Въпрос
Здравейте,
Имам въпрос към мъжката част, но и дами може да отговорят.
Един мъж има ли интерес към една жена (сериозен ли е към нея), ако отговори подробно на въпрос, свързан с друга жена като в отговора му съдържа, че тя е само едеси каква и нямат никакви отношения, що се касае по-сериозни? Убедително уж е обяснението
Може ли да се вярва на такъв мъж?
И кажете вие мъжете, кога се подразбира, че един мъж е сериозен към една жена?

Коментари

1.   Намесят ли се други жени- няма смисъл. Това кастинг ли е, какво? Ергенът? Харем?

2.   Не, не значи, че е сериозен, замазва ти очите за другата.
В повечето случаи те лъже, за да може да те зарибява, щото ако научиш истината може да го отсвириш.

3.   Отношението е от ключово значение. И на мъжа към жената, и от нейна страна към него. Задължително се започва с няколко дълги срещи с разходки, без ресторанти, кина и прочее. Така се разбира дали мъжът проявява желание да е с жената с цел общуване с нея и опознаването ѝ като личност, или се стреми към бързото ѝ вкарване в леглото. Рядко играчите издържат на такова открито и земно общуване, изпъстрено с разговори на смислени теми по време на приятни романтични разходки. Сериозните мъже обаче го обожават и ценят всеки прекаран миг в общуване с любимата жена.
След като първоначалното опознаване вече е налице, идва време и за физическото опознаване. Когато тя го поеме в устата си, това вече е 100% сигурна заявка от моя страна, че съм със сериозни намерения към нея. Ако не съм ѝ позволил достъп до това място, значи съм преценил, че тя не може да ми е повече от позната.

- Кифлоприземител

4.   Първо няма нищо сигурно в този живот - освен смъртта и данъците!!!

Второ - ако един мъж има интерес към теб, със сигурност ще го усетиш и разбереш. Ако се върти около теб, като малко кученце търсещо внимание значи вече ти е в ръчичките, а ако и не му пуснеш секс на 3-4-та среща може и да се окаже със сериозни намерения към теб.

И все пак - няма нищо сигурно, както казах. Може да сте невероятно влюбени един в друг - всичко да е мед и рози... и в един ден всичко това да се срине... Тъй че живейте си живота и пробвайте... Като видиш, че не става търсиш друг!

5.   Мен ми е било интересно и съм питала мъжа за предишните му връзки, какви жени е харесвал и за сексуалния му живот, за да го опозная по добре. Нямам против и мен ако ме питат да отговоря.
Ако ти си го питала сама, а не отваря той темата, не виждам защо да не ти отговори.