Първата любов
Виждам само коментари на жени и си викам чакай и аз да кажа нещо. Както всички до тук и аз имах първа любов с едно момиче като бях на 17 (сега съм на 22), бяхме заедно близо 2 год. Обаче аз съм малко болен мозък и започнах да си вкарвам едни филми. Понеже аз и бях първия и тя беше с две години по-малка започнах да си мисля, че заради мен ще изпусне много и че сме много малки все още за такава връзка, а иначе много я обичах както и тя мен, бяхме неразделни. И така с мойто си въображение един ден станах и реших че трябва да се разделим, отидох и й казах че искам да скъсаме, без да обяснявам и т.н. След нея имах 2-3 по-сериозни връзки (от който едната 2.5 год), но я нямаше тая тръпка, както с нея. Не поддържахме връзка само чувах, че е била с някой си, не ми бешя яко, но и не обръщах голямо внимание, но преди 4-5 месеца разбрах, че живее с някакъв от 1.5 год. и нещо се побърках. Не мога да си я изкарам от главата, сънувам я почти всяка нощ. Започнах да пия иначе се побърквах, излизам с момичета, но никакъв ефект и вече не знам.....

А и не искам да и казвам нищо, защото тя сигурно си е щастлива с него. А дори да се върне при мен надали ще бъде както преди.

Коментари

1.   Еми продължавай напред със спомена за нея, тя има друг живот вече съмнявам се да те помни, успех!

2.   Номер 1, ти не си добре! Ако ти си безнадежден случай и хората ме те помнят - съжалявам!
До автора: Пич, отиди и по някакъв начин се срещни с нея! Ти си и първия и няма да те е забравила! Ако си мислиш,че тя не те помни още и още - лъжеш се! Аз моята първа никога няма да я забравя! Сега съм с едно момиче на която аз съм първия и тя казва, че няма да ме забрави! Аз мисля, че ако искаш отново да си с това момиче - пробвай!
Успех! Николай-Бургас

3.   Зарежи номер 1. ПЪРВИЯ ПЪТ НЕ СЕ ЗАБРАВЯЯЯЯЯЯЯЯЯЯЯЯЯЯ. Имаш някакъв вътрешен покой УСПЕХ...

4.   Не искам да и се бъркам във връзката. За сега смятам да си тря пък ще видим докаде ще стигна.

5.   Честно казано - ТАКА ТИ СЕ ПАДА - страдай си, ЗНАЕШ ЛИ КАКВО Й Е БИЛО, КОГАТО си се разделил с нея?!

6.   Опитай поне поговори с нея така ще знаеш дали имаш шанс или не, а иначе само се измъчваш. Всеки си има съдба, може пък тя наистина да е твоят шанс ....но без да опиташ няма как да го разбереш,

7.   Била съм на нейното място :-) Той се опита по-късно да се свърже с мен и този път аз бях тази, която каза не. Още ме боли /минаха 15 години/. Но не мога да бъда с него.

8.   много добре познавам това чувство,
моята голяма любов прекъсна връзка с мен затова че
трябваше да следва преди много години -повече от тридесет години но аз никога не можах да го забравя
все още има специално място в сърцето ми!

9.   Сигурен ли си, че си се разделил с нея защото си искал тя да си поживее??? Я си помисли пак ;)