Защо изведнъж стана ужасно да имаш предпочитания?
Имам чувството, че има двоен аршин. В днешно време ако например кажеш, че харесваш по-светли, например блондинки или синеоки тъмнокоски си повърхностен и едва ли не е лошо. Но ако кажеш, че си падаш по негърки, арабки, индийки и ромки ти вдигат палчета? Красиви жени има във всеки етнос, но само на мен ли ми прави впечатление, че се опитват да циганизират и поарабчат западния свят? Да, аз съм за разнообразието, но изглежда под разнообразие се разбира по-мургави етноси да идват в Европа и въобще западния свят. А никой не се сеща, че например арабските и африканските страни имат нужда от разнообразяване на генетиката например със синеоки славянки?

Коментари

1.   Аз нямам такива впечатления. Проблемът ти вероятно е, че не получаваш вниманието, което си мислиш, че трябва да получаваш. Всеки според предпочитанията си, няма лошо някой да харесва по-тъмнокожи, няма лошо и по-светли жени, но е странно, че те дразнят различните от твоите предпочитания. Аз пък имам наблюдения, че посочените от теб етноси, определени като "циганизиращи" и "поарабчващи" често са обект на дискриминация, твоят изказ също има подобна конотация. Така че, ако обичаш, имай своите представи и предпочитания, позволи и на другите да имат.

2.   Прекаляваш с "Нетфликс" и Тик-ток. Излез навън и ще видиш, че никой не харесва негърки, циганки, зелени човечета и прочие.

3.   Красотата няма етнос, но теб те тресат комплекси, защото не си достатъчно красива и си обясняваш всичко само с цветове, а всъщност чертите и общото излъчване са по-важни.

4.   Така стана защото от 89-та насам генофонът в България се измени тотално. Сега основната част от мъжете са остригани като за влизане в казарма, с кафеникава кожа с бради с анцуг и маратонки. Това светъл със сини очи им е трън в очите и реакцията им е отбранителна, защото знаят, че такъв тип ги превъзхожда, а нали е страшна рядкост в България гледат да го стъпчат за да са спокойни ганчовците, че навсякъде е равно и само от олигофрени. В България колкото си по прост и изглеждаш като абориген, толкова по-малко проблеми ще ти създават другите.

Чорбаджията на курникът

5.   Така е заложено. Мургавелите ги тикат навсякъде, филми, реклами. Бяла жена с черен мъж най-редовно. Чак вече смешни стават.
В детските също. На запад много ги обичат, но истината е че има такива разплути крокита, че никой местен няма да ги барне, Ганьо пък съвсем нищо че е емигрант и 10 гражданства и къщи да дават. Само черен ще опъне една 150 кг. лоена топка. Нямат претенции, важното е дупка да има а как я намират не знам. Оная пък доволна, че иначе ако чака бял ще си умре девствена. Намират си ниша просто и се пъхат и всички са щастливи и доволни. Помъкват си родата, тя родата се множи.

6.   Аз съм от възрастните мъже израснали в различна социално-икономическа среда. Бил съм винаги стеснителен и срамежлив, най-вече съм се формирал под влияние на майка ми. От контакти, които съм имал с жени и момичета, които съм имал както по черноморието, на международни студентски бригади, както и от командировки в бившият Съветски съюз определено мога да кажа, че харесвам жени от славянски генотип и жени от далекоизточен тип /японки, виетнамки, китайки, но по-югоизточни части /. Имал съм познанства с момичета от Чехословакия, от гедере, латвийка, рускини и една полуузбечка-полурускиня, със леко дръпнати бездънни очи и копринена кожа по бедра и гърди, която наведена над мен рано сутрин ми казваше ""Алекс, какие у тебя теплые карие глаза". Една колежка, с която споделих, че харесвам от далекоизточен, азиатски тип жени, с ехиден глас ми заяви, че това е повикът на кръвта или зовът на степта. На въпросът ми защото така смята, отговора беше, ами ти когато се усмихнеш, очите ти се леко дръпват. Освен това добавяше, че в мен има и нещо от прибалтийските народи, което ме развеселяваше. Определено харесвам източно европейки. Не харесвам двойки негър и бяла жена, както и обратното. Не си падам по силно мургави. Може би случай, но съпругата ми също има голями кафяви очи и в определен момент, при усмивка придобиват далечен азиатски вид, но пък тя рядко се усмихва или изразява емоции. //Fallschirmspringer//-- Десантчик--"Навсякъде, по всяко време"

7.   За мен е идеално това че идват по-мургави мъже. Никога в живота ми не съм харесвала руси и светлооки, нито като тинейджърка, нито по-късно. Мъже тип Лео Дикаприо и Брат Пит са ми "постни", нямат чар, като "умити чинии", както има една приказка. Виж Неймар, К. Мбапе, Никос Вертис, мъже са нещо друго. По-принцип светлите хора излъчват студенина. Тъмните са по-топли, имат силни черти. Тъмните жени нямат нужда да слагат силен грим. Имам руси колежки, ако не се гримират отдалече сякаш имат маски. Няма вежди, няма мигли, нищо не се вижда. Бледи като чаршафи.

8.   7 Аз авторът съм мъж и едва ли не ако кажа че харесвам циганки ми ръкопляскат, когато кажа, че предпочитам скандинавска визия едва ли съм расист.

И тъмните може да са по-топли, докато не ти забият нос в гърба, те са по-отворени, така е, но и по-агресивни и кръвожадни направо. Масово се случва негри като Мбапе както гледа една жена и й се кълне в любов да вземе да я пребие и ще й открадне парите.

За арабите да не говорим, те си търсят бели жени да ги онождат, но когато дойде време за брак предпочитат арабка.

Иначе аз най-много харесвам славянски и скандинавски тип, но не рускини и украинки, а по-скоро хърватки, словенки и словачки. Тези трите са ми по-топли като нации от рускините, украинките, чехкините и по-красиви от сръбкините.

Ако е на въпроса самият аз съм с тъмна коса и очи, но някак като ми се сваля момиче като мен или по-тъмно от мен не ми е никак приятно, да, бих я минал, но за сериозни отношения не се виждам с арабка или гъркиня.

9.   7 мъжът да е по-мургав от жената не е проблем. Проблем е когато жената е по-мургава от мъжа. Мургавостта като цяло се свързва с мъжественост и сила. Негърките имат повече тестостерон от бледите азиатки. Испанките имат повече тестостерон от скандинавките, дари имат косми и мустаци някои, а са жени, но съответно и испанците също са по-мъжествени от викингите.

За съжаление на мен постоянно ми се врат разни арабки, ромки и негърки, онлайн и в живота. Не искам мургави, а такива привличам. Нито съм толкова рус, че да ги привличам нали като пълната им противоположност, не знам защо така се получава.

10.   7-ми, ми нямаш проблеми, Брат Пит само трябва да се изпльоска по очи в калта в която има и малко машинно масло от някоя кола и ще изглежда като предпочитаният ти типаж. Трагедия.

Чорбаджията на курникът

11.   до 9 - И при мен е така... Изглежда, че привличам черни, индиинци или мюсюлмани (онлайн и в живота), a те не са това, което бих предпочелa или искам, но след като прекарах време с тях, осъзнах, че те са много по-сексуални, по-мъжествени, по-човечни и по-умни от белите западни мъже, които са с сини очи и руса коса...
казаха ми, че ни искат защото сме бели, християни и европейци (в ЕС сме)... западняците вероятно биха им казали да се махнат веднага...

12.   11 по-умни със сигурност не са, виж една карта на IQ-тата в света, най-простите са точно в Африка и някои Азиатски страни (с изключение на далечния изток, които са с най-висок коефициент на интелигентност). В Европа най-тъпите са в Южна Европа - Испания, Португалия, Италия, Гърция, Турция, а колкото повече вървиш към Скандинавия - толкова нараства IQ-то. Разбира се, обаче намалява екстровертността и емпатията също. Словакия и Унгария са златната среда от тази гледна точка.

13.   Никой не може да ти забрани да харесваш нещо или някой.
Не гледам новини и тъпи филми по тв, не си изграждам мненията според политиката и модата. И не се отчитам на никого за това. Ако има патешки мозъци да се водят по тях, техен си проблем, не ме интересуват.
Аз харесва бели мъже тип Пол Нюман и Робърт Редфорд. У нас повечето са точно обратното.

14.   Освен да има вагина и да не е много стара, нямам кой знае какви изисквания...
Някоя?

15.   Ти да видиш ако си жена и кажеш че имаш критерии, пък камо ли предпочитания към това какъв мъж искаш - ще те изядат с парцалите.
Ако обаче сбъркаш и останеш сама/разведена/с дете всички мъже ще те питат къде си гледала и защо не си имала критерии.

16.   За разнообразие, понякога чукам циганки, но млади и красиви, до 20г. Представям си, че са индийки или пакистанки. За последните 10-на години, за 4 съм сигурен, че са родили от мен, а за други 2 имам съмнения.