Върза ми тенекия!
Чувствам се ужасно, защото едно момче ми върза тенекия вчера. Познаваме се много бегло. Запознахме се преди половин година във фейсбук. Красив е, с хубаво тяло. Ухажваше ме, писахме си доста в началото, после спря. Потърси ме по Коледа, когато си дойде в България. Той живее в Германия и твърдеше, че мисли лятото да се връща за постоянно тук.
На Коледните празници му отказах да се видим, защото си имах приятел, но не му дадох обяснения. После ми писа два пъти, но не отговорих. Почна да ми разправя някакви неща от сорта на "Начеса ли си егото, като ти писах... "И му отговорих: "Ниво 10ти клас".
Онзи ден коментирах случайно негова снимка във фейсбук. Той се включи на лично и каза, че е в България за 1 седмица. Покани ме на гости в Габрово за уикенда. Много ми се ходеше, ама то чак с преспиване... казах му, че няма как да правим секс сега. Според мене той си помисли, че съм в цикъл защото попита кога ще мога. Поканих го той да дойде при мен в София уикенда. Той даже обясняваше как след тва можело да дойда при него в Германия за няколко дни. Почна да планира екскурзии с мене до Испания, Италия, да съм разгледала билети, хотели.... Изпитах силна тръпка към него. Много еее импулсивен и някакси това ме привлича подсъзнателно.
Разбрахме се да ми дойде на гости в събота, даже ми звънна в 1 през нощта да се уговорим. На следващия ден почна да пише пълни простотии... отивал да тича в гората, чистел, като приключи с чистенето ще каже кога тръгва. Не писа цял ден заряза ме така и писа чак в 11 вечерта.
Измисли си супер тъпо оправдание, че бил заспал и затва не е писал. Това много ме обиди. Уж много ме харесва, уж той ме покани да се видим в Габрово, а ми върза тенекия, все едно аз му се набутвам, което не е така. За мене тва са типичните плейбойски номера. Казах му първо, че лъжите му личат от самото начало... още с оправданието за чистенето става ясно. Второ, му казах Това, че се държиш зле с жените и те реагират супер емоционално, не значи, че са хлътнали. Самозаблуждаваш се. Ние сме емоционални, нормално е да се обидим и да реагираме по-чувствително за нещо, но тва нищо не значи, освен, че се държиш супер тъпо. Според мене той като чу, че няма да правиме секс, просто не му се е занимавало да се разкарва. То и само за секса, ако бях навита, можеше да не иска да се разкарва до София. Каза ми нещо, което ме накара да си мисля, че всичко е нагласено: "Много си сладка, когато ме искаш". Вместо да се извини, той ме сваля и ми обяснява едва ли не аз колко го харесвам, защото реагирах бурно. Малко е самовлюбено това и изглежда нарочно всичко, което стана в събота. Той може наистина да е заспал и да е бил с махмурлук, както твърди, но тва няма връзка с тва, че даже не си отмени уговорката с мен. Винаги може да намериш време да пишеш 2 реда, ако искаш. Според мене той абсолютно нарочно ме играе с цел да хлътна по него. Е как да хлътна, като се чувствам смачкана, сдъвкана и изплюта? !!?? !!??
Мислите ли, че съм му отговорила правилно? Много съм разстроена и още не ми е минало.

Коментари

1.   Играч, като огромна част от мъжете. Научи се да мислиш като мъж и да постъпваш като мъж и животът ти ще стане хубав. Човек те търси, колкото и му трябваш. Докато ти се терзаеш, тоя опъва други.
Другият път не се вглъбявай много.

2.   Мани го тоя глупак. Според мен директно спри да се занимаваш с него.

3.   Момиче, ти бензина от Габрово до София и обратно знаеш ли колко е? Естествено, че няма да дойде, за да пиете кафе и да му обясниш какво си яла за закуска... Като не искаш, не искаш и толкова нито той ти е длъжен нито ти на него...

4.   Твърдиш че той лъжел ( и си недоволна от това ) , а ти имаш приятел и си пишеш с друг. Как човек с никаква ценностна система (като теб) държи сметка за поведението на другите?

5.   Напълно подкрепям н. 4. Иначе и аз не бих бил пътя от Габрово до София заради някоя, която не иска да спи с мене, само за да си пием кафенца като приятелки. Не, мерси.

А и какво се занимаваш с някой, който е очеизвадно, че те иска просто за единия секс и после ще ти бие шута? Много си загоряла явно. Needy.

6.   Като си пишеш и се занимаваш с такъв, какво очакваш? "Изпитах силна тръпка към него. Много еее импулсивен и някакси това ме привлича подсъзнателно. " Това си го писала ти. Ами те импулсивните са така- сега иска едно, след малко-друго.
Чудя ви се на акъла- как вярвате на приказките в нета на всеки мазник, който ви баламосва? Само защото бил с хубаво тяло. За фотошоп чувала ли си? Даже и снимката може да не е негова.
Ако беше дошъл сигурно щеше да му пуснеш.

7.   Е този иска само секс и направо си ти го е казал. Ти какво искаш от него? Връзка няма да получиш, най-много да му станеш пристан в София и като минава да те минава и теб.

Как можеш да отидеш на гости или да приемеш на гости някой, който не познаваш, е загадка за мен. Още повече да му кажеш "Няма да правим секс". Така си подкопаваш собствената цена. Не очаквай да те уважава повече. Моят съвет е да не се занимаваш с този, а със следващия Казанова бъди по-внимателна и умна.

И имай предвид, че такива мъже (красиви и нацепени) имат опашка от не-много-умни жени, които са готови да си легнат с тях на повикване. Няма смисъл да го играеш недостъпна с такъв, няма да мине номера. Както не е минал в случая. Не се връзвай на празни приказки (екскурзия до Испания - та вие не сте се виждали дори! ) и се радвай, че ти е вързал тенекия.

Такива мъже си знаят цената и знаят как да те обработят. Ако беше дошъл, щеше да ти каже пет сладки приказки и да те склони за секс. Щеше да преспиш с него и да се чувстваш още по-зле, отколкото се чувстваш сега. Тъй че си минала между капките.

8.   Много е самовлюбен този... или има и друг вариант - супер неуверен е и затова се държи неадекватно. Не знам. Времето ще покаже ако ти се занимава.

9.   Свиквай, такива като него още дълго ще ти връзват тенекия.
Не е заради отказа от секс, а че не им се занимава да бият толкова път.
Жени под път и над път, ако си му на крака няма да те върне, но не очаквай нищо, пак ще продължи чат пат да ти пише, може и да спре, никой не знае.

10.   Ниво 10ти клас.

11.   Неговото ниво, ако е 10 ти клас, твоето е 8 ми клас втори срок. Прави му се на главна една година, сега дрънчи на ламарина- е какво да е? Какво стана с предишния? Хвана те на калъп, че чатиш с други момчета или ти омръзна щото е модерно или се правиш на оборотна!?

12.   И двамата имате супер незряло поведение. Не споменаваш възраст, но съдейки от написаното, ако сте на повече от 20г. и се държите толкова неадекватно...
Първата ти грешка е била, че не си му казала, че си имаш приятел, вместо да му игнорираш съобщенията. Втората е, че виждаш, че става дума за някакъв смотан лигльо, който те разиграва и ти продължаваш да си губиш времето с него. Вързал ти е тенекия, защото си му дала да разбере, че няма да прави секс и е решил да не се занимава да бие път в такъв случай.

13.   До 12, на пича не му пука има ли си приятел, не му е за секса, щото ако е искал до сега да е отишъл и да прави секс с нея, тя при писане му се връзва, та на живо ще клекне още от първото здравей.
На пича не му се занимава да бие толкова път по принцип, но няма против да си четка егото с нея.

14.   Вие жените се изкарахте егати добродетелките. Знаете ли колко пъти ми е писнало кифладжийки само да ми губят времето в нета. освен да си чешат егото друго явни не им трябва. Може да са уж без приятел но само заради вниманието към тях пишат, от което човек няма никаква полза защото му бият шута като предмет който вече не им трябва. Искат да им пишеш в иста... само за да си увеличат бройката последователи. Е това е цялта работа! каквото повикало такова се обадило!