Никога не съм имал приятелка/целувал на 23г
Може би ще е добре да започна с това, че от скоро ходя на психолог и имам силни симптоми от аутистичноя спектър с проблясъци на Хрнв, но все още нямам конкретна диагноза. В интерес на истината, винаги съм знаел, че съм различен, тъй като винаги съм бил това 1 лапе, което остава последно/без другарче/подиграван.

Както и да е - с това ще се справя. Упасението ми е, че съм пропуснал възможността да "упражня" подхода си към жените когато му е било времето: да се науча какво да кажа, да разчитам невербалната комуникация и тн, така че правилно да схвана намерението на момичето: съответно дали се интересува или дали ще трябва да търся другаде. На моята възраст жените (с главно Ж) вече очакват ергенът да има определи умения, а не да зяпа с неразбиране като ученик. Това се пада в допълнение на подлежащите ми симптоми, които допълнително затрудняват смислената комуникация. В опитите си да завържа разговор в дискотеки усещам, че съм натрапчив, а момичетата направо ме режат без да се замислят.

Сигурен съм, че проблемът е в подхода ми към жените, тъй като, колкото налудничаво звучи, гейовете откачат по мен. Изглежда все пак съм привлекателен по външност и/или по характер, но е нужно някой да завърже разговора с мен, за да станат нещата. На повечето жени това не им се нрави, а и за жалост не съм гей, така че оставам на сухо. Сигурен съм, че жените също си падат по мен, но аз не мога да установя връзка с тях.

Въпросът ми е насочен по-скоро с към хора страдащи от заболяване като моето, понеже съм направил заключението, че невротипичните хора не желаят и не са способни да разберат: как да подходя в случая? Къде мога да упражня флирта в приемаща среда? Трябва ли да се излагам пред всяко момиче докато някоя се излъже? Изобщо има ли такава в БГ? Някаква терапия? Пълен т*шак инъче.

Коментари

1.   Извинявай, ама тая история е брутално тъп фейк...
Хем някаква конкретна диагноза описа, хем не си диагностициран с нея от никъде.
Хем твърдиш, че не можеш да комуникираш с хората, хем си писал темата по-добре от повечето потребители тук, които твърдят в писанията си, че едва ли не всяка вечер си лягат с нов партньор, имат няколко имота, скъпи коли и т. н.
Хем имаш аутистични наклонности, хем се запознаваш с жени по дискотеки. Аз за аутист на дискотека не съм чувал. Ако е така, евала. Пускай платени курсове за всички деца и възрастни с това заболяване, които родителите им не смеят дори да ги пуснат сами на училище.
Хем не знаеш какво жените мислят за теб, хем си наясно че гейовете "откачали" по теб...
Само в едно не се съмнявам - до каква брутална степен си загорял, че го докара до там да си измисляш заболявания в опит някоя да ти пусне от съжаление.

2.   Пич, масата мъже са на сухо, дори омъжените, така че твоето състояние не е проблем, не си нито по-напред, нито по-назад. Животът не е игра. Ако искаш да сваляш, ще се излагаш на живо. Все една ще върже от 100, с които ще пробваш. Преглътни егото си.

3.   Е, де, не е голям проблем, че не сте целували момиче на 23 години. Има момче, което за първи път е целунало момиче на 18 години, но ако трябва да съм откровен, по -точно то го целуна, защото то нямаше да посмея. Беше чехкинче и това се случи на морето и беше значително по-опитна от него, което не беше никак трудно. Това се случи в последните два месеца преди момчето да замина в НШЗО. Е, няма как да го забрави. Тогава повечето момчета бяха такива и това беше добре за двете години служба, няма емоции, няма терзания, няма драми, няма сълзи. Красота служиш и пееш.. Едно такова момче, след казармата, продължи да тренира в джудо. Една вечер връщайки се от тренировки нахлу в къщи и още от вратата извика "Майко, какво има за ядене" и метна сака. Нахлу в хола, но се стъписа, там беше майка му и "кака" Ели. Майка му беше главен счетоводител в външнотърговска организация и някога с кака му Ели са работили заедно, но след това тя беше отишла в друга. Знаеше всичко за нея, за тежкият И развод, за малкото И момиченце, което живее при родителите И, които бяха дипломати. Тя му беше подарила хубава писалка и когато го приеха във ВМЕИ, във факултет ФРЕ, кака му Ели се шегуваше, че е изкарал изпитите благодарение на нейна писалка. Ели беше някъде 10 години по възрастна от него. Ели си тръгна, а той излезна да я изпрати. Навън студеният вятър гонеше опадалите листа по улиците. Основно говореше Ели, някак бързо и като, че ли приповдигнато, а той си мълчеше защото нямаше какво интересно да каже. Стигнаха до кооперацията, в която И беше апартамента И и се спряха да поговорят, но тя забеляза, че той леко потреперва и го покани да се качи, хем да си поговорят, хем да се стопли. Вътре беше топло, уютно и много приятно. Той се разположи на огромният диван, а Ели отиде да се преоблече по домашно му. Когато се върна, момчето установи, че много И отиват джинсите и блузката, а тя му направи сандвич /изглежда беше запомнила, че е гладен/, и сипа щедро хубав коняк, по случай уволнението му. Хубавата музика на Пинк Флойд, приглушеното осветление, топлината, коняка започнаха някак да го унасят. Ели го разпитваше за следването, предметите, попита как е любовният му живот и сигурно около него е "пълно " с момичета. Но отговора беше, че такъв няма, а и не вижда кога ще има. От топлината, уюта, алкохола започна леко да го унася, разговора вървеше бавно и паузите ставаха все по дълги, като, че ли във въздуха витаеше нещо недоизказано. Ели отдавна беше седнала на дивана и по момичешки беше свила краката си под себе си. На лицето И блуждаеше някаква странна полуусмивка. На момчето така му се искаше да полегне, да се свие и да затвори очи, чувстваше се толкова уютно. По някое време му се стори, че Ели е до сами него и сърцето му започна да бие като мощен барабан, и въздух не му стигаше, беше замаян, усещаше, че нещо се случи, нещо, което го плашеше и привличаше, нещо като първи скок с парашут, но много по-силно, нещо, което ще се помни цял живот. Беше много изплашен. Искаше да стане и да си тръгне, но нещо много силно не му позволяваше. Когато всичко свърши изпита огромен срам, та чак очите му се насълзиха от думите на Ели, "Но на теб ти било за първи път. Как е възможно, та ти си перфектен във всяко отношение, боже никога не бих го допуснала. Само майка ти да не научи". Така започна една странна връзка. Момчето знаеше, че тя е обречена, защото на Ели и трябваше стабилен мъж с доходи, да бъде баща на малкото И момиченце, а не момче, което зависи от родителите си до последната стотинка. Тези мисли постоянно му "свиваха" сърцето. Когато се разделяха след последната нощ, за първи път от много години усети, че сълзи се търкалят по бузите му в тъмнината на стаята, е поне не се виждаха, че срамът да е по-малък. След това е бил с други момичета и жени, но тази го разтърси за цял живот.

4.   Не е от заболяване.
Аз нямам никакво заболяване и съм същия. И май доста мъже са така- по мое мнение поне 10 или 20%.
Виж дали някъде има добри курсове за пик-ъп. Там могат да те научат как да се държиш и какво да говориш с жените за да ти вържат. И от интернета доста неща могат да се научат, но ти трябва и практика. Ако имаш приятел женкар може и той да те научи.

5.   Момче съм на твоите години и на първо място държа да отбележа, че по нищо не личи да си аутист. Изразяваш се добре, граматика и пунктуация на ниво. Речник също.

Това което ти трябва е малко повече самочувствие и да не му мислиш, какво толкова мислят другите. Дейтствай смело и рано или късно ще се получи.

Аз съм подобен, Умен, интровертен и затворен тип. Интелигентността за сметка на социалните отношения.

6.   В чужбина се организират срещи на хора с аутизъм и там се запознават с други като тях и си намират приятелка.

7.   2, щом и омъжените мъже са на сухо - лоша работа!

8.   Хахахахаха, имал бил "добра граматика и пунктуация", хахахаха!

" Упасение", "... жените (с главно Ж) вече очакват ергенЪТ... ", "инЪче", ...

9.   До 3
Десантчик- евала.
Май писанито ти се удава повече и от рдиотехниката.
Все пак историята ми се вижда художествена измислица.