Как да се наживея?! Девствен 30.
Ще извинявате за тъпия въпрос, но аз съм мъж на 30, работя като IT и съм девствен и искам да премахна този проблем, гледам как другите имат вече няколко бройки, дори един приятел ми казва че е по-добре да си във връзка отколкото да гоня някакви жени, ама той има няколко бройки и се е наживял а аз не, за кога да правя секс и за кога после да си търся жена и да създавам семейство. Но поне да се наживея като хората и да не ми е тъпо на стари години и да се фрустрирам. Сигурно е късно за да имам хубав сексуален живот, истината е че мисля за този проблем всеки ден и трябва да го реша по някакъв начин

Ако има някой който е бил в моята кофти ситуация, ще съм му благодарен ако даде съвет, понеже вече ми е много тъпо така.

Коментари

51-65 от 65

53.   Авторе, имаш ли жилище и кола?
51, ако жилището е под наем става ли?
Все пак ако ще е за един секс, какво им дреме на пичките дали жилището е твое? Пък и винаги може да ги излъжеш. То сигурно и кола под наем можеш да вземеш.
Като ги изпраскаш 3- 4 пъти може да им кажеш че нито апартамента е твой нито колата та да видиш как ще реагират.

54.   Мъж на 32 от София. Номер 51/49/45

Номер 53 : 51, ако жилището е под наем става ли?
Все пак ако ще е за един секс, какво им дреме на пичките дали жилището е твое?

На жените не им е само за единият секс понеже ако не си намерят мъж до определена възраст после няма кой да ги вземе. За това гледат да създадът семейство и да си бетонират позицията при него докато са млади и хубави. Хубавите жени който познавам родиха до 23 години. Малко по грозните, смотаните, спрямо най хубавите до 25-26. След тая възраст така са се пробрали че няма нищо което да става. Да не говорим че след 30 никой не ги иска.

Виж една хубава жена която ражда на 22-23 години ходи с гаджето си 2-3 години преди да роди. Тоест ако ражда на 23 на 21 се е запознала с тоя. За да ражда от него значи той има жилище и не е на квартира, както и кола.

Да не говорим за факта че жените скачат от връзка във връзка и не остават сами за повече от седмица или 2.

Да направим една малка сметка. Ако тая жена на 21 е с приятеля си с който живее и той има кола много вероятно е той да е нещо 26-27. Аз който съм на 32 съм с 11 години по стар от нея, следователно на някой 21 годинишни им идвам стар директно и само заради това отпадам. Има и такива за който няма да е проблем, но ще искат да мога да им предложа повече от приятелят им който е в момента. То и няма смисъл да оставя по младият за да се хване с по стар ако ще им дава по малко или същото. И след като той има най вероятно наследствен апартамент и кола към 20 бона, аз трябва да имам нещо по голямо и лъскаво от страна на жилище и по висок клас кола за да съм конкуретно способен.

Жените който над 25 години са хубави и не са родили много често изискванията към мъжа са супер високи. Преди 2-3 месеца се запознах с една която е на 25 изкарва 2500 и ми вика едвам и стигат, не може да изкара месеца. Доста яка ама ако се замислиш щом от нейните 2500 не и стигат, като ми стане гадже тя ще иска всичко аз да плащам и нейните да си ги къта. Като се отпусне да си харчи повечко 3500 -4000 я и стигнат я не. Взела си яко бмв обаче за 2 месеца 3 катострофи прави не може да го оправи само, сега не го карала че нямала пари да го стегне. Сещаш се от кой ще се очаква да го стегне :D и да го удари след 2-3 седмици пак.

55.   Номер 1, дано нямаш предвид "сватовничката" Ева Кулева, която е доказано неуспешна и като сватовничка на двойки, и в личен план. Въпреки огромното предимство да е жена, Кулева още си кукува сама поради грандоманските си изисквания към мъжете. Като психолог по връзките е пълна нула и дава най-тъпите съвети към мъжете, които съм чувал някога. Същевременно прокарва идиотски феминистки мозъчни промивки към момите като нея, които са достатъчно заблудени да ѝ плащат за безполезните съвети как да изискват, да се целят само в най-успешните мъже и да не са склонни на никакви отстъпки. Забавното е, че точно пък най-успешните въобще не търсят тези моми, стигнали дотам да си плащат поради неуспехите им да вържат мъж.

Преди години, когато живеех в чужбина, си бяхме писали известно време с нея в някаква страница за запознанства (лицемерно се беше изтипосала със свои много стари снимки) и тогава нямах никаква представа коя е. Беше под 40-годишна все още. Бързо успях да я разоблича каква несигурност таи в себе си, колко е нервна и заядлива, как прикрива неуспехите си с мъжете зад маската на "успешната психоложка" и как изобщо не я бива по психология. На младини са я изчуквали някакви тъпкачи и тя си е втълпила, че следователно и на късни момински години заслужава пак такива, само че и да са богати. Направо са се затичали към такава. :)
В нейния канал в YouTube си пуснах няколко видеа от любопитство тогава и в едно говореше едни неща, после в следващото си противоречеше. Нулев опит с междуполовите отношения, но все пак успяваше някак да залъже десетки лековерни хора (най-вече жени) да ходят на семинарите ѝ.

През 2019 година пуснаха втори сезон на предаването "Женени от пръв поглед" и ми беше смешно да видя тази стара познайница там. Самозванката се представяше като "експерт по връзките" там. :) В няколкото епизода на предаването затвърди невежеството си относно връзките и даваше най-грешните съвети на двойките. Една от двойките (Юлия и Михаил) ги оцени като подходящи, само защото "той кара колело, а тя ходи да тренира в зала". Друг двойка (Василена и Никифор) според нея пък си подхождала пък поради това, че "той иска да има дете, а тя вече има дете". Голям цирк. :)

- Кифлоприземител

56.   Няма нищо срамно в това.
Не се притеснявай, започни да комуникираш и излизаш с жени, кани ги на кафе, на разходка, на заведение, ако усетиш привличане действай.
Мисля, че всяка жена ще подходи с уважение и разбиране, просто бъди искрен и и признат, че нямаш опит.
Бъди лъчезарен, спортувай, грижи се за себе си, защото жените държат на това.
Пожелавам ти успех, всичко ще се случи по естествен начин!

57.   56, Мисля че в никакъв случай не трябва да си признава че няма опит. Много заблуждаващ съвет. Веднага ще бъде отсвирен. Не забравяй че е на 30 а не на 17.
Не е вярно че няма нищо срамно. При мъжете е индикация за ниска стойност на сексуалния пазар.

58.   Авторе, не се отчайвай!

Бъди усмихнат, позитивен и по-уверен и се цели в по-нормални жени.
Запиши се на танци, клуб по катерене или туризъм.

Ж

59.   58- сигурна ли си че на танци става? Ти хващала ли си от там невзрачни мъже за секс.
На катерене и туризъм е хубаво да ходиш заради самия себе си. За здраве и да убиваш скуката когато си самотен.
Не вярвам жени да ходят там с цел да си хванят някой пич за секс.
За жените има много по- лесни начини.

60.   54- колко от жените имат приятели на 21 с апартамент, скъпа кола и по 5- 10 бона джобни?
Пък и сега говорим за мимолетни връзки, не за деца и други.
Търсим пияни пички на слънчака или другаде, милфки закъсали за секс и други подобни.

61.   Килфлоприземител,
Сподели ти откъде намираш нещо да топнеш чушката?
То и аз съм от Пловдив, та и на мен ми е интересно.

62.   В плд в сенса има бая малки пичоци, ама вече им идвам дърт на 27 :))) смятай колко са малки, хаха. Тук таме се излъже някоя, дето харесва по-големи, идват бая чужденки, там вече е съвсем друга хава :)))

63.   Номер 61, лесно е - не си търся топване на чушката. Спадам към старомодните мъже, които се любят с жената само при споделени чувства и ласките определено не са ми самоцел. Не бих бил с жена, която не ми е показала с трайните си действия, че можем да имаме общо бъдеще. Три от връзките ми се случиха, след като жени във Facebook ми предлагаха приятелство и ме заговаряха относно моите творби, които споделям там.

- Кифлоприземител

64.   Ог 58 до 59
Да, така ще си разшири контактите и подобри т. нар. меки умения.
В групата ни по танци идват 3 ергени на по около 30 години.
Преди 6 месеца единият се изчервяваше докато си казваше името, а сега е много по-общителен и отворен. Отслабна доста и започна да се парфюмира и покрай него мирише на хубаво, за разлика от началото. Махна си грозните очила, поизчезна му и акнето. Абе, претърпя голяма трансформация това момче
Младите мацки често се събират след танците и канят и мъжете. Даже вече имаме и сформирана двойка.
А на походите, които ходя с един клуб, също има много млади хора - между 20 и 30 - обвързани и необвързани. Също се организират сбирки по разни поводи.
Не живея в София, там нещата може да са по-различни и да е по-трудно да разширяваш контактите си.
Ж 45

65.   Тези танци и туризъм са несигурна работа.
И да подобри софт скилс- овете, не не са достатъчни.
По мене си знам че като си вече на възраст и не си спал с жена си слагаш допълнителни бариери. Дори де се опитваш да флиртуваш, гледаш да не стигнеш докрай понеже се притесняваш от секса. Отделно трябва да го криеш понеже са малко жените които биха спали с девстен 30 годишен.
Може да ходи на танци, туризъм и много други неща, но нека иде и на проститутки та да му падне един от проблемите.

66.   От Автора:

Благодаря на всички за коментарите, тази година мисля че ще правя секс и в близките години ще направя няколко бройки и връзки, след това може и някоя жена да си намеря, но засега ще си направя един хубав сексуален живот или поне ще се постарая! Тази година ще стане работата.

67.   Секса не е нищо кой знае какво, може да се живее и без него, нищо не си изпуснал.

-Кифлоприземител 2

51-65 от 65