Използвач
Здравейте. Искам да се допитам до вас-как да разпознаем мъжа използвач и кръшкач? Имам някакви съмнения към един, пишем си от много време, по ред причини не сме се видели. Той изисква от мен, обърква ми живота, а в същото време време като му е кеф изчезва, става неоткриваем-разбирам може да има работа да напише 2 реда. Като е свободен не не оставя на мира, аз не мога да си върша работата. Искам да си подредя живота, но усещам че този човек все-повече пречи.

Коментари

1.   Е това е младото поколение - пишете си.... Използва те да си пишете. Пишеизползвач му се вика!

2.   А, ти защо си се лепнала за него? Нито сте гаджета, нито живеете заедно, дори не сте се виждали. Той може да е женен, да има приятелка или да няма никакви намерения към теб. Въобразила си си нещо, че чак объркана? Не разчитай на него, а се огледай за реална връзка.

3.   И с какво точно те използва или кръшка, след като изобщо не се виждате?

4.   Защо си пишете!? ! Няма ли телефони за вас, срещи? Хора, съвсем ли полудяхте? Животът с някакво чатене ли се измерва вече?

5.   От авторката-не съм написала, за снимки ме ползва(не голи).

7.   Няма как да ти е объркал живота, като само си пишете, твое е решението колко и кога ще му пишеш.
Не се вкарвай във филми, ако ти се играе онлайн "любови", играй, но не обвинявай някой друг.

8.   Не се занимавай с него.
Ж

9.   "От авторката-не съм написала, за снимки ме ползва(не голи). "

Ами пращай му и голи и ще ти пише по-често.

10.   Много прилича на подобна история на моята, дали не е същия човек? ! Аз вече знам отговора, използвач и тарикат, надявам се да си получи заслуженото. За повечето които дават мнения и оценки, мога да кажа че просто не знаете какви манипулатори могат да бъдат такива хора, как умело използват моментна слабост или нещо което си споделил без да си дадеш правилната преценка за риска за да се възползват от ситуацията представяйки се за някой който не са. Зарязвайте го колкото и трудно да е, този човек ви използва запълва времето си с вас и ви дава напрази надежди.

11.   Той ѝ писал, тя му отговаряла, при това от много време. Пречел ѝ бил, обърквал ѝ живота.
Алоууу, авторката, знаеш ли, че има една опция БЛОКИРАНЕ? И че не си длъжна да отговаряш като ти пишат?

12.   Детска радост и тийн- трепети. А лексикон имаш лш? Тази смс- любов ще приключи сърцераздирателно.

13.   Ха-ха-ха №10 и ти си с ветрец в главата като авторката. Значи, чатите си с мъже с които не се виждате, като си пишете ви обърквали живота, като не ви пишат са манипулатори, тарикати, използвачи че и кръшкачи. Хем сърби хем боли е тая работа, запишете си час при специалист.

14.   Нашето поколение е болно. Всички са използвачи. Не е трудно да ги познаеш. Всички търсят само секс освен загубеняците. Ако е грозен, отчаян, смотан, плешив, дебел, с малка пишка, ако не му става, ако има проблеми с ерекцията, ако е девствен на 30, ако никоя не му връзва и е скучен - значи търси сериизна връзка. В случай че твоя не попада в нито една такава категория - забрави. И понеже има много умници в тоя сайт дето твърдят обратното, да ви кажа, че има и друг живот, даа и това са мъжете, които изневеряват. В днешно време вече няма как хем да си с готин муж, хем да е само твой. Жал ми е за всички, които си мислят, че като един два месеца не пускат на някой, значи са много специални и той ще иска сериозна връзка и семейство с тях. Нищо подобно. Или си е спал с други междувременно, или просто не е сексуален и след време и с вас няма да прави секс по 2 месеца. Ако така ги изпитвате, най много на импотентни да попадате. Всяка си мълчи за кусурите на нейния мъж, ама истината е, че почти никоя жена в днешно време не е с готин мъжкар. Всичките са с путьовци, просто щото няма с кой друг. Такъв дефицит на качествени съпрузи и осеменители никога ама никога не е имало толко в историята като сега. Сега са путьовци и женчовци, чакат наготово, чакат жената да ги сваля, после па мрънкат, че им е досадно и накрая ако му изтраеш капризите, , за най малката дума казана погрешно, ще те отреже. Обвиняват жените, че са такива и онакива, а не се виждат, че за нищо не стават. Хубав, добре сложен, с нормална работа, не е дебел и не е задръстен - значи иска САМО секс. Поне до към 40.

15.   Има ги такива специалисти манипулатори, на които това им е играта-да си пускат емоционални кукички пишейки.Пълни комплексари, които в реалния живот нищо смислено не могат да предложат и така си помпат жалкото его.Повечето са или псхопати или просто отрепки, които не могат да поддържат нормални отношения в реалния живот.Блокирай го или ако имаш нерви и желание да му го върнеш, почни да му играеш с неговите номера - огледално, без да влагаш емоция и накрая изчезни без обяснения.

16.   От авторката.
Всъщност нещата са малко по-различни и си имаше причини да не се видим толкова време.
Номер 14, спал е естествено, все намира по нещо, много ясно че няма да ме чака вечно. Знам го това, много време е това, с иначе може да намери по всяко време, за секс те сами се натискат, в днешно време жените са страшни. Просто вече много се дразня от тия фейсбук мъжемелачки и се побърквам от ревност.