Въпреки всичко и всички...
След последната ми връзка бях сама доста дълго време... докато намеря човек, на който отново да мога да се доверя! Всичко започна преди около два месеца... Той е мъж на 34 години, аз съм на 18. Той е най-добрият приятел на брат ми, и от тук идват и проблемите...

Искам да съм с него, усещам че и той го иска, но просто не може да го приема като че ли. След като се целунахме за пръв път, си говорихме много докато преминем и следващата стъпка. Не ме притеснява раликата в годините, защото той не бърза, не иска брак или деца... живее му се, както и на мен.

Правихме секс и беше страхотно, но през цялото време той мислеше за брат ми... какво щял да каже, как нямало да го погледне... и т.н. После се видяхме още няколко пъти, за да говорим и да си изясним нещата... но така и не можахме да останем сами и да го направим...

От близо вече 2 седмици не съм го виждала, не съм го чувала... Не знам какво да правя, не знам какво да му кажа, не искам да го плаша, искам да бъда с него... въпреки всичко и всички, но не знам как да го успокоя ... какво да направя и да кажа, за да го успокоя... Искам да го накарам да говори с мен, но не зная как...

Коментари

1.   Първо поговори с брат си и му изясни нещата.
А пък проблема може да е точно в годините - за него. Теб може да не те притеснява, а него може би да?! Може да не ти го е казал директно, но май не си най-подходящата за него.
Според мен мила не се занимавай. Ще видиш след време, че няма смисъл. :)

2.   Ти си млада и все още неопитна, емоционална, влюбчива, дано не те разочаровам, но според мен този мъж се е възползвал от теб (искал е да преспи с теб) и сега се измъква. Никак не изключвам възможността да има сериозна връзка, клоняща към брак, все пак е на 34, за която ти не знаеш (или знаеш... ). Какво иначе би го притеснявало във факта да ''погледне '' брат ти- ако има чувства към теб, това не би следвало да е проблем, а открито да ги признае. Не иска да го погледне, тъй като много е наясно, че те е омотал с една единствена цел- да те вкара в леглото си, без да има по-дълбоки намерения.
Просто си все още едно дете, от което той се е възползвал. А ти си мислиш, че е влюбен. Слез на земята.

3.   ммм той ясно ти е казал че му се живее. Не му се обвързва сериозно и постоянно дори без брак и деца. Ще те потърси като му се прииска пак да те мине. Недей казвай нищо на брат ти, ще им развалиш приятелството само. Нали са приятели, това значи че си знаят кирливите ризи и щом той се опасява и го е срам от брат ти може би има основателна причина за това

4.   Не мога да кажа на брат си, въпреки че той би ми дал най-правилния съвет, защотото той го познава най-добре. Живеея в малък град, в който всичко се знае, не е обвързан, нито излиза с някоя Той поика да се виждаме и да каже на брат ми, но аз отказах категорично и на двете... В стремежа си да го накарам да се бори за мен, за да видя дали му пука... май го отблъснах, и сега незнам как да оправя нещата...
От Авторката