Не мога да спра да мисля за него.....
Здравейте мили хора.

Имам нужда да споделя и мисля, че това е най-правилния сайт...

От две години работя в една фирма, на която колектива е предимно от мъже... Един от управителите е с две години по-малък от мен сиреч на 30. Миналото лято го усетих, че искаше да се заиграе с мен, държанието му се промени и стана доста мил мил към мен, нещата отминаха след месец, след като се събра с бившата си приятелка и така до декември 2022г.когато на банкета се забихме (той от няколко месеца вече беше свободен) Мина въпросния банкет и няколко дни по-късно ми писа една вечер , той като цяло е малко особен и не мога са го разбера кога се шегува и кога говори сериозно писахме няколко реда, като накрая ме остави.

Коментари

1.   Съжалявам, авторке. Когато един мъж наистина те иска, не се чудиш дали-или и не ти се налага да пускаш теми в Сподели. Има и други мъже.

2.   Минал те е на банкета заради алкохола, купона, и ти си мислиш, че е нещо сериозно? Освен да не е на сухо? Кога прежали бившата, кога залюби теб?

3.   Щом те е оставил и не те търси повече какво има да го мислиш? Не си тийнейджърка, жена в 30те си, трябва да ти е ясно. Бил на сухо, търсил нещо да бодне докато е разделен с приятелката си, после на банкета след хапване и пийване следва и е*ане, дала си му, изчукал те. Отбелязал бройката и толкова. Какво очакваш? Вечна любов и предложение за брак ли?

4.   Само да кажа, че не сме правили секс!!! Само се натискахме.

5.   На работното място? !? Не си ли знаеш урока. Явно не, щом питаш.
TheDriver

6.   Обади му се.

7.   Здравей, мило 32-годишно момиче! Трябва да си наложиш да не го мислиш. Изглежда ми като “causa perduta”. Мисля, че не те взема на сериозно. Дръж се професионално и все едно нищо не е било. Поздрави,
Леля Ица