Той срещна бившата си и се подигра с мен
Здравейте! От около две години общувам с един мъж. Пишеш си или се чуваме по няколко пъти през деня. Разговорите ни са дълги и доскоро приятни Виждаме се, но отскоро той е привлечен от негова бивша, с която са се видяли случайно. Започно да ми препраща техни чатове и да говори всеки път за нея. Позволи си да ме пита за съвет даже. Тою знае, че го обичам и че ревнувам. Предупредих го да приключи с мен и да не ме залива, или поне да спре да ме търси, но без резултат. Пише ми и отново препраща чатове, казва колко е сладка.... Моля не ме нападател, търся просто съвет.

Коментари

1.   Блокирай навсякъде.

2.   Мъж, който има реален интерес към теб, дори само сексуален, или поне знаейки, че имаш чувства и привличане към него, има някаква класа и стил, не би ти говорил за друга жена, камо ли да ти праща чатове и да ти иска съвети. Това е тотална гавра с теб.

3.   Ти си като второ качество пред Нея, любовта на живота му. Той е пълен простак, а ти че му връзваш, не си различна.

4.   комплексиран нарцисист. лоша комбинация, от която бягаш с двеста и черпиш, че си те отървала.

5.   Спри да го сийнваш и да му вдигаш. Да си е*е м...

6.   Обичала го била. Ако наистина го обичаше, щеше да се радваш за него, а не да го ревнуваш. Ревността няма нищо общо с любовта.

8.   Блокирай го.
Защо го търпиш и позволяваш да се подиграва с теб?
Ако има начин, пиши и на тази другата, кажи и че ви върти и двете.
Направи така, че да остане сам.

9.   Много прости и заблудени жени в този сайт, баце. На ония му личи от километър, че е коцкар, а тя все още се 'колебае' за него и се нуждае от 'съвет'. Many such cases.

10.   Тоя изпитва удоволствие от страданието ти, толкова ли не ти светва? Най-малкото прави се на интересен. А и ти сигурно не си много привлекателна и той така няма какво да губи и затова те е взел за мезе. Но и това на бъгарските жени е диагноза. Вие нормални ли сте да харесвате остригани като за влизане в казарма примати, с тъп поглед, често с кафеникава кожа, необръснати и ходещи с анцуг с дънки и маратонки и плюещи по улиците? Разбирам, че няма друг избор за мъже в България и алтернитивата е да сте сами, но как изобщо може да се влюбиш в подобен олигофрен? За лечение сте и жените, ето къде проблемът в теб.

Чорбаджията на курникът

11.   И мен един ме лъга най-нагло колко ме обича и че е приключил с бившата, която го беше зарязала заради ей такива игрички. И в един момент както уж ми говореше, че даже не се бил сещал за нея, тръгна да ми споделя някакви неща и то с яд, каква била, как не го поканила на рождения си ден, а уж я представяше пред мен като най-черна на света, как разбрал, че е бременна от някакъв. Направо ми призля, какъв човек трябва да си да лъжеш толкова нагло и да не ти пука, че нараняваш човека срещу теб. Явно очакваше, че ще ме ползва като кошче за душевни отпадъци и да си прави терапевтичен секс с мен, само че като ми ги каза тия неща разбрах че съм дотук с него., Направо се отвратих от цялото това двуличие и игрички на чувства и го зарязах. Доста ми пишеше опитвайки се да ме върне, но мен хич не ме топлеше това, защото знаех, че просто не иска да ме загуби като опция след като не го огря при бившата. Както казва и Н 4 става въпрос за нарцистичен комплексар.