Гаджето ми
Здравейте момиче на 17 съм имам си приятел на 26. Връзката ни е в перфектно състояние имаме си доверие и си споделяме всичко. Интимни сме но в последно време го виждам че не се раздава на 100% всякаш ума му е на друго място дори и не всеки път свършва. Той казва че просто е изморен да не се тревожа. Един ден имах възможност да проверя телефона му реших да влезна да видя какво порно гледа и как мога да му привлека повече вниманието. Бяха напълно нормални неща освен две които бяха по странни едното беше изневяра cheating и другото cuckold което не знам как точно се превежда но потърсих и видях това е човек който гледа как жена му му изневяра това е някакъв фетиш. Не знам за какво точно да се притеснявам дали има този фетиш или пък фетишизъм към изневяра и иска да ми изневери. Не знам кое е по лошо. Съсигурност ще трябва да поговоря с него за това но искам да се посъветвам и с някой друг преди това.

Коментари

1.   Това че гледа порно и мастурбира, докато е в интимна връзка, е достатъчен повод за притеснение...

2.   Вероятно ще му омръзнеш по някое време. И двамата сте още млади, ще си намерите лесно друг човек

3.   За мен това ще ми е достатъчно да го зарежа.

4.   Привет,

Жена съм, но ще пробвам да ти помогна. Не смятам, че гледането на порно е повод да го оставиш, както те съветват. Порното създава много проблеми главно на мъжете. За пример /който не съм сигурна, че ще е меродавен/ ще дам себе си. Когато мъжът ми е командировка ми се е случвало да си пусна порно и винаги след това ми трябват един-два сексуални контакта с него за да свърша. Някак порното ми обърква психическата нагласа и затова много рядко гледам. Мисля, че същото се случва и с мъжете. Но това, че гледа нещо, не е задължително да означава, че го иска. Аз съм гледала порно само с жени, които се задоволяват една друга и адски съм се възнуждала, но в реалния свят никога не съм имала влечение към жени.

От тази гледна точка те съветвам да не се притесняваш какво е гледал. Мисля, че правилно си се ориентирала да говориш с него. По-скоро мисли в посока да се помъчиш да го откажеш от порното при положение, че си има теб. И аз съм като теб - нямам против мъжа ми да си пуска от време на време порно, но това не бива да пречи на нашия полов живот, както се случва при вас. Сега вече как да отвориш темата - не мога да кажа, ти си го познаваш. Имай само на предвид, че мъжете са зверски чувствителни на тази тема. Рядко ще признаят, че не могат без порно, много биха се обидили ако им намекне жена им, че не е задоволена. Трябва да си много тактична.

Успех!