Не мога да си намеря приятелка
Здравейте. Момче на 18 години съм. Проблемът ми е, че не мога да си намеря приятелка. Тези, които съм си харесал не гледат външния ми вид, нито това, че съм изкарал много пари. Всички момичета, които познавам имат изисквания момчето да е умно. А това че външния ми вид е хубав и че имам много пари не било от значение. Няма ли вече останали адекватни момичета, които гледат красотата и парите?

Коментари

1.   "адекватни момичета, които гледат красотата и парите? "

Тъжно, много тъжно... Повечето млади мислите така, за това сме на тоя хал! Срам и позор!
С тия нелепи разсъждения сам ще си и останеш.

2.   В допълнение към коментар №1. Ти си изкарал много пари на 18 спрямо връстниците ти, но тези момичета, които гледат парите, гледат отраканите чичковци на по 30-40 години. Ти няма как да си изкарал колкото тях. Те също са хубави в очите на 18 годишните златотърсачки, карай, че са малко плешиви.

3.   На 18 пък бил изкарал много пари а откъде ги изкара бе от чина в училището където учиш ли. Хайде признай си че темата е фейк.

4.   2 я по-кротко, ако някой на 30 е чичко и е плешив това говори, че има лоши гени. Я виж Ергенът Евгени - на 33 е, а изглежда много добре и си има коса.

5.   Ясно, че е фейк тема... Да беше се постарал/а повече...
Пълно простотии, на 18 г. момичетата гледали да си умен :D

6.   Бих те съветвал да поумнееш.

Независимо дали тая тема е тролване или не..

7.   На 18 бил изкарал много пари? Тате ли ти ги даде? Фейк си отвсякъде. Съчиняването не ти се отдава.

8.   От автора: не, темата НЕ Е фейк!!! Не знам защо всички толкова настойчиво настоявате, че била фейк, но проблемът си е ваш, не мой. Какво, толкова ли не можете да повярвате, че едно младо момче на 18 също може и изкарва толкова пари, колкото чичковците на 35-40, че и повече от тях? Айде стига с тия генерализации, ако обичате! Ако нямате какво да кажете, поне замълчете и не си чешете езиците излишно, завистници такива.

9.   Пълно е с момичета, които гледат красотата и парите на мъжа. След време ще ревеш от тях.

Black Sabbath

10.   Авторе, за кво ти е приятелка, особено пък като си на 18 и имаш пари?
Харчи ги за себе си, живей си живота, еби... , перманентна не ти е притрябвала.

11.   От номер 2 до номер 4

Не си ме разбрал правилно, аз самата съм на 35 години. За 18-годишните съм си леля, това имах предвид, а не че след 30 години хората са за изхвърляне. И колкото и да не ти харесва е факт - 35 годишен мъж е чичак за 18 годишна девойка, без значение как изглежда. Това, че са плешиви е шегичка към мъжете, а не обида :)