И двамата сме обвързани, но хлътнахме много
Цялата история започна от един уж безобиден секс с една моя клиентка. Иначе съм застрахователен агент и си имам собствен офис. Женен съм отдавна, но бях харесал една клиентка, която също беше омъжена и периодично идваше да оправя застраховките на колата на съпруга си. Та въпросната клиентка си е яко парче, с хубав задник и много секси крака. Отдавна и бях хвърлил окото и веднъж ми дойде сутринта да правим застраховка и я питах къде е детето. Тя ми каза, че току-що го е завела на градина и тогава уж на майтап и казах, че сме свободни и двамата да си прекарваме добре времето и тя изненадващо отговори 'ами защо пък не' и оттам се започна историята. Първото ни чукане беше жестоко, неповторимо. Клиентката не беше 'няма' като жена ми, а си пъшкаше и викаше. Умрях от кеф. Повторихме и потретихме след това, но започнахме да се влюбваме и сега като се видим се целуваме и прегръщаме. Особено тя ме прегръща постоянно и е доста хлътнала. Скъсвам от секс, но и на мен ми се иска да живея и да ходя по улиците прегърнат с тази секси жена. Отидохме доста далеч май.

Коментари

1.   Май, май фантазираш много. Ти си и го показал, тя е казала хайде... заеби, няма кво да стане.

Викаш сега чакаме шараните да коментират, да се трупат постове.

2.   И един човек завива шоколада в станьол. Разбиват се животи заради едното ебане и след 10г ще е същото, както с жена ти. Нема смисъл

3.   Поредната измислена история.

4.   Някой пак си измисля.

6.   Така е, като човек си гледа удоволствието и не мисли за друг освен за себе си, а е женен, не влага нищо, защото жената/мъжа вече е спечелен, а иска нещо ново. Новото и то омръзва.

7.   Тя може и да те чука добре, ама да ли ще ти върти и къщата толкова добре….? Да си разваляш семейството заради едното чукане….? Бог гледа кой какви ги върши. А както Бог наказва, човек никога не може да те накаже така.

Чингис Хан-Скандинавеца

8.   "Отидохме доста далеч май. "
Единственото по-лошо от човек който ти изневерява, е прост човек който ти изневерява...

9.   Измишльотини на квадрат.

10.   Драги мъже,
Жена съм и ще ви кажа така: "Престанете с тези порно фантазии". Няма нормална жена, която ще си легне с някой просто ей-така, щото видите ли много я харесвал. Повтарям нормална, ако има лесно достъпни те са изключение и подлежат на лечение.. Ние жените по природа сме по страхливи, страхуваме се от заразни болести, страхуваме се да не ни хванат, страхувам се за семействата, за децата си страхуваме се от хиляди други неща. Нормалните жени не си предлагат тялото просто ей-така, както се опитват да ни внушат някои мъже.
Омръзна ми да чета за някакви омъжени разгонени жени, които едва ли-не, молят другите мъже да правят секс с тях. За моите 58 години съм видяло много неща, но такова чудо като оскотяла за секс жена никога, но виж мъже съм видяла.
Видите ли съпругата на автора, докато прови секс с нея се държи като комунист-звук не издава, а пък любовницата му пъшкала и охкала.
Авторе, намали парното..

11.   ХАхахахах, хубава измислица.

12.   Подкрепям с две ръце №10, точен коментар. Жена съм, мисля като жена, чувствам като жена и разсъждавам като жена. Не, не изневерявам, не е за мен това нещо, но съм се нагледала на много случаи, изслушала съм много истории от приятелки и колежки и съм проумяла как и защо изневеряват жените. За да изневери една жена причините са две-или се е влюбила и не може да се контролира вече-страшно нещо е влюбена жена, или пък прави секс заради изгода-я за пари, я с някой шеф, за да я издига в кариерата. Може и да има трета група, например жени с импотентни мъже, които не ги потърсват за секс, но тая група е много малка, повечето такива жени стоически търпят положението си. Това, което описва автора са фантазии на болен мозък. Но теоретично да допуснем, че историята му е истинска едно ще му кажа-дръж се със собствената си жена както с любовницата си и тогава гледай-да не се окаже, че собствената ти жена е много по-добра и страстна от любовницата.

13.   n 10,
изказвай се от свое име, не от наше. Не всички жени сме като теб. Доста коментарии са просто смешни и примитивни. Все още съществуват хора, които вярват в романтиката и любовните утопии. Д, едн връзка започва обикновено с химия, но това може да свърши бързо, може и да продължи. Жении с твоето мислене са слаби и заблудени, но това просто си е твоя работа. Ето защо, не се изказвай от името на женското- нашето съсловие. Така ти ставаш за смях и показваш, колко си изостанала.

15.   Н. 13 жена съм и подкрепям н. 10. Ти си слаба и заблудена жена. Това, че си лягаш с всеки мъж, от който получаваш химия не те прави нито модерна, нито душевно възвисена. Има си име за такова жени. Така, че по полека с определенията за другите жени. Живей си твоя живот, а на нас примитивните остави преценката, кой да ги го вкарва.