Сложности във връзката ми
Здравейте, търся съдействие относно моята сегашна връзка. Започнах да се занимавам с едно симпатично момиче която си пада купонджийка и пийва бира - направо мечта. Лошото е, че седнем ли на маса или в бар много често успява да изпие повече бира от мен (на третия литър вече залитам), а на нея нищо и няма. Това се случва доста често, защото постоянно сме на някъде. Има много плюсове, но не знам не е ли някак срамно да си момче и приятелката ти да пие повече от теб? Някой ден ако имаме деца как ще ги погледна в очите да им кажа майка ви е по-голям смок от мен. Малко като шегите из нета, майка ви беше единствената в оня бар която пиеше повече от мен. Какво да правя? Да продължа да се виждам с нея или не е правилната за мен? Моля за съвет :)

Коментари

1.   Това за мен е просто ужасно, да не говорим, че може да развие още по-голяма зависимост след време и да пийва всеки ден. Не знам ако имате деца какво ще стане...

2.   Не се занимавай с нея. Тя явно има доста тренинг в пиенето.

3.   Да не си някой loser, че за теб е мечта да си с някоя пиянка? !
Не е нормално да пие жена толкова, след време ще става сутрин с бира, а на обед ще загрява с водка, ако вече не го прави.

4.   Аа, не, не, дръж си я! Щом и двамата сте смокове, трябва да сте заедно, вие сте си подобни. Ако се разделите, може двама други души да пострадат покрай вас.

5.   Какъв комплексар си какво значение има, че гаджето ти пие повече от теб. Да не би да накърнява мъжкото ти его. Хората имат много по - сериозни проблеми от това. Виждат се и си живей те щастливо без значение, че пие повече бира от теб.

6.   Стегни се, мунчо! Сипи си едно! Practice makes perfect!

9.   Вий нормален ли сте, господине! Пияна жена - весела къща, нали ако е трезвена постоянно ще дудне колко пиете вие? !

11.   Алкохолът убива яйчниковия резерв на жената. Забременяването става по-трудно при редовна консумация в големи количества. А и при една евентуална бременност едва ли ще се откаже просто ей така от алкохола. Да пие повече от теб - срамно е, да, някак си ми изглежда доста низко поведение на самата жена.

Прави си изводите сам.

V

12.   Пияна жена - весел креват!

13.   В бирата има множество полезни съставки. Пийкайте, но след страстна тренировка. Изпотете се обилно в обедтта или нощта, едва тогаз насладете течността.

Подай пивото там!

14.   Не ще забравя първия си досег до живо пиво:) Беше преди повече от десетилетие. Тази бира беляза тоалета и живота ми в миг един. Срещна ме с него.

Прекрасен слънчев ден, с приятели решаваме да посетим панаира в Пловдив. На спирката пред входа срещнахме невероятна възрастна жена, която сякаш предрече пътя ни, казвайки: още малко и ще се види!

С влизането усетих прилив на енергия. Разделихме се на 2 групички и започнахме да разглеждаме. Предложиха ни да дегустираме най-различни продукти. Тъкмо потегляхме от щанда на любезни гърци, казвам ευχαριστώ, обръщам се и рязко ме обзема аромат на ванилия и течност, която
ме залива!

тя се оказа бира:) а той – неописуем!

Чувам, или по-точно виждам, че ми говори, но съм някъде другаде, паралелен свят, отстрани виждам мократа си рокла, приятелката си и
Христо!
Това го чух, плична ме като втора бира и ме събуди. В момента, в който той изрече името си някак се върнах в себе си и го погледнах в очите. Слабо е да се каже, че бяха прозорец към душа, съзрях вселена!

Моментите, които преживяхме след това са повече от незабравими. Разхождахме се дълго и говорихме за всичко. Не усещах колко разстояние сме изминали, колко е часа и защо. Христо беше взел литър живо пиво от панаира, същото, което ни събра в нощта. Поделихме си го с тарелка пържени картофи, после се любихме под звездите и... така

Ευχαριστώ, Христо,
с аромат на ванилия и живо пиво

Не количество, а качество, дами и господа!
Dosis sola facit venenum <3

15.   Щом "нищо й няма" защо я скверниш в пространството?
Като не искаш да пиеш - недей.

16.   Най-малкото - отивате си, щом имате еднакви "интереси".

17.   Автора:
Както гледам, явно излишно го мисля, но към коментар номер 5 искам да попитам:
Не е ли някак странно, че една жена прави нещо повече от теб? Винаги мъжа трябва да е доминант и да бъде повече от жената и тя трябва да отстъпва и да дава поле за изява дори в такива ситуации. Забавляваме се, ама не трябва да го раздава така. Мое мнение поне.

18.   Ми не немжко, не отстъпваме. Показваме си многото и силни възможности. Това, че вие мъжете сте неможковци във всяка една сфера, си е само ваш комплексарски проблем. То да се чудиш и какво те притеснява като жените много много не се навъртаме около такива смачкани комплексари мечтаещи си за надмощие докато пълзят с нивото на червеите.

19.   Според мен не се занимавай със нея...

20.   Номер 5-Виж сега живееш в 21 век и нещата не са като преди 100 години. Не виждам, защо мужа трябва да е доминиращ или, че жената прави повече е нещо лошо. Просто осъзнах в кой век си и приеми, че човека до теб е такъв и реално няма нищо лошо.