Как си хващате гаджета?
Здравейте! Понеже съм млад и неопитен човек искам да попитам за съвет как си хващате гаджета? Понеже при мен никога не се получава и предполагам изпускам нещо много важно в цялата тази ситуация. Въпросът ми е и към момчета и към момичета. Благодаря предварително за отговорите и дадените съвети надявам се да бъдат полезни!

Коментари

1.   Ще успееш, когато спреш да се опитваш да си хванеш.

2.   Пиши на някакви случайни в социалните мрежи и излез на по кафе с 5-6, една ще върже...

3.   Брато, аз съм на 25. Не съм имал нито 1 гадже през живота ми (не съм девствен tho). Правил съм секс с момичета, но не съм имал гадже с, което да се натискаме и да сме в връзка. До не отдавна и аз си задавах същия въпрос като теб и сега съм стигнал до мое заключение, че всичко си е до човек. Ако си от отворените, които ходят по дискотеки, контактни са, отворени, наперени и т. н. естествено, че ще ти е лесно да си хванеш приятелка. Ако си от по-"задръстените", сдуханите и "скучните" ще ти е по-трудно и ще ти кажа защо. Защото има много момичета, които са твой тип(визуално, сексуално и всякак), но и те са неконтактни, не излизащи много навън и по-затворени. Съответно да по-трудно ще ти е да си хванеш приятелка...

4.   Аз лично никога не съм имал проблем в това отношение. Намирах ги, така да се каже случайно в непринудени разговори, къде ли не. В библиотеката, докато пиша дипломна, в магазина, даже жена ми така я забърсах. Просто имам излъчване и съм непринуден в отношенията си с жените. Имал съм и красавици, но и невзрачни момичета, в които съм откривал стойностни личности. До ден днешен жена ми бди над мен да не би да заговоря някоя жена случайно.
Това или го имаш, или го нямаш. Не съм сваляч, аз просто съм любезен и сговорлив. На жените им е писнало от простаци и аз съм малко свеж въздух, но вече съм затворен в буркан. Жена ми ме затвори там.

5.   До номер 4. Наистина са рядкост мъжете като теб - свежари. И както ти каза си любезен и сговорчив, но това по какъв начин показва на жените, че ти ги харесваш повечето биха си помислилиз че просто си любезен мъж и търсиш да завържеш разговор с някого без значение мъж или жена.

6.   Често ходя да чета в библиотеката. Там се запознавам. Последната година с една състудентка, с една от библиотекарките и с една доцентка от друг университет.

7.   Авторе, преди да скокнем да ти даваме съвети, кажи поне ТИ какво правиш, че да имаме някаква отправна точка за коригиране, ако евентуално бъркаш някъде.