Парите не впечатляват жените
Абе, тоя филм с парите впечатляват жените, май не е верен. Не знам що кво, бутах си на работа и почнах да изкарвам по 6-7 бона на месец, споделял съм го това с една, две жени, с които съм се занимавал (тей малко за статус и да видя как ще реагират) ама йок, нищо не се промени в отношението, викам си най-малкото ще се впечатлат а, у, *** майка, май май е измислица тва (за контекста не съм някъде грозен зубар споко хаха, че ви знам, че туй ще лафите).
Фън факт, забелязал съм, че някой момичета ще седят с някакъв пълен лешпер дет е на минимална и не я.... за нищо само щото я кара да се чувства по определен начин, тей че момчета, туй с кинтите е мит, освен може ни ако не вадиш по 20К на седмица, може би, не знам, като стигна до там ще пиша друг пост.

Коментари

1.   На прав път си. Няма ли химия, не става.

2.   Мойто момче от самота ти писане и начина на изразяване си личи че не си стока затова и никоя не ти обръща внимание! Парите нямат значение за свестните жени! Явно си попаднал на такива които нямат работа на твоята хулиганска компания!
Мъже като теб които нямат акъл качества морал, безхарактерни мъжко стойностно поведение и отношение към жените като към дами и човешки същества разчитат на хартийките които препечелват! Такива нямате шанс!
С хвърчащи хартийки душа и сърце НЕ топлят!

Проблема е че попадаш на свестни момичета които НЕ са за теб! Търси си някоя кифла - материалистка ( като теб ) с еднакви характери и мирогледи и ще бъд ш щастлив и точно тогава ще попаднеш във филма за който говориш! Така че е верен! Търси си подходящата която да те използва и за нея да бъдеш ходещ банкомат! Ходеща хилядарка!

Смени си средата и точната ще се лепне веднага! Или н го правиш както трябва!
Само запомни! Свястно момиче НЕ го интересуват парите ти а отношението ти към нея! Ако им правиш лошо първо впечатление се замисли!
Жена на 25

3.   Ако имаш пари и тръгнеш да ги впечатляваш нарочно с пари е смешно.
Лесно и бързо те преценяват сами дали имаш. Не е нужно сам да се правиш.
Мъж на 33.

4.   Ами парите имат значение, но не точно по този начин. В общия случай те помагат да задържиш една жена. Натежават, ако вече се харесвате, правите секс и нещата отиват на сериозна връзка.
Друг начин, парите помагат косвено. С тях може да имаш по-добър живот, дрехи, спорт, пътувания. Да си щастлив, да поддържаш визия. И това да ги привлича.
Вече ако искаш отначало да привлечеш една жена с пари, трябват МНОГО. Златотърсачка ще се изсмее на 6-7к заплата. Те искат милионер и нагоре.
Друго, жените са емоционални. Не ги вълнува толкова какво печелиш, а какво харчиш. Ако те види с ново БМВ, маркови дрехи, ролекс и почивка от Дубай, дори на кредит, ще се впечатли повече, отколкото ако покажеш банково извлечение с милион доход, а си облечен нормално и караш Тойота.

5.   На мен не ми е било основно какви са парите на мъжете, но примерно скръндзав мъж ме мога да понасям до себе си. Имаше един дълги години влюбен не ходим подари ми пръстен буквално за два лева, от някои индийски магазин и ме лъже, че бил златен, мъже, които са си броили стотинките поравно да плащаме, а аз си взимам най-евтините кафе примерно, ей такива. Парите на мъжа не са основното, много богати мъже са скръндзи и основно богати са скръндзи.

6.   Впечатляваха се 90те години когато нямаше какво да ядат. Тогава който захвана някакъв бизнес се скъса от чукане.
Сега пак се впечатляват но скейл-а е много нагоре- навярно 20- 30 бона. 6- 7к всеки що- годе кадърен програмист ги взима (и кара на проститутки или чекии).
Има си обяснения:
- Черно хапче- всичко зависи от това колко си висок, формата на лицето, брадичката, въобще от това как изглеждаш.
- Червено хапче- зависи от статус, поведение (увереност, умерена агресивност), пари, кола, имоти...
- Умения за флирт (пик- ъп артистите), комуникация с жени, познаване и игра с женските емоции.
И трите неща според мен оказват влияние- степента зависи от случая (жената).
Малко мъже ги умеят.
Единственото неработещо е синьото хапче- ако си едно добро и скромно момче, някое хубаво момиче ще те хареса.
Със синьо хапче можеш в най- добрия случай да станеш съпруг на жена ударила стената- над 30 години, изчукана и зарязана от множество мъже, най- често грозна, понякога с дете (деца).

7.   Правилно си се досетил.
Даже при мен често става обратното - отказва ме от мъжа като разбера, че има много пари, защото според мен такива мъже гледат на жената като на играчка и не стават за сериозна връзка.
Не всички са такива, но повечето - определено.

8.   Вече с 6-7 к няма как да впечатлиш жена, която търси заможен мъж. Ако си милионер и си склонен да и купуваш каквото си хареса, ще е друго.

10.   Парите са увеличител. Когато си смотан, паритеще УВЕЛИЧАТ това ти качество многократно. Нали знаеш кой има нужда да казва че е богат / има пари - този който не е. Богатите хора няма нужда да го показват, просто им личи. И да, заплатаджиите обикновено не са богати, защото са заплатаджии. Имат шефове, имат отговорности, имат задължения, две седмица почивка в годината, лесно заменими са, винаги може да останат без работа, скука, скука, скука. Увеличена по сто.

И обратното - когато си готин - парите само могат да ти помогнат. Както пее Яжо - парите са грима на мъжете. Важното е да имаш ТОПКИ, огромни слонски топки. Поведение на Мъж. Определено да говориш с жени за пари е глупавош. Празно самохвалство, нещо което жените разбират за 3 секунди.
Знаеш ли кое не разбират обаче - когато се правиш на скъсан, нямаш работа, не се "фукаш", не се опитваш да ги впечатляваш, но в същото време носиш bespoke обувки. Може да си сигурен че жените разбират от обувки (и от чанти)

Заложи на сигурното! Избери младите девойки!

11.   С тея пари може и да впечатлиш някое момиче от село, ама за златотърсачките това са стотинки..
Там играят милионите.

12.   Младеж... аз съм стар вече за "момичета", ама да ти кажа... и от моето време тия с многото кинти... повечето така си остаряха сами или ако пробваха да направят семейства, не им се получиха много нещата. В тоя свят всяко нещо е за сметка на друго.

13.   Пичове, харчете парите за себе си и за проститутки.
Поне получавате нещо срещу тях.
Да се водят днешните жени насам- натам е кауза пердута.
Пари хвърлени на вятъра.

14.   Немаш ли качества, никакви пари не могат да те оправят

15.   Авторе, това трябва да те радва! :) Винаги е било в мой плюс да ме харесват като Човек, а не заради парите. Така е по-малка вероятността да губя времето си с лицемерни хора, без значение дали се касае за връзки с жени или приятелства с мъже. Важното е да си наясно със своите достойнства и с желание и постоянство да работиш в посока на развитието си. Заявявай открито и смело каквото мислиш и следвай твоите стремежи, без да се самоограничаваш заради това какво чуждите хора очакват от теб да кажеш и вършиш.

- Кифлоприземител

16.   Отбягват те, защото си глупав и недодялан, поне това забелязвам от текста. Говориш и пишеш като селяндур.
Ж24

17.   Към 6. С тези хапчета, които гледате ще си останете само на ръчни мой. Ей за това негрите и братята от контингента ви крадат жените.

Докато гледате поредното хапчесто видео ония вече са ги омагьосали пет пъти.

18.   Нормално, ако жената е със родители с финансови възможности, тя мисли за всичко друго, но не и за мъж с пари.

19.   Вярваш ли си? То така се изкарват 7 бона.

20.   Само парите не впечатляват жените. Гъзарията впечатлява жените. И може би поведението на мъжкар, леко боклучец, с нотки на откаченост и супер уверен. Не на последно място и умението за флирт. Но пък за да си такъв ти трябват пари. Само с едните пари не си интересен. Не може да се сложат всички жени под един знаменател, но голяма част от жените са леко глуповати и се връзват точно на повърхностни гъзари.

21.   ""Парите не впечатляват жените"". Парите не впечатлява, но тяхното количество, силно впечатлява. Не съм нито Фройд, нито Юнг, а още по-малко Август Форел, така че на този въпрос не може да бъде даден еднозначен отговор. Освен това, аз съм израстнал в друго време къде отношенията жена-мъж, бяха поставени на други по-емоционални основи, а не на толкова пазарно ориентирани, както е в момента. Нали основополагащата мантра на демократичният, неолиберализъм е "всичко е стока и има цена". Да се разбира, че любовта е стока и тя трябва да бъде остойностена. За съжаление в съвременният америкатогейски и неолиберален свят, критериите, на които трябва да отговаря един мъж, нямат нищо общо с чувството любов. В повечето случаи, има само бездушни, финансови интереси и неприкрита алчност. Гадничко и гнусничко, но такава е реалността. Даже и в коментарите на уважаемите, съвременни представителки на прекрасният пол се забелязва това. Като първи и най-важен, и определящ критерий, винаги е изискването "да е богат", а след това, за да не звучи толкова гнусно и търговско ориентирано се добавя на "висок и и хубав". Кой знае защо няма изисквания за добро възпитание, високо образован и култура, да е мил да е нежен като, че ли тези качества са излишни и само пречат на търговският договор. Когато бях млад, една млада жена, може да харесва един мъж заради неговата усмивка, ум, излъчване на доброта и възпитание, заради неговата фигура, такт уважението, което оказва на прекрасният пол. Почти винаги съм бил в обществото на умни, културни, вискообразовани, възпитани жени, предимно инженерки в областта на цифровата електроника, както е имало и няколко юристки. Ако някога съм бил с представителки от от тази групи жени винаги съм бил правилно разбран и съм запазил най-топли и мили чувства към тези жени. Тогава нямаше значение какъв е материалният и финансовият статус на мъжа или на жената. Понякога материалният статус на жената е на значително по-високо ниво. Просто тогава нещата бяха поставени на друга плоскост отнасяше се до чувства взаимно привличане, харесване, желание за комуникация. Близостта на мила, позната жена вълнува, един нормален мъж по начин, който отваря галактическият безкрай. Някога в института в последните години социализма особено в петък вечер си устройвахме купони по всякакви поводи, с хубава музика и алкохол. Звучаха парчета на Рейнбоу, Форинър, Джордж Майкъл, Алфавил, Модър токинк, Сандра основно блусове, бавните и продължителни на Pink Floyd, като "Shine On You Crazy Diamond", . Светлините са приглушени и един млад мъж или по-точно голямо момче танцува с колежката, с която работят бюро срещу бюро, но те не си говорят за пари, а тя е сплела ръце на врата му, тялото И е притиснато до неговото, той вдъхва аромата на парфюма И, и топлото И тяло. В ръцете си усеща гъвкавото И пъргаво тяло, постигнато от много аеробика. Говори му тихо и нежно в ухото му и топлият И дъх го гали и силно го вълнува. Той се опитва да бъде възпитан защото от алкохола, топлината, близостта, нежността, започва да се вълнува по един неповторим начин, сърцето му е изместило обичайното си място и се наместило някъде около трахеята така, че усеща тъпа болка зад гръдната кост, та чак гърлото го заболява. //Fallschirmspringer//--Десантчик-"Навсякъде, по всяко време"

22.   До 17,
Ако не бяхме на ръчно нямаше да гледаме хапчетата.
Поне ти казват какво да правиш за да станеш по- успешен.
Може и да е вярно, пък може и да не е.
Или знаеш някакъв по- сигурен метод?
Само не казвай "бъди себе си" понежа не сме жени и нас не ни огрява по този начин.
Тия от контингента са друга работа. Останал съм с впечатление че някои девойки ги привличат (предполагам само сексуално) примитивни мъже. Аз лично съм виждал мацка студентка в германия да сваля циганин работещ на строеж в самолета. Тя беше активната страна.

23.   До 17,
"Докато гледате поредното хапчесто видео ония вече са ги омагьосали пет пъти".
Ако знаехме как става омагъосването, нямаше да гледаме видео.

24.   Няма да впечатлят стойностните жени

25.   На първо място трябва да има химия между двама ви и сходна философия на живот. Дамите, с които си се занимавал, явно нямат твоята философия относно парите, нито обичат подобен подход. Не си на пазар или в сайт за компаньонки, че да обявяваш доходите си. Те са приятен бонус само ако визуално и като характер и емоционалност сте си допаднали. Качества, които обичайно впечатляват са: чувство за хумор (но не дебелашко или простовато), благородство, стабилност на възгледи и лоялност, самостоятелност, щедрост (не само материална), оптимизъм, емпатия, комуникативност, незлобливост. Парите са чак след това.

26.   Има жени, за които е важно да те харесват. Теб. Фактът, че имаш пари е просто допълнителен бонус, но основното си ти. Какво представляваш външно и вътрешно. Не те ли харесват теб, колкото и пари да имаш, няма да се получат нещата.
Има и жени, на които не им е проблем, че не те харесват кой знае колко. Имаш ли пари твои са. Те не се и замислят кой знае колко какво чувстват, защото тая работа с чувстването на нещо им е малко далечна.
Ако ти се иска да впечатляваш с пари, търси жени от втория вид. Не всички от тях търсят мъж с доход минимум 20 000.
Твоят доход, като за българските реалности, не е нисък доход. Много мъже са със заплащане под твоето.
И не се впечатлявай от мнения, че като си на трудов договор и на заплата, си едва ли не никой и нямаш шанс да впечатлиш жена. Някои хора не могат да надскочат даже моментно появило се усещане за малоценност и заплаха ( и веднага си личи ) дори от бегло споменаване на нечие предимство. Пък говорят за държане като мъж. Просто веднага лъсва къде и какво ги яде. Та остави подобни мнения настрани.

27.   Парите впечатляват определен тип жени. Ако искаш такива - давай, хвани си такава. Нормалните жени се впечатляват с отношение, което и това, съдейки по някои коментари е нещо лошо. Явно според множеството от нашите мъже жените просто трябва да приемат мъжете такива, каквито са, без те да си мърдат пръста, защото ги мързи.

Black Sabbath

28.   То пък Златките понеже са много красиви... Разбирам да е руска златотърсачка: външност топ, но Златките приличат на крокодили и ако са с богати мъже, то е защото плуват в такива среди, а не защото са оправни или хубави. Това не е хубост, а подигравка.

29.   Всички мнения от жени в тая тема са далеч от истината

30.   Black Sabbath, знаеш ли колко грешиш? И аз преди мислих като теб и защото съм по-голяма, всички, които познавах и мислеха така, че парите нямат значение, се уредиха с: скръндзави мъже, като за начало, това е ужасно, мъже, които ги подценяват, карат ги да живеят те и децата им в мизерни условия. Ние ако сме идеалисти, нашите деца не заслужават тази голя идеализация, наследено мислене от нашите по време на соца. Парите сега имат значение и то голямо. И аз съм за духовността, обаче виждам как подобни жени ги развяват като парцали, от което ме е яд, защото те цял живот без нужда доказват, че парите нямат значение: че те могат и една фиба да получат за рождения си ден, а може и без нея и мъжете им с децата един ден да го натикат в живот в една стаичка.

32.   A зсмислял ли си се дали ти личи, че ги изкарваш тия пари? Защото може да чродължаваш да си живееш все едно печелиш по 2К и по нищо да не ти личи, че си вдигнал стандарта. Говоря за облекло, аксесоари, жилище, заведения, храна. Също вниманието, което си позволяваш да отделиш на момичето, цветя, подарък, къде я водиш. Ако започне да ти личи, бъди сигурен, че ще ти обръщат внимание и то така, че следващият ти пост ще бъде Как да се отърва. Е, ако не си някой анемичен дребосък все пак, защото тогава ще трябва да компенсираш по-сериозно :)

33.   Аз никога не съм се свързвала с мъж заради пари, те в повечето случаи в материално отношение са били под мен. Нито съм изисквала да ме водят някъде, нито да ми плащат сметки. Само привличане и химия да има ми е било достатъчно. Това което устанавих от опита си обаче, е че съм бъркала като съм си мислила, че такъв мъж ще се впечатли и ще оцени това, очаквайки, че ще ми отвърне на това с почтено отношение, то поне нали уж не струва пари. Явно на мъжкото его действат разни меркантилни кучки, пред които да се опитват да се доказват и да изпъкват, явно такава като мен, която съм самостоятелна, изглеждам добре, имам образование и къде да живея и не са ми присъщи женските номера, нещо не им влизам в матрицата и в един момент започват да си избиват комплексите.

34.   От 17 към 22 и 23.

Как ще разберете как стават нещата като си седите у вас? Излезте и живейте в реалният свят. Бащите ви как са намерили майките ви? Чели са сигурно статии за бенбеното хапче в Работническо Дело и хоп на другия месец партията им подарила по една жена, тъй ли?

35.   32, личи си че си жена. За такива като теб никога няма угодия. Вашата любима дума е ОЩЕ

37.   30, за децата си права. Те изискват средства и не бива да живеят в мизерия. А също и никой не иска да е беден и да живее в мизерия, което е разбираемо, но пък не всеки мъж, който не разполага с много пари, е скръндзав, даже много биха дали всичко от себе си за семейството, а да не говорим, че има и богати и стинати мъже. Разбирам и твоето мнение, особено с частта, в която такива жени ги развяват като парцали. Имаше един пост във фейсбук. Не обичам да цитирам неща от там, но мисля че има истина в него. Spiritual women attract men, who need to be healed. "
Мисля, че важи и за двата пола.

Black Sabbath

38.   До №27 /Black Sabbath/ С Вас не винаги сме на едно мнение по различни въпроси, но този път няма как да се съглася с Вас. Изглежда във възпитанието на съвременните млади мъже нещо липсва, дали това се дължи на семейна среда, училище, обществото или пък на самите жени, не мога да преценя. Някога още в къщи майките на повечето на нас, винаги ни учеха да уважаваме момичетата когато бяхме малки, а вече като поотраснахме да уважаваме младите жени. Може би сега при тази акселерация, израстването във физическо отношение, не може да бъде достигнато от израстването в емоционално и нравствено отношение. Така се формира една все по-разширяваща се прослойка от лумпени, не толкова материални, а ментални. Знам, че сте против, но смятам, че в основата това са неолибералните обществени тенденции, които се налагат по различен начини в обществото. Даже и най-дребната постъпка, която системно се налага е, ако мъж и жена са в ресторант или някакво заведение да си делят сметката-смятам го за отвратително. Лично аз смятам, че мъжът винаги трябва да плаща сметката, даже жената да е с значително по-големи финансови възможности, като той не трябва да очаква нищо от нейна страна за тази постъпка. Това за него трябва да бъде удоволствие, че тя е сподели няколко часа от своето време с него. //Fallschirmspringer//-- Десантчик--"Навсякъде, по всяко време

39.   Виж сега, с тия 6-7 бона си окей ако ми даваш по 3 бона от тях на месец. Иначе си ги имай, но ако не ми даваш от тях... с какво да ме впечатлят? С подаръци и почерпки не става. Такива прави всеки в началото на връзка, че даже и без връзка. Въпросът е, като изкарваш висока заплата - къде отива тя? Дядо ми, Бог да го прости си е давал цялата заплата, а после и цялата пенсия на баба ми и тя правеше семейния им бюджет. Живееха си заедно до края. Тя го гледаше когато беше болен...
Не знам защо много мъже не разбират, че трябва да дават пари на жените си. Преди сте ловяли вечерята, сега я изкарвате под форма на пари. Толкова е просто. Работата на жените е всичко друго, но не и да дават пари на мъжете или да делят сметки. Ако искам да направя подарък е съвсем различно.

40.   34- Хересваш ми!
"Как ще разберете как стават нещата като си седите у вас? "
- завиваш към червеното хапче.
"Излезте и живейте в реалният свят. "
- приближаваш до червеното хапче.

Все пак обясни и как да живеем в реалния свят?
Според теб трябва ли да киснем в кварталните кафенета като се мъчим да заговаряме девойките там или да си даваме заплатата в баровете по центъра?
Според Червеното хапче - НЕ. Това е за а пик-ъп артистите.
Не трябва да се пренебрегва и черното хапче-> оправи си и виншния вид доколкото можеш, че и той има голямо значение.

41.   38, Вие сте от старата школа. Идеята мъжът да плаща сметката не е лоша и винаги прави добро впечатление. Но много мъже вече не го правят, защото все повече жени се възползват от това. Мразя мъжете, но за това нещо ги разбирам имат право.
А какво мислите за това жената да допринася с покупки за различни вещи вкъщи?

Black Sabbath

43.   Парите не впечатляват, но и липста им може да анулира доброто впечатление.
Всеки си говори квото му е кеф но факт е че тукашните жени са силно материални. Със сигурност на много от тях се въртят тънки сметчици.
5000-6000бона не били горе долу.
Аз не знам коментиращите в какви реалности живеят но тук още много хора работят за по 600-700 а 1500 се считат за добра заплата и това не само в провинцията.
Изглежда тук са се събрали сами шефове имениджъри на големи фирми.
Това че е има курви бол с фетиши и свободия, дето си го слагат с цигани, негри и разни утайки, че ги и хрантутят е другата страна на монетата.

44.   Парите впечатляват повечето жени, ако обаче знаеш как да си изиграеш картите. Иначе стиснат смотаняк с много пари наистина не може да впечатли една жена. Или някой дебел, нагъл и прост шеф. Ама средно изглеждащ мъж с хубави дрехи, прилични обноски, спортна кола и добри доходи от престижна професия сам не остава. Мен което много ме дразни е, че докато пръскам луди пари, за да забавлявам някоя жена, постоянно ми се натяква, че парите нямат значение. Ами за нея нямат, нали ги давам аз.

45.   Никоя няма да я впечатлиш с информация за възнаграждението в работата ти, но ще я впечатлиш с харченето по заведение и почерпите. Парите са си важни и химията почти винаги е на заден план. Много жени изобщо не желаят мъжете си, а защо са тях? Кинтите, кинтите. ;)

46.   До №41 -Black Sabbath ""38, "" Вие сте от старата школа. Идеята мъжът да плаща сметката не е лоша и винаги прави добро впечатление. """ Уважаема госпожо, възможно е и да сте госпожица, но по еврогейските изисквания обръщенията като фройлайн, мадмоазел, паненка, синьорита, мис и т. н се смятат за вид възрастова дискриминация. Между другото не съм толкова от старата школа, колкото съм стар /дърт по новата лексика/ и с лекота мога да Ви бъда баща по възраст. Проста така съм възпитан в уважение към жените независимо от нейната възраст. Това е някъде дълбоко вкоренено в мен и го смятам за част от отношенията жена мъж, а не за нещо екстраординарно. Случвало се и забавни случки като, веднъж в трамвая, по принцип празен от страна на правостоящи, но всички седалки заети. Качва се жена, веднага се вижда породата, вдигната глава, с късо подстригани сиви коси, умерен грим, стилно и интелигентно лице, облечена с вкус, ставам и отстъпвам място, а тя коментира "Вие сигурно ще слизате и затова ми отстъпвате място". Ако ми беше ударила шамар по-малко щях да се обидя. Случката се развива някъде по трасето между площад "Журналист" и техникума по строителство. Подобни случки са ми се случвали в чужбина когато отстъпя място на жена, тя ме гледа силно изненадана. Винаги съм смятал, че умните, високо образовани, културни, възпитани жени са най-голямото богатство на една държава, от тях зависят бъдещите поколения. А може би и това отношение към жените се е формирало и защото съм работил основно с такива жени, в моята секция от 8 човека бяха такива жени. Често хипотетично, ако изпадна ситуация в, която от двама души: момиче и момче мога да спася само едното, казвам с ръка на сърцето -ще спася момичето, защото в моите очи жените са по-ценни. В къщи всичко се купува съвместно, няма тези пари са мои, тези са твои, нищо не делим. Съпругата ми има доход поне 2-3 и повече пъти по-висок от моят, но никога нищо не сме си казвали по този въпрос. За нея и дъщеря ми живото бих си дал. Просто сме едно цяло, а толкова мъка съм И причинявал, когото както казваше една позната, ама ти се се смяташ за дар божи за жените ", разни заблуди от моя страна. //Fallschirmspringer//-- Десантчик--"Навсякъде, по всяко време

47.   Кви ги говориш бе пич? На село може и да не ги гледат тия неща, но в големите градове е малко по различно. Я излез на дискотека да видиш къде седят и се ориентират женските компании. Виж във фирмите какво става, че за единия пост или да набара някой паралия, някоя е готова да лиже обувките му.
Моя шеф е на 51, не прилича на човек, дебел, грозен, обаче си има яхта, има няколко нови коли и познай? Покрай него е пълно с млади момичета 20-25-30 годишни, които много го обичат и са готови на всичко тази любов да прерастне във връзка или в нещо още по грандиозно :)
Друг е въпроса че изобщо не е глупав, като гледам ги опрашва по един път и ги разкарва, за кво са му жени, които само го цицат.

48.   Така е. Ако си тъп като бакла и не можеш да се изразяваш (тип Божинката) не бих те търпяла и половин час около себе си. Ама не трябва и да си някакъв сухар. Сега си спомням, че имахме съсед, лекар, син на сърдечносъдов хирург. Ама момченцето явно нямаше много опит в любовта и се беше хванало с разпоретина с дете. Всеки ден преди работа й оставял по 100 лева. За онова време -2006/7 си бяха бая пари. И женицата си беше намерила друг да я забавлява докато лекарчето го няма. Явно и на него му е куцало нещо. Женицата един ден просто смени ключалката на квартирата и му остави нещата във входа. Голям сеир беше. Трябва да си в златната среда - хем пари, хем и интелект.

49.   До 17,
"Ей за това негрите и братята от контингента ви крадат жените. "

То на "контингента" и ния понякога успяваме да му краднем някоя жена за час.
Преди 15- 20 години бяха по 15- 20 лева.
Сега не знам колко са понеже се опаричих и хващам за 100- 150, които в повечето случаи са от друг контингент.

50.   Това не са много пари. Когато се говори, че жените търсели парите, се има предвид хора с яхти и нагоре

51.   47, разбира се, жените по дискотеките и по разни тийм билдинги ви интересуват и после ви четем как всички българки са материалистични курви. Не, просто вие такива харесвате. Сами сте си виновни, че търсите нематериалистични сред най- големите боклуци.
За такава българинът ще си купи скъпа количка и ще кара като бесен, само и само да си вземе материалистична курва и после да реве как всички жени били такива.

Black Sabbath