Тема за дамите: Какъв е перфектния мъж за вас
Наясно съм, че за всяка жена е различно, но чрез тази тема искам да направя статистика за чертите на мъжа, които се харесват на българките.

Първо ще ви дам образ на перфектния мъж според мен и това, което жените по цял свят харесват. Може да кажете с кое сте съгласни и с кое не - висок, строен, тренирано тяло, умее да се бие, но не си търси проблеми, финансова и емоционална сигурност за жената, уважавана професия, стоик, жената се чувства спокойна с него, спонтанни изненади, не се интересува от другите жени, предпочита да прекарва уикенда със семейството си вместо с приятели, не ходи на купони и дискотеки, а на тяхно място води жена си на най-различни събития, подбуждащи тръпката във връзката, добър е в леглото, има хобита, след секс не заспива веднага, а се гушка с жена си и водят разговор, не говори много, а действа.

Коментари

1-50 от 61

1.   Аз съм мъж. Жената обича да и обръщат внимание. Перфектния мъж е този, който и обръща внимание. Ако се прибереш от работа във вкъщи и почнеш да играеш игри на компютъра и това го правиш всеки ден, то рано или късно тази жена ще си намери друг и ще те зареже. Също и ако тренираш постоянно във фитнеса и не и обръщаш никакво внимание, например ако си е купила нова рокля и ти не го отразяваш, тя ще си намери друг мъж, който дори може да е и с шкембе, но ще и обръща внимание

2.   Поискай от жена да ти опише идеалният мъж и тя ще ти опише друга жена :)
Авторе, не питай жените за идеални мъже, от устата на всеки мъж това звучи като искане за валидация. Животът не е маркетинг, не можеш да направиш социологическо изследване доколко отговаряш на изискванията на клиентите. И причината е в самите клиенти :)

3.   Няма да ти отговорят честно, приятел.

4.   Да има пари, кешовица, денги, алековци, финикийски знаци, сухо, dough и да води охолен живот. Да може да купи на принцесата премиум джип като на Златка или Банева и да й осигурява екскурзии, които да показва в Инстаграм и другите кокошки да й завиждат.
Ако изпълниш горното условие жените автоматично ще те харесват заради чувството ти за хумор - точно както олимпийската шампионка Катрин Тасева се омъжи за асеновградски тюфлек бизнесмен сладкар - бил с чувство за хумор. Пеевски също е голям комик за Янева. Ето и Рачков е страхотен комик, толкова му е голямо чувството за хумор, че се разведе с жена си за млада блондинка, която всяка вечер се смее на вицовете му в различни ресторанти.
М28

5.   Виждаме за вас какви са перфектните мъже според това с кой се влачите. Все много се оплаквате от бай ганьо, а все с такива излизате.

6.   Всички тия неща са хубави, ама невярни. Ако има тръпка, това ѝ е перфектният. Толкова съм се наслушал на такива глупости, че не е истина. Мил, хрисим, добър и накрая избират противоположното. Аз съм на 34 почти и с някакви изключения, жените не ми се лепят, защото съм мил, добър и т. н. Тоест, това, което искат. Имам си жена отдавна, но принципно казва. Това, което тук ще напишат, няма общо с това, което избират.

7.   До автора-чичо Кифльо- не си съвсем добре информиран, много е селско така да се обобщава... Не всички жени харесват мускулести типове с телосложение на гардероб ха ха.
Няма ли тръпка отвътре-ако щеш се скъсай на фитнес да ходиш и пари да осигуряваш-пак ще те отхвърлят.
Тя ИСТИНСКАТА любов, не е да отидеш на пазара и да си избереш някой по списък от критерии.

8.   Жените избират по красота, тоест по повърхностни критерии.
Финансовото положение е важно само за беднячките, умът - само за тези, които самите те са умни.
Тези с височината са главно ниските комплексарки.

9.   Съпругът ми!

10.   Определено не съм идеалният мъж и съм твърде далеч от такова определение. Някога преди много години сравнително късно се включих в играта на любов, след отбиване на РВС в един самостоятелен десантен батальон. Общо взето следването ми в ВМЕИ"Ленин", премина без особени драми. Учене, тренировки и понякога ходене на кино с някоя колежка. Общо взето еднообразно ежедневие. Започнах работа първоначално в един институт, в който за две години единственото, което научих, беше месечният цикъл на колежките в моята възрастова категория и някоя връзка. Преместих се в друг голям институт в обществото на много млади колежки, повечето не семейни, бях като дете в магазин за играчки или ако искате като дете в сладкарница/обичам сладко/. Работа беше много интересна и започнах да се катеря по стълбичката на кариерно израстване ходех по симпозиуми, пишех статии възоснова на разработки, които се четяха само от специалисти в тази област, с една дума нищо съществено. Пак същите спорадични връзки, определено бях незрял. Само където наранявах емоционално съпругата ми. Странно, но повечето колежки ме харесваха или по-точно харесваха опаковката. Така, че такова нещо като мен, се чудя как може някоя жена да хареса-някога, не сега. Не отговарям на никакви критерии, колкото и да са занижени.
Десантчик- Навсякъде, по всяко време

11.   Ето и един виц от интернет мрежата, за префектния мъж:
Жена ляга на кревата гола, разтваря краката и пита мъжа си:
- Знаеш ли какво искам?
- Да, разбира се: нова кола, ново зимно палто, да поканя сам майка ти да дойде да живее при нас. Пиенето да предизвиква в мен диария. Да ходя не повече от веднъж на столетие на риба и поне през вечер да те водя на ресторант. Сериалите да се въртят безкрай, а другите предавания да се приравнят с по*нографията, особено футбола. Да правя ремонт всеки месец, а мебелите да размествам веднъж седмично. Да взема 8-стаен апартамент и да отида в Антарктида да го изплащам. Да имаш повече диаманти от Петрова, а моя да по-дебел от тоя на Петров.
А сега, гадино, искаш да заемеш и цялото легло!

12.   4 тези жени едва ли виждат само парите в тези мъже, но парите са плюс.
За мъжете в другите страни, взимащи добри заплати не е проблем да заведат жена си на екскурзия на някой остров. Само за нас българите с минимални заплати е невъзможно.

13.   Да не е комплексар, простак, да няма някаква форма на зависивост- алкохол, наркотици, хазарт и др., да не е лъжец. За мен това е основното, нямам претенции към височина, да е богат или супер изглеждащ.

14.   Какво иска някой и какво си мисли, че иска, са две различни неща. Хората сме едва 10% рационални и 90% емоционални.

16.   Чандлър от Приятели :D
-Момиче на 20

20.   Перфектният мъж за мен е моят мъж.
Дали е перфектен общо погледнато - разбира се, че не.
Както и аз не съм.
Тези обобщения са ненужни.
Перфектният е този, който пасва на теб и ти на него.
Толкова.

21.   Да не е задушаващ, да не ми се вре да ме прегръща постоянно. Да уважава личното ми пространство. Да не очаква манджи и пране на чорапи. Противно на 1-ви предпочитам всеки след работа да се отдаде на своето хоби. Не ми пука той игри ли ще играе, или ще е във фитнеса, или с приятели. Може дори да не сме всяка вечер заедно. Ако на него му се излизя някъде вечер да не очаква че винаги ще излизам и аз. Тоест с две думи искам свобода. Всичко останало тип класическа връзка и семейство е задушаващо и обременяващо и при мен няма да се случи. Давам пълна свобода на мъжа до мен и очаквам същото.
Ж, 32

22.   Моят си е перфектен - спокоен, уравновесен, улегнал, земен, семеен тип човек, обожава детето.

23.   до 21, е пък ти значи си омъжена за всички мъже по света. Всички пасваме идеално на твоите изисквания. Не те задушаваме, не ти се врем да те гушкаме. Не ни переш чорапите, не ни готвиш манджи. След работа се отдаваме на своето си хоби (моето е семейството ми). И не сме притеб вечер. И си излизаме с приятели без теб.
Браво, за първи път видях жена женена за всички мъже.

24.   21 до 23 - Явно не си чувал за отворени връзки и отворени бракове? За предпочитане са. В други държави е често срещано явление. Тук тепърва ще навлизат.

25.   Само ще вметна, че повечето жени са крайно неуверени в себе си същества и като такива се целят в някой, който е много харесван от околните жени, но да показва на жената до себе си, че тя е единствена за него и отбива флиртовете на другите му ухажорки. По този начин неуверената жена се чувства "специална", задето нейният желан от другите мъж е само неин и тя се явява "победителката" в това глупаво съревнование. Затова и повечето днешни жени искат да се фукат с мъжа до себе си и си го подбират за трофей като за пред останалите жени, а не се замислят кой мъж би ги направил истински щастливи и би им бил надеждна подкрепа и верен спътник в живота дори и в случай на заболяване или други житейски трудности. Естествено, в мъжа търсят и начин той да поема цялата или основната отговорност и тежестта по осигуряването на лесни и скъпи условия на живот. Ако пък мъжът е от много редките изключения с възможно по-добри гени, част от жените биха си затворили очите за това, че не разполага с пари и после ще твърдят: "О, аз моя не го взех (сякаш е бил брашно на рафта) заради парите, а защото беше любов от пръв поглед, затова съм горда да твърдя, че не съм материалистка като другите! ".

Не може да се даде точен отговор на въпроса за съвършения мъж, понеже зависи на каква възраст е жената към съответния момент. Не бива да се забравя, че повечето жени делят мъжете на три категории:

1. Тъпкачи за временни удоволствия в тяхната младост, които в общия случай са ненадеждни и себични флиртаджии, дори може да са пияндета, селски простаци и побойници, наркомани и всякакви други отрепки, но пък дават така необходимите на този вид жени "тръпки" и несигурност, които ги карат да треперят и цяла нощ да се питат той иска ли ги за нещо сериозно или не. За много жени тези необуздани тъпкачи са като наркотик и те на инат си поставят за цел "да ги превъзпитат", като обичайната картинка се свежда до слугуване, пълни програми и търпене на лошо отношение, бой и изневери, само и само да дават всичко на този тъпкач от отчаяние той най-сетне да се кротне. Въпросните жени са толкова тъпи в тази си погрешна тактика, че са склонни на всякакви извращения с тялото и душата им, вместо да помислят трезво и да се запитат: "Добре, ма, патко заспала в моето огледало, ако този нехранимайко получава от теб всичко на тепсия и колкото по-гадно се държи, ти толкова повече му угаждаш, мислиш ли, че той при това положение ще иска да се променя, след като ти пряко му показваш, че така той има още повече основание да продължава да е на неговото? ".

2. Плащачи с цел трайно обвързване/брак в по-късните им години, когато тези жени вече са лелки и тъпкачите повече не ги поглеждат дори за едно изчукване, защото на дневен ред са по-младите яренца. Този рязък житейски завой жените го правят след като десетилетия наред биват изчуквани от десетки тъпкачи и накрая психиката им се срине, а часовникът тик-така и си дават сметка, че са на път да изтърват влака. Това, че някои успяват все пак да се омъжат на късни години и да родят, не значи, че изведнъж като по чудо са станали примерни жени и домакини! Те продължават тайно да бленуват за тъпкачите от техните младини (някои жени продължават да изневеряват на свестния си мъж с такива), но им е кисело, че вече са се олелчили и се налага да играят двойнствен живот с мъж НА ТЯХНОТО НИВО, когото мислят за 10 класи под тяхното такова, само защото са самозаблудени, липсва им връзка с действителността и продължават да се мислят все още за "класни мадами, заслужаващи много повече". Тези жени с голям навъртян километраж затвърждават у себе си това погрешно себеусещане, като се крият зад грим и навсякъде се представят със свои много стари или обработени нови снимки, докато 95% от останалите си снимки ги трият, тъй като не могат да понасят да се гледат такива, каквито са в действителност. После се гледат на подбраните си обработени снимки във Facebook, Instagram и прочее, както и образа в огледалото с дебело китосаното лице, за да се самонавиват с: "Егати яката мацка съм! Как позволих да падна до това ниво да съм с моя мъж сега? ".
Неслучайно всички се смеят на истината, изречена в края на видеото в YouTube със заглавие "Chris Rock - Relationships are hard". Жените много добре разбират за какво иде реч, но им е кисело наум, тъй като още бленуват по "идеалния бивш" от младините им, когото не са били в състояние да задържат и той е пожелал друга вместо тях.
Макар на младини тези жени да са се праскали с какви ли не типове, да са поемали с трите си отвора течностите им и да са изпълнявали по свое желание всевъзможни извращения в леглото с тях, когато вече са сериозно обвързани на късни години, изведнъж се оказва, че "те така не правят" и държат на сухо мъжа си в повечето дни, отнасят се вяло с него и най-много да му пуснат на мисионерската от скука да отбият номера, лежейки като чувал с картофи.

3. "Удобни приятели", които държат в обкръжението си от ухажори достатъчно близо, за да ги използват с цел безплатни услуги, но същевременно и достатъчно далече, за да не им позволяват да стигнат до ласки. Повечето жени прилагат хитри номерца с разни усмивчици, намигвания, съмнително игриви намеци и прочее, за да замъглят мъжкото съзнание. Периодично подклаждат у "удобните приятели" усещането, че "някога в неопределеното бъдеще" ще има някаква вероятност да се случи нещо помежду им, но, естествено, до този момент никога не се стига, тъй като тези жени си пердашат с тъпкачите през цялото време. После реват на рамото на "удобното приятелче" колко лош бил Кумчо Вълчо, задето сами са си го избрали да ги изчука в малката горичка, пък той взел, че ги зарязал заради друга Червена шапчица с още по-големи "кошници".

- Кифлоприземител

26.   Явно сме в отворен брак с девойката. Ще го приема какво да се прави.
:), да ставаме модерни.

А сега сериозно. Тя дали сериозно си мисли, че въобще има връзка или брак? Дано се замисли.

27.   Слънчев мъж.

28.   Аз за външен вид нямам много претенции. 158см съм, така, че и да е средно висок(за другите нисък) няма значение, да има тъмна коса, да е мил с всеки, да не е проблемен(да не се вкарва в драми, да не се бие, да не спори с хората за глупости, да не прави сериозни законни нарушение и други), да не е наркоман или алкохолик, да е романтичен(ако не е романтичен не го искам), да прави и оценява малките жестове, да е финансово сигурен(не говоря да е богат, но да има стабилна професия), да не ходи по дискотеки, да обича да се гушка, да е добър в леглото и да проявява разбиране когато не ми се прави секс, след секс се грижи за мен(не съм опитна, но много мои приятелки ми споделят че когато гаджетата им заспиват, или просто се правят че нищо не се е случило след секс ги крара да се чувстват използвани и се замислих че и аз ще съм такава ако се случи), има хобита(препоръчително четенето на книги, все пак ще е сладко да имаме общо хоби и да си купуваме взаимно книги), да е лоялен, да не е мамино синче, да няма токсични приятели които да го наричат мъж под чехъл, само защото е джентълмен, да не гледа порно, да е спокоен, да не е властен и да ме контролира, и двамата имаме свобода, нямам проблем той да си има най-добра приятелка, но да има граници и като цяло да е възприемчив и да няма възгледи като хората от бай Тошовото време.

Като цяло май имам големи стандарти, но просто искам да намеря човек който ще ме обича колкото и аз него, писна ми само аз да съм готова да правя всичко това. Като се замисля по-скоро нямам предпочитания към външен вид, толкова колкото по характер.

29.   Аз за външен вид нямам много претенции. 158см съм, така, че и да е средно висок(за другите нисък) няма значение, да има тъмна коса, да е мил с всеки, да не е проблемен(да не се вкарва в драми, да не се бие, да не спори с хората за глупости, да не прави сериозни законни нарушение и други), да не е наркоман или алкохолик, да е романтичен(ако не е романтичен не го искам), да прави и оценява малките жестове, да е финансово сигурен(не говоря да е богат, но да има стабилна професия), да не ходи по дискотеки, да обича да се гушка, да е добър в леглото и да проявява разбиране когато не ми се прави секс, след секс се грижи за мен(не съм опитна, но много мои приятелки ми споделят че когато гаджетата им заспиват, или просто се правят че нищо не се е случило след секс ги крара да се чувстват използвани и се замислих че и аз ще съм такава ако се случи), има хобита(препоръчително четенето на книги, все пак ще е сладко да имаме общо хоби и да си купуваме взаимно книги), да е лоялен, да не е мамино синче, да няма токсични приятели които да го наричат мъж под чехъл, само защото е джентълмен, да не гледа порно, да е спокоен, да не е властен и да ме контролира, и двамата имаме свобода, нямам проблем той да си има най-добра приятелка, но да има граници и като цяло да е възприемчив и да няма възгледи като хората от бай Тошовото време.

Като цяло май имам големи стандарти, но просто искам да намеря човек който ще ме обича колкото и аз него, писна ми само аз да съм готова да правя всичко това. Като се замисля по-скоро нямам предпочитания към външен вид, толкова колкото по характер.

30.   Не отговарям на повечето изисквания, но не ми е липсвало женско внимание през годините. Колежките ми казват, че се дължи на факта, че не съм комплексар и имам приятен външен вид. Но това, че не съм комплексар го отбелязват на първо място. Един мъж трябва да има самочувствие, без значение в какво положение се намира.

31.   До "отворената "№21, респективно №24, така лелеяните от Вас отворени връзки в България няма как да съществуват, освен като някаква, неолиберална, еврогейски и демократична перверзия. От моята чаша никой не пие, само аз. Иначе, става лошо, много лошо и някой преминава през "хоризонта на събитията". Мъжът е мъж, а жената жена, за трети място няма, от тяхната връзка се раждат деца с ясен генетичен произход. Който иска "отворена" връзка, да не създава "затворена", да си стои отворена за всеки преминаващ

33.   21/24 - до 31 - Напротив, съществуват. Когато от самото начало си кажете нещата. И нито единият, нито другият има против. При мен нещата са така и винаги ще са така. Ако някой иска класически истории, то не съм аз човека, при когото да ги търси. Винаги съм била открита и си казвам от самото начало, за да няма объркване.
26 "Тя" никъде не спомена, че има желания за класическия брак, дори и връзка.
Всеки, на когото не му харесва това е свободен да си търси щастието другаде. Моето щастив се изразява в свободата сама да взимам решения какво да правя след работа, през уикенда, по празници. Вратата ми е широко отворена и всеки може да си тръгне по всяко време,

34.   Не попадам изцяло в описанието на номер 28, понеже не чета редовно книги. Вместо тях попивам знания от технически статии и видеа, които пряко касаят подобряване на уменията ми.
Романтиката пък някои хора я разбират по един начин, а други - по различен.
Не покривам и "да е мил с всеки", защото с някои хора не съм такъв, когато са показали нагледно със свои думи или действия, че не заслужават това. Предпочитам да се отнасям с хората искрено и справедливо, а не да играя роли за пред тях.
Думите "да проявява разбиране когато не ми се прави секс" са разтегливо понятие, тъй като на доста от женените мъже им се налага "да проявяват разбиране", когато жените им ги държат на сухо дълго време, дори месеци и години.
За порното една опитна и хитра жена навремето ми беше казала: "Докато си с мен, аз съм твоето порно".

- Кифлоприземител

35.   23/26, А, ясно значи това дълго описание на недостатъците му, си го написала за тези които са ти само приятели и непознатите ( щом не е за човек с който си във връзка или в брак).
Доста умно, нямаше как да се сетя.

Дано разбираш иронията.

36.   Мускули, татуировки, прическа, брада и диво каране с колата

37.   До н. 34-чичо Кифльо, тази опитна и хитра жена, за която говориш-е била някоя проститутка, нали?
Да ти дам един съвет, понеже си писал, че технически статии четеш само... , ако искаш някоя свястна жена да ти обърне внимание, поработи върху изграждане на поне 10-20 процента романтичност в прекалено скучния ти, аналитичен и сухарски-характер. Така-поне ще имаш няколко процента шанс, някоя нормална и свястна жена, която не е проститутка и не е кифла, да ти обърне внимание... поне в началото;)

39.   Разумната жена е редом с мъж, който изначално е дал заявка, че може да бъде доверен приятел, грижовен е и е надеждна опора в живота. Те са си дали време за добро взаимно опознаване, а след като са се събрали вече заедно, те продължават също заедно да допринасят за общото си щастие и между тях има взаимност, уважение, доверие и страст. Този мъж е себеотдаен към себеподобната жена до себе си и има мисли и очи само за нея. Тя също показва жестове на внимание към него, защото всеки от тях обогатява другия с присъствието си и разпалва у него него радост и желание за живот. В леглото също цари сплотеност помежду им, защото разумната жена е с мисленето: "Аз и моят любим имаме нужда от нежност и страст, следователно ще ни е най-хубаво, когато си я доставяме по-често! ".

Простата жена пък е във връзка/брак поради лична изгода и използва половия си орган, за да "наказва" или оказва натиск над мъжа си, като не му пуска или му пуска само при условието за "добро изпълнение на поредната налудничава прищевка". И простата жена, и попадналият в мрежите ѝ мъж са нещастни сами за себе си, тъй като никой от тях не заслужава другия. Това е така, защото простата жена е с мисленето: "Мъжете имат нужда от редовен полов живот и само благодарение на тази особеност аз успях да се обвържа въпреки подлия ми нрав, следователно цял живот ще използвам това срещу моя мъж, за да го мачкам и изнудвам! И дано не ме зареже, че после не зная кой ще ме търпи такава на дърти години! Значи пресметливо ще му пускам рядко, за да замъглявам съзнанието му и да го разколебавам от желанието му да ме изрита от живота си! Ако му родя дете, съвсем ще ми е в кърпа вързан и ще мога още по-нагло да предявявам към него налудничавите си прищевки! ".

- Кифлоприземител

40.   Верен и сексуално активен.

42.   Защо почти всички коментари под тема, предназначена за само за жени, са написани от мъже? !
Не мога да разбера защо се чувстват длъжни да нацвъкат със злобни коментарчета всяка тема, в която още от заглавието е подчертано, че се отнася САМО за жените...
Странно, но в мъжките теми не се забелязва това. Поредното доказателство, че този хубав сайт, в който можеше до скоро да си споделиш проблема и да получиш наистина разумни съвети, се превърна в свърталище на озлобения, вечно пропускан български простак, чекиджия.. Жалко.

43.   да ме уважава, да е с чувство за хумор, да ми помага в домакинството и да се борим заедно за нашите мечти

44.   Номер 42, никой не е спрял жените да споделят своето мнение тук. Сещаш се, че щом повечето не го правят, значи има основателни причини за това. При все, че Сподели се чете предимно от жени (особено лелки и старици, част от които киснат по цял ден и в бегемамата), вероятно повечето от стотиците жени, отворили темата, не искат да ДОПРИНАСЯТ, споделяйки своето становище. Допринасянето е нещо, на което те не са свикнали в живота, понеже от малки са откърмени със схващането, че ще очакват друг да върши тяхната работа, а те само ще черпят благини наготово. Искаш поредното доказателство - ето ти го! И, да, повечето такива действително са простачки и чекиджийки. По изразните им средства във всички теми можеш да се убедиш в това. Ти не падаш по-далеч, нагледно показвайки избухливост и сеейки злоба.
Друга част от жените не пишат, защото са наясно, че изискванията им към мъжете не съответстват на това, което самите мамини-галени могат да предложат насреща (човечност, нежност, вярност, женственост, поддържано с движение тяло). Тези добродетели също ти липсват.
Същата тема, ако беше пусната в бегемамата, за два дни щеше да набъбне на десетки страници, тъй като тамошните раздели на подобни тематики виреят основно лелки и старици, които се утешават една-друга и дружно плюят по мъжкия пол - така, както и ти правиш тук. Справка: провери в настоящата тема човекът с hash "00dfaf1f9e" с какво точно "блести" в нея. Включване единствено с цел нервно мрънкане, сипене на обиди, злоба, нулево допринасяне по темата.

- Кифлоприземител

45.   Кифлоприземител, номер 42 съм..
Аз далеч не мразя мъжете, но в коментара си съм визирала точно такива като теб.. И без това по цял си нямаш друга работа, освен да висиш тук и както сам си призна в бг мама (тъп форум, който не използвам, нищо че съм жена), поне се научи да четеш малко между редовете и го остави тоя пуст буквализъм.
Да, като жена се дразня от това, че когато видя тема, адресирана само до моя пол и реша да прочета интересни коментари, срещам отдолу един куп гадни обиди.
Най-смешно ми стана, че прочете два реда, които съм написала в момент на яд и вече си направи изводи що за човек съм и чак предимствата и недостатъците ми се опита да познаеш. Извинявай, но ако беше такъв разбирач, какъвто се напъваш да се изкараш на тема "жени", нямаше да половината ти живот да минава в женските форуми. Хайде със здраве!

46.   Моят! Перфектен е във всяко отношение.

Лола

47.   Няма "перфектен" мъж, има "правилен". За мен "правилният" мъж е верен, всеотдаен, грижовен, психически стабилен, водещ, добър коректив, талантлив (сиреч, музикант, художник и пр. ), стоик. Но в моите критерии за "правилен"мъж първото най- важно нещо е да НЕ е българин, защото в главата му на пиедестал е лъскавата външност и най- вече лекото поведение. Какво ли не ще направи българинът, за да си задоволи такава жена: ще се размаже на асфалта, за да я впечатли с "диво каране", ще изтегли голям кредит или ще продава наркотици, за да я заведе на скъпа дестинация, но що- годе сносна жена няма и да погледне, защото му е под нивото. Виждаме го и в коментарите тук. Трябва да е някоя вървежна или поне "нормална" и изобщо не говоря само за така наречените батки. Това си е норма на поведение и изисквания сред нашите мъже, а нормална жена, според техните представи, е гореописаната. Така, че с български мъж има едва 1% шанс да се хвана, защото такъв не разбира нито от любов, нито от вярност, нито от кавалерство, нито от нищо основополагащо за сериозна връзка.

Black Sabbath

48.   37, той чете "технически статии" в сподели, от тук не се отлепя;)

49.   Номер 47, описаните от теб качества (верен, всеотдаен, грижовен, уравновесен, водещ, добър съветник, даровит, търпелив) са присъщи на много български мъже. Пречката в съзнанието на много жени, твърдящи как търсят под дърво и камък такъв мъж и уж все нямало вече, е ДА ОЦЕНЯТ изброените качества у въпросните мъже.

Не съм съгласен и с друго твое твърдение в изказването ти:
"в главата му на пиедестал е лъскавата външност и най-вече лекото поведение. "

Ти описваш единствено онази малка част от мъжете, които са повърхностни тъпкачи и действително си падат по себеподобни долнопробни кифли, но поради неясна причина НЕ СПОМЕНАВАШ в пъти повечето от тях нормални, свестни мъже, в чиято представа желаната жена също е нормална и свястна. Е, точно тези мъже не са в полезрението на мнозинството жени, дори и тупащите се в гърдите как точно такива мъже искали. Справка: Дълбоко в себе си знаеш, че дори и без да ме познаваш на живо, разбивам на пух и прах всичките ти страхове и предубеждения относно целия мъжки пол, който в почти 100% от включванията ти поставяш под общ знаменател. А такива мъже има колкото щеш, стига ДА НЕ ОТРИЧАШ съществуването им и ДА НЕ ГИ НАРОЧВАШ прибързано за негодници като израз на твоето защитно противодействие. В теб е заложено постоянно бунтарско поведение, което те е затворило като в черупка още от ранна ученическа възраст. В моята среда има само и единствено също подобни мъже, които притежават споменатите качества: верен, всеотдаен, грижовен, уравновесен, водещ, добър съветник, даровит, търпелив.
Големият страх у жени С МАЛЪК ОПИТ, разочаровани от МАЛКО НА БРОЙ простаци, е, че е голяма вероятността да срещнат мъж, който е обратното на това, за което тези жени очернят целия мъжки пол (или поне всички мъже накуп) и така повече няма да са в ролята на онеправдани жертви.

- Кифлоприземител

50.   Аз далеч не мразя мъжете, но в коментара си съм визирала точно такива като теб.. И без това по цял си нямаш друга работа, освен да висиш тук и както сам си призна в бг мама (тъп форум, който не използвам, нищо че съм жена), поне се научи да четеш малко между редовете и го остави тоя пуст буквализъм.
Да, като жена се дразня от това, че когато видя тема, адресирана само до моя пол и реша да прочета интересни коментари, срещам отдолу един куп гадни обиди.
Най-смешно ми стана, че прочете два реда, които съм написала в момент на яд и вече си направи изводи що за човек съм и чак предимствата и недостатъците ми се опита да познаеш. Извинявай, но ако беше такъв разбирач, какъвто се напъваш да се изкараш на тема "жени", нямаше да половината ти живот да минава в женските форуми. Хайде със здраве!

Номер 42/45, тези изсмукани от пръстите оправдание си ги пробвай другаде! :) Горе в мнение номер 42 вече достатъчно се изложи и ясно показа що за нрав носиш, но сега в мнение номер 45 още повече затвърждаваш същото. Един човек е толкова добър, колкото е най-голямата му лошотия! Не успяваш да стърпиш злобичката си и веднага започваш с подмятания за "буквализъм" и други простотии. Това, че ти не се справяш с изразните си средства, е твой проблем. Ако ти очакваш да пишеш едно, а хората да те разбират по съвсем различен начин, значи имаш грешни представи за нещата.
Напомням ти и това, че ти си хем жена, хем НЕ СИ ДОПРИНЕСЛА с мнение ПО ТЕМАТА, а включването ти под номер 42 беше единствено с цел да обиждаш и наставляваш другите участници в нея, които поне са се изказали точно по темата, ОБОСНОВАВАЙКИ СЕ ПОДРОБНО. Недоволството ти от липсата на смислени ЖЕНСКИ МНЕНИЯ го насочи към ЖЕНСКАТА ЧАСТ, а не към мъжете! В мнение номер 44 ясно ти обясних защо не виждаш да преобладават женски мнения по темата, като ти самата лично допринесе за увеличаване на мрънканията и злобния език в нея. Изразните ти средства са пряко отражение на твоята душевност. Прочети се и ще се видиш какво представляваш. Това, че си избухлива и те е яд, не те оправдава. На много други хора им се случва да са нервни за нещо и в кофти настроение, но не псуват като теб.
За да ти стане още по-смешно, прочети и опитай да осмислиш собствените си думи, цитирани долу, а после ги сравни с твоите твърдения относно мен и как именно ти правиш нескопосани опити да гадаеш напосоки що за човек съм, излизайки още повече злоба:
"Най-смешно ми стана, че прочете два реда, които съм написала в момент на яд и вече си направи изводи що за човек съм и чак предимствата и недостатъците ми се опита да познаеш. "
Разбирам, че вриш и кипиш от жажда да ме затапиш, пускайки в действие всичките си подли похвати, но не ти се получава. Примири се и занапред се дръж учтиво, белким започнеш да изпъкваш и с нещо положително в темата.

Бегемамата първоначално е бил замислен като място за РОДИЛКИ (не просто жени) и в началото е имало само теми, свързани с бременност, кърмене и отглеждане на деца, но от много години насам НЕ Е само такъв и там ПРЕОБЛАДАВАЩИТЕ ТЕМИ са относно СЕМЕЙНИ ОТНОШЕНИЯ (семейството е съюз между мъж и жена), черна и бяла техника, строителство, обзавеждане, коли, застраховки, банкови дела, фотография, спорт, ТВ предавания, хобита, психология, филми, музика, съвети за почивки, взаимопомощ и прочее. Именно тези теми, които НЕ КАСАЯТ ЕДИНСТВЕНО РОДИЛКИТЕ И ЖЕНИТЕ, направиха бегематата толкова посещавано място, носещо огромни печалби на своите създатели, които много добре осъзнават, че ако бяха оставили форума да бъде само майчински, откъдето идва и името му, отдавна щяха да са в девета глуха и да се налага да са редови бачкатори и бачкаторки.

Може да провериш кога съм направил профила си там и кога съм писал за последно. Истината челно ще размаже лисичата ти муцунка като бетонна стена, а представите ти за "половината живот" ще придобият ново измерение. Тези САМОВТЪЛПЯВАНИЯ (не само твои, но и на други киселячки като теб) тип "Той си няма работа и по цял ден кисне по форуми" ме забавляват, но е вредно за вашето умствено здраве, тъй като още повече подпалвате у себе си угнетеност, която ви прояжда и не ви дава вътрешен мир. В онзи форум влизам единствено при получено уведомление за нов отговор в няколкото теми, които следя (за фотография, зъболекарски услуги и две ТВ предавания). Чета част от мненията, ако ги намеря за смислени, след което затварям страницата, до след ден-два.
Вземам дейно участие единствено в чуждестранен, технически насочен форум, като има и дни, в които дори не го посещавам, а в повечето дни пиша нещо за 5-10 минути и излизам. В другите три форума, в които съм писал през последните години (насочени към творчество, услуги и техника), имам общо не повече от 15 мнения за цялата 2022 година, като повечето са били с цел да покажа мои творби, да дам съвет към питащи хора или да предложа своите услуги като изпълнител на поръчки. :) Ум да ти зайде.

И отново прочети всички мнение в настоящата тема, за да осъзнаеш как повечето мъжки включвания са точно по нея и съдържат съществени истини. Да, истината невинаги е удобна. Сравни мъжките включвания, които почти без изключение са надлежно обосновани и ясни за разбиране, спрямо повечето женски, които са с по-1-2-3 думи и с нулева обосновка защо мислят така. :) Малкото женски мнения, в които се съдържат повече изречения, са с цел да сипят обиди по мъжете (целия мъжки пол под общ знаменател) какви курвари били, как си примирали по кифли и прочее. И точно тези женски включвания (не си само ти) са от жени, които са съсредоточавали вниманието си предимно към поведението на тези курвари, но не и на нормалните мъже, които са в пъти повече. :) Една с навъртян километраж даже тръгнала да прокарва как за предпочитане било безразборното ебане с различни мъже (кодирано наричано "отворена връзка"). Ценности, та дрънкат. Нали искаше женски мнения? Ето ти ги горе - чети и попивай впечатления от и за собствения си пол!

- Кифлоприземител

51.   BS (47) жена съм, живея в чужбина от много години (Испания) сред хора от цял свят. Последните 3- 4 г покрай работата ми се запознах с доста ирландци, знаех много малко за културата им преди.
Мъже, възпитани да бъдат МЪЖЕ- кавалери, с чувство за достойнство (истинско, не като на ганьо "достойнството" както нарича каквото има в гащите. Покровители на жените и по- слабите въобще. Красиви повечето, високи, горди са като цяло, тактични, но откровени.
Някои от тях обаче пият здраво алкохол- тези по- добре да се избягват, аз поне не понасям пияни хора.
Мисълта ми е, че някак свързвам подобни с твоята натура. Проучи малко за тях ;)
Права си, не си за ганьо... повечето жени не са за ганьо.

52.   51, Не знам какво даваш ирландци за пример и почит като живееш и ги срещаш в трета страна? Всеки навън е хрисим и неповторим. Уверявам те, че в една Испания би могла да си намериш и индиец, които е на светлинни години от "ганьо" (съселянина ти от невзрачното българско село), но това не означава, че всички/повечето български мъже са такива - напротив, значи, че ти си една тъпа селянка с предразсъдъци и претенции, фетишист на тема ръст, рижави и бяла кожа на онкоболен... Нищо повече.
Нали се сещаш, че има и българи (мъже), женени за представителки от други етнически групи и живеещи другаде. Това едва ли се дължи на факта, че ти и тебеподобните сте голямата работа и не сте за изпускане.

53.   Кифле, извинявай де, ама как тръгна ти като човек на годините на бащата на БС да и даваш съвети за мъже? Първо си от друго поколение и после- ти пък какъв опит имаш като мъж в дълга връзка въпреки възрастта ти?
Не те ли е срам малко от теб си вече? Въздържай се да се обясняваш (ако ти позволяват) на жени от твоята генерация!

54.   В мнение номер 50 съм забравил да сложа в кавички първия абзац там и да отбележа, че той е цитат на думите на номер 45.

- Кифлоприземител

55.   52, рижавите са за предпочитане пред кафявите, дребни бг тюлени!
И не ме уверявай в неща, които си чел тук- там, а аз живея от 18 г, сульо.

56.   Само 2 условия имам и въпреки това изпитвах сериозни затруднения да си намеря приятел.
1. Да си мие задника след ходене по голяма нужда.
2. Да не се секне и храчи по улиците.
Ж23

57.   Номер 53, защо мислиш, че жените от генерацията на Кифльо могат да го изтърпят? Тук ние като видим дълъг коментар и знаем, че е негов, още преди бързо да сме превъртяли страницата и да сме прочели псевдонима отдолу. Тук е лесно, превъртаме страницата и минаваме нататък, но представи си да трябва да слушаш безкрайните му досадни монолози всеки ден. Е, няма на планетата жена с толкоеа здрави нерви и нескончаемо търпение, пък била тя и от неговата генерация.
Като жена на неговата възраст, изтърпях да прочета 5-6 от изказванията му, дори написах коментари, но ми стана ясно, че е неспасяем клиничен случай.
Може да е умен и да умее да се изразява, но човекът е с диагноза - клиничен случай на ОКР.

1-50 от 61