Да го изоставя ли
Здравейте. Имам връзка с момче 2 години по-голямо от мен, като досега отношенията ни бяха страхотни. В последно време станах много много ревнива около преди 3 месеца и просто не мога да живея в такъв стрес. Той е супер развратен, иска постоянно да правим нови неща, от които не всички са ми приятни, иска да ходи на проститутки, когато не правим секс повече време и заглежда постоянно други жени, а на мен не обръща толкова внимание, т. е не се гордее толкова с жената до него, което е жалко. От скоро ми сподели, че иска да става фитнес инструктор като и преди мен е бил, но мен ме притеснява факта, че ще докосва и разговаря с други жени и постоянно се страхувам, че ще ми изневери. Моля помогнете ми, не знам вината дали е в мен или него, но не искам да живея така.

Коментари

1.   Приятелят ти не се държи ангажирано към теб, така че да си спокойна за вашите отношения. Не бих стояла изобщо с мъж, който докато ми е приятел, ходи по проститутки. Такава връзка ще ти скъса нервите и никога няма да си щастлива. А и той просто ще те изостави. Не си пропилявай младостта, опитвайки се да привлечеш мъж, с който изобщо не сте на една вълна.

2.   А правите ли достатъчно секс, че да не си помисля за друга или те боли главата доста често?

3.   "жената до него"

Това е любим женски израз... Изваден някъде от 50-те на миналия век. Често има доста жени около мъжете които търсите, та смисълът му е нулев в днешно време.

" постоянно се страхувам, че ще ми изневери"
То е ясно, че ще ти изневери (ако не го прави вече), няма какво да се страхуваш и притесняваш... Просто го приеми. Ако си ревнива, колко и да ти се иска с фитнес инструктори, не виждам как ще стане без да си скъсаш нервите. Ти си от типа - хем боли, хем сърби.

4.   Около фитнес инструкторите постоянно има милфки и млади момичета, знае той какво да работи, хаха

5.   Той ВЕЧЕ те е изоставил, пък ти се чуди още.
Надявам се схващаш какво пиша.

6.   Да, прекъсни тази токсична връзка. Щом е тръгнал по проститутки, значи не е стока, не подбира, не се пази, че може да се зарази с някоя болест - сифилис, хламидии, трипер, ХИВ, хепатит Б или Ц и т. н.
Освен това, щом търчи при такива, няма да му мигне окото, ако му падне някоя безплатна, а курви колкото щеш.
Много от тях предлагат и секс без презерватив и френска без презерватив и са истински развъдници на болести
За мен мъж, който ходи по проститутки е неприемлив и е като кутията на Пандора...
Не си заслужава и миг повече да мислиш за него или да си губиш времето като си до него.
Заслужаваш да бъдеш обичана!

7.   Относно секса поради здравословни причини не правим често за което разбирам ситуацията донякъде

8.   Ще ходи по проститутки, докато е с теб.... Такъв няма да го търпя и 5 минути! Бий му шута на мига. Едно, че е супер неуважително към теб като негова приятелка, а да не говорим, че може да ти пренесе някоя болест с тези пачаври..

9.   Мила, НЕ оставай с него, той само те използва и използва и другите жени. От такива мъже самовлюбени бягай далече! С никоя не е сериозен и с такъв спокоен живот няма да имаш. Не си ревнива, А ПРИТЕСНЕНА! В нормалните връзки такова поведение от страна на мъжа няма! Той просто не те уважава и теб те боли! А не уважава и другите жени.

Ревност е само, ако другият човек ти е верен и се грижи за теб, чувстваш се щастлива, но все си въобразяваш разни неща и постоянно се съмняваш.

Но след като той сам ти е признал, че му харесват другите жени и все се върти около тях, ти просто виждаш, че това не е правилно. БОЛИ ТЕ, ако наистина е така както казваш и аз от такъв бих си тръгнала веднага. Това ли искаш? Мъж, който постоянно те кара да се чувстваш несигурна и ходи по проститутки?

Въобще не ми минават номерата " Ми аз съм хубав мъж и жените трябва да ми се радват" или "Ами те са ми само приятелки всичките" Не! Или да ми казва " много си ревнива", а очите му да гледат всяка втора на пътя. Това са глупости! Той просто не се държи достатъчно сериозно. Не му вярвай на думите и си намери истински мъж!