Жените харесват мъже с малко или много бройки?
Ако съм на близо 30 години и съм имал няколко гаджета за целия си живот проблем ли е? Повече от година не съм имал приятелка и вече съм решил, че искам да си намеря жена и да създам семейство, не искам просто ей така някоя колкото да не съм сам и да не стоя на сухо, не искам и да трупам бройка след бройка, щом като на 18 години не съм бил сваляч, сега ли да стана? Не че е невъзможно, познавам и 50 годишни свалячи, но не това искам. Обаче си мисля, че жените се отблъскват от мъже със скромен опит, ако на 30 години си имал 30 гаджета е супер, но ако са само 3? Защо толкова малко? Не знам колко адекватно звучи това което пиша, но наистина си мисля, че ще ме отрежат точно заради малкото жени с които съм бил досега. Ако бях играч и бях минал половината град, сигурно щеше да е по-добре.

Коментари

1.   Здравей, момиче на 21 години съм. Лично за мен бройката няма чак такова значение, дори може да има много малко опит, пак е добре. Най-важното е отношението. И не харесвам тип "играчи".

2.   Прав си. Жените се впечатляват от силните мъже. Да кажем, че за 30 г. е добре да кажеш, ще си бил с поне 10-15, а може и 20 партньорки. Трябва да изтъкнеш, че половината са били сериозни, а с другите просто си се забавлявал. 30 на някои жени може да им дойде леко в повече.

3.   Предпочитам мъже с малко бройки, но не вярвам, че има такива.
30 бройки е ужасно много.

4.   С малко, разбира се. Ти ще вземеш ли к...? Същото е за мъж- женкар и простак. Коя ще иска мъж, който ги е сменял като салфетки? Това хем говори, че може да има болести, хем, че не може и не иска връзка, а само секс.

5.   На мен един на 45г. ми заяви, че е бил с трийсетина, според вас това много ли е?

6.   Обикновено мъжете, които наистина са били с повече жени са научили повече за отношението, знаят как да поддържат интереса на жените, по-чаровни са, добре изглеждащи. Това са предимствата.
Иначе повече предпочитам да не е курвар и да не е бил с много жени.

7.   Според мен многото бройки за двата пола са признак, че хората не търсят сериозни връзки.

8.   Ами аз на 30 нямах нито една. Бях още девствен. Не че бях грозен, напротив, много момичета са ми се натискали, но бях смотан особняк. Накрая на 32 се ожених за една жена от агенция за запознанства. Беше ми на практика първата, какичка, която настоя да се женим, защото беше застаряваща мома.
Според мен, до 30 години е хубаво човек да си е поживял добре и да е имал няколко връзки зад гърба си. На мен сега ми липсва живота преди брака и със си пропилял ценните годинки

9.   Авторът, ако си мислиш, че някоя жена ще тръгне да създава семейство с теб само заради бройките, които си имал, много се лъжеш. Ако не те хареса външно и като характер, отношение, възпитание, култура, ако не си ѝ интересен, не умееш да общуваш, не те обикне, колкото и бройки да казваш, каквото минало да си измисляш, все тая. Няма да ти се получи. Поне с нормална свястна жена. Иначе отчаяни кандидатки за брак, които са готови да се метнат на врата на който им падне, все ще намериш. Особено ако имат по едно -две деца.

10.   Пич, мисля че на 30 около 10тина е добра бройка за мъж. Нито си женкар нито пък не е като да не те искат. Може да им казваш че си бил с 9 и тази ти е десетата. Хем кръгло число- добре звучи. Повечето мъже нямат повече от 5- 6, но ако не им кажеш, няма как да разберат с колко си бил.

11.   Повечето бг жени си умират за курвари, дори да отричат пред себе си. Дори и в този форум са си го признавали в подобни теми. Колкото и Бляк Сабат да повтаря във всяка тема, че мъжете харесвали курви, това си важи даже в по-голяма степен и за жените.

12.   Ние с жена ми сме с малко, не си представям тя да е била с повече отколкото е, нито тя, аз да съм бил с повече отколкото съм.

13.   Мъж, който е изхабен психически, загрубял и циничен от разочарования заради големия брой несполучливи опити за сериозни дълготрайни отношения, не искам. Няма да съм щастлива с такъв.
Ако пък е трупал бройки заради трупането на бройки, без да е търсил връзка, още по-зле. За мен такъв човек не е способен да изпитва обич. Начинът му на живот до момента може да си го е радвал него ( да си продължава щом е щастлив така ), но на мен няма да ми е добре с такъв.

14.   До 9,
Да речем че жената го хареса. Ама каже че е на 30 и досега е бил само с 1 или 2. Кофти работа май А?
Пък не дай боже да не е бил нито с една.
Някакво число да речем от 5 до 10 е нужно да погледнат на него насериозно. Може би за мъж 10 е по- добре от 5.
За жена е по- скоро обратното. Аз лично не бих се хванал насериозно с жена с повече от 10 бройки. То не че може да се разбере де, затова и жените ги намаляват ако ги питат.
Мъжете пък ги увеличават.

15.   Определено с по-малко е по-добре. Екстра си.

16.   11, естествено, че харесвате курви, иначе нито жените щяха да бъдат такива, защото основно такъв тип жени получават мъжко внимание и изобщо някакво прилично внимание от вас, нито мъжете щяхте да се оплаквате как ви изневеряли и използвали. Проста математика. На пазарът се котира това, което се търси, съответно се предлага това, което се търси, защото другото отпада. Така и с жените с някаква ценностна система - едните се развалят и стават "нормални" според обществените (аб)нормални стандарти, другите бягаме от вас като от прокажени, защото не искаме да търпим още свинско отношение и НЕВЕРНИ обиди (курва, мърла, наркоманка и т. н). Колкото и да отричате този факт, лъжете само и единствено себе си, а също и обичате да се самозалъгвате как курвите са сладки и свестни и как наистина свестните жени са курви. Това ми се е случвало много пъти в живота, както на мен, така и на приятелки. Нас са наричали на курви, дори когато бяхме девствени, докато някоя със сефте на 12- 13 и с 10- тина, с които е спала, е била изкарвана "готина и сладка". Не знам, сигурно гъбичните инфекции наистина са готини и сладки.

Иначе по темата - определено мъж с по- малко жени и то с които е бил във връзка. Бившият е бил с около 30- тина. Първоначално ми каза, че с повечето е бил във връзка и просто не е случвал на жена, но впоследствие се оказа, че не било така и че жените за една нощ и чисто сексуалните му връзки са повече. Никога не приех миналото му, даже съм се карала с него за това, но понеже се оправдаваше, че се бил осъзнал и съжалявал, реших да продължа с него, пък и липса на опит с противоположния пол, първа връзка и големи надежди.... Когато със сегашната му си говорехме, когато тя временно се беше разделила с него и се кълнеше, че няма да се върне, ми каза че той даже й се е похвалил със "завоеванията" си. Е, или съжаляваш и си се осъзнал, или се гордееш че си мръсна к*рва. Все пак грешката е моя, че продължих с него, но по принцип мисля, че когато човек си осъзнае грешките, заслужава втори шанс. Само, че той не беше осъзнал нищо, а ме е лъгал как бил съжалявал за миналото си, докато реално се гордее с това какъв "е*ач" е.
Затова повече с мъжки к*рви - не. Който иска да си пецка парцалите, да го прави колкото иска, но нито да лъже, нито дори и да си бута на жени със скромно или никакво минало, които искат чисти отношения с чисти хора, които имат чисти помисли. Ходете си при самоходните градски кенефи и не цапайте нормалните хора.

Black Sabbath

17.   Ние жените харесваме готините мъже. Ако е готин и е моногамен е супер, ако е готин и има много бройки пак води с едни гърди тия дет са смотани, дебели, непривлекателни. За мен идеалното е мъж да е имал 3-5 бройки, за предпочитане - сериозни връзки.

18.   Ха ха, сетих се един виц.
Отива един 80 годишен дядо на лекар и му вика. Докторе имам голям проблем. Не мога да го вдигна и с бабата можем един път в месеца да правим секс.
Доктора го пита, това е нормално, какъв е проблема.
Стареца: абе комшията разправя, че с неговата баба правят секс по три пъти на ден.
Доктора. А-А това ли е проблема. Ами разправяй и ти бе.

19.   "Обаче си мисля"

И пишеш тук да те разубеди някоя ли :)? То не е до кой какво мисли, а до какво вижда с очите си. Пишеш тема тип - аз съм девственик и не съм виждал жена... Нали си на 30, нали си имал връзки с жени, нали си придобил опит, ходиш по-срещи, говорите си. Какво те интересуват "жените"? Да ти го кажа по-просто, нормална тема е - бях на среща, жената имаше еди какво си поведение като разбра че съм имал малко връзки, що тъй. Тия общи въпроси за "жените" и "мъжете" са силно пубертетски...

Иначе аз лично, жена която търси нещо "малко" в мъж не съм виждал...
Както четеш, 16 тук нещо се пени, ама мъжа дето го харесвала - 30 бройки. И то според нея, колко са точно, само той си знае. Но в крайна сметка, всеки работи с това което разполага и не трябва да ти скапва самочувствието. Особено ако успееш да представиш негативите си като позитиви. Както също можеш да се поучиш от 16 - повечето жени минават през курварите, и мъже като теб могат да станат интересни, екзотични. Определено малката бройка е по-лесна да се извърти в твоя полза, отколкото други малки мъжки неща...

20.   Опита си казва думата. Иначе си личи. Колкото и жените да казват, че предпочитат мъж със, , скромни, , бройки или дори те да са първите, не е вярно.

21.   Напротив! Мен пък ме отблъскат мъже с много бройки. Какъв опит.. боже мой, интимен ли? Смешно ми е даже като чуя, че мъжете с много бройки имат опит. За мен точно тия с много бройки си мислят, че могат да имат всяка поради което не се стараят във връзката и не уважават жената до себе си. Защото те просто са свикнали да сменят. Един мъж около 25-30г. , ако е имал 3 бройки за мен това означава, че е имал дълга връзка с тези жени и е държал на тях, привързал се е. А не е скокнал на следващата като вариант само и само да не е сам и да не "седи на сухо". Аз као чуя, че мъж има над 5-6 бройки и бягам. За мен такива мъже са несериозни. Ж, 24.

22.   На 22-23 си мислех, че мъжът трябва да е бил с повече жени, съответно натрупал повече опит, но от сегашната ми перспектива, мога да заявя, че бройката няма никакво значение. Съпругът ми е имал 3 партньорки преди да се срещнем, аз 9, но определено той имаше много повече сексуален опит, от мен и беше пробвал повече неща. Но, ако тогава ми беше казал, че е бил само с 3, щях да го помисля за смотан - беше на 27 г.

Ж 46

23.   Когато има ИСТИНСКА ОБИЧ, между двама души, всеки от тях Е ЩАСТЛИВ, когато разбере, че партньорът му-НЕ е бил с други жени, съответно-мъже, преди това!
Защото, когато обичаш някого - ИСТИНСКИ, не искаш дори да си представяш, че друга преди това го е прегръщала, целувала, че той е бил с друга, не искаш да го има това-преди теб.
Не разбирам защо напоследък -все повече народ и от двата пола -се влияе от това кой с колко бройки бил и не разбирам-защо въобще да е хубаво да има някой повече бройки? ! Ако човек е с някой САМО заради някакви удобства, материални, финансови причини или просто за да не е сам, тогава разбирам, че за този човек е важно партньорът му да има опит сексуален.
НО когато истински обичаш някого-дори само мисълта, че е бил с друг човек, преди теб е някак изпълваща с тъга.
А пък някой да ми каже на мен, че е спал с 5-6 жени преди това, за мен това си е бройкаджия, без значенение на колко години е!

24.   До №№ 23 и16. Да кажа, че не съм съгласен както със заглавието на рубриката, така и с вашите мнения. Първо не съм съгласен жените или момичетата да бъдат бройка, те да не винтчета, обувки или електронни компоненти, че да са бройки. Те са мислещи, ходещи и обичащи или мразещи живи същества. Както се казва те са цветята на Земята. Ако някой каже за дъщеря ни бройка ще му размажа мутричката, неолиберална. Някога когато завършихме ВМЕИ и постъпихме на работа, бяхме като отвързани по отношение на жените. Не бяхме женени и всички ни се струваха прекрасни. Понякога обикаляхме заведения с малките заплати на инженери. Един път един от групичката доведе едно момче, едро, хубаво, много силно физически и винаги лъчезарно, и усмихнато.. Работеше нещо в Киноцентъра, но в обслужващият персонал. Този, който го доведе казваше, че е бил с повече от 100 момичета, което ни изумяваше, защото ние бяхме задръстени и съответно, най-комуникативният от нас тримата беше бил 6 жени или момичета, като правило това бяха връзки с момичета и жени от соц. лагера или както му казвахме лятна свалка на морето. Определено тези момичета, бяха много по -напред от нас в тази игра. Даже първото момиче, което целунах беше чехкинче, много по -добре запознато в любовта от мен, което в моят случай не беше трудно.. Само две месеца след това- двугодишна военна и този спомен бързо избледня. Служих като ПКВ след едногодишно обучение в НШЗО, в десантен батальон, службата не беше от леките, та нямаше много време за спомени и носталгия.. Тогава поне 80% от момчета постъпващи в казармата, даже не бяха и целували момиче, така се караше по-леко службата и не се правеха непоправими глупости. Години по -късно, веднъж в краят на един една любовна игра, една позната, докато още се притискаше до тялото ми, с още дрезгав глас сподели нещо, на което тогава не обърнах особено внимание или по-точно отдадох го на преминалите емоции. Та тя каза, че за всяка жена няма по -вълнуващо изживяване в секса, да прави секс с девствено момче или мъж. За нея това било много вълнуващо и дълбоко, да бъде нещо като любима, учителка и менторка на този мъж, да остане за него като вечен спомен. Според нея, с колкото жени след това да бъде този мъж, той винаги ще помни само първата жена, а останалите ще бъдат една безлична група и според мен в това има много истина. Вярно е, че първата се помни най-ясно и силно. За мъжете това важи с още по-голяма сила. Няма мъж, който да харесва да е нещо безлично в дълга опашка от партньори преминаващи през жената. Аз специално съм много гнуслив, и не обичам да пия от "чаша", от която много устни са пили със съмнителна чистота, колкото и да я мият, все нещо остава- ще пропусна. //Fallschirmspringer//-- Десантчик--"Навсякъде, по всяко време"

25.   Ще се замисля дали такъв може да ми бъде верен.

26.   Мъж с много-несериозен, женкар и неспособен да гради отношения. Избиращ все един и същ типаж жени, или държащ се по един и същи начин с тях и нищо ненаучил от всичките си контакти с жени. Няма градация, няма промяна. Вечно търсещ. Такъв едва ли може да е верен.
Колкото по-малко, по-добре.

27.   С малко. Болести не ми се хващат, мерси.
Ж24

28.   До №24. Ех Наборе наборе... Промени мисленето си. Прав си и аз така разсъждавах като теб... и аз щях да разбивам мутрички и аз щях да "застрелвам" тоя и оня, но какво се оказа?? Патроните няма да ми стигнат.. И как да призная, че дъщерята - курва. Как да го призная?? И аз като теб 5-6 имах. За жената знам, че съм и втори/на всеки така казват жените/, за повече не е признала досега. Но дъщерята доста стаж натрупа. На 16 г първо гадже.. Приех го, но после.. второ пето, 10-то... Как да и кажа не ги води вкъщи? Че и да спат остават. Вече е на 22 г. и се изнесе... Не мисли, че не сме говорили с нея. Не сме и обяснявали, примери сме и давали.. Но днешните цветя не са като предишните. Не, че и те не бяха много за мирисане ама.. Тогава го приемахме.. А как ще се почувстваш, когато се върнах веднъж по рано, а тя с приятелките в другата стая си говорят за мъже?? Беше на 18 г.. "ОХ. разменихме снимки и излязохме. Оказа се много нахален. Какво иска още? Свирка му направих в колата, казах му да изчака 3 дни докато ми свърши, а той добре де, хайде отзад.. Другата хубостница казва. АА не!! На първа среща отзад и аз не давам.. Да чака, пак ще те потърси.. за какъв се мисли. Е и това чух. И в компютъра и влязох И снимките видях.. Не са за коментиране. Кой е за бой? Тя ли, оня ли или ние с майка и? Не само тя е бройка, но и явно и тя доста бройки има.. Километраж не мога да сложа. Но започнахме да я приемаме такава каквато е. Променихме си мисленето, направи го и ти.. Реалността е различна, когато цветето стане на 18 г... Наборе наборе... Дърти сме вече. Трябва да дадем път на младите... Да са щастливи и здрави само.

29.   За мен по-добре с по-малко, а не всеки да ти вика баджо.
А за срещите, питаш жената, ти мъже с колко връзки предпочиташ. Ако каже ами с 30.
Казваш -Какво съвпадение, аз съм бил досега с 29.
Ако каже с 5-6, казваш, какво съвпадение, бил съм с 5.
И готово, какво има да се притесняваш с колко си бил, и дали ще и паснеш.
Никой няма как да разбере дали е истина.

30.   24, за да бъде дъщеря ти наречена "бройка", значи има причина и значи ти като баща не си й предал достатъчно морал. Това ви е проблемът на мъжете - изпигате леките жени на пиедестал, когато те са просто практика за една нощ. И не, това не е неолиберализъм. Бъркаш понятията. Неолиберализмът (което всъщност няма нищо общо с наистина либералните хора, а си е просто крайно лява идеология), е този, който се бори всякакви к*рви, проститутки, порно актриси, "модели" и прочие да бъдат уважавани също толкова, колкото и семейно ориентирана жена със съществуваща поне някаква ценностна система и морални задръжки. Съжалявам, но няма как да стане. Не може лека жена, която се облича като проститутка, спи с най- различни мъже, качва си к*рвенски селфита за мъжко внимание, а в по- тежките варианти да има OnlyFans или да се е снимала в порно, да бъде уважавана също толккова, колкото жена с нула, един или няколко партньора, която никога не е имала секс за една нощ или е било веднъж, от любопитство, от което тя самата се е почувствала мръсна или просто моралът й е казал, че това не е редно, която обича да внася семеен уют и която, когато реши да има деца, отдава живота си на тях, за да направи от тях качествени хора, а не следващите работници за порно индутрията или поредните пациенти на някоя лудница. Вече консервативните сме тези, които си казваме нещата с истинските имена. Може да си консервативен и либерален, може и да крайно- ляв фашист, непризнаващ ничие друго виждане, различно от твоето. Аз гледам да съм по- либерална, смятам че хората заслужават втори шанс, особено когато са осъзнали грешките си и особено предвид факта, че много от тези така наречени курви идват от разбити семейства и не е имало кой да ги напътства в живота. Така, че, моля, не бъркайте понятията, не обръщайте идеологиите и не лепете грешни етикети!

Black Sabbath

32.   До № 30 Black Sabbath==Ако във всичко, което коментирате визирате мен персонално не сте права. Имате твърде малко изходна информация, за да правите генерални изводи и заключения. Тримата Аз, съпругата ми и дъщеря ни сме инженери, като аз и съпругата ми сме в областта на радиоелектрониката, а дъщеря ни е софтуерен инженер, специализирала в така скъпият за Вас запад, съответно с докторска степен, както и аз, но моята е придобита в "тъмната " България. Съпругата ми е технически директор в иновативна, техническа фирма, а дъщеря ни работи в чуждестранна софтуерна фирма, аз работя в малка техническа фирма. Младите години бях научен сътрудник, в един от големите институти с разработки в радиоелектрониката. Затова съм бил в командировки в бившият съветски съюз. Всичко, за което така ратувате е еврогейски, юдомасонски, неолиберализъм, които интензивно се насажда в България чрез различни сороски организации и структури, както и от местни "майор куислинг-овци", както винаги щедро платени отвън. Никъде не съм казал, че издигам в култ така наречените леки жени. Може да не съм бил най-верният съпруг, но винаги съм обичал само и единствено, двете мой "жени"-дъщеря ни и съпругата ми. Останалото е емоционално разтоварване или пък, неизбежен акт при създали се конкретни обстоятелства.. Аз не Ви казвам, че сте привърженичка на суингарите и "куколд"-ите. Така, че не се правете на Фройд или на Август Форел, с наслагвания на съвременната западна социална идеология в странен микс с феминизъм. Поне от изложението Ви разбирам, че границата Ви за морала на жената е доста разтегливо понятие, и така става, но и да е моя съпруга. Това, което е разрешено на мъжът не може да е разрешено и на жената. Феминизма в настоящите години както и американогейският , демократичен, неолиберализъм придобиват уродливи, гротески измерения. Много са ми забавни онези движения като "me too". Може да сте привърженичка на разните прайдове, е аз като млад понякога след тренировки минавах през Докторската градинка, и може да съм пооплясквал някой от така милите Ви педерасти, разбира се с чисто възпитателна цел. Държа да подчертая, че въпреки негативното Ви мнение към такива като мен никога, при никакви обстоятелства не съм посягал на жена, ни-ко-га Запомнете го/, никога не съм обиждал вербално жена, даже в случаи когато в последният момент тя откаже-нейно е правото да откаже. Но не може да се каже, че те кога на шега, кога сериозно са ми посягали, даже съпругата ми е използували промушващи-режещи прибори, само защото съм се прибрал в 1-2 часа и дрехите ми миришели на дамски парфюм. Ами на дамски ще миришат, няма да е на мъжки. Македонска жилка, при това гръцка. //Fallschirmspringer//-- Десантчик--"Навсякъде, по всяко време"

33.   Десентчик, ти в кое време живееш? Щял да размазва мутричката на някой. Я виж, колко трезвено разсъждава набора ти! Вземи се освести. Те от днешните младежи има бая якички, та да не се окаже, че твоята мутричка ще бъде размазана. Ако дъщеря ти е к-рвенце, със сигурност ще е спала с такива. А иначе не се и съмнявай, че много момчета и млади мъже ще я възприемат точно като поредната бройка. Жените все пак са за това, да бъдат ч-кани.

34.   Дъщерята на десантчик не може да я наричате к-ва. Защото не е. Жена на над 35 без мъж, без да е създала семейство, без връзка с мъж, както сега, така и преди, няма как да я наричате така. Няма как да я определяте и като нечия бройка. След като няма отношения с мъже. Тъй че по-полека с епитетите.

35.   17, ако един мъж е имал между 3 и 5 сериозни връзки, то със сигурност думата "сериозни'' отпада от играта. Иначе е така, да, трябва да е минал 3 минимум, че видиш ли нямал опит в секса( нещо несъществуващо) и никоя не ви признава. Всички пък искали моногамни, добряци.. ще му предам, че е така ха-ха-ха...

36.   32, никъде не съм правила изводи за теб, нито съм слагала етикети. Говорех хипотетично, че АКО дъщеря ти бъде наречена нечия бройка, то вероятно за това има причина. АКО (не в смисъла на изпражнение, а хипотетично и при условие, че не нещо би станало). Няма как да знам тя дали е нечия бройка. Нито я познавам, нито съм спала с нея, нито ме интересува. Даже не знам за какво е това цялото парадиране на това кой какво е завършил и то - в анонимен сайт.
Ти си този, който си прави някакви изводи за мен: била съм издигала някакви неолиберални глупости, когато ВЕЧЕ обясних, че не само, че не издигам никакви неолиберални извращения, но и като виждания съм по- скоро консервативна личност. То си личи от коментарите ми като цяло, само че ти си прекалено зает да изтъкваш кой какво и къде е завършил.
Може да не си бил най- верният съпруг, но си обичаш жената... Това като го чуя и ми прилошава. Ако обичаш жена си и знаеш, че да й изневериш, ще я нарани, не е обич. Не може нагонът да е по- силен от любовта и принципите, обаче българските мъже вечно се оправдавате. Били сте мъже, били сте визуални създания, природата така ви е направила, обаче когато жените ви ви изневерят, вместо да си кажете "Ето, моята жена си има своите нужди. ", както казвате това за себе си, почвате да ревете как сте били предадени. Скапано лицемерие. Ти ще кажеш, че на жена ти не е разрешено да ти извевери. Ако реши, няма кой да я спре. А че не си посягал на жена - никога не вярвам на мъж за това нещо.

Аз не издигам в култ Запада. Просто има неща, които ми харесват от там: хората пазят чисто, спазват правилата, институциите работят, самите хора са по- любезни. Може би са по- лицемерни, но предпочитам това, отколкото Ганьо и Ганка цял живот да ми завират нехаресването си към мен в лицето ми, обаче, да мрънкат колко съм ги обидила, когато аз покажа моето нехаресване към тях, което също е лицемерно. Нали, за тях може, за мен не може.
И сега нещо, което българските мъже не можете или по- скоро не искате да разберете: това, че предпочитам чужденците пред българите, не означава че издигам Запада в култ. Няма нужда от преувеличаване. Просто там мъжете са малко по- качествени от вас. Това е. Не е заради парите, с които мъжете тук се оправдавате, не е някакъв си култ, а просто че за повечето чужденци жената е човешко създание с чувства и емоции, а не просто същество, което да угажда на прищевките му и което, само да не посмее да му угоди, "заслужено" си отнася ужасното му отношение. Естествено, сред чужденците също има боклуци, както и сред българите свестни, но просто там шансовете да намеря мъж, за когото ще съм човек, а не просто прислужница и хралупа за п*шки, са по- големи. Кое е трудното да разберете или просто не ви харесва истината? Почти всяка жена, преминала през кошмарът, на който българските мъже са я подлагали с години и през който аз преминах, накрая ще избяга. Не можете да ме разберете, вероятно защото не ви изнася или защото не сте жени и никога не сте били аутсийдери. Само човек в моето положение може да ме разбере и да знае за какви глупости обществото може да те отхвърли и как изобщо не му пука как си се почувствал, когато те е обидило за пореден път, често без да имаш вина. Често за глупости и често, когато си се държала нормално.

Black Sabbath

37.   Жените харесват тези с многото бройки, защото и предните бройки са го харесали. Но не им харесва той да има много бройки или поне си затварят очите, че те са поредната бройка и толкова.

А това да си се събрал с някой и да почнеш да обсъждаш колко бройки си имал и какво си правил с тях, ми се струва най-голямата простащина.

38.   От опит знам, че при спор с жена, каквото и да каже човек винаги ще е виновен наглава с нея няма как да излезе, а включат ли се емоциите и ако се почувствува персонално засегната, вече става страшно. А всичко започна съвсем невинно, като много бързо първоначално започналият разговор, премина на обичайната тема за отношенията жени-мъже. И двамата бяхме съгласни, че и двата пола един без друг не могат да съществуват, та затова минахме на по емоционални коментари и контра аргументи. Както се случва всеки защитава своят пол и напада противоположният, като понякога се преминава в леки обиди на опонента, но в границите на културният спор. Изтъкваха се достойнства и недостатъци на двата пола, аргументи и контра аргументи. Спорът се разгорещяваше, все повече и повече. По едно време, моята позна се подпря понадигнала от възглавницата, каза нещо, което много ме изненада. : "Ние жените сме много по-емоционални от мъжете и по-трудно контролираме емоциите, които ни пряко засягат и унижават, и добре е , че природата е създала мъжете, значително по-силни от жените, защото, ако беше обратно, при всяко поколение, мъжете щяха да се превръщат в застрашен от изчезване вид. Щяхме редовно в някакъв момент в изблик на силна и отрицателна емоция, засягаща личното ни достойнство и чувства, да убием причинителя. И както в момента си ме ядосал с твоят инат и дебелоглавие, бих те удушила, ако мога и знам, че ще ми се размине" На, което следваше резонният отговор "Господ на бодлива крава рога не дава". Това не беше добър коментар, защото следваше вече искрено ядосана, въпроса "Ти крава ли ме наричаш". Каквото и да кажех от този момент, щеше да бъде разгледана репликата от всички страни и винаги щях да съм виновен. Така си спомних едно правило, което изучавахме по тактика на полевото разузнаване в НШЗО, а то е "когато при разузнаване влезнеш с превъзхождащи, по численост и въоръжение противникови сили, трябва незабавно изтегляне в посока на основните сили, от зоната на огневият контакт и водене на ариергардни боеве", което се опитвах и да направя. Искрено ме развеселяваше, като гледах как към мен беше включен целият мъжки пол. И една си знае, никога не съм посягал на жена

39.   Постмодернистката и неолиберална епоха сломи и унищожи българския дух, българския език, българската държава и българската нация. Европа нахлу като завоевател в държавата ни, наложи своите ценности, принуди я да смени социално-политическата и икономическата си система и я излъга, че правейки някакъв невъзможен нов цивилизационен избор и скъсвайки с традиционните си приятели и съюзници, Вотът в нея ще потече като мед и масло. В новата „цивилизация“ България започна да потъва в небитието.
В началото, когато бе реставриран капитализмът, наричан „пазарна икономика“ и „демокрация“, надеждите, че сега ще се живее по-добре, по-богато и в повече свобода бяха силни и неудържими до еуфория. Шумът беше толкова силен, движението толкова бурно и хаотично, че нищо не можеше да се чуе и види, камо ли да се мисли, разсъждава и говори разумно. Тогава именно бе посято семето на разложението и упадъка, на разрухата и денационализацията, които днес тържествуват. А всички бяха слепи и глухи и се радваха, че старото време си отива, а новото все повече ни завладява. Неолиберализмът е безнравствена и човеконенавистна идеология, която нагло и садистично удоволствие, насади в България своите правила и ценности, излъга хората с обещания за успехи, пътувания в чужбина, свобода на словото, банани и европейски ценности. За да ги обрече на мизерия, измами, престъпност, безнравственост и на своето прословуто „всичко е позволено“. Това „всичко е позволено“ опияни целия народ, замъгли разсъдъка на мнозина и те повярваха, че е дошло тяхното време и тепърва започва истинският им сладък живот. „Истинският живот“ никога не започва толкова пошло и с тържествената прокламация на „всичко е позволено“. Вероятно поради това сред най-гръмогласните и най-страстно обясняващи и възхваляващи новото време бяха интелектуалците и най-вече писателите. Те викаха най-силно, не млъкваха, не преставаха да прогласяват настъпването на новото време, да пълнят площадите и улиците, за да убеждават, че и за българите е дошъл радостният ден. Обаче еуфорията прошумя, радостта утихна. И се видя, че изпълзелите по митингите хлебарки са новите, с пълни джобове с пари, българи, новите държавници, богаташите, управниците. А измамените, окъсаните, прогонените, обидените наобиколиха контейнеритесбоклук, за да търсят в тях от тук насетне своята прехрана. Този беше крайният резултат на радостта и неудържимата надежда. Разбраха го, но вече беше късно. „Европейските ценности“ не можеха да бъдат отменени.

40.   Да, така е. Отблъсква ги, дори да не ти кажат. Трябва да търсиш някоя полудевствена. Ако тя е с повече бройки, обикновено се усеща в поведението. Няма да ви паснат мирогледите, стила на живот, маниерите, секса, нищо.
Аз съм спала с около 60 мъже. Такива като теб са ми смотани. Тея с по 20 - 30 бройки също. Привличат ме само женкари и искам да е спал с много повече от мен. Най - добре поне със 100. Такива мъже знаят какво искат в живота, понаиграли са се, сексът с тях е страхотен. Такъв като теб ще трябва да го обучавам, аз не съм такава. Не съм доминантен тип. Ужасно е с мъж без опит в секса. Постоянно не им става от притеснение или нямат техника в леглото.
Казвам ти, че най - много ще ги дразни това, че си консервативен. Не мисли, че бройката може да се скрие. Може фа я баламосваш, че си спал с 30, но в чатове ще си досаден и обсежващ - признак за липса на опит. Аз от 100км познавам кой р опитен играч и кой не. Личи от комуникацията. Т. е. ти ще итблъскваш опитните жени не със секса, а с общуването. Най-голямата грешка на мъжете е, че не правят каквото жената иска в леглото. Ако иска бавен секс, прави бавен, ако иска бърз, бърз. Но ако ти спадне от страх, че иска бавен - е тва е чиста липса на опит. Поне това го овладей. Надявам се да си.

42.   Жените харесват уверени мъже. Аз не знам колко са бройките на моя мъж, нито той знае моите. Още щом се запознахме, му казах, че не искам да говорим на тази тема - да не ми казва за него и да не ме пита за мен. Живели сме далеч, общи познати изграждаме тепърва изграждаме, а старите ни близки приятели не отварят тази тема, така че и никой не ни е говорил за миналото на единия или другия. И така ни е добре.