожениха понеже жените им никой не ги искаше за брак и деца а само за ебане. Същите към днешна дата са разведени, жените им инициализираха развода, тъй като това което те им даваха им се стори недостатъчно в последсвие.

Номер 46 : "45, че то какво стана? Авторът никога няма да види "мацки" и да си поживее. "

Е то е ясно това. Не можеш да се събудиш и да решиш че ти се живее. Всички искаме яки мацки, паралелни връзки и да си правим кефа. Ама кеф цена няма. За да си ебач трябва да разхвърляш пари яко и трябва да ги имаш на първо място. Конкуренцията при нас мъжете е голяма.

При жените конкуренцията е доста по малка, защото всичките предлагат почти едно и също. Да е млада, слаба, хубава и да се ебе яко. Това доста лесно се постига - не се яде като прасе, ходи се на фитнес, силикон и хилорон - 10 000 общо, ако трябва други корекции защото е много грозна още 10 000 и ебане с практика се постига. Тоест за 20 бона е кажи речи топ мацка.

При нас мъжете за 20 бона вземаш по яка кола която трябва да я заведеш в сервиза веднага и да оставиш няколко хиляди там, след това имаш подръжка всяка година отново хиляди. Тоест при нас 20 000 бона тепърва започваш, след това в тебе да налееш, пък жилище и тн.

Та яката кола след 30 години ти трябва да стигнеш до среща изобщо. Аз не мисля че с 4-5 бона кола ще ти се навие някоя за среща даже, тоест тя няма да се навие да я почерпиш вечеря ^^

50.   До 49.
Това което си написал по принцип е вярно но зависи в какви мацки се целиш. Пичовете с такива възможности са малко и не могат да наебат всички жени в България. Не знам и доколко си струва такава инвестиция. Да речем че искаш да наебеш 100 жени (накои имат по толкова) и ги чукаш средно на втора среща (малко вероятно), значи 1000лв на чукане средно. Ми то ти излиза 100000лв. Има и по- добри начини да похарчиш 100 бона. Пък и ако секса с половината не ти хареса, ептем си преебан.
В случая целите трябва са умерени.
Ако аз бях автора, моята цел щеше да е да изчукам 4- 5 съвсем обикновенни мадами и после да намеря една за дългосрочна връзка. Това ми изглежда реалистично със заплата от 5000лв.
Бих отишил първо на проститутки за да видя как става секса. После ще фейквам с нормалните жени- ще се държа все едно съм имал вече връзки. Или пък ще се правя на чужденец в тиндъра (както друг споделящ направи). С 4- 5 краткосрочни връзки ще добия някакъв опит и ще почна да търся стпйностна жена за дългосрочна връзка.

51.   Аз съм мъж на 32 от София.

Номер 49: "Ако аз бях автора, моята цел щеше да е да изчукам 4- 5 съвсем обикновенни мадами и после да намеря една за дългосрочна връзка. "

Един мъж на 30 години ако няма жилище и кола няма да стигне изобщо до ебане с жена. Жените който се занимават с мъже на 30 години, какъвто съм аз искат семейство и този мъж да може да отгледа семейството.

В момента ако имаш жилище старо панел в тъп квартал и кола за 4-5 бона, някоя дебелана или по грозна да се навие за връзка и ебане, като тя ще иска тази връзка да е с цел брак, деца и тн. Това е в най добрият случей. Имам чуството че забравяш че не сме на 15 години. Почти всички жени който познавам са родили вече или са женени. Така са се пробрали нещата че е плашещо.

Жени още се намират и за мъже с пари винаги ще има ама не е изобилие точно и си има конкуренция.

Сега ще се опитам да ти дам пример с Двама мъже и половина. Въпреки че е сериал има неща който много добре са показани. Алън който е с къща не на яко място едвам е намерил една която да се омъжи за него. И както знаем тя се разведе с него. Това се случва с мой познати. Чарли който има къщата на яко място, колата и парите има мацки. Това също е реално.

Ако вече имаш къщата и колата, дрехите парфюмите, тренираш и тн. Разхода ти е само ходенето на срещи. Тоест след като си инвестирал в себе си определена сума можеш да намериш ебане с черпене по ресторантите и баровете. Говояря за кратки връзки. За по дългите връзки и с хубва жена трябват и екскурзии вече.

Така че не е точно по 1000 лв на ебане. По 200 лв ти е ходенето на ресторант, може и малко по малко ако не пиеш и с колата. Обаче ти самият трябвеа да стигнеш определено ниво. Разликата е че гаджето не е проститутка да събереш 200 лв за 6 месеца и да си разтвори краката. За да стигнеш момента с това да я черпиш и да легне с теб трябва да можеш да пребориш конкуренцията като можеш да предложиш повече от другите около нея. И пак стигаме че ти трябва да я лъжеш че и ти търсиш сериозна връзка.

Сетих се обаче тъкмо за една друга опция която е добра. Има жени който си търсят спонсори. Примерно даваш и 3000 лв на месец и си имаш любовница. По добро е от проституки и мисля че в случея ще е по добър вариант. Лошото е че тея отношения нямат никакво бъдеще и си е тотална загуба на време. Но пък можеш да намериш доста красиви жени съгласни на това. И ще я ебете само ти и още 3-4 а не 30-40 човека. За събиране на опит е най-добирят вариант. После може да разправяш даже че и са ти бивши. Кой ще знае??

52.   51- това за спонсорството може би е добра идея.
Аз не живея в България от повече от 20 години и затова туй дето си написал ме шокира до известна степен. То излиза че половината брутен вътрешен продукт на държавата отива за сваляне и чукане на жени. И въпреки това 20- 30% (ако не и повече) от мъжете имат труден достъп до тях, а може би 10% никакъв.

То интересно е и други да коментират.
Пичове- колко горе доло харчите по жени?
Не знам дали автора има шансове с по- млади жени- някъде 18- 20 годишни дето не са се комерсиализирали толкова.
Авторе- как изглеждаш все пак?
Ръст? Тегло? Доходи? (ако искаш да споделиш де).
Информацията дето си дал е много малко- само че искаш да ебеш (ма то всеки иска).

1-50 от 65