Много лъжи
Здравейте! Не знам защо, но не спирам да лъжа, без да имам полза от това, на интересна ли се правя, внимание ли ми липсва не знам... Въображаемо гадже имам, все в някакви филми се вкарвам, все някакви щуротии ми се случват, които реално не се случват... Колежките ми все ми казват, че много съм въртяла мъже, че на много места ходя и някакви такива глупости, а аз си стоя сама и предимно вкъщи и май излизам само като ходя на фитнес... Никой не ми вярва, че съм девствена, защото си мислят, че постоянно има мъже около мен... Знам, че сама си го направих това, но се чудя как да се оправят нещата...

Коментари

1.   Искаш да имаш интересен живот, ама го нямаш, затова компенсираш с лъжи.
Запознай се с някой от фитнеса или от другаде, излез на срещи, занимавай се с интересни дейности и тн, няма да имаш нужда да лъжеш.

2.   Има поговорка за такива като тебе- "Хитрата сврака, с двата крака". И каква полза от лъжите ти, с които прикриваш колко си смотана, че нямаш с кого да излезеш? Заслужава ли си да играеш театър за пред хора, на които въобще не им пука имаш ли гадже или не и се сещат за теб само като те видят? Истината има неприятното свойство да излиза наяве в най-неочакван момент.
Нещата се оправят по един начин- като кажеш "Хора, аз до сега лъгах и се правих на интересна, точно обратното съм на това, което се правех. " Стиска ли ти да го направиш?
Лично аз хвана ли някой, че ме лъже го изхвърлям от кръга на познатите си.

3.   На колко години са? По принцип патологичното лъгане си е психологически проблем и издава някаква нужда от компенсиране на нещо, замисли се какво е то. Дали не е някакъв комплекс, че си още девствена, това проблем ли е за теб? Или проблем с общуването с мъже. Гледай да го овладееш, за да не продължиш така и на по-късна възраст. Познавам един такъв мъж, който така си лъже от малък и това много пречи на създаването на трайни връзки, тъй като и най-добрите лъжи рано или късно се разкриват и на хората не им е приятно някой да ги прави на идиот.

4.   Класически синдром на повечето млади днес - на 20/30, акълът им 12/13

5.   СПРИ ДА ЛЪЖЕШ!!!!!