Обичам друг
Здравейте, мили хора!

Имам връзка и той има, но аз имам дете. Не съм изпитвала такива чувства от много дълго време, той също ми го каза и ми го показва.

Почувствах се обичана, сякаш съм живяла до сега без любов. :-(

С настоящия винаги сме имали панаири, щяхме да се разделяме искаше да ме гони, ей такива...

Искам да мисля с умът си, не със сърцето.
Не искам да причинявам болка на никой :-(

В егоистка ли се превръщам?
Някакви съвети?

Благодаря ви!

Ж. 33

Коментари

1.   Ние също ти благодарим!

2.   Панаири ли имахте бе скъпа? Е защо имаш дете от него?

3.   Не авторке, не си егоистка, но ще трябва пак да раждаш.

4.   "Искам да мисля с умът си, не със сърцето. "
Органът не е сърцето скъпа, по-надолу е... Ако мислеше със "сърцето си", щеше да мислиш за детето си, не с кого да се наебеш...

"В егоистка ли се превръщам? "
Всеки е егоист, най-големите дори не го виждат...

Върви, наеби се дискретно, и си гледай семейството както правят по-разумните мъже и жени. Тия които мислят с оная си работа, скапват не само собствения си живот, а и тоя на децата си... А "сърце", в оня смисъл, имат малцина.

5.   Умният мъж никога не се хваща с жена с дете, защото после ще има големи неприятности с неподчинение от негова страна и хулиганско поведение в повечето случаи. Бягайте от такива като авторката на темата.

6.   Защо се влюбвате? Тц тц..
Любовникът е САМО за секс
Не се научихте

7.   Всяко начало е хубаво. Наслаждавай се, бъдете на една вълна, изживейте любовта и след това ще си спокойна. Бъдете дискретни. Всеки иска да е на твоето място, но се правят на моралисти.

8.   Разбира се че обичаш, че как да е иначе.
Днешните жени ги възпитават и вече стана и като народопсихология, че трябва да са щастливи и то на всяка цена. Ако не е щастлива, значи трябва да намери "щастието" бързо, без да има значение дали е имала отговорности, дали трябва да помисли. Захвърля се всичко и започва едно търсене... Цял живот.
Навремето баба ми е правила сгурия, като училищен стаж. Вероятно не знаеш какво е това. Чупили са тухли с чук, докато не стане фин прах. Животът на жената не е бил лесен, не е имало сайтове за запознанства, имало е само добитък за който някой трябва да се погрижи и безкрайни полета за прекопаване. Тогава никой не им е казвал че трябва да са щастливи, но са имали хиляди отговорности. Баба ми беше достоен човек. Преди да почине беше прегърбена, стара и немощна. Въпреки това някак всяка нейна дума звучеше на място и в моите очи е един великан, жена минала през адски много трудности, която въпреки всичко е съхранила в себе си духа на силна жена

Няма да ти дам изводи от написаното, рано или късно ще ги разбереш, по-скоро късно като гледам.

9.   Авторката съм. Защо си мислите, че става въпрс за секс? Не съм търсила с кого да изневеря!

Просто ми се случи нещо хубаво което ми стопли душата. Нарича се любов...

Но все пак ви благодаря за комантарите.

10.   Еми от моя личен опит знам, че мъжете, в които се влюбваме, никога не стават за връзки, защото са женкари. Може да ти е скучно с бащата на детето, но с интересните и забавните нищо не се получава.
Ако нямаш достатъчно опит с мъжете, мога да ти обясня, че любовта, която изпитваш, не е случайна. Тя се случва, когато мъжът има социални умения и знае как да флиртува и обиграните единствено го умеят. Така, че винаги ще си влюбена в женкар и никога в семейния тип мъж.

11.   Не се нарича любов, в това ти е проблемът.

12.   Не ставало въпрос за секс. А за какво става въпрос? Гащите му ли ще переш? Винаги става въпрос за секс. Недоклатена си. Голям човек си. Да се беше сетила, че съществува такова нещо като изневяра, а не да се жалваш тука като 15-годишна.

13.   От това хубаво нещо, което ти се е случило както казваш ти, ще пострада цялото ти семейство, което сте създали с твоя съпруг или партньор. Накрая ще разбереш къде си сбъркала, но ще е късно, а щетите ще са непоправими. Но явно трябва да си чупиш главата за да осъзнаеш някои неща. Жал ме е само за детето и за човека до теб.

14.   Мъжът ти остриган като за влизане в казарма, с кафеникиви кожа, необръснат и с анцуг и маратонки ли е, че ти забърса любовник? И къде ти беше акъла да се омъжваш за мъжът ти тогава? Нещо дадена клетва докато смъртта ви раздели нищо ли не значи за теб? Бракът не е само кеф, но и отговорност. Ти с руса коса ли си, че правиш такива идиотски неща? Редно е да те разкрие мъжът ти и съдът да присъди детето за него понеже ти изневеряваш, а тебе да те изрита като куче и да не ти дават да го виждаш даже, като заедно с това му плащаш издръжката. Типичен тип хора, които не трябва да се събират за двойка, понеже катастрофата е гарантирана.

Чорбаджията на курникът

15.   Ами съберете се да живеете заедно с любовника и ще почувстваш нещо друго.

16.   Сядай си на задните части и си си гледай детето. Не знам какво ти е казал и доказал любовника, но с дете няма да те вземе. И внимавай наистина да не те изгони бащата на детето ти като разбере какви ги вършиш, че пазара на самотни жени с деца не е много вървежен. Сега ти е топло на душата и летиш в облаците, но това е илюзия, а в реалността животът на самотна майка с дете е горчива реалност. И стига писа тия единички на хората, нали искаш обективен съвет, знам, че не ти харесва това, което ти пишат, но това е истината.

17.   Благодаря, за отделеното време.

18.   Бъди честна с мъжа си. Ти не го обичаш.