Нет запознанство
Запознах се с жена по нета, което не е моето понеже съм на 33г. динозавър и тия неща са ми малко далечни, но ето случи се. Тя е на 29г и сме от различни градове. Запознанството ни бе случайно, но се получи много интересно с емоция. Та започна се с чат после разговори по няколко часа и така вече около 2-3 седмици. Все още не сме се видяли понеже и двамата сме с много ангажиращи работи и все нещо изкача и греда. Дотук окей, но последните дни нещо усещам че аз съм този който пише и се интересува предимно. Иначе като и пиша пръв ми отговаря моментално дори ми звънна единият път и си говорихме смяхме се всичко топ и после пак така а в самото начало това го нямаше и тя бе също активна. Както и да е де няма значение, но почвам да се дразня и да губя интерес лично аз от създалата ситуация! Какво е вашето мнение да слагам ли Х-са или да изчакам в случая?

Коментари

1.   Ако ти харесва като човек, занимавай се. Не е като да имаш кой знае какъв избор за момента.

Ако не търсиш нищо сериозно и виждаш, че тя няма интерес след 1-2 седмици общуване - зарежи я

2.   Запознавай се само с жени от твоя град, също така не чакай с месеци да инициираш среща! Щото тая очевидно крие нещо, я се представя за някоя друга, я е някоя лелка омъжена, която си четка "егото" с чатове и разговори.
Не допускай да те мамят дълго време, колкото повече се вглъбяваш, толкова повече ще живееш в заблуда.
Удряй хикса, пиши и с други жени, но се и виждай на живо с тях, така ще отсяваш изборите си.

3.   Брат, първо провери да не е бот

4.   33- годишен не кани на среща и го мързи да си вдигне задника до другия град. Жената му виновна, че не се съобразява с виртуален драскач и не го търси. Нямала интерес, ми ти имаш ли? Няма ли на живо общуване, няма нищо.

5.   Уреди си среща с нея, виж как е реално, тогава ще имаш ясна представа дали да си общуваш с нея виртуално или ще искаш и реални емоции изживяни с тази жена, важното е да имаш яснота какво е точното за двамата в това запознанство. Такъв е животът.

6.   Предложи и да се видите на живо. Рано или късно ако не се видите на живо ще изчезне тръпката.

7.   Дългото чакане за среща вероятно охлажда интереса и страстта. Според мен си дайте шанс - опитай пак да инициираш среща, ако пак си намерите оправдания да не я осъществите, явно не се харесвате достатъчно и не сте един за друг. Ако пък се получи - супер, може да е началото на нещо красиво!

8.   От нета повече не можеш да очакваш... Ако целиш свалки, не си губи времето. Ако имате общи интереси и ти е приятно просто да си чатите, не го приемай толкоз навътре.

9.   Ами вижте се възможно най-скоро и ще станат ясни нещата :-)
Това с писането е страшна досада и много неща остават да ги предполагаш и гадаеш. Много се губи в комуникацията. По-добре й звънкай да я чуваш от време на време.

10.   Правилно ти казват по-горе. Желязото се кове, докато е горещо. Ако искаш някакви отношения не стоиш пред компа и не чакаш жената да ти почука на вратата. Така както го описваш нищо няма да излезе от писаниците в нета.

11.   От Автора:

Щом не пише майната й! Аз писах звънях е толкова от мен! Такива хлапашки глупости не са в мой стил.
Няма лошо, че няма вече интерес и не й се занимава с мен вече ама поне си кажи така и така това и това, точка чао и толкова. Благодаря ви за отговорите!

12.   11, а да инициираш реална среща? ! След 2-3 години сигурно. Че и ругаеш, все едно тя ти е виновна, че не си мъж да я поканиш и да отидеш лично.