Да го поканя ли аз?
Ако един мъж ни е прегръщал, целувал и т. н но не ни е канил никъде, означава ли това, че е само за секса?
Ние работим заедно, преди говорехме с часове по телефона за всевъзможни неща. Когато го попитах защо ми звънеше толкова преди, той ми отговори, че не бил ме свалял тогава, просто му било приятно да говорим.
Хубаво, ама сега комуникацията ни куца. Уж не ме е свалял, ама общувахме повече от сега. Не знам какво стана. Сега сме на ниво "физически" контакти.
Чудя се да го поканя ли да излезем, или не?

Коментари

1.   Е… такова му се вече на човека, ама се чуди явно дали не си губи времето.
Вкарай малко женски арсенал и го провокирах той да те покани. Не му изземай функциите на мъж.
Флирт, червени дрешки, малко дърпане, малко ревност…

2.   Покани го, ама плати и сметката

3.   Не. Това е женчо, несериозен. Сигурно прегръща и мляска всяка. Ако иска теб, ще разбереш.

4.   Точно това означава.
Той няма интерес към теб.
Ако имаше, щеше да иска да иска да излизате, да те води и да ти показва различни любими места, да преживявате хубави неща заедно.
Не е трябвало да избързваш със секса, но мисля, че вече си се усетила накъде отиват нещата.
Кажи му, че искаш да останете само приятели и спри да общуваш с него толкова, излизай си с други хора.
Запази си малкото останало достойнство.

5.   Момиче, ти ако мъж иска САМО секс според теб ще те бави ли не знам колко сте се занимавали? Ще те покани, за да ескалират нещата и да те вкара в леглото и ще те е забравил досега... Е, има и вариант 2, ако сте колеги да не се е решил все още дали да си го вади на работното място.

6.   Не!
Имай достойнство! :)

7.   Той очевидно не иска, не се унижавай :-(

8.   На работното място винаги е имало и ще има контакти. Понякога и самият акт може да е на работното място, късно вечер по време на някакъв купон. Помещения много, всички се заключват, някои по -удобни в посока обзавеждане, подходящо за целта, понякога не толкова, ама кой гледа мебелировката в тези моменти. Тогава се живее за момента, сърцето бие в гърлото и не се усещат неудобствата. Е, вярно тогава бяхме млади и значително по-безгрижни. Нищо ново под слънцето. А всичко започва толкова случайно, от някакъв блус, при който може съвсем случайно, някой да е прегърнал колежката малко по-плътно и тя вместо да се отдръпне, също съвсем случайно се е притиснала до него. Може и биополетата да са работили на една честото, може и преди това да е имало някакво неосъзнато привличане. Може при този блус, гъвкавото и тренирано тяло на колежката да е реагирало някак по-отзивчиво, може аромата на парфюма да е бил по опияняващ, може очите очите и да сияят с някакъв не познат до момента блясък. Може младият мъж да е бил тъжен и някак беззащитен, в своите изживяванията, може да не е разбран, може точно в този момент да е бил по-уязвим, може да е имал проблем в семейството, може точно в този момент, колежката със своята женска интуиция да се е досетила за тези емоции, може да е искала да помогне и да го успокои, но нещата да са ескалирали, да са преминали в сферата на ирационалното. Ами живот. На вси може да се случи и това в момента, те връхлита като влак /но не български/, даже нямаш време за реакция или не искаш да имаш такава, все едно си парализиран от някаква сила. Това може да се случи не само на работното място, може да се случи на симпозиум, може да се случи при командировка в Съветският съюз. Все пак бяхме на млади и умни, колежките хубави и чаровни, смятахме, че света е в краката ни. Живеехме с приятната заблуда, че сме значими.. //Fallschirmspringer//-- Десантчик--"Навсякъде, по всяко време"