Дами, бихте ли били с мъж, който е бил с проститутка?
Скъпи дами, любопитно ми е как ще реагирате, ако мъжът, с който сте във връзка Ви признае, че е имал сексуален контакт с проститутка, преди да се обвърже с Вас? Ще го зарежете ли? Или ще проявите разбиране към него и ще му дадете втори шанс, ако за в бъдеще обещае, че ще Ви бъде верен и никога няма да Ви изневерява, лъже, мами и никога повече няма да се възползва от подобни услуги? Аз съм момче на 21 и съм бил досега само с проститутки, и то предимно с евтини, долнопробни магистралки от улицата за по 50 лв. Много от тях са били ромки и по-възрастни от мен, на 40-45 години. Какво да правя, беден съм, такива са ми възможностите. Според Вас това би ли било пречка за мен, при създаването на сериозна връзка с нормална жена?

Коментари

1.   Не. Ще си помисля, че може да ми домъкне нещо и ще ме гнус да го пипам и гледам.

2.   Жените предпочитат курвар, който е ебал най-долнопробните мастии, стига да е безплатно, но имат голям проблем, ако си е платил за това. Един вид никоя не му е пуснала безплатно, а те са се прежалили и се оказват по-долу и от проститутка. Бие им по егото.

3.   Еми не го признавай и бъди верен на жената до теб. Не си длъжен всичко да си казваш, това носи само негативи и ще се обърне срещу теб в един момент.

4.   Да, моя е бил. Чудо голямо. Нали като е с мен ми е верен преди мен с коя е бил не ми дреме. Даже проститутка по-добре, ако е за едно ебане. Плаща, чука и чао. Разни там, дето е преапивал с тях, явно са си въобразили че са срещнали принца, до сега го тормозят.

5.   Мъжете и без това не разказват напред назад, че са ходили по проститутки. Може да го запазиш и в тайна.
Ако имам обаче каквито и да е съмнения за здравния му статус, ще откажа отношения със сигурност.

6.   На мен един, с когото имах връзка в началните ни разговори ми беше споменал, че се е пробвал назад във времето с циганка за 50 лв от улицата. Нищо не му казах, но това, което си помислих е че явно много е изпаднал и закъсал за жена за да опре до там. Но той беше дърт на 40г и нищо особено на външен вид., ти на 21г. си млад и би трябвало да имаш далеч повече възможности. По-добре си обърни внимание психологически какви са ти пречките да завържеш нормална връзка и работи върху това да ги отстраниш, защото това с проститутките ако ти стане траен навик ще ти изкриви възприятията за читава връзка.

7.   Ако чуя че си ходил по магистралки ще те зарежа разбира се, а след това ще си пусна всички тестове за полово предавани болести...

8.   НЕ! Гнус и позор!
Жена на 25

9.   Е те нали и проститутките са жени.
Какво значение има? !

Жена, 35

10.   Естествено, че не. Постави се в обратната позиция. Някоя толкова да изпаднала, че да е била само с жигулита.

11.   Това не пречи. Мъжът ми като млад е ходил по проститутки и първият му път на 17 е било с проститутка. Към 10 пъти е бил като млад. Не му харесва набързо и без чувства. Не е имал връзка тогава. Нормално е. Не ми пречи. За какво да правя проблем от нещо случило се преди 30-40 години. Пък и приятелки е имал след това. Миналото си е минало. Важното е, че ме обича и се е омъжил за мен. преди мен не се е омъжвал

12.   То няма такъв, дето да не е ходил, друг е въпроса дали ще го признае.

13.   Правилният въпрос всъщност е да казвам ли на жените, че съм бил с изпаднала проститутка за 50 лв. На което отговора по принцип е не.

14.   Жалко е, че на тази възраст си опрял до проститутки, при това магистралки и стари циганки. Само, заради този факт, жените ще гледат на теб като на отчаян, а това е супер отблъскващо. Заложено ни е да избираме мъже, които са с висок социален статус. И нямам предвид финансовите възможности, а това да се котираш добре в обществото. Затова и харесваме "лошите" момчета, играчките, мачовците, особено, когато сме млади. Подсъзнателно търсим мъж с главно М, който умее да те защити, някой, към когото останалите изпитват респект и страхопочитание. Ако хубави жени те харесват, това само ти вдига акциите. С тези циганки си на другия полюс. Най-вероятно си го направил, защото не си могъл да си намериш нормално момиче, което да отвърне на симпатиите. Май е често срещано. Не те съдя. Но вероятно когато все пак намериш такава девойка, признавайки й за това, което си правил, това ще я накара да се усъмни в своя избор и че не те е преценила правилно. Все пак е хубаво да няма тайни помежду ви, дано си ползвал презервативи и вагинално, и орално.

15.   Имай предвид, че една част от жените, които са писали и ще пишат как се гнусят са ги е*али и са правели свирки по някакви тоалетни на най-големите утайки! Те са гнусни горе долу като проститутките, ни пък и някои проститутки си подбират няколко редовни клиента и го правят само с тях. Тоест стават като нормалните жени. Абе пълен смях. Тежко му на този, който е прибрал шаврантия.

16.   Авторе-спри с измислените си истории! В предната твоя тема, където подробно си обяснил как си падаш по възрастни жени, ромки и т. н., и как някаква циганка излязла от тоалетната и от устата и се стичала сперма и ти яко си се възбудил и как си я чукал там в градската тоалетна, от темата ти за твоята жена-мечта, веднага стана ясно, че си фантазираш, особено след нелепия ти коментар. Сега пък се изкарваш на 21 години. Бас държа, че си дърт чичак, който се е превъзбудил от прекалено гледане на долнопробни порнофилми.
Моят съвет към теб е -да прочетеш някоя книга, за да не се побъркаш още повече!
И по темата-да те светна-НИКОЯ УВАЖАВАЩА СЕБЕ СИ ЖЕНА, не би се хванала с извратен курвар, който има крайно-извратени предпочитения и жената му мечта е ромка проститутка около 50-годишна. Според мен си преживял сексуално насилие, като дете и сега тия ти фантазии и желания са вид -резултат от преживяната травма. Сериозна то говоря-иди на Психолог и дори на Регресивна хипноза, може би ще ти помогне.

17.   Категорично не. Гнус ме е от него щом е бил с толкова долнопробни жени.
Някой мъж ще иска ли връзка с жена, която са я ч-кали разни дърти цигани от улицата?

18.   Никога не казвайте ако сте ходили. Аз съм бил няколко пъти откак съм женен но да не съм луд да кажа. Аз съм от мъжете които на могат да получат секс безплатно. Мнозина са така. На жените им е лесно- повечето нямат проблем да се изчукат с някой ако искат. Затова те това не могат да го разберат.

19.   Пред жените е достатъчно само да си отпуснат и да не ти пука. Аз съм платил при 4 мацки по 2-3 пъти и знам каква промяна настъпи. Не знаят как и коя точно съм праскал, но усещат и искат да ми го подържат със сигурност. И още по-интересното е, че са обвързани повечето. Да не говорим как на повечето гаджетата са ходили също на платено. Вече сте се минали така и така, а и номер 2 ви напълни паниците с голяма лъжица. Много умен и топен коментар.

20.   До номер 16: Миличка, с цялото ми уважение, но не знам за какво говориш. Получило се е някакво недоразумение тук, за което досега не съм знаел. Не съм писал аз историята, за която говориш ти, просто е съвпадение, че и в двете теми авторите споменават ромки, не е задължително да са един автор. И не съм дърт чичак, а младо момче на 21 години, както съм написал вече. Жената-мечта за мен не е ромка -проститутка от магистралата на 50 години, а фино, младо, красиво, мило и добро момиче на моята възраст, с което да имам дългосрочна и сериозна връзка. Веднъж да си хвана нормално момиче, съм готов да зарежа всякакви проститутки, пороци и извращения, само заради Нея, за да остане с мен и ще ѝ се врека във вечна вярност, като ѝ обещая, че никога няма да ѝ изневерявам, и никога повече няма да прибягвам до услуги на платени жени. Прости ми, аз правя това, защото нямам избор, а не защото искам и много ми харесва. Много не ми се иска да го правя, но си имам сексуални нужди, а всички нормални жени ме отхвърлят, защото не съм много състоятелен в паричен план и нямам собствена кола и апартамент. Нямам нужда от психолог, а от по-високоплатена работа, с която да привлека вниманието на "безплатните" жени, които излиза, че излизат по-скъпо и от проститутките.
От автора

21.   Че то има ли мъж, който да не е спал с проститутка?

22.   Николети и Златки в графата проститутки ли са? И ако да, то минус ли е да си бил с тях?

23.   От н. 16 до автора-добре, да допуснем, че не си същия -който е писал темата за жената му мечта, но все пак в този ти пост ТУК -сам си написал, че досега си бил само с ромки магистралки за по 50 лв. и са били на възраст около 50 години!
Очевидно -харесваш дърти жени, защото дори да нямаш достатъчно пари, за същите тия пари-има и млади проститутки! Все тая-не ти се меся в предпочитанията, само уточнявам.
Реално -дори се отвращавам, като се замисля как може тия жени да са дотолкова изпаднали, че да продават телата си и да правят секс, с който ги поръча и то за някакви МИЗЕРНИ ПАРИ! 1 милион да ти платят-как може да има хора, които доброволно продават телата си, вместо да запретнат ръкави и да се хванат на някаква нормална работа. А пък 50 жалки левчета-и за тях тия жени да правят всякакви гадости-направо ми призлява като си представя.
Но както и да е, авторе-мнението ми е, че щом някой си няма приятелка, то не е длъжен да ходи при проститутка, все пак има го и самозадоволяването, нали така! Не ги разбирам някои мъже, които ходат по проститутки, не ви ли отвращават? ! Те правят секс с всякакви типове и стари, и болни, и какви ли не! На един жалък презерватив ли разчитате? ! Една миниатюрна дупка в презерватива, един фабрично дефектен - и кой знае с каква гадна полова болест ще се окажете заразени! Отделно -това да докосваш проституки разни, дето са ги пипали хиляди други-отвратително е!
А пък момчета, на които първият им път е с проститутка-нямам думи просто! Не ви ли оставя това травми в Психиката! Без обич, без любов и чувства, без взаимност, само заради единия жалък сексуален нагон... гадно е.

24.   До 22 Това е интересен въпрос, при който в зависимост от конкретния човек ще получиш различен отговор. Аз като жена с може да се каже здрава ценностна система ще ти кажа моето мнение: в моите очи ще е едно и също дали един мъж е спал с циганка проститутка или с тунингована, както ги наричат "класна " шаврантия", все си е за пари, само дето в единия случай си е открито, директно, в другия се завоалира под формата на връзка с материални облаги. В единия случай мъжът няма толкова финансови възможности и за това плаща за по-грозни и изпаднали, в другия има пари, но в 90% от случаите ги има не защото този мъж е ерудиран човек, с морал и почтена кариера, а обикновено е или синче на някой оял се политик, или е престъпник, или е тъп футболист. Такива мъже, които си избират такъв тип жени са също толкова кухи като тях и е пределно ясно на какъв елементарен принцип се свързват. И най-забавното в тези т. нар. връзки е че поради причината, че и двете страни се свързват не на основата на духовност, ценности и интелектуално привличанена, а за да задоволяват базисните си нужди, въпрос на много кратко време е да изплискат легена и да приключат с гръм и трясък, а понякога и с тупаници, скапаните си отношения. Обикновено такъв тип хора, започват взаимно да се обвиняват в собствения си долнопробен избор, защото е трудно за егото им да приемат че те самите са такива. Много пъти сме били медийни свидетели на такива панаири, Иначе Николети, Златки и т. н. напомпани със силикон жени, снимащи телата си по цял ден не са много по-различни като умствен капацитет и ценности от обикновените проститутки, то се вижда по всякакви риалити формати, от където неистово ни ги натрапват. Даже в известен смисъл проститутките на фона на плеймейтките, са една идея по-приемливи, поне го няма лицемерието, че не са такива, а другите - фалш и претенции без покритие.

25.   Никога. И сопол не се хвърля по такъв, какво остава да си го прибереш, че и дете да му родиш. Мизерник!

26.   Хора просто помислете 90% от мъжете са били с проститутки

27.   Ами ако е екс-проститутка? Това за жена ли се брои или за развъдник на бацили?

28.   23 - като толкова виниш ходещите по проститутки, ти колко момчета отрака? На колко им беше първата? Личи си, че нямаш чифт каламбаци, които да те напират зверски да изч*каш някоя, било то обикновена шаврантия или някоя по-нагласена тип Златка, Николета и т. н.

29.   Ама ти ще се отчиташ с кого си спал ли? Ще се обясняваш? Защо? Ти си мъж, а не момче на 21. Беден съм, това е клише и оправдание. Кой те пита какъв си? Живеем във време, когато има толкова възможносности. Бедността е диагноза, върви с мързела и ограниченото мислене, да се стегнеш да си намериш по-доцра работа, да имаш хубав дом, а не с ордени стени примерно, където една бака латекс би свършила чудесна работа.

30.   Зависи….. Ако тя е проститутката на която плащаш Не!

Чингис Хан-Скандинавеца

31.   Кой пък е луд да си признае?

32.   За да не пускам отделна тема, която се доближава с тая, пък и коментар 2 го е казал правилно, ще вметна и аз нещо...

Авторе - По-добре не казвай, след като са били някакви магистралки. Ако някоя те приеме, то задължително ще иска да се тестваш. Но по-добре не го казвай.

Аз, за мен, бих казал, тъй като съм ходил при компаньонки.

А до жените... какъв е проблема, че мъж е ходил на проститутка/компаньонка??
Искаме секс-отиваме и си го купуваме.
Или явно жените искат, да сме като ония "истинските" мъже.
Да се обвърже, да й завърти главата, да си играе на любов и тя като му пусне, и той си поиграе с нея и после я напусне. И после - мъжете били свине.
Не.

И вашите "истински" мъже, които търсите и си взимате, и ние (ходещите/ходилите) на проститутка, искаме и сме искали просто секс.

Но разликата е в това, че Ние не сме шубета като вашият сорт мъже и си уреждаме час и си плащаме и си отиваме на компаньонка - за 150 лева - супер секс (какъвто много от вас, любовни момиченца не можете да предложите).

А вашият тип мъже, са страхливци и само разглеждат обявите и пишат коментари от сорта "Нещо да измислим тая вечер?? ""(по действителен случай! )

Кво ше измислиш бе?? Звънкай и си записвай час!
Е за такива говоря. Смешници.

Вашите бивши и ние, ходилите на проститутка сме искали секс!
И сме го получили по един или друг начин.
И проблема не е в нас, а в това, че вие си мислите че едните мъже са по-различни от другите.
Разликата е, който както е могъл - така е постигнал целта си. Тва е. Нема пропаднали, непропаднали, ценностни системи и т. н.