Обичам зрели дами
Здравейте, момче на 19 съм. Обичам зрели дами като Мадона, Бритни Спиърс, Дженифър Лопес, Ким Кардашиян, Анджелина Джоли, Сандра Бълок, Кейт Бекинсейл и много други жени на възраст около 40-60 години. Привличат ме техния опит и самоувереност, които са придобили с годините и това, че са наясно със себе си и знаят какво искат, и как да си го вземат веднага. Това лично мен като плахо, тихо и срамежливо момче ме привлича адски много, и бих искал някой ден да ми се отдаде шансът да правя секс ако не с тях, поне с някоя такава жена. Обожавам интелигентни, умни, силни, независими, самоуверени в себе си и чувстващи се добре в кожата си зрели дами, това в моите очи ги прави още по-секси. Дори и ако имат порастнали дъщери на или над моята възраст, аз пак ще избера тях пред младите им наследнички. Бих направил всичко възможно, за да задържа някоя такава жена до себе си, бих изкарвал пари, бих я затрупвал с подаръци, подарявал цветя, водил на скъпи ресторанти всяка вечер и на почивки в някоя екзотична дестинация всеки уикенд, бих се захванал с цялата домакинска работа, за да не изморява тя нежните си ръчички и общо взето всичко възможно, което е по силите ми, за да ѝ направя добро впечатление и да ѝ докажа, че съм достоен за Нея.

Коментари

1.   Темата за зрялата жена с по младия мъж пак ли е твоя?

2.   Уф, пак ли ти? Спри порното с лели и баби, че съвсем си изперкал. В реалния живот нямаш шанс да срещнеш жена от изброените, а техните подобия няма и да те погледнат. Най-много някоя дърта разпоретина ще ти смуче париците.

3.   Да не би да си израстнал без майка?

4.   От изброените от теб известни възрастни жени те даже и не търсеха младия мъж да ги обсипва с подарърци. Това което им беше достатъчно е, че младите мъже на около 20 с които имаха сериозни връзка бяха симпатични, интелигентни, отнасяха се с тях като със съпруги и ги подкрепяха в живота им във всякакъв аспект освен финансов от който нямат нужда. На Кейт Бекинсейл или Мадона изобщо критерия не им е мъж с пари, защото те си имат предостатъчно. Иначе не те съветвам две неща по темата. Първото е възрастната жена да е омъжена. Второто да си с нагласи към нея като обект, който просто да пробваш. Отнасяй се с уважение към тях иначе ще ги обидиш. Те не са парче месо, не са и момичета, а са най-качественото от жената(поне има шанс да са бъдейки такива).

6.   И аз обичам зрели дами, но да са дребнички, слабички и чаровни. Последната беше на 55г, омъжена без секс от 2 години, 160см и 47кг. Огън жена.

7.   Как ги намирате?

8.   Напоследък няколко подобни теми се пуснаха. Да не би това да са фантазиите на някоя "зряла дама"?

9.   ЕВАЛА геронтофили да има младо за другите. Давай с бабите

10.   Намери си работа в стриптийз заведение, там ще откриеш каквото търсиш със сигурност.