Прецакано приятелство
Здравейте на 23 г съм от София. Ще съм кратък. Стана така, че се разделихме с приятелката ми, обаче проблема е там, че ми липсва страшно много.. живеехме в една стая, тъй като бяхме в общежитие и просто така стана, че аз се преместих, просто на по-горен етаж... Много ми е гадно. Най-тъпото е, че се разделихме щото нали знаете.. все едно сте се изхабили, просто чувствата не бяха същите.. Обаче странното е, че на мен ми липсва не толкова това да сме гаджета, а по скоро приятелството ни.. щото ние преди да тръгнем приятелството ни беше топа. Не знам какво да правя... сигурен съм, че ако и звънна ще ми вдигне и ще си поговорим.. щото момичето е много жаловито, правила е много компромиси от нейна страна, както и аз де. Добър човек е.. ученолюбива, абе перфектна е.. И ппц съм си изградил някъв план.. обмислям да съм сам още няколко месеца, докато не чувствам вече нищичко и тогава да и звънна. Момичето си струва наистина... за приятел си струва.. Тегло е.. Съвети моля

Коментари

1.   Абе, матура по български карате, а пишете като новобранци.
Не те ли е срам да пишеш и да се изразяваш така бе?

2.   Колко време продължи интимната ви връзка, че успя и да се изчерпа? Твоето ми прилича, че ти се иска, ей така по приятелски да можеш да я оправяш и да подклаждаш офъня, че ако не намериш по-добра, да си оставиш вратичка за връщане...

3.   Абе... я се събирайте. То много ясно, че след един период чувствата улягат и не са вече бурната, и обсебваща любов, ама това не е повод за раздяла, след като си липсвате и се разбирате. Събирайте се!

4.   Ако ти е приятелка освен любов, направо и предлагай брак. Това е рядко срещано и е гаранция, че ще просъществувате като семейство. А това за изхабяването на чувствата.... Ами и Адриана Лима да хванеш, след година ще се изхабите. Това е животът братле. Най-важни са приятелството, разбирателството, спокойствието и да има деца. И не се бави, че както я описваш до месец ще са я грабнали.

5.   Късно е либе за китка. Пуснал си я да си отиде, сега се жалваш. За какво си и? Да я захвърлиш пак? Да я минеш още веднъж и да се изгавриш?

6.   Ей така се прецакват нормалните жени! Оставил я, ама се пресетил колко му е скъпа, сега ще чака месеци, че да я потърси. Дотогава накой ще я е грабнал и оценил. После ще ревеш как не те е чакала.