Към всички мъже
Моля мъже кажете, какво би ви привлякло в една жена, с какво може да предизвика интереса и вниманието ви? Разбира се не говоря методи, в които една жена да изглежда лесна.

Коментари

1.   Няма нищо конкретно, което да важи за всички.
Всеки един от нас е една малка вселена.
Съветът ми е: знай, че един мъж, ако не харесва една жена, нищо неможе да го накара да я хареса или пожелае. (Говоря за нормалните, не за мъжките курви и другите. )
Може да те хареса някой само заради очитети, нослетоти, ръцетети... или обратното.
Не се бори за мъж. Това ние трябва да го правим. Успех!
М 30

2.   Да е кифличка. Да не мрънка, да е тъпичка максимално. Да е без мнение. Да е разпоретина. Това е истината.

3.   Личи си че 2 е писано от некрасива жена.
За мъжете най- важен е външния вид на жената. Красиво и спортно тяло, красиво лице- непобедима комбинация.
Ако не е много глупава ще е супер.

4.   Истински привлекателната жена е комплекс от няколо неща.
Възрастна(над 40), без да броим качествата, самата възраст я прави чисто чаровна. Особено, ако има леки бръчици около очите, носа и е с бритон покриващ челото, със средно големи или големи гърди, красиви крака и много добро интимно окосмяване.
Поддържана.
Чувствена.
Любяща.
Да иска сериозна връзка.
Всеотдайна.
Да ми показва, че ме обича и не може без мен.
Да не е със съпруг.
Останалите неща за да бъде истински привлекателна ги има, макар и не винаги, но обикновено, като подразбиране ги има бъдейки възрастна и натрупала самосъзнание. Няма да ги изброявам какви са защото за младите жени ще са ноу хау и могат да направят техни симулации и да заблудят млад и качествен мъж така. Но са критично важни неща, за да бъде ценена една жена изключително много от мъж. Не, че като е възрастна е гаранция, че ги има, но шансът е много по-голям, докато ако е млада и накундена шансът да ги има има тези качества е около нулата.

5.   3, пък и ако е глупава и без мнение-екстра.

6.   Зависи за каква цел. Ако е само за секс, външният вид е достатъчен.
Ако е за сериозни и дългосрочни взаимоотношения работата е съвсем различна. Важно е да е умна (да е човек, с когото реално можеш да кореспондираш и да може да изрази собствено мнение, а не на всяко твое изказване да вика "мм да съгласна съм, и аз мисля така". Важно е, разбира се, да е красива и да може да бъде добра майка. Под това нямам предвид да правите деца, а просто да притежава тези качества.

7.   Лично мен една бе ме привлякла с няколко качества. Да е умна- с математически начин на мислене. До има приятен и правилен говор, в което включвам, и тембъра, добри обноски, обща култура, да не слуша чалга, да е мила и нежна, че по едно време попадах на мъжкарани / в това число е и съпругата ми/, е вярно, че тогава бях много по-млад. Да не е Мурва, личи си. Да има достойнство, да не смята, че един мъж освен с физическа сила и някакъв двадесетина-сантиметров израстък я превъзхожда с нещо. Да е чистница, да е работлива, защото аз съм мързелив, да готви вкусно. Да е амбициозна, но без коварни и женски номера. Fallschirmspringer--Десантчик --"Навсякъде, по всяко време"

8.   Направо те сълажявам с изказаните тук мнения. Всеки за себе си говори, а няколко даже са достатъчно заблудени да си мислят, че говорят от името на всички със невероятно специфичното си описание на обекта на въздишките си. Падам от коня направо.

Ако дойдат извънземни на Земята някой ден и попитат в Сподели каква да е идеалната жена, която да ни подарят, резултата ще е умопомрачително противоречаща си абоминация, на която противно на логиката нито един компонент не покрива общо-желаните качества. Ужас.

Една жена може да предизвика внимание с комбинация от пасивни и активни начини. Пасивно е плюс да се старае според тялото и чертите си да изглежда добре и поддържано и да излъчва култура в облеклото, без да е замонашена. Отношението прави впечатление, когато е мило, слънчево, отзивчиво.
Активните стъпки не са трудни - заради комплексите на пола ви да не прави крачки и да не показва интерес се открояват жени, които не играят тинейджърски игрички на гоненица, а откликват на опитите на мъжа и правят собствени такива, така, че да си личи интерес. Чисто интерес, без да е с намеци или да се усеща, че е готова работата - просто интересен си ми и съм отворена към идеята да си говорим или да прекарваме време заедно спрямо общата среда, не ми пречи да те заговарям понякога, както ти мен.
Привличат внимание и интерес женственост, собствено мислене и идеи, отвореност към интересите на другия и готовност за споделяне на собствените и черти, които говорят за съвместимост със фигура на съпруга и майка (това последното е вече след поопознаване, не говорим на първи конкакти)

9.   До 4- да не описваш себе си?
"Възрастна(над 40)"- хмм... , за секс може и да става макар да не е най- доброто за случая.
"Особено, ако има леки бръчици около очите... "- изглежда че ти имаш.
" и много добро интимно окосмяване"- ужаст, най- добре 0 номер там доло (за да не ми спадне).
"Да иска сериозна връзка"- За кво? Да не смята да ражда деца над 40? Я по- добре Несериозна връзка.
"Да не е със съпруг. "- ЪЪъъ?? Да не е със съпруг в момента??
Или пък не дай боже стара мома?
"... за младите жени ще са ноу хау и могат да направят техни симулации и да заблудят млад и качествен мъж... "- младите жени нямат нужда от симулации за да гепят млад и качествен мъж. То това май е по- скоро за Немладите.

10.   9-ти, бъркаш виртуалното с реалното.

11.   Трябва да има красиви големи устни, горе, и секси походка, да бърбори много и да си върши работата съвестно.

12.   Мен най много ме превлича интелекта и тялото в жената. В лицето може и да не толкова симпатична, да е подържана и ухае приятно, да е сексуална.

13.   Моята жена ме привлече с добротата си и душа на ангел.

Чингис Хан-Скандинавеца