Как да го оставя след като го обичам?
Здравейте, момиче на 23 съм. Във връзка съм от 3 години с един от най-близките ми приятели. Съседи сме и сме израснали заедно. Връзката ни беше като в приказка първата година, но след това.. всичко се промени. Дали аз съсипах нещата, с поведението си, дали той също си е бил виновен, но през последните 2 години не спряхме да се караме, да се разделяма, пак да се събираме, но като че ли няма край всичко това. В началото се карахме постоянно, защото го хващах да ме лъже, друсаше се с приятелите си, аз бях твърдо против и той затова се криеше. Много пъти се опитвах да го оставя, нарочно си свалях тиндър уж за да го разкарам от главата си, но той се разкайваше обещаваше че повече няма да ме лъже, и всичко се повтаряше пак и пак. Ужасни отношения, постоянно стоях на тръпки за фа разбера за следващата му лъжа. След това ескалира положението, хванах го да си прави среща с друга, докато аз бях на море с наще. Тогава вече бях твърдо решена, че повече не го искам, край с нас. Но пак, нали съм мека мара, той пак се разкайваше, аз започнах да го оправдавам и хоп, пак се събрахме. Нещата за няколко месеца се задържаха добре, той беше това, за което толкова време мечтаех. Личеше си че съжалява за постъпката си и видях коренна промяна в него, докато един ден не ми взе телефона и не прочете стари чатове от преди, когато си бях направила тиндър. Ами малко след това го хванах да си пише с няква и оправданието му беше, че ми го връща задето аз преди него съм го правела. сложих за пореден път край на възката ни, но този път той не се разкая, спря да ме търси, спря да пише.. цял месец бяхме разделени без да се виждаме. Аз буквално умирах… не можех да го преживея, бях съсипана, не минаваше, а по -зле ставаше и накрая не издържах и му писах да се видим. Ами събрахме се отново, но той вече не е същия. Спря да се бори за мен, спря да ми дава нужното внимание, за всичко което не му изнася започва да се сърди. Ако аз се разсърдя за нещо той чака аз да му се извиня… абе положението е зле. Като че ли той осъзна че аз съм тази която не може без него и вече не си прави усилие да ме задържи, защото знае че аз няма къде да отида. Не се чувствам обичана, желана, постоянно го моля да се видим, той все ме отбягва, студен е с мен вече. Не спира да се вози с мотора си, а за мен все не намира време или ако се видим ще бъде за максимум 1 час и това е. Искам да го оставя някак.. искам да види че не съм толкова отчаяна, че мога и без него, но ми е много трудно. Имаме общи приятели, нямам с кого друг да излезна. Липсва ми постоянно, чувствам се като лепка.. искам да спра, но как? Какво да направя?

Коментари

1.   Човекът взима наркотици.
Всичко останало, дето си го надрънкала са глупости и лапешки истории.

2.   Изгледай "Блясъкът на чистия ум" (филм) на английски - Eternal Sunshine of the Spotless Mind.

3.   Взема наркотици, вероятно има връзка с друга и отношенията Ви са ужасни. И ти питаш как да го оставиш? Чудя се как някои доброволно стават бърсалки на друг.

4.   Станала си емоционално зависима, защото връзката ви е токсична. Това обикновено се получава когато единият партньор има някакво личностно разстройство или е със зависимост, напр. към хазарт, наркотици, алкохол и т. н. Мозъкът ти е свикнал на този режим- да има драма, обезценяване, после сдобряване и отново и отново същият омагьосан кръг. Бягай, само ще се задълбочи страданието за теб, ти вече достатъчно си се унижила да му приемаш изцепките. Какво още искаш да се случи, да стигнете и до бой ли?

5.   Хванала си една ръждясала бракма, където всичко й е развалено, и си мечтаеш да обикаляш света с нея. Бракмата ти от 2 години не може да излезе от града и буксува на едно място в калта, та даже вече и дори не си прави труда да върти гумите. Е какво очакваш?

В момента ти я дърпаш тази бричка в калта и си мечтаеш как някой ден магически ще стане здрав, издръжлив и надежден автомобил. Надявам се осъзнаваш колко неадекватно изглеждаш отстрани.

Ако искаш да имаш щастливо семейство с някого, трябва да търсиш ред добри качества в половинката си. Този твоя е точно обратното- пълен с кусури. Как изобщо очакваш нещо хубаво да стане?

Няма смисъл да пишем и да даваме съвети дори. Ти просто си от онзи тип и нищо няма да се промени. Целия ти живот ще мине в посредственост и ядове.. и надежда. Че някой ден той ще се промени. Че сопола където друса и се занимава с други жени ще се окаже принца на бял кон. Това даже и в приказките няма да го видиш.

Много жалко за децата ви някой ден, които ще имат кофти детство "защото на мама й е трудно да спре да се занимава с боклуци". Много жалко, наистина.

Мислете с тая глава!!!!

6.   Мъже, четете ли внимателно до какви последици води пълното пренебрежение и незаинтересованост към жените?
Можете да се друсате, да чукате други жени, да сте напълно студени и те пак да са луди по вас. В никакъв случай не пропоръчвам наркотиците, но е показателно че ДРАМАТА/ ЕМОЦИИИТЕ (добри и лоши) са хероина за жените. Давайте им ги редовно, на малки порции, и душата им ще бъде ваша завинаги (комбо с луд секс)

ДО момента никога в този сайт не съм прочел тема от жена "Как да си го върна? Той правеше всичко за мен, обичаше ме безрезервно, а аз го оставих"

Заложи на сигурното! Избери младите девойки!

7.   Не ти трябва този наркоман. Съжалявам, че го казвам, най-голямата червена лампа са наркотиците. Че изневерява, лъже, манипулира и е студен, не го оправдавам. Но, момиче, стой далеч от наркомани.