Любовника ми - мъжът на мечтите ми
Здравейте! Жена на 30 г съм. Преди много години се запознах с мъж, който беше мнооого по-голям от мен. Аз бях на 14г, той на 45г. женен с голяма дъщеря. Всичко започна на майтап, закачаше ме, аз не обръщах внимани, но се случваше така че се виждахме всеки де и беше неизбежно. В последствие разбрах, че се увличам по него започнахме да се чуваме, признах му че изпитвам някакви чувства, . Отначало се притеснявах някой да не разбере или родителите ми, но той си беше доста улегнал и ми говореше, че той също изпитва нещо, но аз съм дете за него и неможе да има нещо повече от разговори, да ми дава съвети и т. н. Така продължихми само с разговори и виждания отдалеч 1 год, след това излязохме на кафе, започнахме да се виждаме от време на време. Имаше само целувки, свирки, обарвания, но не и секс. Никога не ме е притискал за него, дори аз бях настоятелната да се виждаме. Така продължихме още 1 год и вече когато навърших 16 се почувствах готова за секс. Направихме го, виждахме се един път в месеца, на мен ми стигаше това, бях луда по него. След като завърших, започнах работа, там се запознах с момче, с което вече съм омъжена и имам дете на 7год. В началото, когато се омъжиш се чувствах гадно и с двамата да бъда, изпитвах страх мъжа ми да не разбере, но не се отказах. Той е човек, който не съм срещала досега. Беше ми като учител, баща, приятел всичко през тези години. Интелигентен, възпитан, умен мъж. В него намирам спокойствие, подкрепа и истинска любов, макар разликата ни да е огромна. Не съжелявам за нищо, дори се радвам че съм срещнала човек като него, научи ме на много неща не само в леглото, но и в живота.

Коментари

1.   Излиза, че в момента ти си на 30, любовника на 61, а връзката ви продължава 16 години без никой никога да ви е хванал. Иначе звучи краиво и обнадеждаващо за стари чичковци, които се надяват да имат момиче на 16

3.   Само остава мъжът ти да научи и да започне да спи с дъщеря му, и ще станете като в сапунен сериал...

4.   Пак измишльотини, толкова си личи че това са пълни глупости...

6.   От авторката до номер 1: Никой не ни е хванал защото никой не знае за тази връзка освен нас двамата, а и се крием като се виждаме
До номер 4: Не са измишльотини, който е изпитвал нещо подобно само той може да разбере

7.   Въобще защо си се омъжвала? Родила си дете на човек, когото никога не си обичала.

8.   Поредната измислена история.

9.   Не мисля, че е измислено. Аз самата имах връзка с човек с подобна разлика в годините, криехме се, внимавахме, тогава нямаше фб. Не си звъняхме по цели дни, нямаше чатове по нощите и без това.... И ако двойката е съобразителна, никой няма да разбере. Никога. Вече е в миналото.

10.   Добре, като се обичат толкова много защо не са събрали? Той е можел да се разведе, тя да не се омъжва за друг. И вместо да живеят заедно и да ходят спокойно двамата, се крият като плъхове с години. Той ляга с жена си, тя се чука с мъжа си, ама иначе е голяма любов, голямо нещо. Жалка история на двама лъжци.

11.   Много красиво! Единствената ти грешка е че си се омъжила защо след като навърши пълнолетие не те взе за жена?
Много се радвам за теб! Желая ти щастие!
Избягвайте с детето тримата и си гледайте щастието!

12.   Извратена работа. Съсипваш живота на мъжа си, това правиш. При това без доза съжаление, какво да ти кажем, да те поздравим? Ами БРАВО, продължавай все така, предплагам, че това е някаква кармична разплата. И все пак в случая не мога да виня теб толкова, колкото любовника ти - да започне да се задява с 14 годишно дете? ! ми много ясно, че в един момент това дете ще се поддаде! Ама защо не е споделил "чувствата" си с родителите ти, които е възможно и да са по-млади от него? За да видиш колко въодушевено ще приемат педофила за част от семейството... И кога започнахте тези откровени первезии да приемате за нормални? ! Содом и Гомор, така винаги приключват цивилизациите, започва със секс и приключва с оргия...