Не я чувствам достойна за мен
Спала е с двама преди мен и на мен ми се струват много... Може би, защото съм изгубил девствеността си с това момиче...
Обичам я, но не я чувствам достойна за мен?

Коментари

1.   Ако за теб достойнството на една жена се крие в липсата на минали партньори, то приоритетите ти в една връзка са твърде елементарни и егоистични.

Когато се запознах с мъжа си, той беше имал две жени преди мен. Аз преди него - 10 (не жени :). Той завърши бакалавърска степен, аз - магистратура. Той не успя да се наложи с основната си специалност и през повечето време работи по-нискоквалифицирана работа от мен. Аз печеля повече. Често работя и през почивните дни.

Осигурявам по-голямата част от почивките на семейството - ежегодно. Той е добър в майсторенето на разни неща и поддържа жилището, така че не ни се е налагало да прибягваме до услуги на външни хора. И двамата четем, и двамата сме филмомани. Той от много време е позагубил тренинг с правописа. Винаги ме пита, когато се налага да се отчита в работата си.

Ако някога си бяхме мерили достойнството по броя на партньорите, по големината на заплатата, по броя на дипломите - може би още бихме били в търсене на "достойния" партньор.

Според мен те е страх, че, сравнявайки те с някого от бившите, резултатът може да се окаже в негова полза.
И затова я "биеш" по достойнството.
Не ти прави чест. И не е особено умно.

2.   А защо да не е достойна защото е била с други ами това е нейния минал живот но ако това момиче не ти носи обич и удовлетворение не бъди с нея

3.   уф ужас.... да не си от висшето общество, а тя слугиня? Да не ти е златен, а нейната мръсна??? И най-важното обичаш ли я? Ако я обичаш, не би трябвало да те интересува какво е правила преди да е с теб, а какво прави сега когато е с теб

4.   Намери си тогава някоя, която да ти казва, че е спала с един преди теб. Всяка, която вече не е девствена го казва, ще видиш :)
С нея вече ще бъдете равностойна двойка.

Само не се цели вече към девица, не си толкова достоен вече.

5.   Както казваше Слави Трифонов в едно шоу - Жената да не е четка за зъби?!

6.   И какво като е имала 2ма преди теб? Момчето с което спах за първи път (което ми беше гадже и най-голямата ми любов) преди да спи с мен, е спал поне с 5-6. И до днес не знам бройката, защото не ме е интересувала, но знам, че не са малко. И какво, по твоята логика не трябваше да спя с него, защото не съм му първата, така ли? А това, че го обичах безумно и само на него можех да се доверя, не е от значение, важно е, че е спал с други преди мен.
Наистина разсъждаваш доста елементарно и глупаво, но пък ако това е по-важно от чувствата.. ти си знаеш, животът все пак си е твой! :)

7.   Зодия скорпион ли си?

8.   Аз пък ще защитя автора. Бройката не е от значение, а е важен инстинкта ти. Той знаеш ли какво ти казва? Казва "Оппа, внимавай човече, тая е ку*ва"! Това ти казва вътрешния глас и го послушай, щом той ти казва, че не е дойстойна за теб значи наистина не е. Ако си свестен изобщо не се занимавай с този парцал, защото от 2-ма ще станат 10-тина и ще ги разкриваш един по един. Слушай инстинкта си, нищо друго и никой друг.

9.   Интересно какво ще мислиш за достойните за теб, които докато са с теб са и с някой друг.

11.   До 1, мисля, че има логика в думите ти, но проблема не е такъв, всеки път, когато си представя някой работи и ми става лошо направо... Не мисля, че търсенето на любовта е в това да преспиш с някой, когото знаш, че не е свестен, но има привличане и чак. когато го осъзнаеш -да скочиш на следващия... Запазил съм не щото не ми се е ебало, а защото съм се ценил и съм търсил правилният избор...

Значи не ме разбирайте погрешно... Такава любов като нашата трудно се намира, всичко знаем за нас двамата, все още сме в процес на създаването на безусловна вярност, но просто проблема е в мен... като си представя, че е била с други и ме заболява...

12.   До 7, да скорипон съм :О?

13.   Щом я смяташ за недостойна за теб, значи не я обичаш истински :)

14.   Според мен не е достойна за теб. За сериозна връзка си намери момиче, което да е девствено и ти да и бъдеш първия. Не бива тя да е била с повече партньори от теб. Напъло съм съгласен с номер 8 - може да се окаже, че не са двама, а много повече. Така, че тази я ползвай само за секс, без да се задълбочаваш във връзката с нея. Само да добавя, че и аз съм скорпион.

15.   За това, никога не споделям колко партньора съм имала, защото мъжкото ви его е толкова слабо, че ви е страх да не би да се окажете по-неспособни от предшевствениците ви. Не е ли по-важно да си последния в леглото ?, а не кой по ред си?
Лола

16.   Аз съм спала с двама - достойна ли съм да взема отношение по въпроса ти?
Приемам, че да.
Предлагам ти да изчукаш две мадами набързо и така тъкмо ще си станете достойни с твоята.

17.   И аз щях да попитам същото като 7 - дали си скорпион. Единственият колекционер на девственици, който познавам беше скорпион.
Това може би му беше някаква фикс идея - да е най-първия и най-специален за тези ДОСТОЙНИ НА ТОЗИ ЕТАП момичета и да бъде несравним.

А знаеш ли какво спечели? Всички тези девойки смятаха следващите си приятели за много по-добри в секса, защото първия път си е първи път - много рядко романтично, в повечето случаи конфузно.

18.   Проблема ти е в главата, само там.
Иначе подкрепям 8 - слушай вътрешното си усещане. Каква ти любов тук, щом я считаш за недостойна и всичко свеждаш до кревата...

19.   А според мен, авторе, просто си имаш някои комплекси относно сексуалните ти възможности или размери, и сега не ти харесва, че тя вече има база за сраннение и може да ти се присмее, ака не се представиш на нивото, което тя очаква.

20.   Видяхте ли разликата, аз ще ги изчукам, не те мен, и нея са я чукали разбирате ли...

21.   Явно си от хората, които смятат, че достойнството им е в гащите.

22.   Авторе, много ми хареса предният ти коментар(20). Показва страшно много за живота, за това как се гледа на секса и за двойния аршин при мъжете и жените.

Превод: за теб пасивният(чуканият) е унизен, активният- не, така ли? :) Т.е. жената по подразбиране си е в наебаната позиция, което винаги ще я слага по-долу, защото тя е чукана.
От там идва и любовта ви към лесбото и омразата към гейовете.

Страхотно :). Това всички го мислят, разликата е в степента и в това до колко го осъзнават. Аз пък вече зная как да избягвам мъже като теб.
Недостойният си ти. Тя няма за какво да се опитва да е "достойна" за теб. :)

23.   Момите с многото бройки зад гърба си го приеха твърде лично :D... значи не ме притесняват бройките, а това какво е правено с нея, до колкото знам единият е бил на 30 години, т. е. първият и, който общо взето само за секс я е изпозлвал, но е трябвало време за да го осъзнае... другият е бил на 27. сефтето си го е направила на 18... общо взето яко секс пък ми твърди, че свирки неправила, само с презервативи е правила секс, не е позволявала да свършват върху нея, в устата абе щуротий и не ми се верва да говори сериозно :D

24.   Авторе, ако визираш мен(22), няма за какво да се засягам :), написал си си баш това, за което се дразня и сега замазваш :Д. Ужас направо. Кажи за себе си, че си недостоен ако си с две, тогава хич няма да ме интересува какво говориш за момичетата. :)

25.   Авторе, а ти какво правиш с нея? Пазиш ли достойнството й за следващите мъже, които ще бъдат с нея?

26.   Авторе, имаш сериозни психически проблеми и комплекси, ходи се лекувай.

27.   Много си сгрешил, че си я разпитвал най-подробно какво точно и как са правили.
Защо не я питаш с подробности и какво прави в тоалетната например... Защото ще се отвратиш, ето затова.

28.   (27) Прав си... това ми беше цялата грешка...

29.   Това е абсолютна липса на увереност в себе си и на ниска самооценка. Предполагам, че си и як ревнивец! Работи върху самооценката си, най-добре с помощ на психолог. Ако момичето знае какво ти се върти в нещастната глава сигурно няма да остане и секунда с теб, ако е нармална!

30.   Ревнивец и егоманиак...

31.   2ма... хахаха приятелката ми е спала с 20 и пак немога да я зарежа... да дразни ме като се замисля но ако обичаш някой и той теб миналото е без значение. Ще го осазнаеш като я загъбиш!

32.   Авторе разбирам те какво чувстваш. Аз изпитвам нещо подобно само където аз не мисля че не е достоен. Моят приятел ми е първият пак той е минал през доста бройки. По скоро приятелката ти трябва да се притеснява, че все някога ще ти се иска да видиш какво е с друга. Чувствай се по уверен в себе си. Аз може да съм била само с него, но той ми казва, че до сега такъв секс не е правел с никоя друга. И аз правех грешката да разпитвам за минали работи от който много се нараних и вече си взех урок.
С18