Моята жена мечта.....
Здравейте, момче на 19 съм. Първо щях да пиша това като коментар в темата "Жени, които пушат доста", защото там един коментар много ме възбуди и провокира да изкажа възхищението си към пушещите жени, но впоследствие неусетно фантазията ми се отприщи и реших да ѝ дам воля в моя собствена тема, преди да ми е минала музата и да съм я забравил. А и изобщо да опиша жената-мечта от моите най-тъмни, дълбоки, съкровени и мокри фантазии. На мен най-големия фетиш са ми жените пушачки, няма нищо друго, което да ми действа по-секси и възбуждащо от пушеща жена с цигара в ръка. Създава ми асоциация на "лошо момиче", рокендрол, бунтарка, бунтуваща се срещу правилата, разбиваща всички табута и т. н. Друго, което ме възбужда още повече е да е с татуировки по цялото тяло и да е по-голяма от мен поне с 20 години, обожавам зрели дами. Брюнетка с черна, лъскава коса, лек приятен тъмничък тен и лешниково кафеви, бляскави очи. Висока, стройна, поддържана, със спортно, атлетично тяло, голямо секси, сочно дупе и гърди и дълги, изваяни крака. Да има две красиви, секси порастнали дъщери колкото мен, но аз пак да предпочета нея пред тях. Да е пушеща, пиеща, с татуировки, слушаща готик метъл и да се облича в секси черни, впити полички, къси якета до над пъпа, лъскави черни кожени ботуши, стигащи до колената и скъсани чорапогащи, да носи силен грим, черно червило и черен лак за нокти. Да е властна, да упражнява власт над мен, да ме командва, да ми казва какво да правя, а аз да ѝ се подчинявам и да изпълнявам Нейните заповеди. Обичам да се подчинявам на жените и да правя, каквото те ми кажат. Като ми каже да чистя, ще чистя. Като ми каже да готвя, ще готвя, ще пера, всичко каквото ми каже ще го изпълнявам и изобщо няма да ѝ възразявам, защото ще зная, че е права. Ще работя за нея, ще я издържам и ще ѝ позволявам да се чука с други мъже, ще ѝ давам пълна свобода и власт над мен, като междувременно аз ще ѝ бъда винаги верен и предан, няма да ѝ изневерявам, ще бъда искрен, честен и откровен с нея, и никога няма да я лъжа. Искам да е секси, рокендрол, лошо огън момиче, свободна, силна, независима жена. Да прави каквото си поиска, да не иска разрешение от мен за нищо, но да не позволява на мен да правя нищо без Нейното изрично разрешение. Да е Домина в леглото, винаги Тя да командва, какво да става и какво да се случва. Да е винаги отгоре ми, докато правим секс, да ме връзва с белезници, дере с нокти и да ме язди като див звяр, докато не ме изцеди целия, до последната капка. Да ме целува, ближе, смуче и хапе по врата, да прави същото и със зърната ми. Да ме кара да я лижа и задоволявам с език и устни поне по 2 часа на всеки ден, докато не свърши в устата ми и по цялото ми лице. Да ми се изпишка в устата, лицето и по цялото ми тяло, а аз да преглъщам страстно и да моля за още. Да ѝ целувам и ближа прекрасните, божествени, секси крака от бузките на дупето, до върха на пръстчетата на ходилата ѝ. Да ми прави footjob с изваяните си секси краченца, да свърша между гладките ѝ нозе, а след това лично да ѝ ги изчистя целите от собствената ми сперма с език, докато не заблестят от чистота, и да преглътна всичко. Имам огромен фетиш към женски стъпала, особено на зрели дами над 40 години, а ако са с червен маникюр и татуировки, за мен стават просто неустоими и съм способен да се изпразня още на мига, щом видя такива. Една моя много любима MILF порноактриса - Джулия Анн (сега на 52), има татуировки и на двата крака и обича да си лакира ноктите винаги в червено, което направо ме влудява. Обичам големи женски ходила над 40-ти номер с високи и изваяни сводове, гладки и нежни нозе и тънки, дълги пръсти. Като допълнение ноктите да са лакирани в червено, да има някоя татуировка на тях, и вече свършвам в гащите си. Обожавам, боготворя такива прелестни женски крака, дори съм виждал такива и на живо. Даже цялата ми заплата за месеца ще я харча за удобни обувки на моята Любима, които да не ѝ стягат на ходилата и да са ѝ точно по мярка, и заедно ще ходим по мола да търсим и оглеждаме за подходящи за Нея обувки, които да не ѝ стягат и убиват на нежните краченца. Освен всичко това всеки ден, след като се връщам от работа ще я посрещам с рокли, бижута, диамантени пръстени, златни гривни и накити, перлени огърлици, големи букети от червени рози и кутия шоколадови бонбони колкото по-често мога, за ѝ докажа, че любовта ми към Нея е искрена. Няма да щадя никакви пари за Нея - елегантни рокли, палта от истински норки, ботуши, чисто нова кола всяка година, нов, още по-широк и луксозен апартамент от предишния, всеки ден скъпа вечеря в луксозен ресторант, всеки уикенд скъпи екскурзии до Ибиса... Всичко, каквото иска Тя, ГО ПОЛУЧАВА - тук, сега и на момента, без капка грам мрънкане и детински оправдания от моя страна. Мрънкането е за льольовци, дечковци и комплексари, които не могат да понесат удара по мъжкото им Его, че една работеща, умна, силна, независима зряла жена с развита и успешна кариера, е по-успяла и независима от тях. Аз ще се постарая да дам всичко възможно от себе си, за да ѝ докажа, че не съм от този тип безотговорни дечковци и мързеливци, чакащи на Мама, а съвсем зрял, улегнал, отговорен и сериозен мъж, готов да поема отговорност за жената и децата си, и съм достоен за истинска Жена с висока класа, като Нея. Ако иска да ме върже с дете, ще ѝ позволя да го направи с удоволствие, и грам няма да се противя. Дори напротив - ще ѝ позволя да ме зароби с най-голямо удоволствие, и да ме накара да работя за Нея и децата ни цял живот. Ще поема пълна отговорност по отглеждането на детето ни, и ще си бъдем щастливо семейство заедно. Повечето ми млади връстнички сега ги чука някой друг вместо мен, вероятно не си е губил времето и вече им е направил и деца, докато аз си пропилявам младостта и жизнената енергия за зрялата кака, и съм изпуснал златния шанс на живота си, който съм можел да сграбча, ако съм искал. Можел съм през това време да се наживея, да си чукам млади момичета на моята възраст на воля и да ощастливя някое младо момиче, което няма деца и повече от всичко на света иска поне едно дете. Но аз, напук на всичко това пак избирам да се заробя в брачните окови при зрялата кака, и да направя Нея щастлива, като ѝ направя още едно дете. Не ми пука, че вече има две деца от друг мъж и повече не ѝ трябват. Какво пък. Ще ѝ направя още едно бебе отгоре, да си има жената и да е щастлива. Защото го заслужава. Защото я обичам. Защото я обожавам. Защото е умна, интелигентна и секси и я предпочитам пред всичките недозрели, невзрачни пикли на моята възраст.

Коментари

1.   Раздела се казва Любов и изневяра, а не извратени сексуални фантазии

2.   "... Защото е умна, интелигентна и секси и я предпочитам пред всичките недозрели, невзрачни пикли на моята възраст". Ти си недозрял и невзрачен пикльо. Понамали порното и фантазирането. Гнусно е такова същество, не мъж, ами подметка.

3.   Ясно. Имаш малка пишка и не можеш да осъзнаеш как търсиш стара кранта за да ти се оправдаят параметрите. Смяташ, че ще е толкова очарована от вниманието на "млад мъж", че няма да обръща внимание на подробностите. Жена с татуировки и то много е доста грозна картинка. А като добавиш и 20 години е пълна скръб. Някой чичка на 58г не мислиш ли, че ще те възбуди още повече? Особено ако излиза от затвора или е клошар?

4.   Авторе-по диагоналната ти изчетох поста, но това което разбрах е, че твоята жена-мечта е долнопробна порно-актриса, мургава-значи от малцинствата.
За съжаление -почти всички български мъже-си падат точно по проститутки и после като им бият шута-леят кървави сълзи по разни форуми и сайтове из интернет, защото били самотни създания, били свестни, а пък жените видиш ли какви били всичките....
Момичето, което се подписва в този сайт, като групата Блек Сабат, е права, като казва в коментарите си-че сами си го просите-харесвате долнопробни курви, проститутки, леки жени, кухи лейки, да са деградирали развратници-и съответно после нямате НИКАКВО право да се жалвате и оплаквате, и да обиждате всички жени, че били такива. Вие си търсите такива!!! Вашите жени -МЕЧТА -са такива... После-нямате и никакво право, като ви разкарат, понеже курвите са си курви-ясно, че ще ви изневеряват и то доста, като ви разкарат-не се правете на света вода не напита и не наричайте всички жени развратни и феминистки, СПРЕТЕ да лепите селски етикети, само защото мечтаните ви жени, като са ви сдъвкали, после са ви изплюли! Каквото сте си надробили-сърбайте си го!

5.   Чудя се... каква майка има авторът, че идеалът му за жена е властна господарка, която има проблеми с алкохола и дрогата...

6.   Това не е мечта на млад мъж. Изказа и въобще словореда е на около 40 мъж. Тази мечтана комплексност в посока бунт, власт и неподчинение издава липси в житейски план придобити в 30 годишния преход в който живеем. Но за мечта става. Разни хора, разни идеали/ нрави.

7.   Хубаво е, че знаеш какво искаш, много мъже и на 40 още не знаят.
Жалкото е, че явно си расъл в кофти среда с властна майка, която повече те е командвала и подтискала, отколкото те е обичала.
Любовта е взаимност, взаимност, хармония и вярност. В любовта не е нужно никой от партньорите да се обезличи и омаловажи за сметка на другия. Това не би било любов, а подтисничество и то не е градивно за никоя от страните.
Стреми се да си отделна и самодостатъчна личност и тогава ще получиш и това, което искаш.

8.   Това много ми напомня на историята на един, дето все си мечтаел за русо, високо, синеоко, слабо гадже. И след години си намира, тя му и ражда. И се оплаква сред приятелите "ама тази е луда", "тази иска понякога да излизаме", "тази иска понякога подаръци", тя е и доста по-млада от него. И единият се обръща срещу него и му казва една стара приказка: "който си има брадичка, ще си купи гребенче да си я сресва". Ако се иска подобно и на това гадже, което описваш, трябва да се знае, че такава мадама си изисква кинти, не дори да е тя самата, защото е меркантилна, а защото по нея точат още лиги 10 след теб. И ти да задържиш такова гадже, трябва дори след периода на ухажване да се държиш добре с нея, да я водиш на кафе, защото след теб има и други.

9.   Това го е писала някоя дърта пушачка...

10.   Всъщност не прочетох цялата тема, а само първото и последното изречение. Извинявам се, сега се задълбочих в писанията и си мисля, че порното влияе много много зле на младите хора.

11.   До номер 4 - да, правилно си разбрала, че жената-мечта за мен е порно-актриса и проститутка, или поне някоя жена, която да изглежда като такава. Аз си имам вече твърдо установен идеал за жена, и той ми е оформен от любимите ми порно-актриси Джена Джеймисън, Лиса Анн, Джулия Анн, Бранди Лав и Вероника Авлъв, които гледам почти всеки ден. И на проститутки също съм ходил, всичксците са били само зрели и опитни над 40 години. Веднъж на централна гара София дори се засякох по обществените тоалетни с една мургава, пълничка проститутка ромка, видимо на възраст около 40-45 години. Тъкмо щях да влизам в една от кабинките да се изпикая, когато от съседната излезе тя. На излизане видях, че устните ѝ са омазани със сперма, а дрехите ѝ бяха разгащени. Не знам какво ми стана, но в момента в който я видях със спермата, течаща от устата ѝ ПОЛУДЯХ, веднага я награбих да я целувам и даже направихме френска целувка така, както е със неизмитата спермена уста. Направихме див, бурен, страстен секс в една кабинка, лизах я, после ѝ платих и се разделихме. Така, че да, долната ми граница за жени е 40 и за нищо на света не си я свалям. Уважавам и ценя опита на една жена в секса, защото така може да ме научи на някоя нова поза в секса, да ме предразположи да се почувствам спокоен и е по-гъвкава, пъргава, подвижна и пластична. Обичам и много поп-фолк певици сред които Анелия, Алисия, Камелия, Глория, Галена, Преслава, Лияна, Цветелина, Малина, Луна и още много други, също харесвам и тяхната музика. Обичам жени с големи сочни гърди и дупе, пък били те и силиконови, не ми пука. Даже ми харесват още повече така. Един готин татус по тялото, и вече свършвам. Харесват ми и жени с леко тъмничък тен, не бих имал нищо против и да са ромки. Ромките са страстни и огнени в леглото, правил съм секс с такива, ненаситни са и получават множествени оргазми. Така че, общо взето да, права си за мен. Аз имам много долнопробен вкус за жени, но какво да се прави... Не мога да се променя, такъв съм си, не мога да променя личния си вкус и предпочитания.
От автора

12.   Още една тема, за която вероятността да е измислена, е голяма. От около 10 минути съм в сайта и чета втора такава тема. Иначе, това си е доказателство, че БГ мъжете харесват всякакви вмирисани наркоманки, пиячки, пушачки и всякаква подобна сган, независимо от това в коя музикална субкултура спадат.
Номер 4 се изказва по- подробно. 4, благодаря за думите!

Black Sabbath

13.   Чета и изпадам в ужас! Момче трябва да се прегледаш че за мен това е психично заболяване - мазохизъм! Иначе да всяка жена би искала до себе с и мъж подметка защото е най лесно и щастливи да се живее с такъв! Но не и за мен! Аз съм човек а НЕ изрод за да се държа изродски с мъжа до себе си!
Малък си още и ако след 10 г прочетеш това за което мечтаеш сега вярвай ми ще се самоубиеш на мига! Още не си наясно какво искаш! Почакай малко да пораснеш да помъдрееш и тогава пиши за жената - мечта! Защото жената която описваш че искаш НЕ е интелигентна зряла и умна! Не това представлява интелигентната и зряла цена за съжаление си малко в объркани представи за живота и по точно истинската жена!
Има неща които не си наясно сага! Да мъжете които се оправдават и мрънкат са детински льольовци! Така е! Нещата които описа в края за себе си се описваш като мъж мечта ( за някои неща н всичко ). Но пак ти казвам малък си още и не си наясно малко с това как процедира живота! И не си навсно с това какво е истинска интелигентна зряла н зависима жена!
В твоето описание за " жена -мечта " не се одвх нищо повече от една обичайна проста киреа - сатанистка!
Съжалявам за откровеността!

Жена на 25

14.   То пък една мечта... да повърне човек.
Виктор Юго има една мисъл- всеки има нужда да пие вода, но никой не иска да пие от локвите на улицата. Явно не се е сетил, че има и такива чалнати, дето обичат да се търкалят в калта.

15.   До номер 14: не знам дали си жена или мъж, но бих ти препоръчал да бъдеш по-толерантен към предпочитанията на другите хора и по-малко циничен/на и злобен/на, като какъвто/каквато се представяш тук с "философския" си коментар.
От автора