Липсва ми
Поредната банална история, имах дълга връзка. Разделихме се преди 5 години, от тогава не сме се чували или виждали. Тя поиска раздялата, знаете, несходство в характерите или очакванията и по-вероятно. В онзи момент дефакто нямаше значение мнението ми, за това и не съм я спирал или безпокоил.
Не съм някой ревльо, даже напротив обикновенно хората около мен ми искат съвети, услуги, както се казва силният човек. От друга страна ми е ясно, че аз не мога да споделя това на никой, защото ще ме сметнат за луд.
В голяма част от времето е нормално, като всеки друг човек, работа, хобита, всичко е наред. Но имам моменти като този, в които съм смазан и не мога да мисля. Липсва ми ужасно много.
Искам да я чуя, онзи нежен и загрижен глас. От друга страна е безумно да потърсиш някой след толкова време просто така ( повтарвям си това прекалено дълго ). Не ме разбирайте погрешно, надявам се да е щастлива, има това право и го заслужава. Може би има мъж, дете, може би няколок деца.
Доста упорито с времето си мислех, че с нея имаме кармична и телепатична връзка или поне такива бяха уликите на съдбата. Много вероятно е да съм се самозаблуждавал обаче, вероятно ако тя е искала е щяла да се свърже с мен.
Знам че нито написаното, нито какъвто и да било коментар могат да променят положенеито, но имах нужда да напиша всичко това някъде.

Коментари

1.   Казват, че когато мислиш за някого и той мисли за теб. Какво се случва в тия моменти, в които си като смазан?

2.   Защо не се бори за нея? Защо я пусне да си отиде? Защо не си я потърсил? Ей, това сте мъжете. Уж много искате някоя, ама като стане напечено, я пускате и не правите нищо да си я върнете. Чакате тя да ви потърси, все едно вие сте жената, а не тя.
Късно е за теб. Мацката ще си е намерила някой силен, борбен и ще я е оценил.

3.   Поредното вайкане на мъж. Ами свържи се ти - ама не да изтърсишсамо едно липсваш ми. '. Ще прозвучи като пресетих се за теб". Това което те мъчи сподели-наблегни защо не си и писал досега какво се случва в твоя живот за да се отвори и тя за нейния
Има явно какво да се случва и ще се случва направи крачка и поне ще ти се пржасни каквото и да е.

4.   От автора :
до 1: В тези моменти ме връхлита внезапно лисата и все едно съм я загубил днес, а не отдавна, което е нетипично за мен. Да не говорим че се е случвало на места, на които съм бил със страхотна компания и не съм се сещал за нея примерно две седмици преди това. Също така сякаш усещам присъствието и по някакъв начин, странно е не мога да го обясня.

до 2 и 3: Нарича се отговорност. Всяка връзка според мен би следвало да се крепи на това. Така че когато тя си тръгна изреждайки доста неща които не приема и очевидно аз съм причинителя на тези неща, нямам право да я притеснявам. От друга страна освен всичко да стана и досадника, който я тормози след връзката, не мисля, има доста теми и за това.

5.   Според мен грешиш. Любовта си е любов. Приеми грешките и отговорноста да ги поправиш. Да бяга всеки може. Явно си по чувствителен, и тя пък обидена от не достатъчно внимание. Възобнови любовта без нападки, разбери какво и липсва и обещай да бъдеш в живота и доколкото ти е възможно. Не реагирай по нейно настроение а с желанието да продължи вашата приказка дори и с препятствия.

6.   Гледай да те понапие по яко страхотната компания, че да ти изтрие спомените. И без това не ти пука вече след като си приел "отговорността " да не поемаш вина, да не се интересуваш и досадничиш.

7.   4, автора
Нарича се бягане. Чисто и просто бягане. Връзката се гради на компромиси и комуникация. Ти просто си я пуснал, сега се тюхкаш.

8.   Какви са тия съвети да се бил борил, с какво да се бори. На сила хубост не става. Ако приятелката му е искала да остане е щяла да му даде шанс, а не да си тръгне. Освободи се от миналото, пусни го да си иде, там му е мястото. Отвори се, изчисти съзнанието си за нещо ново и то ще дойде, кой знае къде те чака сега. Благодари на своята любима, че е била в живота ти, за нежността и емоциите, с които те е дарила и готово.

9.   8, самият факт, че 5 години по-късно се сеща още за нея, значи че не я преодолял. Изобщо.
Жената си тръгва заради отношение, но почти винаги се надява някой да се сети да не я пусне, да покаже малко живец и да се бори за връзката.

10.   Авторе, чувството ми е много познато и ме държа 8 години. 8 години не исках никой около мен, защото не бях оздравяла... Но минава, всичко преминава някак си.

Няма лек за съжаление, ще трябва да мине време, търпение и много любов към себе си му е цаката.

Смятам, че си постъпил правилно. Когато някой си тръгне от теб, няма смисъл да се опитваш да го задържиш, а да останеш край него, когато раната е толкова прясна си е чисто мъчение.

Лола

11.   До 9. Не звучи сериозно това. Представи си че ние мъжете пък искаме жена, която няма да се чудим кога ще забегне. Вярно е че има всякакви мазохисти, но мъж с достойнство и трезва мисъл, няма начин да тича подир жена, която го зарязва или му изневерява ако ще да е най невероятната на света.
Авторе, прави ти чест че не си я потърсил и вероятно само ти си знаеш колко трудно ти е било.
Никой не е застрахован, живота поднася всичко, така че горе главата

12.   Подкрепям Н9 Авторе прецакал си връзката точно с отношение което е важно за нас жените
Едно е да изречеш-страхотен човек си, но заслужаваш друг да те направи щастлива. И друго е да преглътнеш егото си и да изречеш примерно-готов съм да те направя щастлива но не знам по точно как, помогни ми без да ме нападаш неоснователно. За да разбере, че си се засегнал и въпреки всичко стоиш във връзката заради обичта и не се отказваш.. Просто има различен смисъл в изказаните думи. Но не приемай толкова лично нападките-това е вик за временно недоволство.. а не директно нараняване.

13.   Авторе много ми е странно съвпадението в състоянието в което и аз се намирам
Само, че сме в различни държави и нямам начини за контакт. Много си го исках, но това че го няма ме гневи и колкото повече се отдалечаваме толкова повече ме връхлита като сянка неговото присъствие. Все едно никога не си е тръгнал от живота ми, а мина толкова време
Дори ми е странно , че се озовах тук и чета себеподобно съвпадение. Но това чувство не ме е пуснало и ме обсебва като сянка непрекъснато извън моя контрол
И аз се допитах до доста известна астроложка, че не е за всеки това да го разбере и нейния отговор е това е кармична връзка в която има взаимосвързаност на душите които се търсят на силно енергийно ниво и от двамата независимо къде се намират. Пътят трябва да го извървят заедно с грешките израстват. Странно ми е всичко на явно има какво да се случва

14.   11 от 9
Защо да бяга жената? Сигурно просто са си говорили за някакви проблеми в отношенията и той просто е избягал, защото е по- лесно. Мъжки похват-бягаме, после се вайкаме колко някоя била ценна и сме я обичали. Каква полза да го осъзнаеш след 2-3-5 години?
Повечето връзки се провалят заради гордост, инат и лоша комуникация. Ето, той от гордост не я потърсил с години, и чака като изнежен тя да се сетила. Ами ако другата страна от гордост прави същото? Двама нещастни, горделиви хора.
Авторе, ако толкова лесно бягаш, след време така ще бягаш и от жена си, и от децата си.

15.   11, повечето жени обмислят дълго преди да си тръгнат или не. Наблюдават дали има промяна, опитват се да комуникират, да спасят нещата. Ама ако виждат, че на другия му е все тая дали ще е с тях, че няма да си мръдне пръстта за връзката им, защо да седят?