Как чужденец да се влюби в българка?
Имам приятел чужденец, който преди беше дошъл на ваканция в България и тази година отново дойде. Имахме флирт и на шега преспахме заедно. Осъзнавах тогава, че той ще си тръгне и не го приемах сериозно. Той също, бяхме се разбрали само да опитаме. Но сега, като се прибра в държавата си и е далече аз страдам. Той ми каза, че отново догодина ще се върне, но какво да направя?? Много се влюбих и искам започнатото да продължи.
Моля за съвети.

Коментари

1.   "отново догодина ще се върне, но какво да направя?? "
Подготвяй се да те мине още един път докато е тук, как какво...

2.   Няма значение дали е чужденец-ако има симпатия, комуникация и чувства нещата се получават.

3.   Ако не е тайна би ли споделила от коя държава е той? Близка ли е до езика, културата и нрава на България? Питам, за да мога да ти кажа нещо от моя опит тъй като съм имала връзка с човек от съседна на България държава.

4.   Супер, пича си е намерил секс по време на екскурзията, целогодишен при това. Пък ти си хлътнала, после защо българките вече ги разнасят наравно с украинките и тайландките.
От Благоевград надолу е пълно с деца полугърчета. Дойде гърка тук, хване някоя като теб, изкара си добре почивката почти без пари и после газ при жена си в Гърция.

5.   И аз се питам същото. Има някои, които ни харесват и идват тук (има българки с чужденци! ), а други сякаш не ни харесват толкова (виждалa съм го, защото съм живялa в чужбина). Предполагам, че всичко е късмет, съдба или може би наистина намиране на точния човек, в точното време и място, който е OK с България (може би той не трябва да знае много негативни неща за нас). Но в края на краищата не можеш да бъдеш обичан от всяка нация.

6.   До авторката. При вас на шега сте преспали, а при мен, обсатоятелствата бяха такива, , както и при Вас нещо като приятелски жест, но за това бях много силно критикуван и стигмиран. За вашият случай има една песничка:
""Всяка игра почва така -
с малко случайност и смях.
Ти си избра мойта ръка -
твойта ръка аз избрах.

Беше сама и за това
плахо поканих те аз.
Ти се засмя, кимна с глава,
после танцувахме валс. """ Заменете валсът е нещо по-различно //Fallschirmspringer//-- Десантчик--"Навсякъде, по всяко време"

8.   Човека е искал само да те чука. Не мога да разбера толкова ли сте прости повечето българки, които толкова им се кланяте на миризливите чужденци, че не можете да разберете, че в тяхните очи сте едни ефтини и лесно достъпни курви. За 20 години на Скандинавието видях толкова много българки чукани като парцали и зарязани с направени деца от разни миризливи западняци. За това и България вече се циганизира. Защото българката предпочита всеки пропаднал живееш от социални помощи чужденец, пред когото и да е българин. А циганките си раждат по четири пет чавета на техните си цигани.

Чингис Хан-Скандинавеца

9.   Там е грешката на жените- сексът е емоция. За мъжът е просто кекс, механично движение. Затова са и толкова цинични по отношение на полови контакти, органи и т. н- не се привързват и грам след като минат някоя. Жената си вкарва самичка бръмбари в главата.
Научи се да мислиш цинично, като мъж. Приеми го като флирт и това е.

10.   Много са ми странни жени като теб.
Човекът отсреща е искрен, разбрали сте се да не е сериозно и пак си вкарваш филми и създаваш излишни драми...
Било е само секс, скъпа.
И да дойде, и да не дойде - пак само секс е било и единствено сте се позабавлявали и разнообразили.
Едва ли някога ще е сериозно, но пък давай и втория път така - бъди му секс играчка и после си страдай.

11.   Изглежда, че тук истинският проблем е, че българката се е влюбила в чужденец. У нас май всеки чужденец мъж може да си намери каквото си поиска - секс за една нощ, гадже за престоя си у нас или съпруга. Едва ли има смисъл да анализираме причините за това.

12.   Защо му е на човека да се влюбва в теб? Някаква си българка.

13.   Не мога да разбера защо българката като види чужденец и се подмокря. В неговата държава може да е най-пропадналия, с 2-3 развода, 2-3деца зарязани, без зъби, некъпан, пиандурник и наркоман с пропадняшка работа, но като дойде тук му се кланят и мазнят и разкрачват. Българската жена не се научи че на запад са попаднали и извратени и гледат на нас като на помияри. Още по-добре че те е опънал няколко пъти, по-леко си се оттървала, но не го осъзнаваш. Пълно е с българки, които са родили дете на някой пропаднал западняк и не могат да си дойдат или са им взели децата. Такава връзка, в която единия партньор гледа на другия като по-низш е обречена(изключения има), но масово е така. А авторската рев как да се влюби-или има тръпка /любов или няма.

Benjamina

14.   аз бих те посъветвала ако искаш някой да започне да изпитва някакви по-дълбоки чувства към теб да се сближиш малко повече с този човек, например да търсиш неща които ви свързват, допирни точки, да прекарвате повече време заедно и т. н. без значение дали е чужденец или не. трябва по някакъв начин и да му покажеш че го харесваш, иначе той от къде ще знае? а е добре да знае за чувствата ти, за да може да ти върне отговор. хубаво е като дойде пак в България да седнете да си поговорите на четири очи как се чувствате спрямо един към друг. помисли и ако евентуално и той те харесва да се преместиш да живееш с него в чужбина, или пък той да остане тук. защото хората неслучайно са казали: далеч от очите, далеч от сърцето. и успех.

16.   Показала си се като лека жена. Влюбването става изведнъж. Щом не те е харесал веднага каквото и да правиш нищо няма да излезе. Иначе българките са много по-красиви от западнячки и американки. Но и доста глупави. Малко са тези, които могат да прилагат хитрост докато оплетат някой чужденец. Моята управителка е омъжена за италианец с транспортна фирма със 100 камиона. Нямат дете, но го командва и го върти на малкия си пръст. Трябва първо да им влезеш под кожата. После да отваряш крака. При теб е обратното.

17.   Те затова идват чужденците да чукат евтини, бедни и глучпави българки!
Този да не е бил негър?

19.   От авторката: Благодаря Ви много! Много ми харесват коментарите. Прави сте за много неща. Човекът е от Холандия.

20.   Понеже съм живял в Холяндия, ми е ясно колко е "готин"
Съшите простаци като тия, които псувате в България.
Ама тоя тука е със статут на голямата работа.
После такива като авторката реват, че нямало истински мъже.
Ето ви я пичове, ето ви пример за лека жена.
Идва холандския селяк, чука и да го няма.
В Амстердам и други градове съм се нагледал на такива свинщини от съшите тия млади холандци, че падам от смях вече като слушам за чужденци като тях.
Лесна, елементарна даже, пуска му веднага, готова да го чака 1 година само за да я наебе още един път.
И после очаквате някой да ви има за нешо повече от лесни жени, да не казвам другата дума.

22.   Той и да дойде пак в България, най- вероятно ще гледа да спи с някоя друга. Няма всеки път с една и съща я.

23.   На сила хубост не става. Какво сте се разбрали да опитате?

24.   Отиди при него на гости и го помоли да ти помогне с билета. Това е единствения начин, или го накарай да дойде.

25.   Какво толкова се дразните, че момичето е харесало чужденец. Може да е по-добър от типичния селяндур у нас.

26.   По повод чужденец холандец! Имах задочно връзка с такъв. Ще кажа само едно лицемерни са. Ще ти каже всичко и ще те зареже. А недай си Боже да забременее... На тях не им пука особено, дори на хората от старото поколение. Тогава ще ти покаже какво си! Внимавай много особено с мъже от Холандия! Те са боклуци!

27.   17 и аз си помислих същото. Този ще е холандец ама от африкански произход. Не че ако беше дошъл директно от Зимбабве нямаше да е пак чужденец ама...

28.   Ами догодина пак ще те използва да се изпразнк безплатно! А ти ще си доволна и горда от себе си!

30.   Първата ми връзка, която беше виртуална, беше точно с холандец. И до днес има чувства към мен, но от моя страна няма нищо, обаче си останахме приятели, но той не е лицемерен, както казват някои от пишещите, и е с много различно мислене като цяло. Наистина западняците са по- лицемерни от българите като цяло, но да не забравяме, че всичко е до човек и както тук има хора и хора, така и по западните страни е така.

Не ми се обиждай, авторке, но вече си пропиляла шансовете си на 99%, този холандец да те хареса като нещо повече от просто креватно забавление. Жени, които лесно дават секс, има колкото искаш в неговата държава и съм чувала колко по- лесни са голяма част от холандките точно от българи, живеещи там. Просто нямат този етикет на "курви" като източноевропейките, защото са от по- "развита" страна и това за тях е "модерно" и "прогресивно", докато ако си жена от тукашните страни, си просто курва. Лицемерно, обаче много източноевропейки сами си го правят. Жена да си даде междукрачието на мъж на първа- втора среща или просто за "забавление", не е нещо кой знае какво, жени. Разберете го. Да си даде онази работа може и някоя за 60 лева на час, може и Айшето от Столипиново, даже безплатно, може и пияната западнячка в Слънчев бряг.. И това не го казвам само към авторката, а към жените като цяло. Аз лично като жена така и не разбрах какво е постижението като просто си легнеш с мъж. За мъжът е някакво постижение, защото на повечето мъже им е по- трудно да си намерят жена за секс, но обратното е доста по- лесно, защото мъжете са по- лесният пол и само да намигнеш на повечето, и вече са готови. Така, че просто да ти легнеш с някой, не е никакво постижение за жените, а напротив - показва колко са лесни.

Ако искаш качествен, добър, мил и грижовен западняк, който да те третира като човешко създание, а не като втора класа, трябва ти самата да имаш тези качества и това поведение. Трябва да дадеш моралът, любовта, топлината и грижата, които повечето западнячки не могат да дадат, тъй като или са такива по манталитет, или феминизмът ги е съсипал (не знам дали е само едното, само другото или двете са взаимно свързани). Ако дадеш тези неща, наистина част от западняците ще те третират като принцеса, но за част от тях, ще си останеш кухненски робот и лична свиркаджийка, както сме за повечето български мъже, което показва че самите мъже не са чак толкова по- различни по света. Трудно е да си намериш качествен чужденец, но е по- вероятно, отколкото да си намериш качествен българин. Много трябва да внимаваш да не подадеш на по- голям Ганьо, отколкото народните Ганьовци, тъй като и на Запад ги има, но по- страшното е че там са доста по- прикрити и техните маймунщини много повече биха минали при нас, защото българките вече сме "свикнали" на маймунщините на нашите мъже, а също и да си мълчим или да не търсим помощ. Западнячките, обаче, не търпят такива неща, даже някои нарочно биха вкиснали животът на някой мъж за лична изгода, тъй като системата им го позволява.
Много внимавай твоят познат холандец да не е холандски Ганьовец под прикритие.
Ако се получат нещата, културните различия ще се проявят и върху тях също трябва да работите.

Black Sabbath