Каква мислите за мъж, който...
Се хвали, че е преспал с безброй жени. И ги е зарязвал винаги след това. Който чака жените да го канят по срещи, който използва за секс и нарича тази, с която преспи "луда".
В момента е на 39г., сам, живее в близост до родителите си. Нарича всяка "курва" и дори ми се похвали, че имал "незаконно" дете, което не е погледнал и за което не е дал и една стотинка.
Беше ми симпатичен преди да науча тези подробности, сега не знам какво да си мисля за него.

Коментари

1.   Аз за такъв мъж не мисля нищо добро, но и за онези, които си задават твоите въпроси също...

Щом има жени, които търчат по такива и сами кацат в гнезденето им, то това означава единствено, че има твърде много изпаднали жени.

Това е мъжкият вариант на долнопробна к-рва. Все едно жена да отиде на жиголо. Но в обратния вариант жените пискате до небесата, че мъжете, които ходят при такива жени са гнусни. Аз го възприемам реципрочно, но отнасящи се за вас жените.

2.   Мисля, че е боклук. Особено като се хвали, че не поглежда детето си.

3.   Сериозно ли не знаеш какво да мислиш за него?
Сега пък аз не знам какво да мисля за теб... по- лошото е, че и ти не знаеш какво да мислиш за себе си.

4.   Какво има да умуваш? ! Женкар, че и калпав любовник, щом след акта зарязва. Направил дете, не го е признал най-вероятно, и се кефи с това.
Типичният мърморещ Ганьо, който се е има за супер красив, неустоим, жребец и никоя не може да го върже.
Калпав материал.

5.   Боклук. Това го описва. Безотговорен мухльо, който спада в графата на "колоритните" стереотипи в Америка (чаткаш за що иде реч) или същите по Европа (България също).

6.   Женомразец. Независимо дали си мъж или жена, стой далече от този нещастен човек.

7.   Изобщо няма и да помисля за такъв. Блокирам и прекъсвам всякакъв контакт.

8.   Най-вероятно изобщо не е преспал със стотици жени, а с 2-3. Не се е получило и е намразил жените.

9.   Взимай го. Не е за изпускане.

10.   Какво мислите за жена, която "сега не знае какво да мисли за такъв мъж"? :)

- Кифлоприземител

11.   Ако темата не е шега и задаваш наистина този въпрос, то ти си невменяем/а. Няма какво друго да мислим освен, че този "мъж" е долен и изпаднал, деградирал и неморален и още много такива със същото значение. И най-вече, че не уважава жените и хората, меко казано.

12.   На пръв прочит става въпрос за пълен комплексар, на втори, може да има и замесена някаква форма на психопатия или зависимост към наркотици или алкохол. Като цяло това е поведение на сбъркан човек. Не се занимавай с такъв тип ако не искаш и теб да психяса.

13.   Много просто - боклук. Какво си се впрегнала изобщо да мислиш за този индивид?

15.   Това е човек, който не може да създава трайни взаимоотношения. С времето и опита е свикнал да получава секс без пари и на него му е добре така. Вероятно не си дава сметка, че по-голяма курва от него самия няма да срещне и с 300 още да преспи. А относно детето - по-добре е, а детето да няма общо и да не е под влияние на такава безотговорност и егоизъм. По принцип егоистът си е самодостатъчен, а останалите хора, около него, могат или да му вършат работа или да му пречат. Лоша работа.

16.   Мисли, че със тебе ще е различно.

17.   Няма какво толкова да го мислиш, продължавай да имаш най-лудия секс с него, на теб добре, а и на него готино. Ти имаш нужда от секс.

18.   Бягай на далеч.. Как ще си изостави детето, няма да му помага, дори да е незаконно. Ми да го признае... Това просто не е човешко, нито мъжко. И ти ще си следващата, ако продължавате да общувате. Животът без баща нанася травми на детето, да знаеш, че си нежелан е ужасно. А този е комплексар просто..

19.   Е как не знаеш какво да си мислиш? Това е отрепка. Биологичен отпадък. Дори и самият факт, че се хвали с колко жени е спал е достатъчен да го запрати в графа-АБСУРД. За детето да не говорим. Ти какво? Да не си бавноразвиваща се нещо?

20.   Боклук. Това е

21.   Че му е златен?

22.   По принцип това е всокостойностен мъж на сексуалния пазар.
Все пак това не означава винаги висока стойност за обществото.
Просто сексуалния избор на жените често е ирационален.
Ако ти трябва за секс- супер е.
Ако е за съпруг- най вероятно не става.
Обикновенно съпрузи стават нискостойностните мъже. За тях критериите са най- ниски.

24.   Предполагам че е голям красавец щом при гореописаните качества жените го канят на срещи.
Не знам защо пред жена трябва да се хвали че е преспал с безброй жени и е изоставил детето си. Аз на негово място щях да си мълча. Само че аз почти нищо не разбирам от жени- може би това още повече ги привлича. Ако темата не е фейк де.

25.   Мисля, че това е типа мъже които имат супер успех с днешните жени и напълно си го заслужавате...

26.   Изключение от правилото. Последни изблици на мачо- мен. Следва простата, кръвното, без кос (а) и приземен самолет. Ще глътне "глобуса"- шкембар и следва тежка изолация.

27.   Никога, пред никой, при никакви условия нищо не се споменава за лични изживявания били те преди да се ожениш или след. Дали си бил с руска жена или момиче при някоя командировка в необятният Съветски съюз -мълчиш, дали си бил с полу-рускиня, полу-узбечка с копринена кожа и загадъчни леко дръпнати очи-мълчиш, дали си се познавал по-близко с жена или момиче от прибалтийските републики-мълчиш, дали преди да си се оженил си бил с гедерейско момиче, което в най-сюблимният момент ти е прошепвало в ухото "Йезус кристос"-мълчиш, мълчиш и за чешките момичета, дали си бил с колежка на симпозиум -мълчиш и т. н. Мълчиш, не споделяш с приятели, не споделяш със сестра, ако имаш такава, не споделяш с момичето, с което заедно си израснал и ти е била като сестра, пак мълчиш, даже пред себе си когато заспиваш, едното "Аз", мълчи пред другото, любопитното "Аз". Даже така си свикнал, че всичко това се е случвало с някой друг, че това са някакви чужди спомени и изживявания, Даже Гестапо да те разпитва, пак мълчиш. Трябва така да мълчиш, че полиграф да отчита истина, когато ти задават въпрос на тази тема. Никога нищо не казваш, това е само твое и много лично. Мълчиш пред, разсейващи изказвания "Аз ще ти простя"-никога няма да ти простят. Както казва една позната, даже под самотно дърво в полето пак мълчиш, защото не знаеш, кой е в клоните. В такива случаи мълчанието, трябва да е толкова естествено, като дишането. Десантчик-Навсякъде, по всяко време

28.   Май Андрю Тейт се оказва прав. Жените обожават мъже, които се държат зле с тях.
Пичове - учете се от описания от авторката пич.

30.   С пръчка не бих докоснала такова създание, но то е безценно и аз донякъдеуважавам такива мъже. И ще обясня защо - защото това е мъжката природа в най- чистата й форма. Повечето мъже се прикриват, правейки се на кавалери (само с определени жени, разбира се), на влюбени и на не знам си какви, а този от историята поне е искрен, което му прави чест. И пак - такова далеч от мен. В моите очи е подходящ единствено да се упражнявам с газов или въздушен пистолет по него и нищо повече.

Black Sabbath

31.   25, заслужават го жените, които ти харесваш, не всички жени, а проблемите с тях, си ги заслужаваш ти, както и мъжете като цяло, защото сте прекалено велики да си хванете нормална жена. Искате да "покорите" някоя дива к*рва, нали? Кефи ви са се правите на ловци. Много сте нагли. Хем по еднодневки си падате, хем всички жени си "заслужаваме" нещо си там.

Black Sabbath

32.   Никога, ама никога-макар че мразя тая дума-не бих била с подобен мъж. Не разбирам жени, които се натискат на т. н. "вървежни мъже"-богаташи, футболисти и всякакви такива. За мен се огромно унижение да си част от тълпата, просто поредната бройка и не бих си го причинила. Или съм единствена или изобщо не се занимавам. Ярък пример за това е тъпото шоу"Ергенът", преди това имаше друго подобно"Милионер търси жена"Плаче ми се от унижение като ги гледам-той като султан, а те ще се избият, за да се домогнат до него-разправии, кални номера... отврат. Точно заради такива всички жени минават под общ знаменател-ку. ви-покрай сухото гори и мокрото.

33.   Казвам го като мъж. Този е абсолютна отрепка. Бягай с 200!

34.   До 32,
Много жени говорят като теб и после ги виждаш как преспиват с такъв.
И ако ги питаш, викат: Не знам кво ми стана, почувствах някаква тръпка, не можах да се овладея... , ама то си беше само за секс. Иначе аз такива въобще не харесвам.

35.   Тъй че пичове, ако искате жените да ви мразят и правят секс с вас, бъдете като описания от авторката мъж.
Поредното доказателство че жените едно приказват а друго вършат.

36.   Мисля, че не е човек за моето близко обкръжение. Не бих контактувала с него, а ако контакти се налагат служебно или поради друга адекватна причина, то бих била сухо служебно настроена и дистанцирана. Контакт само относно нужното, кратък. И толкова. Няма смисъл да го мисля, да влизам в спорове с него и т. н. Да си живее живота, аз си живея моя.
(жена)

37.   До 34 Аз не съм "много жени"и не ме интересува какво правят те. АЗ не съм преспивала никога с женкар защото твърде много си се уважавам сама себе си за да не наредя на опашката за някой, дето си е повярвал че е нещо. Също така никога не съм използвала това оправдание-не знам кво ми стана, имах тръпка, не можах да се овладея-винаги се владея, всичко, което правя го правя напълно осъзнато. Пиша в минало време, защото не съм вършила тия неща докато съм била свободна. А сега, като омъжена.... изключено.

38.   Дори след като знаеш всички тези детайли пак пишеш тема за него. Не можеш даже от раз да го отрежеш. После приказвате търся си добър, качествен, мил, бла бла. Истината е, че точно такива са най-вървежни. Фактът, че е спал с много жени те привлича, защото щом те са го избрали значи е добър. Легни си с него и така. Гледай да не се привързваш ама то вие сте жени. Сега ще си кажеш аз ще го променя и после ще страдаш. Ама и в това няма лошо вие живеете за тази тръпка и драма.