Що за тип съм аз?
Като за начало, не зная дали тази история е за съответната категория, но както и да е. Към темата- Аз съм 22 годишен мъж, от София(ако има значение). Работя, готвя изнасяне от нас и т. н. Нещо обаче в последните два дни ми се върти в главата и тя е, че не мога да се определя каква личност и затова решавам да се допитам до четящите. В последната година, се превърнах точно в това което искам: Не ме интересува никой, не се вълнувам от неудобствата в ежедневието, колкото и сериозни да са, въобще пълна апатия. Вече нищо не ме трогва. Бях поканен да бъда кум на мои приятели на сватбата, но директно им отказах и заявих, че една стотинка няма да дам за тях(а никога не съм си помислял, че мога да им кажа нещо такова, а и в последната година наистина станах страшно стиснат). Не знам дали се отрекоха от мен, но са ми обидени, а мен изобщо не ме вълнува вече. Откакто чух един мой шеф да казва ''Щом никой не мисли за мен, аз също няма да мисля за никого'', сякаш се вдъхнових от тази фраза и личността ми се обърна на 180 градуса. Друго- станах много конфликтен, вече не се притеснявам да влизам в конфронтации с непознати и познати, сякаш вече не ме интересуват последиците какви ще са, дори да не са в моя полза. Другото което-вече ми вадят думите с ченгел, не бях плямпало преди, но сега друго почти освен ''да, не, добре, здрасти'' не може да се изкопчи от мен.

Ето и още: Не съм имал връзка досега сериозна. За период от 7 години, съм изпитвал силни чувства към две различни момичета и резултатът бе пагубен за мен. Нямах никакъв опит как да ''забивам'' и т. н., но завършиха злощастно тези хлътвания и след като видях, че нищо няма да спечеля от това, спрях изобщо да се занимавам. Сега единственото, което ме прихваща понякога, е налудничавото чувство да се запозная с някоя нищо подозираща и от нея да изкопча не секс, не някаква връзка, ами... целта ми е, да я уморя психически, да ѝ изцедя живота не с бой, изневери или друго, ами с пренебрежение, лошо и нетърпимо отношение (просто като си го представих, ми хареса идеята) и в общи линии да-явно нечие чуждо нещастие би ми било забавление, по всичко личи. Това, което ме озадачава обаче е, че не знам точно какъв човек съм и даже се смятам за необикновен екземпляр, та затова решавам да публикувам това тук. И съм напълно искрен в това, което написах!

Коментари

1.   Осъзнай се, докато си млад.. личи си че си бил наранен, НО пътя, който си поел не е добър.. от една страна има разтройства на психиката, от друга позволяваш на емоциите да те водят.. или посети психолог или приеми, че всеки по един или друг начин може да те нарани, това не значи че трябва да ставаш агресор.. личи си че си в някакъв протест, понякога и децата се държат така, ... с какво ще е виновно момичето, че да искаш да я нараниш.. лошото се предава.. ако искаш всички да те отритнат и да се превърнеш в злобно същество, което в един момент няма да може да се оправи.. и ще затъне напълно.. дръж се лошо.. или спри връзката навреме и прави добро, за да получиш добро..

2.   Социопат...

Намери си добри хора за приятели, за да не станеш изрод, че ще си съсипеш здравето със злобата.

3.   Отишъл си в другата крайност. Имам такива познати като теб и свършиха сами и изолирани от дребнавост и страх да не се минат. Дори и собствените им деца не ги ебават.

4.   Не съм специалист по въпроса, но ми звучи като социопатия това твоето. Със сигурност бих се притеснявала да имам в обкръжението си такъв човек, дори и колега, а какво остава за някой по-близък. Според мен е добре да потърсиш професионална помощ.

5.   Авторе,
ти си един тъжен и озлобен човек!
Това си ти.

7.   Потърси медицинска помощ, твоето е болестно състояние, да не кажа направо, че си психопат.

8.   Психар, озлобен от продължително самозадоволяване.
Обидил си жестоко твоите приятели, но всъщност си им направил добро, отървал си ги от себе си.

10.   Съвсем нормален продукт на средата си. Обаче трябва да си намериш нещо, за което да живееш, не може да я караш така безкрайно.

11.   Не си в ред. Потърси психиатър.